• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Ahoj holky!
Ono to, že si maminky budou muset koupit vlastní vložky nějak moc nevadí. Tedy mě osobně by to bylo jedno. Tyhle vložky jsou za pár kaček a síť. kalhotky jsem si stejně kupovala svoje. Hlavně, že nešetří na miminkách. :wink:
12. kvě 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickacb No právě. Já doufám, že bude nadstandard volný.
12. kvě 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka No přesně tak. Já mám do porodnice připraveny jak vložky, tak síťové kalhotky a to mám TP 22.května. Nerada si o něco říkám. Šetřit na šití mi přijde ale kravina první třídy. Přece nás zažijou, když nás nastřihnou, ne? A kdyby nás nenastřihli, tak se potom hůř tedy hojí natržené ranky, co vím od ostatních maminek. No mě se to krátí, tak Vám potom dám vědět :slight_smile:.
12. kvě 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 možná tím myslí, že se bude používat levnější nit. Ale nevím. Tomuhle nerozumím. Můžu se zeptat sestry jak to měli u nich a na čem by se tam dalo šetřit.
12. kvě 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky promiňte že vám se lezu,ale četla jsem,že se bavíte o bud.porodnici a já mám info jiné-nebudou dávat ani plínky na miminka takže i ty si vzít svoje :wink:
12. kvě 2011 v 18:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beata.n Tak to jestli nestihnu porodit do konce kvetna, tak si budu balit asi veci do kufru misto pripravene cestovni tasky.
13. kvě 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 no já jsem to taky říkala-já se tomu bohužel nevyhnu,rodit budu začátkem srpna,takže sebou potáhnu asi loďák :angry: navíc jsem říkala,že ať si pak zkusí něco říkat o velké tašce,nebo že jim vadí pod postelí-jako tomu bylo před 3 lety,bych je asi už poslala někam
13. kvě 2011 v 10:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beata.n @venda69 Přesně tak. Taky netuším, do čeho to všechno nakonec zabalím. Už tak se mi zdálo, že toho budu mít dost. A budete si brát do porodnice nějakou kosmetiku pro miminko? Pořád tak nějak tápu, co asi si pro to mimčo všechno vzít. Mám sice první termín porodu v půlce července, ale nějak z toho všecho už teď začínám být pěkně nervózní.
13. kvě 2011 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00
@beata.n Přesně tak, si můžou stěžovat, že máme veliké tašky. Už teď je obrovitá, když tam sbalený župan a osušky. Já tedy pořád doufám, že bude volný nadstandard, takže počítám, že alespoň tam ten materiál zůstane, ale těžko říct. Počítám s tou horší variantou, že nic nedostaname. Jinak na mimčo si beru akorát Bepanthen krém na opruzeniny a pro sebe na bradavky a jinak by mělo včechno ostatní dostat, ale teď, kdo ví?
Mohu Vás pak informovat, jak to proběhlo.
13. kvě 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 To by bylo prima, kdybys pak dala vědět, co jsi teda všechno potřebovala. Jsem hlava děravá, tak mi určitě něco bude chybět. A nebo toho potáhnu do porodnice zbytečně moc. Ani jedna představa se mi nelíbí. A taky docela uvažuju pak o nadstandardu. Trochu mě děsí představa, že by na pokoji byla nějaká nepřizpůsobivá spoluobčanka. Sice mi zatím nic neudělali, ale jeden nikdy neví.
13. kvě 2011 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 Tak ti to když tak donese manžel co ti bude chybět.Já tam neviděla ani jednu nepřizpusobivou ale byli tam vietnamky-slušny a v pohodě.Teda ja je potkavala jen v jidelne a na chodbe ale nikdo si nestěžoval.
13. kvě 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 Jj, dám vědět. Sama jsem zvědavá jako prvorodička, jak to bude všechno probíhat :slight_smile:. Už bych na to celkem šla :slight_smile:
14. kvě 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 - před cca 1,5 rokem jsem na tom byla také podobně, nevěděla jsem co si do porodky v ČB sbalit. Na porodním kurzu od ČK říkala PA vše s sebou (vložky, kalhotky ...) sbalená jsem tedy byla na cca 3 dny. Nakonec jsem vše vezla s sebou dom. Vše jsme dostali (na porodnici mimo jednorázových spodek). Tak by bylo asi lepší se zepta přímo na novorozenckým odd. co vše bude k dispozici.
Po předchozí zkušenosti bych sebou toho brala minimum. Na dítě tedy určitě nic.
14. kvě 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, koukám, že je tu hodně Májovek.. já bydlím v Chlajnovce a koukáme na konečnou zastávky...
15. kvě 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov Ahojky, jsem teď koukala na tvoje fotky a podle kočárku mi přijde, že tě asi potkávám :confused: Já bydlim přímo u zastávky.
15. kvě 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap ahoj, mě to právě taky přijde, že se vídáme :slight_smile:
15. kvě 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov nechodila jsi na předporodní kurz do červeného kříže? bych řekla, že jsme se tam vídaly :slight_smile:
17. kvě 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska jsem byla předána na kontroly do nemocnice. Miminku se na svět stále nechce. Ale mám od sestřičky z gynekologie potvrzeno, že si mám s sebou vzít vlastní vložky a jednorázové kalhotky, že je porodnice už nedává :(. O plínkách pro mimčo nic nevěděla.
18. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro těhulky, zajímavý článek: http://www.psychosomatic.cz/cz/neberte-mi-moje-dite
Jsem zvědavá, jak pochodím já s bondingem.
20. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 ahoj, nechodila, ale ležely jsme spolu na riziku..tys tam sice moc dlouho nebyla :slight_smile:
23. kvě 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap ahoj, nechceš vyrazit na procházku??
23. kvě 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov jsem si říkala, že tě odněkud znám :slight_smile:
23. kvě 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 :slight_smile: postupně zjišťuju kolik maminek znám :slight_smile:
23. kvě 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov Ahoj, promi'ň, přečetla jsem si to předtim až večera a pak jsem úplně zapomněla. Určitě můžem někdy vyrazit. Dneska nemůžu, ale zítra nebo pátek klidně.
25. kvě 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jsem původně také z CB a vlastně tam ještě minimálně tak jednou týdně jezdím.. ale momentálně hledám někoho z Týna.. někoho, kdo by měl i společné zájmy (třeba i jiné než miminka - i když ono asi když se porodí, tak už na jiné zájmy čas není) :o)
26. kvě 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@digimyska : ahoj :slight_smile:

:grinning: jj, pak se toci vse kolem mimiska :dizzy_face:

tak muzem nekdy vyrazit :slight_smile:
26. kvě 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu teď nebyla. Nějaký nový miminko?
1. čer 2011 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 ahoj, tak máme TEREZKU. Narodila se 41 + 2 tt, 31.května 2011 ve 4:37 hod. Váha 3,33 kg, 51 cm. Porod mi vyvolávali, takže to byl očekávaný záhul, ale zvládly jsme to. Jinak na šestinedělí i od 1.června maminky dostaly pleny (asi 20 ks), vložky (1 balík po 20 ks) a jedny jednorázové kalhotky dostaly, ale pak už nic přidáno...Takže další s sebou.
6. čer 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak to k Terezce moc gratuluju a přeju oběma hodně zdravíčka a štěstíčka a ať vám dělá jen a jen radost. :slight_smile:
6. čer 2011 v 11:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 také moc gratuluji. Ať vám Terezka krásně roste roste a máme z ní jen radost. :slight_smile:
6. čer 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek