• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@hanickacb a je to nějaká vrozený postižení nebo následek porodu?
25. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka s 50procent nasledkem porodu jak nam rekl dr.v praze
25. bře 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickacb aha. Je mi moc líto, že se to stalo, ale snad si tě pohlídají. A hlavně, snad ten 3 porod už budeš mít šupšup. :slight_smile: Za jak dlouho máš termín? A víš co čekáš?
25. bře 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka mam termin 20.4.a bude to klučík.jsem ráda že si můžu tady s nekym popovidat:slight_smile:bydlim v čb 2roky ale temer nikoho tady neznam:frowning2:
25. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickacb tak to už máš za chvíli. :slight_smile: A jak jsou staří další děti? A druhé je klučík nebo holčička? A odkud jsi?
25. bře 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickacb Haničko, já mám termín měsíc po Tobě, tak pak napiš, jak jsi to zvládla :slight_smile:. Drzím pěsti, ať to dopadne dobře Tobě i mě. Vendula
25. bře 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka mám syna 6let a dceru 4roky.jsem s čb kousek od iggi
25. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 ahoj jo určitě napíšu.
25. bře 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky: tak mně se datum porodu už taky krátí. Akorát, že budu rodit asi opět zase dřív :frowning2: malej přibírá pořád málo, asi problém v placentě, nic nevědí, protože vše ostatní je zatím OK. Už chodím do rizik.poradny do porodnice. V pondělí jdu zas a pak hned v pátek 1.4. a tam se po ultrazvuku rozhodnou co s náma. Asi už si tam lehnu, zatím jsem to kvůli synovi odmítla.
25. bře 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

@hanickacb Mrzí me komplikace u prvního porodu :cry: Mne se v čb porodnici ptali či byli komplikace u predešlého porodu, tak proste nahlaš že malý byl pridušenej a prubeh porodu. verím že daj pozor. Já tam rodila 2x a vždy pohoda.

Holky, porody zvládnete v pohode. tešíme sa na prírustky :slight_smile:)
25. bře 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 jo snad to dobře dopadne,děkuji vam všem za odpovědi:slight_smile:
25. bře 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nechtěla by jste nás některá vzít sebou někdy na prochajdu,písek atd..,mám 2dětičky-6l.kluka a 4l.slečnu....bydlíme kousek od iggi.
25. bře 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, od kolikateho TT by se melo chodit na monitory? Ja jen, ze jsem byla dneska u gynekoga jsem 33 tt a na dalsi kontrolu jdu az 27.dubna a to budu uz 37 TT, tak mi to prijde zvlastni. Moje sestra chodi k jinemu doktorovi a kdyz byla tehotna, tak chodila od 32 tt kazdych 14 dni a pak kazdy tyden na monitory a to nemela zadne komplikace. Diky za odpoved. Vendula
31. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 ahoj já čekam mimčo 20.4 a na kontroly jsem chodila od 34tt po14dnech a od 36tt po tydnu.ale kazdy dr to má jinak:slight_smile:ja byla na monitoru 2krat.
31. bře 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 každý to má opravdu jinak. Můj Dr. dělá monitory od 33 tt, každý týden, jiní třeba rovnou posílají do nemocnice a tam je dělají mám za to, že do 37tt. :slight_smile:
31. bře 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak Míše se dneska narodil ve 4:12 Jindříšek. Měl 52 cm a 3580 g. :slight_smile:
4. dub 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka Míše moc gratuluji k miminku,hlavně ať jsou zdravi a miminko ji dělá radost:slight_smile:
4. dub 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míše a Jindříškovi gratulujeme ješte jednou. hodne zdravíčka :wink:
5. dub 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky gratulujeme a přejeme jen to nejlepší! :sunglasses:
5. dub 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak dlouho jste měly poslíčky?mám bolesti jako menses a tlak na konečnik,bolesti zad tak nevim jak dlouho to bude trvat.
5. dub 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickacb tohle je těžké. Každá má poslíčky jinak. Já je i prvního těhu neměla vůbec a u druhého jsem je měla týden před porodem, ale max. půl hodiny a pak ještě jednou a nato už byl porod.
5. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka ahoj tak ja je mam už par dní ale jsou nepravidelné:slight_smile:já tohle neznam,posličky jsem nikdy takhle neměla.
5. dub 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickacb já s nima taky bohužel pro tebe ( pro mě naštěstí :slight_smile: ) radit nemohu.
5. dub 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka tak snad to brzo přejde a nebo bude porod:slight_smile:ted ještě ke všemu mám asi vyrozu-chce se mi zvracet .ach jo.tak hlavně aby byl malej zdravej a co ty?jsi na md nebo chodíš do práce?
5. dub 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky sice nejsem primo z Ceskych Budejovic jsem od Kaplice ale puvodne Brnacka bydlim tu rok a chci se zeptat kde v Budejicich je centrum kde delaji 3Dultrazvuk kdyz jsem byla tehotna s malym tak jsem na 3D byla v Brne a ted jsem uplne v haji nevim kde co je a na 3D bych chtela jit tak pokud vite kde a nejaky kontakt a kolik za to priblizne chteji moc diky :slight_smile:
5. dub 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 dělaji ho v době genetiky ul.novohradská čb a cenu nevim.
5. dub 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickacb dekuju moc:slight_smile:
5. dub 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Ahoj, přesně jak píše hanicka, Centrum genetiky, Novohradská ul. dr. Čutka a stojí 1000,-.
5. dub 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 tady máš stránky. Určitě tam najdeš i cenu. 4D tam stál asi 1000,- takže to bude určitě taky tak.
@hanickacb doufám, že je ti už líp. Já jsem s capartama na MD.
6. dub 2011 v 05:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka ahoj teď zrovna jedu k gyndr.jo je to lepši na chvili:slight_smile:nejlip ale bude po porodu doufam.A plánujete 3miminko?
6. dub 2011 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek