• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@hanickacb tak třeba už se od Dr. nevrátíš a přijedete za pár dní 2. :grinning: Třetí neplánujeme.
6. dub 2011 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka tak mi naplanovaly cisař na 20.4.
6. dub 2011 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelkap
@hydricka holky diky uz jsem to nasla :slight_smile:
6. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb a proč císaře? Tak alepsoň víš, na kdy všechno připravit. :wink:
6. dub 2011 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka mam zdr.problemi,tak jen nevim jestli je bezne delat cisar v den terminu.?nema se delat driv?
6. dub 2011 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak uz to zacina. Vcera jsem pulku dne litala po meste a dneska cely den lezim, protoze mam otekle nohy u kotniku a nartu. Doufam, ze to nejak odezni a nebudu muset k doktorovi.
6. dub 2011 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@venda69 neboj to bude dobré,jen to chce odpočívat
6. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,prosím o radu:budu rodit za 2tydny císařem a mam křeče do nohou.myslite že mužu magnesium?prý oddaluje porod ale to by u me nemelo vadit ne?nemuze to ublizit miminku?
7. dub 2011 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb zkus pít minimálně magnésii. A jinak si myslím, že by to vadít nemělo.
8. dub 2011 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka jo volala jsem dr a vadit to nemá když stejně budu rodit císařem.Nevíš nahodou jakou anestezii delaj v čb cisaře?jestli celkovou nebo spinalni?
8. dub 2011 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb juj, to nevím. Já rodila oba přirozeně.
8. dub 2011 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka to já taky obe deti přirozene a ted 3 pujde cisařem tak se bojim co a jak bude.
8. dub 2011 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb hlavně se neboj. Bude to v poho. Myslím si, že tady dělají jen takovou tu krátkou anestézii. A určitě to bude všechno v pořádku. :wink:
8. dub 2011 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka Snad jo:slight_smile:bojim se toho uspání,ještě otázečka nevíš nahodou pokud bych začla rodit dřív tak ten cisař udelaj taky když to mam v prukazce?
8. dub 2011 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb řekla bych že ano. Pokud to tam máš napsané i proč, tak by měli.
8. dub 2011 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka jo mám,navíc my to psaly dr s porodnice-mam problemi s páteři a nohama
8. dub 2011 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb no tak to bude císař určitě i u předčasného termínu. :slight_smile:
8. dub 2011 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Ještě sem občas juknu :slight_smile:

@hanickacb: Ahojky! Rodila jsem taky neplánovaně císařem před deseti měsíci tady v ČB.....narkoza byla celková, nikdo se ani nezeptal jestli chci nějakou jinou....malého viděl první manžel já až někdy v šest večer :frowning2: (narodil se v 15:50)

@sykorova66: gratulka k Jindříškovi...ať vám dělá jen a jen radost a přejeme mu hodně a hodně zdravíčka :slight_smile:
8. dub 2011 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlasek Tak já se celkové nark.docela bojím.Jak ti po ni bylo?a jak dlouho jsi byla v narkoze a pak na jipce?
8. dub 2011 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb: neboj nic to není...mě po ní nic nebylo, jen jsem měla strašnou žízeň, nejhorší mi snad přišlo že míry Šimiho jsem se dozvěděla z papírku na nočním stolku...musela jsem hned volat manželovi, nikdo se mnou moc nemluvil. V narkoze ani nevím...ze začátku to byl fofr a myslím že jsem se na JIP probrala někdy kolem šesté. Na JIPce jsem byla od pátka večer do neděle dopo....ale je to různé podle toho jak mají nabito
8. dub 2011 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlasek A za jak dlouho jsi šla domu?byla jsi tam spokojena?hodne mamin tady na ně nadavá.já tady nemam žadnou zkušenost a kdy za tebou mohl manžel?
8. dub 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb: no byla jsem tam čistě po porodu týden...v pátek se malej narodil a ve čtvrtek jsme šli dom. Manžela za mnou pustily hned druhý den v sobotu i na JIP spolu s tchýní, tetičkama a pak moje segra :slight_smile: Na malého se museli jít podívat na šestinedělky :frowning2: ale je fakt že když se za mnou manžel vrátil tak malého akorát přivezli tak si mohl pochovat :slight_smile:
ale to jsou takové chvilky...co my vadilo...manželovi malýho nedali po porodu ani pochovat :frowning2:, ani mu nedali číslo kde by se mohl informovat jak to se mnou vypadá...trnul doma strachy a čekal až zavolám sama :frowning2: Na JIP jsem malého viděla vždy jen chviličku to mě taky dost mrzelo, ale zase je fakt že bych se první den o něj asi nepostarala...měla jsem co dělat sama se sebou....
No a tak celkově...no nijak jsem odvázaná z jejich péče nebyla....pár věcí mi vadilo, ale co hlavně že kdyby se něco dělo s malým tak je o něj špičkově postaráno a to tak nějak vyhrálo :slight_smile:
Plus je že za mnou mohli náštěvy celkem kdykoliv i na tu chodbu....manžel dělal třeba do šesti a i pak mi ho tam sestřičky pustili.
Ale zase od kamarádky vím i né moc veselý příběh. Ale kde tohle asi neni :slight_smile: Každá porodnice má svoje pro a proti a těch pár dní se to dá vydržet :slight_smile:
8. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlasek Tak já si taky myslim že všude je něco...,je to asi hlavně o lidech.:slight_smile:tak hlavně ať to zvladnem a vše je ok.mě ani nezalezi na chovaní ale na tom aby to proběhlo dobře.každy mě císařem straši,co vse se muže stat atd.
8. dub 2011 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb: hele neboj fakt to u mě proběhlo bez problému a to jsem z toho měla fakt velký strach, jizvy se mi strašně špatně hojí a zvládla jsem to v poho...dobře to dopadne neboj :slight_smile:
8. dub 2011 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
8. dub 2011 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb narkozy ani budějcké porodnice se opravdu neboj. Já měla narkózu už dvakrát (tu krátkou) a v pohodě. A co se porodnice týká, tak ohledně jipky nevím, ale šestinedělí bylo super. Já osobně neměla žádnou špatnou zkušenost. Jen ty návštěvy na chodbě mě štvou. Je to hrozný.
9. dub 2011 v 06:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka jo ty návštevy jsou blbí,chtěla jsem nadstandart ale nevim jestli bude volný a taky jsem dost ukecaná tak aby mi tam nebylo smutno.
9. dub 2011 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb tak kdyby nadstandart nebyl, tak se dá většinou kecat s maminama na pokokoji.
9. dub 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka a jak je to s návštevami?pustí za mnou muže a děti 6 a 4let?
9. dub 2011 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanickacb na chodbu určitě. Za mnou byl MM se starším synkem (tenkrát necelé 3 roky) a dokonce přišla i kamarádka s ročním prckem a kočárkem. Ale to je na chodbu. Na nadstandart bez kočárku. :grinning:
9. dub 2011 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek