• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
ahoj holky,taky jsem z Budějk na Průběžný a nemám s kým chodit ven
9. srp 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky chodíme ven většinou sami. ČB Větrná.
10. lis 2011 v 00:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Budějčandy - zajímal by mne Váš názor na školky v ČB - sídl. Máj, Šumava - viz. diskusní fórum: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ms-v-ceskych-budejovicich-sidl-maj-sumava/
22. pro 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maceek bohužel, s tímhle ti nepomůžu. My na Máj nechodíme. Snad se tu ukáží holky, kterých se to týká. Hodím do jedné diskuze tvůj odkaz na tu diskuzi a třeba ti pomůžou ony. :wink:
23. pro 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maceek my se hlásily do všech a nevzali nás ani do jedné, takže tady člověk ani moc vybírat nemůže :unamused:
24. pro 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka díky.
25. pro 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prosím nevíte, jestli někde v ČB probíhají kurzy baletu pro děti? Nemůžu to na netu nikde najít.
Díky moc.
1. led 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule05 určitě pod Jihočeským divadlem viz dokaz: http://www.jihoceskedivadlo.cz/balet/baletni-skola
4. led 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím, máte zkušenost s dětským zubařem v Čb (nebo okolí)? Můj zubař děti nebere a o jiném nevím...díky
7. led 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lensta já chodím se synem k MUDR. Březinové, tedy byli jsme tam zatím poprvé... sídlí v ZŠ M. Horákové na Šumavě, mrkni na http://www.firmy.cz/detail/379462-mudr-eliska-brezinova-ceske-budejovice-2.html?source=fhint
7. led 2012 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blueapple děkuju
7. led 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lensta doporučila mi jí kámoška, nevím, zda je "dobrá", ale je dětská (můj dospělý zubař děti bere až ve školním věku) a chodí k ní děti od batolat po školáky, takže snad bude OK. To se pozná, až bude první zákrok, zatím to malý (2 roky) zvládnul jen první preventivní prohlídkou, poučením, jak čistit zuby, vše doprovázené řevem, ale to je bohužel jeho strachem z doktorů všeobecně. Mně osobně se zdála OK. Objednávky telefonicky na přesnou dobu, bez čekání. Nové pacienty prý bere nebo aspoň brala, hlásili jsme se k ní před pár měsíci.
7. led 2012 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blueapple jéé super info, on není nic moc výběr, tak zjištˇuju, kde se dá, malýmu bude teprv půl roku (ale už má dva zuby :slight_smile: ), ale manžel má se zuby velký problémy, tak to nechci zanedbat, tak třeba se tam někdy potkáme, zkusím tam zavolat
7. led 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lensta jojo, zeptej se, zda berou nové pacienty, parkovat se tam dá luxusně přímo v areálu školy, pokud budete jezdit autem. Malému vyrostl první zoubek až v 8M, k zubaři se má prý jít, když vylezou první stoličky. Pak se chodí standardně po půl roce na prohlídky,´ať si dítě zvyká...no, já to trochu zanedbala, blížil se mi druhý porod, pořád jsem to oddalovala a na první prohlídku jsem s ním šla až ve 2 letech, ale je pravda, že v jednom roce (což je první termín v zubním průkaze), to malý ještě neměl stoličky. Zubařka s jeho věkem problém neměla.
7. led 2012 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blueapple chci si to pojistit,zatím to je jediný zubař, o kterým vím. a domluvím se, kdy máme přijít, někdo říká při prvním zubu, jiný při stoličce, další v jednom roce...
7. led 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hledáme kamarády na procházky,na písek atd. Najdem?
7. led 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1983hr Ahoj, určitě najdeš :slight_smile:
Máš děti nebo jsi těhotná?
7. led 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkap@mám malé děti 7let,4roky a 7mes.
7. led 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1983hr A jsi z Budějc nebo odjinud?
7. led 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkap@s Čb-bydlim v centru a ty?
7. led 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lensta ahoj, vím o mojí kamarádce MUDr. Sýkorová, na Lannovce pod Žlutou ponorkou....jsem teď těhotná a i mi rovnou vysvětlovala, jak pak na zoubky, atd. Je milá, mladá a příjemná :slight_smile:
7. led 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifca taky děkuju,čim víc tím líp
7. led 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1983hr Já na Máji.
7. led 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap tam jsme taky kdysi bydleli.:slight_smile:A kam s malou chodíš?
7. led 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1983hr Teď momentálně chodíme akorát jednou týdně do hudebky. JInak žádná moc aktivita. Spíš návštěvy u kamarádek nebo prochajda s nima. Byli jsme dvakrát v Chňapíkovi, jinak nic. Mě tyhle centra nějak neberou, radši se sejdu s kamarádkama a dětma doma. Hraček tam je dost, kafe si taky uděláme a je to zadarmo a pro mě větší pohodlí.
7. led 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Taky nerada chodim do mc ale nikoho tady neznám tak tam občas zajdu
7. led 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1983hr Zkus zajít do diskuze Jihočendy, je tam hodně holek. Je to ale uzamčená diskuze, musíš požádat o přístup. Dám ti sem odkaz, snad to bude dobře.
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/pokec-bez-cenzury/?page=last&post=last&lastref=il
7. led 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se za vpád, ale neznáte některá Darinu Barutiakovou? Má dcery Rozálii Nelu a Viktorii Vanesu. Bydlí v ČB. Více info napíšu kdyžtak v IP, děkuju :slight_smile:
22. led 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mohu se k vám připojit? jsme na mateřské a nemám s kým chodit ven atd., tak bych si tu aspon ráda popovídala. Martina
7. únor 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek