České Budějovice, těhulky

Ahoj, tak jsem se rozhodla založit nové téma,máme tady budějovické snažilky i mamky ve dvou kategoriích 😃 ,ale těhulky nikde. Tak holky šup šup sem.... x-)
gabcos
1. bře 2010
ahojky, my se taky občas potkáme, viď? Naposledy v BezBot??

Moc gratuluji k těhu, teda koukám, že v ČB se rozjela druhá vlna,ne?? 🙂

Lišák posílá nadáke k Čutkovi, jen je přestěhovaný v komplexu Mladý...má to tam krásný !! 🙂 Já byla u Čutky přesně ve 20.tt , takže máš čas, na další kontorle ti dá jistě žádanku !! 😉
vera78
1. bře 2010
Gábi, přesně, občas se někde potkáme 🙂 Tak super, to jsi mě potěšila s tím Čutkou, to jsem radši, že zase půjdu tam 🙂
gabcos
1. bře 2010
a máš tucha co čekáte?? Chceš teďka holčičku nebo Ti to je jedno? Já měla tušení asi od 10 tt., a ono vyšlo.... 😉
vera78
1. bře 2010
Asi bych víc kluka, to vím, co mě čeká 🙂 ale mám pocit, že to bude holka 🙂 Už jen prostě je to i jiný těhotenství, je mi víc blbě a tak. Takže jsi měla správného tucha 🙂
gabcos
1. bře 2010
no já mám těhu taky zcela jiné a je to zase holka.... 😉 bylo mi hodně zle, docela i bolesti, což jsem u Emmi neměla...
vera78
1. bře 2010
No je to fakt, to tím asi nebude, jen to zase prožíváme jinak 🙂 Přitom prvním jsem tím proplouvala, že jsem to ani nevěděla, makala jsem dokud to šlo a teď ]-(
gabcos
1. bře 2010
já to měla to samé....pracovala jsem až do konce těhu, užívala si ho....je pravda, že teď si to těhu nějako ani neuvědomuji, není nějako čas, lítám pořád kolem Emmi.... 😉

ale začátek, kdy mě bylo fakt zle a neměl mi kdo pomoc a pohlídat Emmi , byl teda fakt dost krušný !!! 😞
Dobře mi bylo až tak kolem 15tt....
vera78
1. bře 2010
No já si taky říkám, že snad už by se to konečně mohlo taky umoudřit 🙂
Jojo, ty děti nás moc nenechají na to ani myslet 😃
hydricka
1. bře 2010
Ahoj Gabi!
Gratuluji k těhu. Neboj pamatuji si tě. I malou. Ale to byla opravdu malá. 😃
lasinek
1. bře 2010
Ahojky holky, můžu se k Vám přídat 🙂
hydricka
1. bře 2010
Ahoj Lasinku, vítej. 🙂
lasinek
1. bře 2010
hydricka: dekuji moc, koukám čekáš podobně jako my 🙂
hydricka
1. bře 2010
Taky jsem koukala. 🙂 Jak si užíváš těhu?
lasinek
1. bře 2010
Docela dobře, není mi nic takže zatím pracovně - naštěstí se mi vyhly jakékoli nevolnosti akorat me obcas pobolivaji zada v kříži... No a zítra jdu zrovna k doktorce na kontrolu a v patek jdu na prohlídku k Čutkovi
hydricka
1. bře 2010
Tak to je fajn. 😃 Já jdu k Čutkovi zase příští týden. Tak se těším.
gabcos
1. bře 2010
teda, tady je najednou tolik těhulí, to je moc fajn !! 🙂
beruskanula
1. bře 2010
😉 🙂 holky to je fajn, jak se tady rozrůstáme a diskuze se rozjíždí 😉
hydricka
1. bře 2010
Gabi, koukala jsem na střechu. Pěkný baráček. A to světlo na schodiště je super. Jsi šikulka. 🙂
gabcos
1. bře 2010
Hydřičko, děkuju,ale muj to byl pouze nápad, vyrobil ho manžel... 😃 😃
a taky moc děkujeme za pochvalu domečku !!
sarka_k
1. bře 2010
Ahojky

Vítám nově příchozí x-)

Tak máme po kontrole. Špuntíček monitor celý prospinkal, absolutně se nenechal vyrušit! 😃 Nepomohlo přetočení ani na jeden bok, ani stání a pohupování se. Prostě, když se spí, tak se spí! Doufám, že bude taková spáč i po narození 😃 . Další monitor mám naplánovaný na pátek.
hydricka
1. bře 2010
Gabi, tak v tom případě super nápad a šikovný manže k tomu. 😃
Šáry, to znám. Radeček se taky nikdy nenechal ničím rušit a druhé mimi bude nejspíš stejné. To ukázalo při UTZ u Čutky. Tam už jsem myslela, že mi projede až na zadá jak se snažil mimčo vzbudit a prostě nic. 😃 Tak se můžu těšit na druhého čertíka, protože Radeček tedy klidný zrovna není. Ale je fakt, že spinká krásně. 😃
marcelkap
1. bře 2010
Ahoj holky, můžu se zeptat, kdy jste začali cítit pohyby, jestli už teda jo 🙂 Já mám teď takový divný období, jak se přehoupl druhý trimestr, tak už mi neni špatně, je mi úplně dobře a teď tak nějak čekám až se zase bude něco dít a možná si vsugerovávám, že už jsem něco cítila, ale nevim jestli to ještě neni brzy.
Jinak příští úterý jdeme poprvý k Čutkovi a měl by nám říct i pohlaví. Určitě to chceme vědět. Strašně se tam těšim. Dneska jsem jela okolo toho centra na Novohradský a zvenku to vypadá moc hezky 🙂

Šárka: Jestli jsem správně četla, tak chodíš ke Švecovi? Já taky 🙂
hydricka
1. bře 2010
Marcel, to je různé. Já např. při první těhu pohyby cítila poprvé někdy ve 22 tt. Záleží i na tom, jestli čekáš spáče nebo naopak. 😃
bodlasek
1. bře 2010
Ahojky holky!
Zdravím nově příchozí a přeji klidné těhu.
Já jsem zase vyprala spoustu praček dětských věcí a teď tady mám pěknou hromadu na žehlení....ach jo...
Zítra nás čeká 4D UTZ u Čutky tak jsem dosti zvědavá. Určo přidám zítra nové fotky do alba, tedy jestli se nebude malej schovávat a budeme z toho něco mít 🙂
cokosusenka
1. bře 2010
Ahoj holky musim vas pozdravit,vas tady ale je. Obcas taky nakukuju. Gabi gratuluju. Taky se s nami,i s nekterymi dalsimi 🙂))))
Sari uz se to blizi vid
Tak se mejte uzivejte si tehulkovani
sarka_k
1. bře 2010
marcel, jj chodím ke Švecovi a jsem maximálně spokojená!!! 😉 První pohyby jsem u prvního těhu cítila přesně od 20 tt, při druhém to byla tak přelom 17-18 tt.

Už mám malé čertisko doma, tak musím letět vyrobit kašičku k večeři a dát ji spinkat, už se nějak "mrní"...
aleninininka
1. bře 2010
Ahojík, Šárko klasika viď, no já jsem zvědavá jak zítra u LIšáka - už mám poslední Ko a monitor u něj, tak snad se konečně ta naše fešanda předvede jak to umí......

Jinak já pohyby taky registrovala ten 22 až 23 tt, jsem z toho byla docela špatná, všichni už je cítili před 20 tt a já nic, ale taky jsem se dočkala, nevím tedy čím to je, ale musím říct že naše dítě je velmi klidné, zažila jsem s ní asi jeden akční týden, kdy jsem říkala co tam to dítě dělá, jestli se chce prokopat ven, ale jinak je fakt něžnounká.

Jo a stím zvracením - skoro až do 18 tt a to i 3 x denně, takže období nic moc, ale pak to ze dne na den přešlo a od té doby klid - vlastně ještě jsem zvracela asi 2 x v lednu a to jednou že jsem se přejedla a jednou že mě koupla tak že jsem musela
hydricka
2. bře 2010
Bodlasku, ať se vám dneska 4D líbí. Užijte si ho. Na fotečky jsem zvědavá. 🙂
Já si dneska musím zajet na sociálku. MM nám založil nový učet, tak si to musím jít nahlásit. Ale vůbec se mi tam nechce. Hlavně teď, když jsem po ránu vykoukla z okna a ono mrzne. ]-(
gabcos
2. bře 2010
Ahojky,

tak já cítila pohyby taky v tom 21 tt., teď podruhé 19.tt...🙂

Bodlásku, užijte si dnešní 4D UTZ a pak hlavně poreferuj, mě od něj kamarádka u Čutky zradila, že jim se nelíbil, tak snad vy budete spokojený !!

Teda hydři, takhle brzo vstávat, to by mě zabilo... 😃 😃 no budeš mít doboru průpravu na mimíska...

Já pořád řeším, kam dám na hlídání Emmi, aź pojedu rodit, jsme tu sami, bez příbuzenstva, všechny tak 250 km daleko....no a manžu bych u porodu moc ráda...no to bude ještě vzrůšo.....
:-|
aleninininka
2. bře 2010
Bodlásku taky přeji ať mimís spolupracuje a né jako Naše Elenka, která měla pořád nožičku a ručičku před sebou a né a né se fotit....

Gabi, to je teda prekerka a co nějaké kámoška, co to by nešlo? s tím hlídáním?

Začni psát odpověď...

Odešli