• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Tak ať všem všechny kontroly a UTZ dobře dopadnou. :dizzy_face:

Já dneska od rána přemýšlím co uvařit k obědu a ještě jsem na nic nepřišla... :sweat_smile:

Hlídání v době kdy budu v porodnici máme naštěstí zařízené. Jsem z to moc ráda, že budu moct být v porodnici v klidu.
2. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík....

bodlasku: UTZ si užijte a moc se těším na fotečky :slight_smile: :slight_smile:

sarka: já dnes dělám obalovaný květák, pak ještě rybí prsty a vinnou klobásu a k tomu bramborovu kaši :slight_smile:
2. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky nestačim se divit kolik je tu těhulek to je skvělý.Dlouho tu bylo mrtvo ale teď to tu zase žije. Jestli můžu tak za váma občas zaskočim.
Alča s Šárkou už jsou u konce tak vám holky moc držim pěstě.
2. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Děkujeme děkujeme, snad bude vše OK. Večer hodím fotky do albíka, dřív to asi nestihnu máme toho dneska nějak hodně.

sarka: já dělala včera koprovku tak mám na dnešek vyřešíno....
2. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík ženečka, tak první pozitivní zprávička, jsem otevřená na prstík, ale pořád nic moc, CS mám 3 a ve čtvrtek se mám hlásit už do porodky a tam mi poví co a jak bude dál.
Leeily děkujem za držení pěstí, hlavně ať už to je a je to rychlé a bezbolestné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
alen, nechci tě zklamat, ale já byla dle dr. na jeden prst otevřená před 14 dny :sweat_smile: A to, že bude porod bezbolestný, tak s tím taky moc nepočítej, i když bylo by to fajn :grinning:

bodlasku, díky za inspiraci, koprovku jsme dlouho neměli a máme ji docela rádi.

leeily ahoj, ty jo ty už máš půlku těhu taky za sebou...
2. bře 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, no kamarádky mají taky malé mimi, tak to je takové celé složitější...no kdyžtak holt nebude manža u porodu,no...:frowning2:

Kdybych věděla, kdy budu přesně rosit, tak odvezeme Emmi k našim,ale nerada bych,aby tam byla třeba 14 dní nebo tak....

Bodlásku, jsem zvědavá na fotečky..:slight_smile:

Já už taky kolikrát nevím co vařit...:frowning2:
2. bře 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
alen: bezbolestný porod :grinning: no říkám si, že já ho takový určo buud mít :grinning: :slight_smile:

holky, je mi zase opět špatně :unamused: :frowning2: ... a to jsme k obědu toho květáku snědla fakt malinko :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... ted piju těhu čajík, tak uvidíme, někdy mi pomůže.....

hm, koprovka :sunglasses: taky byhc ji mohla někdy udělat, drahý jí rád, já jí teda nejím.. každopádně zítra nic nevařím, máme ještě od dneška :slight_smile:
2. bře 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, malej vstává v 6. Takže jsem zvyklá. I když teď přez zimu vstával až v 7. :slight_smile: No ale už se vrátil do starých kolejí.
Já dneska zkusla kuřecí placičky v kari těstíčku a pošmákli jsme si. :slight_smile:
Já mám naštěstí hlídání v době porodu snadné. Pokud bude vše v pohodě, tak malého bude hlídat mamka a MM. A kdyžtak i tchýně. Takže pohoda. :slight_smile:
2. bře 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás bude malou hlídat prababička společně s tchýní a MM, tak věřím že to zvládnou. :wink:
2. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě taky může hlídat MM, ale moc ráda bych ho zase měla u porodu...:slight_smile: pak s ní bude samozřejmě doma ty 3 dny co budu v porodce....:slight_smile:
2. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky, všechny budete rodit v ČB ??? :wink:
2. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi, já rozhodně. Byla jsem při prvním porodu spokojená, byť nějaký velký komfort a luxus nezažiješ. Na prvním místě je pro mě ale zdraví a péče o miminko a ta nikde jinde lepší než v ČB není.
2. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: Já jsem určitě rozhodnutá rodit v ČB. Mám dvě kamarádky, který skoro celý těhotenství chtěly rodit v Krumlově, ale nakonec to změnily na ČB a byly rády. V první řadě jde přece o děťátko a proto volim ČB, kvůli lékařský péči. To jestli v Krumlově jsou hodnější sestřičky nebo jsou tam hezčejc vymalovaný zdi je mi fakt jedno. Sestřičky se můžou měnit a nikdy nevíš na koho narazíš. A jak mi řikala kamarádka, která rodila v ČB, tak je někdy potřeba, aby na maminku sestřička trochu zvýšila hlas, aby si to tam maminka uvědomila a tak. A jestli je maminka přecitlivělá nebo hysterka, tak za to ty sestřičky nemůžou.

Jo a dneska ráno se kamarádce narodila holčička, tak jsem měla velkou radost. Jmenuje se Gita...moc pěkný a myslim, že i neobvyklý jméno.
2. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelko, naprosto s tebou souhlasím. Některé maminky jsou opravdu "na zabití", jednu takovou jsem na pokoji zažila. Ta byla opradvu šílená, vadilo jí snad úplně všechno, neustále na něco nebo někoho remcala.
2. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer!

Tak máme po 4D, fotky už máte v albíčku) a jsme nadšení. Bylo to fakt super...malej nejdřív salutoval, pak nám ukázal koleno, a pak i otevřel pusinu a vyplazoval jazýček...fakt zážitek, pokud někdo uvažujete vřele doporučujeme....jsme nadšení a plni dojmů...

Jinak k porodnici, taky se chystám do ČB, za prvé je to blízko a za druhé je tu nejlepší péče o mimi. A pokud bude něco tak těch pár dní to snad vydržím :slight_smile:
2. bře 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku fotečky jsou krásné! Dobře, že jste si to takhle užili a máte z toho radost. :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Bodlasku, super fotečky. :grinning:
S porodnicí jsem rozhodnutá už dávno. Půjdu zase do ČB. Minule jsem byla naprosto spokojená a stěžovat jsem si nemohla na nic. :slight_smile:
3. bře 2010 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak dneska je fakt den D!!! Přišel nám "velice milý" dopis s několik let starou záležitostí, která se zamozřejmě musí ihned zaplatit... a nejspíš máme zadřené jedno auto. Chjo, když se daří, tak se daří!!!

Jinak žádné novinky týkající se miminka se u nás nedějí, i když už bych si to moc přála!
3. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

bodlásku, fotečky moc pěkné !! :slight_smile:

Šári....:frowning2:

Tak já prvně rodila v Krumlově / ještě jako 2 kamarádky z ČB/, ale kdyby nebylo těhu v pořádku nebo se něco dělo s mimískem, byla jsem rozhodnutá pŕo ČB...Teď budu asi rodit v ČB...:slight_smile:
Já neměla teda v ČB vůbec štěstí na lidi, párkrát jsrm tam musela a narazila na arogantní mladý doktoři, byla to fakt hrůza... :frowning2: Navíc jsem se jako prvorodička dost porodu bála, nevěděla co a jak bude a ČK byli na prohlídce moc milý, super porodní sál, manžel tam může být úplně od začátku, což tady v ČB nejde...NO, v ČK jsem byla moc spokojená, ale kdyby se něco dělo s mimi, ČB je třída a o mimíska mají nejlepší péčí, o tom žádná !!!!

Vyrážíme na cvičení, mějte se !!
:wink:
3. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mi kamarádka přinesla letáček, že v Družbě otevřela její známá nový dětský bazárek - Slůňátko. Mají tam oblečení, botičky, potřeby pro maminky a miminka, kojenecké zboží, kočárky, hračky,... Je to někde v přízemí Družby. :wink:
3. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky!!!!!

bodlasku: nádhera!!!!!!! moc krásný fotečky :slight_smile: ... máte krásnýho chlapečka :slight_smile:

jak sjme psala, o 4D taky uvažujeme :slight_smile: , takže tam budu po velkým utz volat :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dovolím si tady podat info za alen co psala holkám na kuřátka:

SMS od aleninininka • 40tt •:

"tak uz vim jak vypada mamka s tatkou zvenku vase Elenka, mam 3,12 kg a cas narozeni 22:47"

Co jsem koukala, tak to měly holky hodně rychlé... okolo sedmé večer psala, že jí praskla voda a kontrakce po 5 min...

Tak alen veliká gratulace, ať vám Elenka roste jako z vody a líbí se jí na světě. :dizzy_face:
3. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: díky za info :slight_smile: no měla to rychlé :slight_smile:

alen taky mocinky gratuluju :slight_smile: ..... at vám malá dělá jen radost!!!! paráááda
3. bře 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to teda! To byl super rychlý porod!!! Ale to je dobře. Přála bych to takhle každé.
3. bře 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula: jojo děkujeme, bylo to fakt super a skvělý zážitek. Slečna co malého natáčela říkala že malej bezva spolupracuje, teda až na to že když se chtěla podívat na nožky a mezi tam malej hodil nožičky na bříško a do konce UTZ je nesundal :slight_smile: Jinak mi do telefonu říkali, že je nejlepší rozhraní 25 a 26 tt (my byli 24+6).

Tak alen už to má za sebou, měla to tedy fakt rychlé....tak velká gratulace a aŤ malá dělá jen samo radost...
3. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, je tu nějaká která má přivést na svět mímo koncem března, začátek dubna? :slight_smile:)

Já se tedy chystám do Krumlova, poprvé se do ČB vážně bojím... Takže pokud bude všechno v pohodě volím ČK... :wink:

Jinak 4D určitě taky doporučuju, je to nádhera vidět miminko jak vypadá, myslím že ta tisícovka za to rozhodně stojí!!! :sunglasses:
3. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdeniii, bohužel žádné dubňátko nemáme. :frowning2: K té ČB porodnici si myslím, že se nemáš absolutně čeho bát. Já vím, že po přečtění různých diskuzí na téma ČB porodnice má člověk docela husí kůži, ale za sebe říkám, že jsem se s žádným hnusnným přístupem nesetkala. A i kdyby, tak jsem dospělý člověk, který se umí ozvat a rozhodně bych se nenechala.
3. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku: no vidíš, a ty si měla strach, že nic nepůjde přes tvoje bříško vidět :slight_smile: ... jj, zavoláme a objednáme na ten správnej týden :slight_smile: , no už se těšíme, mocinky moc.... :slight_smile:

co se týče volby porodnice... obecně si myslím, že na nepříjemný sestry,doktory člověk může narazit kdekoliv.... já rozhodně zvolila ČB, a to právě kvůli neonatolgii - pro dítě volím to nejlepší :slight_smile: , malý je pro mně vše, takže chci, aby se mu dostala skvělá péče a hlavně, kdyby nedej bože nastaly nějaké problémy, vím, že o něj bude postaráno :slight_smile: ..... ale doufám, že budu mít nadstand. :grinning: a ikdyby ne, tak těch pár dní to vydržím :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alen, také moc a moc gratuluji. Ať vám malá krásně roste a dělá vám jen samou radost. :slight_smile:
Co se týká nemocnicde v CB, tak já sama za sebe můžu říct, že jsem tam byla nadmíru spokojená. Byla tam hodní a milý. A nejen na mě. Jediné co mě tam štve je to, že tam nemůže být mamžel celou dobu. Já to naštěstí nepotřebovala se mnou šel vlastně skoro hned, ale třeba kamarádka rodila 36 hodin a byla na to sama. To je blbý. :unamused:
3. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek