• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
ahojky, my se taky občas potkáme, viď? Naposledy v BezBot??

Moc gratuluji k těhu, teda koukám, že v ČB se rozjela druhá vlna,ne?? :slight_smile:

Lišák posílá nadáke k Čutkovi, jen je přestěhovaný v komplexu Mladý...má to tam krásný !! :slight_smile: Já byla u Čutky přesně ve 20.tt , takže máš čas, na další kontorle ti dá jistě žádanku !! :wink:
1. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, přesně, občas se někde potkáme :slight_smile: Tak super, to jsi mě potěšila s tím Čutkou, to jsem radši, že zase půjdu tam :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a máš tucha co čekáte?? Chceš teďka holčičku nebo Ti to je jedno? Já měla tušení asi od 10 tt., a ono vyšlo.... :wink:
1. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi bych víc kluka, to vím, co mě čeká :slight_smile: ale mám pocit, že to bude holka :slight_smile: Už jen prostě je to i jiný těhotenství, je mi víc blbě a tak. Takže jsi měla správného tucha :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám těhu taky zcela jiné a je to zase holka.... :wink: bylo mi hodně zle, docela i bolesti, což jsem u Emmi neměla...
1. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to fakt, to tím asi nebude, jen to zase prožíváme jinak :slight_smile: Přitom prvním jsem tím proplouvala, že jsem to ani nevěděla, makala jsem dokud to šlo a teď :angry:
1. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to měla to samé....pracovala jsem až do konce těhu, užívala si ho....je pravda, že teď si to těhu nějako ani neuvědomuji, není nějako čas, lítám pořád kolem Emmi.... :wink:

ale začátek, kdy mě bylo fakt zle a neměl mi kdo pomoc a pohlídat Emmi , byl teda fakt dost krušný !!! :frowning2:
Dobře mi bylo až tak kolem 15tt....
1. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si taky říkám, že snad už by se to konečně mohlo taky umoudřit :slight_smile:
Jojo, ty děti nás moc nenechají na to ani myslet :grinning:
1. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabi!
Gratuluji k těhu. Neboj pamatuji si tě. I malou. Ale to byla opravdu malá. :grinning:
1. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se k Vám přídat :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lasinku, vítej. :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: dekuji moc, koukám čekáš podobně jako my :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem koukala. :slight_smile: Jak si užíváš těhu?
1. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela dobře, není mi nic takže zatím pracovně - naštěstí se mi vyhly jakékoli nevolnosti akorat me obcas pobolivaji zada v kříži... No a zítra jdu zrovna k doktorce na kontrolu a v patek jdu na prohlídku k Čutkovi
1. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn. :grinning: Já jdu k Čutkovi zase příští týden. Tak se těším.
1. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tady je najednou tolik těhulí, to je moc fajn !! :slight_smile:
1. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :slight_smile: holky to je fajn, jak se tady rozrůstáme a diskuze se rozjíždí :wink:
1. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, koukala jsem na střechu. Pěkný baráček. A to světlo na schodiště je super. Jsi šikulka. :slight_smile:
1. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hydřičko, děkuju,ale muj to byl pouze nápad, vyrobil ho manžel... :grinning: :grinning:
a taky moc děkujeme za pochvalu domečku !!
1. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Vítám nově příchozí :dizzy_face:

Tak máme po kontrole. Špuntíček monitor celý prospinkal, absolutně se nenechal vyrušit! :grinning: Nepomohlo přetočení ani na jeden bok, ani stání a pohupování se. Prostě, když se spí, tak se spí! Doufám, že bude taková spáč i po narození :grinning: . Další monitor mám naplánovaný na pátek.
1. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, tak v tom případě super nápad a šikovný manže k tomu. :grinning:
Šáry, to znám. Radeček se taky nikdy nenechal ničím rušit a druhé mimi bude nejspíš stejné. To ukázalo při UTZ u Čutky. Tam už jsem myslela, že mi projede až na zadá jak se snažil mimčo vzbudit a prostě nic. :grinning: Tak se můžu těšit na druhého čertíka, protože Radeček tedy klidný zrovna není. Ale je fakt, že spinká krásně. :grinning:
1. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se zeptat, kdy jste začali cítit pohyby, jestli už teda jo :slight_smile: Já mám teď takový divný období, jak se přehoupl druhý trimestr, tak už mi neni špatně, je mi úplně dobře a teď tak nějak čekám až se zase bude něco dít a možná si vsugerovávám, že už jsem něco cítila, ale nevim jestli to ještě neni brzy.
Jinak příští úterý jdeme poprvý k Čutkovi a měl by nám říct i pohlaví. Určitě to chceme vědět. Strašně se tam těšim. Dneska jsem jela okolo toho centra na Novohradský a zvenku to vypadá moc hezky :slight_smile:

Šárka: Jestli jsem správně četla, tak chodíš ke Švecovi? Já taky :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, to je různé. Já např. při první těhu pohyby cítila poprvé někdy ve 22 tt. Záleží i na tom, jestli čekáš spáče nebo naopak. :grinning:
1. bře 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Zdravím nově příchozí a přeji klidné těhu.
Já jsem zase vyprala spoustu praček dětských věcí a teď tady mám pěknou hromadu na žehlení....ach jo...
Zítra nás čeká 4D UTZ u Čutky tak jsem dosti zvědavá. Určo přidám zítra nové fotky do alba, tedy jestli se nebude malej schovávat a budeme z toho něco mít :slight_smile:
1. bře 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky musim vas pozdravit,vas tady ale je. Obcas taky nakukuju. Gabi gratuluju. Taky se s nami,i s nekterymi dalsimi :slight_smile:))))
Sari uz se to blizi vid
Tak se mejte uzivejte si tehulkovani
1. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel, jj chodím ke Švecovi a jsem maximálně spokojená!!! :wink: První pohyby jsem u prvního těhu cítila přesně od 20 tt, při druhém to byla tak přelom 17-18 tt.

Už mám malé čertisko doma, tak musím letět vyrobit kašičku k večeři a dát ji spinkat, už se nějak "mrní"...
1. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, Šárko klasika viď, no já jsem zvědavá jak zítra u LIšáka - už mám poslední Ko a monitor u něj, tak snad se konečně ta naše fešanda předvede jak to umí......

Jinak já pohyby taky registrovala ten 22 až 23 tt, jsem z toho byla docela špatná, všichni už je cítili před 20 tt a já nic, ale taky jsem se dočkala, nevím tedy čím to je, ale musím říct že naše dítě je velmi klidné, zažila jsem s ní asi jeden akční týden, kdy jsem říkala co tam to dítě dělá, jestli se chce prokopat ven, ale jinak je fakt něžnounká.

Jo a stím zvracením - skoro až do 18 tt a to i 3 x denně, takže období nic moc, ale pak to ze dne na den přešlo a od té doby klid - vlastně ještě jsem zvracela asi 2 x v lednu a to jednou že jsem se přejedla a jednou že mě koupla tak že jsem musela
1. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, ať se vám dneska 4D líbí. Užijte si ho. Na fotečky jsem zvědavá. :slight_smile:
Já si dneska musím zajet na sociálku. MM nám založil nový učet, tak si to musím jít nahlásit. Ale vůbec se mi tam nechce. Hlavně teď, když jsem po ránu vykoukla z okna a ono mrzne. :angry:
2. bře 2010 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak já cítila pohyby taky v tom 21 tt., teď podruhé 19.tt...:slight_smile:

Bodlásku, užijte si dnešní 4D UTZ a pak hlavně poreferuj, mě od něj kamarádka u Čutky zradila, že jim se nelíbil, tak snad vy budete spokojený !!

Teda hydři, takhle brzo vstávat, to by mě zabilo... :grinning: :grinning: no budeš mít doboru průpravu na mimíska...

Já pořád řeším, kam dám na hlídání Emmi, aź pojedu rodit, jsme tu sami, bez příbuzenstva, všechny tak 250 km daleko....no a manžu bych u porodu moc ráda...no to bude ještě vzrůšo.....
:unamused:
2. bře 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlásku taky přeji ať mimís spolupracuje a né jako Naše Elenka, která měla pořád nožičku a ručičku před sebou a né a né se fotit....

Gabi, to je teda prekerka a co nějaké kámoška, co to by nešlo? s tím hlídáním?
2. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek