• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
díky holky, ale ono už je to jedno. já se tentokrát v tom utz nějak hůř orientovala - poznala jsem kulové :sweat_smile: ale stejně to bude prý další chlapák, takže předpoklad, že by došlo ke změně, už jaksi není :slight_smile: u kluků už to bývá jisté.
kacatko - tak to asi neporadím, my chodíme k Hřídelové. původně jsem chtěla k Paťhové, ale nebyla tam, tak jsme šli vedle. Paťhová je dost chválená, ale jednou jsme k ní museli, když naše měla dovolenou a přístup sestřičky byl katastrofální, takže jsem nakonec byla ráda, že jsme se k ní nedostali. i když doktorka je asi fajn, neslyšela jsem na ní nic negativního. můžu ti ale říct, kam nechodit a jistě nebudu jediná. k Prokopcové. taky záleží, v jaké části města bydlíš...
21. dub 2011 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maceek další Májovka :slight_smile: máš krásnou holčičku :wink:
22. dub 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 @maceek To bysme mohli někdy dát procházku dohromady :slight_smile:
22. dub 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky za info :wink:
22. dub 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap ju, nemám s tím problém. Stačí domluvit místo a čas.
Jinak všem přeji sluníčkové velikonoční svátky a ať dostanete pořádný nášup - ale pouze vlastnoručě vyrobenou pomlázkou :grinning:
22. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap jsem pro :wink:
22. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jéé, taky jsem se chtěla poptat, jestli tu nevíte o nějaký dobrý dětský doktorce. Tak jsem ráda, že tu tahle otázka padla. Bydlíme na Šumavě, tak se mi ty tipy hodí. Takže taky děkuju. :slight_smile:

Přeju vám všem krásný Velikonoce. :slight_smile:
22. dub 2011 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 na sumave je vyborna dr.Rackova,je skvela.
23. dub 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dětská Dr. Racková-Racek mají webovky: http://www.racekcb.cz/

@marcelkap , @kebule82: tak co holky, kdy dáme tu prochajdu ?? Teď do konce týdne po odpoledním spaní (cca kolem 15:00) můžeme kdydokoli
26. dub 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maceek To by šlo. My teda spíme v kočárku, ale to je jedno. Půjdem teď na 14:30 k dr. a pak cournout venku, aby se prospala. Nevim jestli nebude chtít jít manžel ven, ale jestli půjdete, tak se mi dyštak ozvi na mobil a můžem se domluvit.
26. dub 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkuju za doporučení doktorky. Ještě se zeptám, jak brzo před porodem bych asi měla malou dojít přihlásit?
A pak bych ještě měla dotaz na porodnici. Může být tady v budějický porodnici na porodním sále vlastní košile? Nebo tam budu muset mít toho anděla? Já ty nemocniční košile nemám ráda.
26. dub 2011 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 Já jsem si k doktorce zavolala a řekla, že se nemusim hlásit dopředu, stačí až se malá narodí tak zavolat.
Košili ti myslim vlastní nedovolí. Nevim jak moc jsi na to citlivá, ale řekla bych, že ti to asi bude jedno co máš na sobě. Budeš mít úplně jiný starosti a zájmy.
27. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Aha, no, čím víc se to blíží, tím jsem z porodu nervóznější, přesože mám ještě asi hodně času. Když jsem byla kdysy na kyretáži, vyfasovala jsem anděly 2, tak mi naštěstí nikde nic nekoukalo. Ale bylo mi hodně zle, tak by mi asi bylo jedno, kdyby koukalo. A z porodu mám větší hrůzu. Ale říkala jsem si, co kdyby náhodou, že bych si vzala vlastní.
27. dub 2011 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 ahoj, no u porodu myslím, že je úplně jedno, co máš na sobě :slight_smile: stejně tě tam budou všichni okukovat zeshora dolů :slight_smile: ale potom určitě vlastní košili mít můžeš. Já myslím, že na první den je stejně lepší ten jejich anděl, než si špinit svojí...
kam chodíš na to cvičení?
27. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko_1907 Do Pansofie ve Dvořákovi. Vede to moje sestřička od gynekologa Susana Valentová. Jak nejsem na pohyb, tak tohle mě fakt baví. A bývají tam i přednášky o těhotenství, porodu... Ale na ty zatím nechodím, protože to nestíhám kvůli škole. Ale na střední se mi blíží maturita, tak snad už potom budu mít čas chodit i na ně. Všechno to tam pořádá červený kříž.
27. dub 2011 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 já chodím do Caplíka v Igy a taky to tam jednou za 14 dni vede Sasana :slight_smile: střídá se s Mirkou Caplovou....je to jako předporodní kurz, takže nejdřív cvičení a pak to povídání, takže už to je spojené. Tak to vlastně máme asi skoro stejné :wink: A můžu se zeptat k jakýmu gynekologovi chodíš? Já myslela, že Susana dělá sestřičku v někoho v Třeboni....
27. dub 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
K Pechovi u Metropolu. Ale on je tady jen 2 dny v týdnu a ostatní dny je myslím v tý Třeboni. Má minimálně tyhle 2 ordinace.
Mně ty termíny v Caplíku nevyhovujou, tak chodím do tý pansofie se skupinou ve 13.00, protože jinej termín nestíhám. Ale asi to bude stejný, nebo hodně podobný. V Caplíku bych stíhala jen plavání, protože mám volný jen středy. Ale na to jsem se zatím nepřihlašovala. A nějak se mi do toho přestává chtít, protože nejsem zrovna milovník vody.
27. dub 2011 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 tak to jo, já jsem původně chtěla taky do Pansofie, ale zase kvůli práci se mi nehodily ty jejich termíny :frowning2: v Caplíku je to od čtyř odpoledne a to je ok :slight_smile: to plavání je prý dobrý na uvolnění a ve vyšším stupni těhotenství lepší než cvičení, jak ta voda nadnáší...ale já chodím sama do bazénu, tak mi to přišlo už zbytečný :wink:
29. dub 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko_1907 Já vodu moc nemusím a navíc mě školy zabírají tolik času, že jsem původní myšlenku, že budu chodit ve středu na plavíní v Caplíkovi, vzdala, protože to je jedinej den, kdy mám celkem volno. Jedna škola mi teď konečně odpadne, tak asi budu moct chodit v Pansofii i na úterní přednášky, který tam bývají v 15.30 tuším. Ale s plavíáním už asi začínat nebudu. Ty 2 měsíce se už bez toho asi obejdu. :slight_smile:

Holky, prosím vás, nevíte tady v Budějicích, nebo ještě líp někde tady kolem univerzity a sídliště Šumava a poblíž o nějakým hodně dobrým zubařovi, kterej má i dobrý vybavení a rentgen...?
5. kvě 2011 v 15:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 ahoj vim o super zubařce na jihu.dr.davidova.je prijemna a jemna
6. kvě 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 já chodím k mudr Sýkorové, je u Mercury. Mladá, velmi příjemná dr, má i rentgen.
9. kvě 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Všem vám moc děkuju za doporučení. Určitě ty zubaře zkusíme, jestli nás někdo vezme. Nebo aspoň přítele.

Holky, kdo budete rodit v Budějicích, tak prý od června už maminkám nebudou dávat vůbec nic. Už prý dostaneme jen nějaký věci na miminka. A maminky si jednorázový kalhotky a vložky budou už muset brát svoje. Dneska nám to říkala PA na cvičení.
10. kvě 2011 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 Tak snad stihnu porodit ještě do konce května :slight_smile:. Ale moc to nevidím, chodím už každý týden na monitory a miminku se evidentně u maminky v bříšku moc líbí. TP mám 22.května, ale pomalu začínáme vsázet na červen.
11. kvě 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 Páni, to už máš docela za pár. Tiše závidím, že budeš mít mrňouska tak brzo doma. A když si v bříšku pobude o něco dýl, tak bude aspoň více dopečenej :slight_smile: Já už se naší prdelky nemůžu dočkat. A občas tak kope, že mám pocit, že chce vyskočit břichem.
11. kvě 2011 v 18:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 Jak to že nic nebudou dávat?To jako šetří?No to je pěkný:frowning2:já rodila před 3týdny a dávaly ještě vše.
12. kvě 2011 ve 02:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickacb Ja si myslim, ze setri, i kdyz mi to prijde zvlastni. Chtela bych nadstandard, tak jsem zvedava, jak to bude probihat tam.
12. kvě 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 já nadstandart měla a doporučuju,každý den mi dietni sestra volala co chci k obedu,svačine,snidani.byl velký výběr ze 3hl.jídel k obedu.jinak péče ta samá.návštěvy neomezeně na pokoji.takže super.jen tam maji na nadstandarty narvano
12. kvě 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickacb Jo, PA říkala, že je to v rámci šetření, že prý v jiných porodnicích dávno nedávají nic. Tak pro miminko to ještě zůstává, ale pro nás už ne. My už musíme všechno svoje. A prý chcou šetřit i na šicích materiálech. To si asi budeme muset dávat pozor, abysme odrodily bez natržení, nebo co. No, asi prostě nebudou tolik nástřihy hrází. Nebo si budeme muset začít nosit vlastní šitíčko :grinning:
12. kvě 2011 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 to není pravda že se všude šetří!kamarádka rodila ve zline,druha v uh.hradišti a neteř v strakonicich a nikde nešetři.je to pakáž.a jak chtěji šetřit na šití?
12. kvě 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To šetření na šití mi není moc jasný. Prostě buď je potřeba šít, nebo ne. To přece nemůžou moc ovlivnit.
V Krumlově prý maminkám nedávají nic, co povídaly maminky, co chodí se mnou na cvičení a v J.Hradci prý taky ne.

Nám o tom šetření říkala na cvičení sestřička, co je od mýho gynekologa a navíc je i porodní asistentka. Prý jí v porodnici řekli, ať to těhulkám vyřídí, že to tak od června bude.
12. kvě 2011 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek