• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
hydri, tak to mě dělal dr. utz každou kontorolu, pokaždé se díval na činnost srdíčka. Až o té doby, co chodím na monitor, mne už jen vyšetřuje bez utz.
25. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojíkmy dneska monitor super, dělala mi paní doktorka ultra přes bříško aby ještě zkoukla tu placentu , už fakt povylezla, ale jsme stále total zavřený a říkala že pokud nebudou nějaké komplikace tak přenášet mě nechají až do 42 tt, čili jsem to počítala tak okolo 18.3. no mazec.
25. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Šáry, on se normálně dělá UTZ jen na začátku, pak kolem 12 tt, 21 tt a 31 tt. :slight_smile:
Alen, víc jak 42 tt tě přenášet nenechají. Moje kamarádka taky přenášela, tak už byla objednaná na středu na vyvolávačku a to se mimču nelíbilo na chtělo ven v úterý večer. :grinning:
Ale i tak to rychle uteče a budeš mít malou u sebe. :slight_smile:
26. únor 2010 v 06:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem se dlouho neozvala. Trošku nám blbne připojení. Mimčo se taky pořád ještě schovává u mě. Ale já se spíš bála by nechtělo moc brzo ven :wink:
Ve středu jsem byla na monitoru a kontrole u dr.Trsový (Tůma je na dovolený). Kontrola byla vtipná, po čtvrt hoďce na monitoru si mě pani doktorka položila na záda a dřevěnou trumpetou si poslechla co prtě vyvádí. Když jsem jí řekla, že mi pan doktor předpověděl brzký porod, řekla, že ona vůbe CS nevyšetřuje a že je všechno v pořádku :grinning:
Tak jsme v pořádku a těšíme se na úplněk!
Alen třebas se síla měsíce podepíše i na vás a sejdem se tam všechny!
26. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík holky....

jieff: :grinning: , koukám, že taky chodíš k Tůmovi :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík!
Teda to je zase počasí, včera bylo lépe....

Jsem sama doma a nejsem k žádný práci....i když bych měla uklízet, ale nic se mi nechce....

jieff: Taky Tůma....jojo pan doktor si užívá prázniny, byla jsem si tam pro papír na peníze, tak mi to říkala sestřička...
26. únor 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
No jsem na to holky zvědavá, ten příští týden na porod by se mi líbil :wink: :wink: :wink:
Jief, ale hlavně že je vše Ok, ale je divné to s tím CSD, to snad vyšetřují všem holkám - co jsem tady na diskuzích na konmíkovi - mě ho teda Liška zapisuje pokaždý
26. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé ted jsem tu a tady nikdo a čtu si svůj příspěvěk poslední to D tam nemá být :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak co holky, jak vám je? Já mám malou od včerejška u babičky, MM mi odjel do Pardubic pro nové auto a já jsem sama doma s pejskem. Pustila jsem si telku a hned mě potěšila zpráva o další medaili... Včera jsme byli s MM na mňamce a v kině (Doktor od jezera hrochů), tak byl fajn večer.
27. únor 2010 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jieff, Trsová je hrozná. Byla to moje první Dr. a když mi udělala jen vstupní prohlídku a další dva roky snad nic a mamka měla ženské problémy, tak mě hned přihlásila ke Skálovi. A ten mi okamžitě zjistil, že mám vřídek na čípku. Takže to hlídá. Ona je fakt na nic. Má jen svoje staré metody. A neboj bože, kdyby jsi se rozhodla jít na potrat. To jsi totálně špatná a odepsaná. :unamused:
Ty jo ale, už 40tt týden. Tak to máš za chviličku. Třeba se opravdu v té porodnici setkáte všechny tři. A rovnou i na pokoji, ne? :grinning: :grinning:
My máme malého taky už už babi a za chvíli razíme na chalupu. Musíme tam odvézt věci co se nám tu nakupili a zkontrolovat to tam. Teď už se dostaneme s autem snad až k chalupě. :slight_smile:
27. únor 2010 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, alen už svítí 40!!! Ani jsem se nevšimla.

hydri, výlet na chalupu docela závidím. Já budu dneska jenom odpočívat, mám strach aby ve mě nelouplo a já nemusela jet do porodnice sama bez MM.
27. únor 2010 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík, jj holky utíká to jako blázen, jsem zvědavá kdy to přijde. Co jsem na březnové diskuzi, tak není ještě březen a už se narodilo 10 miminek, pěkně mě tam holky předbíhají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jak říkám snad do dubna jí tam nosit nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Šáry na chalupě bylo fajn. Dali jsme si pěkně kávičku na sluníčku. No bomba. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Neboj ale, tak dlouho malou nosit určitě nebudeš. :grinning:
27. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Hydři - to doufám :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Bodlasku tak to se možná potkáme na kontrole, jestli tedy prtě nevyskočí dřív, jsem ještě na 2.3. objednaná :slight_smile:
Alen Tuma mi CS říkal, ale Trsová je jak hydricka rika asi fakt hodne za opicema. Prijde mi, že by už měla být v důchodu, jen tu námahu co jí stálo zvednout se od stolu a přesunout se k lehátku... :sunglasses:
Dneska bylo fakt krásně, tak jsme si udělali malej výlet pěkně na sluníčku. Už se těšim až budem drandit s kočárem :slight_smile:
A třebas se fakt potkáme všechny tři v porodnici!
27. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík Jieff třeba jo, potkáme - jinak holky asi mi dnes odešla hlenová zátka , nicméně to stejně nic neznamená a ještě klidně si tu tejden můžu v klídku písat , mno uvidíme, jinak příznaky blížícího se porodu žádné
28. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem po delší době zavítala na zdejší diskuze a objevila jsem vás, tak se jdu přidat. S kasy už jsem si někdy psala, ale abych se pro začátek trochu představila...jsem Marcela, je mi 23, s manželem bydlíme na Máji a v červenci se nám narodí miminko. Jdu si vás tu trochu pročíst, abych věděla, co se tu děje. Koukám, že už se některé z vás blíží k závěru těhotenství, tak přeju, ať je všechno v pořádku a ať se vám narodí krásná zdravá miminka.
28. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marcel! Vítám tě tu. Moc gratuluji k těhu. Občas jsem na vás na snažilkách koukla. :slight_smile:
Alen aby jsi se nedivila a za chvilku jsi už nepelášila do porodnice. :grinning:
28. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky vítám Marcelkuuuu.
Hydricko, zatím nenenenene, cítím se fajnky bez příznaků
. Dokonce jsem i asi 15 metrů dneska popoběhla s pejskem na zahradě. No sranda velký vorvaň se valil přews zahradu.... A zatím nic :wink: :wink:
28. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem taky při prvním porodu žádné příznaky neměla. A ve 12 v noci mi začali kontrakce o kterých jsem si myslela, že to jsou jen nějací pošlíčci (žádné jsem neměla) a za 7 hodin jsem měla malého. :grinning:
S tím vorvaňem je to dobrý. :grinning:
28. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marcel!
Vorvaň je fakt prima, já se občas porovnávám s hrochem :grinning:
Jsem zvědavá, jestli to budem mít jako ty hydři, páč zatím mi je taky pořád stejně...
A to jsem se bála, že bude prtě moc rychle na světě...možná se dočká i termínu :wink:
28. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já se předčasného porodu nebála a malej se narodil 3 dny po termínu. Já měla problém s jízdou do porodnice, protože jsem si myslela, že ještě nerodím a pošlou mě domu jako hysterku. :grinning:
28. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem

Já jsem doma pořád bez dítětě, u babičky je maximálně spokojená a já musím zítra ráno do nemocnice na ten monitor, tak si ji vyzvedneme až zítra. Ale pěkně se mi po ní stýská, to vám teda povím! My jsme si dneska udělali výlet k našim, dlouho jsme tam nebyli. Tak jsme pozdravili všechny koníky, pejsky, kočičky... Pes se nám řádně obalil bahenní krustou, no fuj! Nafasovala jsem od mamky zásoby medu a ořechů a frčeli jsme dom. MM mi teď utekl do sauny, tak jsem objevila doma 300g Milku a koukám na telku.

Jsem zvědavá co se bude dít zítra na monitoru.... :confused:
28. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Šári tak držím pěstičky a je vše Ok. V nemocnici je to v poho, tam mi vždycky Elenku nějak rozhybaly sestřičky a bylo to ok
28. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
alen, děkuju.

Pořád přemýšlím, jestli mám všechno nachystané :sweat_smile: . Oblečení máme víc než dost, nejvíc asi bodýček a to jsem vůbec nic teď nekupovala.

Holky nemáte někdo zkušenost s pěstováním orchidejí??? :confused: Nevím co mám udělat pro to, aby mi vykvetla, potvora jedna! :grinning:
28. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Šáry, taky držím palce ať je monitor v pořádku.
Nám přivezla tchýně malého už v sobotu večer. Nějak po té nemoci z mamánkovatěl. Prý se odpoledne probudil a začal bračet že chce mě. Tak to chvíli zkoušela, ale pak je přestala trápit (a taky se bála aby tam příště chtěl :grinning: ) a odvezla nám ho. :slight_smile:
Šáry, s orchidejí neporadím. Já umím pěstouvat pouze nenáročné květiny. :grinning: To mojí babičce kvete orchidej pořád. Teď mi ukazovala zpoustu nových putenců. A té teď kvete i vánoční kaktus. :grinning:
1. bře 2010 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké ranko - se hlásím že úplněk nezabral, takže stále 2v1.
Šári taky bohužel nejsem orchidej, ale zkus to dát do vyhledavače , třeba ti to něco najde
Jinak určo dej dnes vědět jaks dopadla, já jdu zítra po 11 naposled ještě ke svýmu gyndaři a pak už taky jen porodnice.
1. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
holky zdravíím...

vítám tu marcelku :slight_smile:
1. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se taky přidat?? Často nakukuju.... :wink: :wink:

Koukám, že Aleni to má za pár a chodí taky k Lišákovi...:slight_smile:

A Šárka taky finišuje...:slight_smile:

S Hydričkou jsem se jednou viděla na srazíku, pamatuješ?? :slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem náhodou nakoukla, tak také zdravím :slight_smile:

Gábi gratuluju, ty už teda máš pěkný týden :slight_smile:

A koukám, že chodíte tady někdo k Liškovi, já také. Tak bych se chtěla zeptat, jak je to u něj s tím velkým UTZ teď? On kolem toho 21tt posílal k dr. Čutkovi dolu, ale ten už tam není, tak to dělá teď sám nebo někam posílá?
A řekl vám pohlaví? Mě minule ho právě neviděl, což bylo asi brzy, ale pak se zase už nezmiňoval, ale je fakt, že jsem to věděla právě od dr. Čutky.
1. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek