• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@ hydricka Marti až budou psát,že na Táborsku porodila rodička někde po cestě do porodnice,tak jsme to já :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 to je jasný. Musíme sbírat noviny a koumat. :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tema novinama pravda :grinning: :grinning:

@hydricka : super, bude to krasna koupelka :slight_smile: :wink:

@sykorova66 : tak to si mela i prvni porod rychlej :slight_smile:

ja doufam, ze dnes nebude foukat ten vitr jak vcera, abych mohla s malym dopolko ven :slight_smile:
4. bře 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula děkuji. Už se na ní těším. Tedy hlavně se těším na to, až bude pryč ta stará a to její rozložení. :grinning: Jenže mi tím pádem budeme dělat ještě předstíň a vestavnou skříní, vestavnou na podestě a rovnou bourat krb v obýváku. Takže se musí vše odstěhovat a zalepit pokoje kam se nepůjde a stěhujeme se k našim o patro níž. Ale aspoň to bude nové a funkční. :slight_smile:
@beruskanula taky doufám, že nebude foukat. Chci jít taky na procházku. I když možná vemu auto a do města dojedeme autíkem.
4. bře 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : kdyz rekonstrukce, tak poradna :grinning: :slight_smile:
4. bře 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula přesně. A jelikož se bordel bude tahat přes obývák na balkon, tak se rovnou udělá i ten. Ještě že jedu koncem dubna do Paříže. Aspoň budu mít klid. :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : jeee, Paris :dizzy_face: :slight_smile: to si uzij :slight_smile: ...mne se tam moc libilo :slight_smile:
my meli letet predloni na podzim, ale pak jsem zjistila, ze jsem tehu, tak se to zrusilo :slight_smile:
4. bře 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula my razíme se sestrou pěkně vlakem. Byli tam takhle loni s přítelem , takže je zaúkolován aby nám to zajistil. Takže já se jen vezu. :grinning: :grinning: ALe už se těším. Máme být ubytovaní kousíček od centra a za rozumné peníze. Tak nebudeme muset dělat ani kdoví jak dlouhé výšlapy. :grinning: I když to chci i tak.
4. bře 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ hydricka Marti ať vám jde rekonstrukce pěkně od ruky. :slight_smile:
Paříž závidí doufám,že se tam také alespoň 1podívám.

Dneska to vypadá zase na krásný den,tak si užívejte sluníčka.Já jsem říkala,že už ve čtvrtek půjdu ven.Do pátka beru ty prášky a v pátek jedu na kontrolu do porodnice a pak už se budu hýbat.Doufám,že porodím do 19.3,abychom už ve 4oslavili Ríšovo narozeniny.
6. bře 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 děkuji. Doufám že to půjde rychle a aspoň se zase konečně prosvětlí byt.
No taky doufám, že Paříž vyjde a poprvé se tam podívám.
Tak jestli se malému bude chtít na svět pořád tak rychle, tak už to ve 4 bude. :grinning:
6. bře 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ hydricka a na jak dlouho jedeš do Paříže?Mě by se strašně stýskalo po Ríšovi.
Zrovna říkali ve zprávách,že má být v neděli 10-15stupňů,tak když neporodím dáme dlouhou procházku a snad tomu pomůže.I když do neděle to počasí ještě 4x změní.
6. bře 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 pojedeme tak na 4 až 5 dní. A stýskat se mi bude hned ten večer co odjedu. To už znám. :grinning: Ale s capartama bych si jí tak nevychutnala jako sama se sestrou. :slight_smile:
Tak to by bylo fajn, kdyby bylo hezky. Malej má být o víkendu u tchýně, tak aspoň budou moc jít i na hřiště.
Aby jsi to s procházkou nepřehnala a neporodila někde v lese. :grinning:
6. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka to je jasný bude to ženská dovolená.Musíš si odpočinout a nabrat síli. :wink: Tak si jí pořádně užij.
Já doufám,že bude hezky.Chcem obejít celý Hliník,tako je takový rybník na Malé straně a je to i do kopečka(malinko) manžel také říkal,abych došla po svých zase zpět :grinning:

Poslední dobou musím vždy na 2x vkládat co napíšu.Hned se mi to sekne. :angry: :angry:
7. bře 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem z ČB a ráda bych se seznámila s těhulkou, která má také termín porodu v květnu 2011? Jsem 29 + 1 tt a termín mám 22.května. Ráda bych v porodnici v ČB nadstandard, ale moje vlastní sestra mi to rozmlouvá, že se s nikým neseznámím. Ona má z porodnice dvě kamarádky a teď spolu jezdí s kočárem, plavat do Šikulky a tak prostě na návštěvy. Tak co myslíte, zvládnu to bez nadstandardu? Třeba nebude ani volný a bude to vyřešené :sunglasses: . Venda
7. bře 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 ahoj, určitě se to bez nadstandardu dá zvládnout úplně v pohodě, my měli "obyčejný" pokoj a nic nám nechybělo, naopak, přítomnost ostatních maminek je fajn, můžeš si v klidu dojít na záchod, do sprchy, na večeři a vzájemně si miminka pohlídáte...
7. bře 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 no právě. Aby jsi se opravdu dostala domu ještě 2v 1. :grinning:
@venda69 ahojky! Vítám a přeji pohodové těhu. Já taky měla obyčejný pokoj a super. Přesně to samé. V klidu si odskočíš, v mezičase si pokecáš s ostatníma mamina a je to bez stresu. A i když se v noci mimča probouzela postupně, tak jsem byla tak utahané, že mě vzbudili jen moji kluci. :slight_smile:
7. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 Ahojky, já naprosto souhlasim s holkama. Já jsem rozhodně pro normální pokoj. Pohlídáte si navzájem děti, pokecáte, seznámíš se.

Holky, jdu pro radu... co dáváte prckům k večeři? My Lindušce vaříme krupičnou kaši, obměňujeme přísady - banán, jahody, borůvky, máslo - a teď najednou z ničeho nic když má večer jíst, tak strašnej řev, vůbec nechce lahvičku do pusy, dneska jsem to zkoušela i po lžičce a to bych přišla o nervy. Nakonec jediný co chce je klasický samotný mlíčko - Sunar.
Myslíte, že se tý kaše může nějak přejíst, že už jí třeba přestala chutnat?
7. bře 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 Ahoj vítej.

Já jsem při Ríšovi byla na pokoji s pani a moc se mi to nezamlouvalo.(Rodila jsem v Táboře)Byla docela nepříjemná a nikdo za ní chodil a vždy se divně tvářila,když mě přišla návštěva.Nějak jsme se nesedli.A teď chci určitě být sama už kuli Ríšovi až přijde,aby neobtěžoval jinou maminu.
Holky v ČB v porodnici nedostáváte jídlo na pokoj?

@hydricka jsem zvědavá ještě budem přenášet :grinning:. Včera se ozvali první poslíčci,tak jsem si říkala ať už se to rozjede a odešlo to :frowning2:

@marcelkap já jsem také Ríšovi dávala kašičky,ale jen na lžičku do flašky jsem mu je nikdy nedělala.A pak mi je vůbec nechtěl jíst už jich byl přejedený i když jsme měli plno příchutí.Tak jsme mu dávala občas polívečky a nebo zeleninu a brambory.A za čas mu zase začli chutnat.
8. bře 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 V ČB se nedostává jídlo na pokoj, musíš si chodit do jídelny. Já jsem za to byla ráda, aspoň se člověk projde.
Mě právě vůbec nenapadá co jí dávat jinýho než kaše. Myslíš teda třeba to co k obědu? Normální jídlo.
8. bře 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, tak nakukuji po delší době..:slight_smile: všechyn moc zdravím !

@marcelkap jj, myslím že je možný že se přejedla, že chce chvíli změnu, třebas za týden, 14 dní bych je zkusila dávat znovu..Sofí kaše taky moc nechce, má ji tak jednou týdně, dostane na noc mlíko a světe div se,ale skoro týden spí celou noc, vzbudí se až tak o půl 6 na mličko !!! :grinning: :grinning:
celkově u nás nastala změna, od doby kdy jsme změnily značku mlíka je spojoná, hodně papá / konecně/ a spí......pro mě oáza klidu !! :wink:

@venda69 já měla jednou nadstandart a jednou normální pokoj...je pravda že se seznámíš a maminy pomůžou, ale třeba já měla poprvé maminu s hodně plačtivým dítkem, které budilo Emmíska a ja se vůbec nevyspala a neodpočinula si...to až v době, kdy šla paní domů a ja zustala na pokoji sama..:slight_smile:
nastandart byl fajn, jídlo na pokoj, klid, sprcha jen pro mě, návštěvy celý den na pokoji...no já si v porodnici po druhé odpočinula, poprvé jsem byla urvaná, dokonce mě sestra chtěla dát infuzi, se mě tenkrát lekla na chodbě jak vypadám.. :grinning: :grinning: :grinning:

@hydricka týý jo, užij si to !!! :slight_smile:
8. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ještě uvidím. Jak jsem psala, třeba nadstandard nebude ani volný. Já to chtěla i kvůli celodenním návštěvám. Manžel pracuje přes celý den, tak by se mu za námi lépe jezdilo na návštěvy a taky by jezdila pomoci před den moje mamka nebo sestra. Ale stejně díky za odpovědi. Snad to nějak s mimi zvládneme :sunglasses: . Venda
8. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se k vám přidat? I když koukám, že je tu většina už maminek, tak snad nebude vadit těhulka :slight_smile: Mimčo čekáme v polovině srpna a zatím to vypadá na kluka, ale ještě čekáme na jedno potvrzení, pro jistotu :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko_1907 Ahojky, jak to tu sleduju, tak nejmenší bříška máme asi my dvě. Můžu se zeptat, jsi z Budějic? Chodíš někam cvičit nebo plavat?
8. bře 2011 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 ahoj, no to asi jo :slight_smile: bydlím kousek od Budějc (Homole), ale pracuju v ČB. Zatím nikam cvičit nechodím, jsem teprve v 18tt a všude doporučují až od 20tt. :wink: Ale zatím jsem se koukala na cvičení v Caplíku a ve Victory. Plavat si chodím sama do bazénu, tak na těhu plavání asi nepůjdu. Ty už někam chodíš?
8. bře 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko_1907 Já dostala u doktora letáček na cvičení a plavání v 17tt. Ale ještě jsem nezačala chodit. Chtěla bych najít někoho, kdo by chodil se mnou.

Chtěla bych chodit na cvičení v Pansofii v galerii Dvořák, je to od červenýho kříže a na plavání chci chodit do Caplíka v Igy.
8. bře 2011 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se loučím....už před měsícem jsme se s naší uzamčenou diskuzí přestěhovali na emimino a tady už to nestojí za to co se tu děje :frowning2:
Mějte se a případně na miminu.
8. bře 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek Tak se tam mějte.
8. bře 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. bře 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos Gábi a jaký mlíko jste měli předtim a jaký máte teď?

Pro všechny těhulky: Mám doma nepoužité 1 balení Beba Pro 1, spotřeba do 09/2011. Kdybyste někdo potřebovali, je k dispozici :slight_smile:
Nebo i ostatní kdybyste věděli o někom kdo by potřeboval.
9. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Marci, měli jsme Bebu AR proti ublinkávání, měla i normální,ale BEBA ji nejede...:slight_smile:
Teď má Hami spokojené bříško..:slight_smile:

no musím říct že se rozjedla brutálně, vyžahně ráno 210 ml mléka, svacina 150 ml ovoce a oběd 220 ml zeleniny, odpolko to samé a na noc 230 ml mléka.. :grinning: :grinning: takhle nikdy nejedla.. :grinning: :grinning:
9. bře 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek