• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@hydricka Když oni z toho pak chtějí udělat kongresové centrum. No uvidíme....
1. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linsey mamka to někde četla, že tam chce majitel udělat něco komerčnějšího. Tak třeba se domluví i nadále. :wink:
1. bře 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kéž by, konečně mohu začít něco využívat a ono to končí, tak je to se vším... :slight_smile:
1. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě to bude maximálně jinde.
1. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, tak dneska si s náma to počasí trochu hraje. Ale náznak sluníčka tam snad i je, tak se to třeba rozjasní a bude zase krásně. Už potřebuju jaro. :slight_smile:

Nemáte náhodou některá zkušenost s těhu cvičením ve Dvořákovi od Červenýho kříže a s těhu plaváním v Igy od Caplíka? Kde to tam je a jak to chodí?
1. bře 2011 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 Konkrétně s plaváním zkušenost nemám, ale holky si to hodně pochvalovali. Mirka nás na cvičení stále k plavání přemlouvala a pak už měla plno. Zrovna včera jsem u ní byla pro olejíčky a byla opět super. Je fajn vědět, že kdyby se něco dělo že jí mohu zavolat a ona poradí. I když si myslím že to nevyužiji, je dobrý vědět že je na koho se obrátit.

Už vychází sluníčko :o)
1. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka obrázek je moc krásný to bude mít taťka radost. :wink:

beruskanula malej je šikulka :slight_smile:

Mi jedem ve čtvrtek na kontrolu,tak snad už se také po 14dnech podívám konečně ven.Už je to doma šíleně dlouhé
1. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 : ja vzdycky kdyz jedu kolem vaseho, tak si rikam, urcite lezi.to je dobre :slight_smile:

a diky, jj, je to nas sikulin :slight_smile: :dizzy_face:
1. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula zrovna včera jsem tě viděla dopoledne,jak jsi vozila a pak jsme dělali s manželem večeři a jeli jste kolem nás už s taťkou :slight_smile:
1. bře 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 : jj, jezdime kolem vaseho denodenne...nas okruh no :grinning: :slight_smile:
1. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 doufám. Já jí mám velkou. Tak kdyžtak budu mít dárek já. :grinning:
Hlavně že ležení pomáhá a malej je ještě pěkně v bříšku.
1. bře 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula tak třeba si za chvíli dáme ten váš okruh s vámi :wink:

hydricka je to moc pěkné uričtě bude mít taťka radost :wink: .Už máš vymyšlené místo,tam to vystavíte nebo to necháš na taťkovi?
Zatím se mě drží,tak jsem ráda,aby se mu ty plíce dovyvynuli.Ale už bych také na 2stranu chtěla pohodlí.Nějak se poslední dny nemůžem spolu v noci domluvit každý chcem ležet na jiné straně.Myslela jsem si,jak si budu ty poslední dny užívat Ríši než tu budem mít Jindru a zatím si ho užívají babičky a manžel.
1. bře 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 : urcite :slight_smile: a okruh si dame i kolem naseho :grinning: :slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 nejspíš si ho dáme do obýváku nad TV. Máme tam jedno volné místo. Jsme celkem dost zabraný na obrazy (hlavně MM) Já mám ještě ráda fotky, takže stěny v obýváku máme plné. :grinning:
Já by poslední týdny už taky nevěděla jak si lehnout.
2. bře 2011 ve 04:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula určitě :slight_smile:

hydricka tak hlavně,že už máš vymyšlené místo.Alespoň víš co pořád kupovat,když se mu líbí obrazy.
2. bře 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 no to moc nejde. Ono už není nějak kam je dávat. :grinning: Máme pár takových těch levných a 3 originály. Jeden je ten dárek a dva nám namalovala moje nej kamarádka podle našeho přání.
2. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, dneska máme zase krásně. A na rozdíl od včera i docela teplo. Tak jsem ráno obíhala úřady a na sociálce mě paní zase naštvala. Lepší nic nevyřizovat. :frowning2:
2. bře 2011 ve 13:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminky a těhulky
Mi dnes vyrážíme na kontrolu,tak snad vše bude OK.Včera už jsem to doma nemohla vydržet a říkala jsem si 1den to snad neovlivní,tak jsme byla u tchýně na zahradě půl hodiny mě nechal manžel :slight_smile: a pak jsem se vyhřívala na zimní zahradě.

hydricka a kdy se vrhnete na koupelnu?Už máš všechno vybrané?
soucke00 mě čeká vyřizování na sociálce po porodu vůbec se na to netěším to zas bude :unamused:
3. bře 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 : tak at kontrola dopadne na 1* :slight_smile:

3. bře 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula děkuji.Jedu až na 2hod. bude to dneska dlouhý den.Jsem doma sama manžel si ještě skočil do práce,když nemusí hlídat a Ríšu před chvilku odvezl k babičce
3. bře 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 : tak co kontrola? :slight_smile:
3. bře 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ beruskanula Jindříšek stále chvátá na svět ze 4jsme skočili na 6.Musím ještě 8dní vydržet mám nějaké bakterie v porodních cestách,tak mi je musí vyléčit a pak prý můžem už rodit.První termán máme 28.3..Asi se chce Jindra dát Ríšovi k narozeninám,jako dárek.
Ptala jsem se dr.jestli můžu pít už maliník a provádět masáž hráze,že jsem to dělali i u prvního těhu a vše mi zakázala prý porodím rychle i bez toho.Tak aby jsme vůbec stihli do porodnice doject a nerodili někde na cestě.
3. bře 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 : teda to vas chce uz Jindrisek videt.... tech 8dni vydrzis, bakterky vyleci :slight_smile:

verim, ze do porodky to stihnes :slight_smile:

3. bře 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula no já jen doufám,že nebude na Ríšánkovo narozeniny. No snad se to vyléčí u Ríši jsem vůbec nic takového neměla.
Tak do Tábora je to kousek myslím,že jen co mě víc píchne tak jedem :grinning:
3. bře 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 :urcite vyleci, bohuzel ty baktosky jsou aj casty :unamused: , ale vyleci :slight_smile:
kdyz jsem lezela na riziku, tak zbyvajici dve holky mely ten samje problem jako ty a i ty bakterie, a vylecili jim to :slight_smile:

vidis, ty vlastne bdues rodit v Tabore :slight_smile: ....
:grinning: s tim pichnutim si mne pobavila :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/hydricka/album/koupelna/.
Koupelnu budeme dělat až bude trošinku tepleji. Musíme probourat venku díru na ventilátor, takže musíme chvíli počkat. Ale konec března se začíná 100%.
Tedy to je Jindřišek lumpík. Asi už se chce prostě podívat ven. :grinning: Tak 8 dní určitě ještě poslechne a bude ještě schovaný. :wink:
4. bře 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí

@ beruskanula četla jsem o tom na netu,tak by ty prášky měli zabrat co nejdřív.Včera jsme byli na sepsání porodopisu v porodnici a moc se nám tam líbilo,když jsem rodila Ríšu,tak jsem ještě byla ve staré porodnici a teď je tam nová.
Mě právě dr.říkala,že 2porod je rychlejší a že prý se nemusím bát,že bych měla dlouhý porod.S Ríšou jsem nastupovala na vyvolání s 3 a porod nám trval jen 2hod.Takže teď jakmile mě víc píchne hned volám babičkám ať si vemou Ríšánka a jedem :slight_smile:
4. bře 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ hydricka no jaro už by mohlo být.Včera bylo strašně ospalé počasí.
Vana je krásně velká.Obklady nádherné to se bude potom koupat :slight_smile: .Budete tam mít tu clonu na sprchování?
Snad tam ještě zůstane těch 8dní a pak už se budu hýbat.Takhle se pořád strachuji.Dneska jsem v noci pořádně nespala strašně kopal a manžel jel do školy já se vždy budí,aby nezaspal.
Myslela jsem,že se ještě sejdem do porodu a asi to necháme až pak :wink:
4. bře 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 většina 2 porodů jsou rychlejší. Tak aby jsi to s Jindříškem do porodnice opravdu stihla. :grinning:
4. bře 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek