• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@gabcos Teeeda, tak to teda baští jak o závod. Zato u ns je to fakt katastrofa. Asi jí trápí zoubky...že by konečně chtěl nějakej vylézt? Si jí nedokážu se zubem představit :grinning: Večer histerák, že jíst prostě nebude, kaše jsme už vzdali, dneska jsem koupila Nutrilon Good night, tak to teda po chvíli přemlouvání vypila170ml.
Dopoledne jsme taky začali dávat svačinku ovocnou, tak to si dá, oběd podle nálady, odpoledne jogurtík taky sní. A jak leze jak blázen a furt se zvedá a chce chodit, prostě se nezastaví, tak podle toho taky vypadá váha. Jsem jí dneska vážila, když má přesně těch 8 měsíců.... 6 480g. Za měsíc přibrala 270g, fakt nevim po kom je :fearful:
9. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dotaz ohledně sušených mlíček pro děti - dceru jsem kojila do 14. měs. poté jsem zkoušela dávat mléko od HIPPU - to jí moc nejede, teď mám od známé vzorek Nutrilonu, nevíte, zda je někde možné sehnat vzorky i jiných značek (Sunar, HAMI...). Nechce se mi kupovat celá balení, neboť časem chci přejít na klasické mléko, tak bych chtěla najít to, co by malá pila.
9. bře 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maceek Ahojky, v lékárnách by měli prodávat vzorky Sunar Nutradefence. To vim, protože ho používáme, ale jestli tam mají i jiný to nevim. Tak jsem o tom dneska přemýšlela jestli jdou někde sehnat vzorky, ať nemusim vyhazovat celý balení. Sháněla jsem právě nějaký "noční" mlíčko. Závidim kojení :frowning2:
9. bře 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap No nám ted na 8.měsícní kontrole navážily jen 7450 g, což bylo 400 g přísrustek za dva měsíce,ale to nejedla, ted očekávám, že za měsíc půl kila nahoře bude určitě.. :grinning: :grinning:

a my už máme zuby dva , uff....:slight_smile:

@maceek jj, v lékárně prodávají hodně vzorků a viděla jsem vzorky i v DM, doma mám vzorky Beby kdyby si chtěla..:slight_smile:
9. bře 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
dneska jsme byli na prvním monitoru.Jindra ho skoro celý prospal.Máme pořád CS6 dr.říkala,že se myslí,že ještě týden vydržíme :slight_smile:
11. bře 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 super. Aby jste nakonec neslavili 24. dvoje narozky.
11. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka 24? Ríša má 19.3.Moje mamka 27.3.a já 3.4 a můj děda 30.3..Tak jsem zvědavá,kam se trefí
12. bře 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 promiń. To jsem přepsala. Mělo tam být 19 s Ríšou. :grinning:
12. bře 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka Doma už se vsázejí jestli bude 19.3.a nebo 20.3 :slight_smile: mi s taťkou tvrdíme,že zítra :grinning: :grinning:
12. bře 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 tak to si tedy fandíš. Tak budu držet palce ať ti to vyjde. :grinning: :grinning:
12. bře 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka myslím,že to nevyjde.Dneska jsem lítala venku celé odpoledne navečer jsme jeli do ČB vrátili jsme se před chvíli a nějak nic nepociťuji.Myslím,že v dubnu ho budem prosit,aby vylez :slight_smile:
12. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 no tak takhle to může taky v klidu dopadnout. Hlavně když to máte naplánované na teď. :grinning:
13. bře 2011 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že vám sem vnikám do diskuse, jsem také budějčanda a potřebovala bych poradit. Mám skoro 16měsíčního chlapečka a hledám nějaké vhodné cvičení pro něj. Konečně začíná sám chodit. Prosím maminky, které mají zkušenosti s nějakým centrem (pansofie, holiday, šikulka, pouzar,...) aby napsaly své doporučení a stručně jak to asi probíhá. Díky moc! :wink:
21. bře 2011 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blueapple Jestli mohu doporučit, tak zkus centrum Caplík v Igy. Já tam teď chodím k Mirce Caplové na předporodní kurzy a moje kamarádky na cvičení pro děti a všechny jsme spokojené. Má stránky http://www.caplik.unas.cz/, tak uvidíš. Ahoj Vendula, 31 tt
22. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 díky moc za info !
22. bře 2011 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blueapple tak my chodily na kurzy do Victorycentrum na Lannovce a byla jsem nadšená, chodila jsem tam přes rok !! :slight_smile:
Caplík je taky moc fajn !!! :wink:
24. bře 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos díky !
24. bře 2011 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,mám dotázek jaké máte zkušenosti s porodnicí v čb a budete některá rodit v dubnu?Čekám 3dítě a docela se bojim porodu.
24. bře 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickacb Ahoj, třetí dítě a bojíš se porodu? :slight_smile: NO asi záleží jaký byly ty dva předtim. Mrkni do diskuze http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porodnice-ceske-budejovice/
24. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap ahoj,první byl dlouhý-malý se narodil přidušeny a je postižený.dle dr.je to i s porodu:slight_smile:tak se bojím jak to chodí v čb
24. bře 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickacb já jsem byla tady v porodnici 2x a naprostá spokojenost pokaždé. Fajn personál na porodním i šestinedělí. A ani jídlo tam není tak hrozné. Je to prostě nemocniční strava. :slight_smile:
25. bře 2011 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka tak to se mi ulevilo,hodně maminek na to tady nadává.Já už to budu mít za pár dní tak jsem s toho nervózní.
25. bře 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickacb vím že hodně mamin nadává, ale já nenašla žádný důvod proč. Já osobně byla naprosto spokojená. :slight_smile: Držím palce, ať jde všechno hladce. :wink:
25. bře 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. bře 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
25. bře 2011 v 08:36 • matusaci
@hanickacb Já taky byla spokojená, personál dobrej od uklízečky po primáře. Negativní komentáře na čb porodnici maj většinou ty, co někde něco slyšeli, jedna známá povídala a podobně. Mám i zkušenost od švagrový, která rodila 25.12. a nikdo si jí tam prej nevšímal, musela si pro doktora dojít když už málem rodila. Ale oni když maj 10 porodů denně tak fakt neni čas, aby se každý rodičce věnovali na 100%. Já jsem si taky musela říct, že "už je to tady". Ale to je podle mě normální a neni to věc za kterou bych někoho kritizovala, prostě mě nikdo nemůže hlídat nonstop.
Ale určitě se neboj, co se týče poporodní péče a novorozeneckýho oddělení, je to špička v celým kraji.
25. bře 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Ahojky, me ceka prvni porod (termin mam 22.kvetna) a uz mam z toho vitr ted a to i kdyz chodim na predporodni kurzy a ucim se dejchat pri ruznych porodnich fazich :slight_smile:. Jinak ja mam taky ruzne "ohlasy" z CB porodnice. Asi to zalezi trosku na lidech, co tam zrovna jsou, ale taky chapu, ze nebude u me porodni asistentka non-stop, kdyz vedle budou rodit dalsi maminky a dalsi budou cekat v rade za mnou...Spis mam obavy, aby nenastaly nejake komplikace, ale tim se asi zbytecne stresuji. Proste budu duverovat, ze doktori to zvladnou :D.
25. bře 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 tak já se bojim abych nerodila zase dlouho a malej nebyl přidušenej.Vzhledem k tomu že mám doma už post.syna a porod s ním byl strašnej tak se víc bojím.už budu mít 3 tak snad nebude tak dlouhý jako první.
25. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69, @hanickacb holky nebojte. Porod určitě zvládne a nenastanou ani žádné komplikace.
@hanickacb řekla bych, že když budou znát i příhodu se synem tak si tě budou víc hlídat.
25. bře 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka to právě vubec,mám syna 6let a pak dceru 4roky a při tý si toho že je syn nemocny nijak nevšimaly.-)
25. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek