• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Alen,t aké moc gratuluju :slight_smile:
Já se také chystám zase do porodnice sem do ČB, také jsem tu byla moc spokojená. Ale taky jsem chytla 4. den nadstandart, takže to bylo pak už pohodička :slight_smile: Hlavně to bylo fajn kvůli návštěvám, že mohly přijít kdykoliv a já nemusela hlavně vstávat z postele, protože mě bylo po císaři dost dlouho ouvej :sweat_smile:
3. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem sem zas jen mrkla začátek měsíce mám v práci vždy frmol fakturace apod :(
Bodlasku fotecky jsou krasnyy:slight_smile:
Nejak sem na Vás nestiham chodit mrknout ale já to napravím...
V pátek jdeme k Čutkovi a dozvíme se pohlaví tak jsem zvědavá
3. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak už máme maminku. Alence moc gratuluju a jestli byl porod opravdu tak rychlý, tak závidím.
Mě čeká císař a příští pátek se nejspíš dozvím, kdy bude. Jdu totiž do nemocnice do poradny pro riziková těhotenství. Nevíte některá náhodou, kde to je? Má to být pavilon Z 2. patro. Kudy se tam leze?
3. bře 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velikánská gratulace Alence, teda to je překváoko, takový fofr...:slight_smile:

Zdenii, já se taky napoprvé do ČB bála, proto jsem volila ten ČK a nelituju !!! :wink:

Ono asi hodně záleží i na směně jakou v ČB k porodu chytneš !! Jedna moje kamarádka byla taky spokojená, druhá zase spokojená ani trochu, naopak .... :frowning2:

Věřím, že já tu u 2. porodu spokojená budu !! :slight_smile: Bude pro mě praktičtější rodit tu a mít Emmi kousek ode mě a nevozit ji za mnou na návštěvy tak daleko...
3. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No né nakukuju jak jste na tom holky a Alča už porodila tak to moooc gratuluju.
3. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alence taky velka gratulace :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lasinek: Koukám, že bysme se mohli potkat v porodnici, co? :slight_smile:)
My jdeme k Čutkovi v úterý 9.3., tak se taky strašně těšim až toho našeho prcka zase uvidíme a hlavně, že nám (snad) řeknou pohlaví.
4. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááák máme tu další miminko!!Zpráva od Sarky_k:

Dnesní den jsem si vybral jako ten,kterým se podívám na svět.Narodil jsem se ve 13:25 s váhou 3510g.Jo a říkají mi Tomášku

vééélká gratulace oboum!!at jste jen zdraví!!!!!
4. bře 2010 ve 20:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
wow... paráda :slight_smile: ....

tak sarce mocinky gratuluji a Tomášek at dělá všem jen samou radost :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak už se tu krásně rozjíždí první vlna miminek.
Šárce také mooooc gratuluji. Ať jsou s Tomáškem v pořádku a mají se jen a jen krásně. :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paráda další miminko. Šárko gratuluju.
4. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Šárke gratulujeme k Tomáškovi:grinning:
Možem sa k Vám pridat? Dneska mi Dr. potvrdila naše dlho snažené tehu.

Nekteré z Vás znám z jiných diskusy a pro ostatný neco o sebe: Jmenuji se Slávka, mám 30 let. Máme s maželem už chlapečka 3,5 roka a po 1,5 roku sa nám konečne podarilo otehotnet...... :grinning:
4. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavuš!!!moc gratuluju!!!to je krásný!!!!tak at krásně a šťastně těhulkuješ!!! :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 21:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Baet. Už som to napísala aj na Budějky :grinning: Zase budem mat čas na net....
4. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeda, to jsou krásný zprávy dneska. Šárce samozřejmě velká gratulace.

Slavuš, mám veeeelkou radost, to jsem vůbec nečekala. Podle posledních zpráv co jsem od tebe četla, tak to vypadalo bledě a najednou...tyjo, fakt paráda. Tak se držte a dávej na sebe pozor. Moc ti to přeju a gratuluju.
4. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Marcelko fakt neviem jak sme k tomu prišli :grinning:. Tento mesiac som nemala ani malinkatu nadeji ani som nemyslela že by to mohlo byt. ALe som zase štastná...
:slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavuš, tak my to měli stejný. Když už se na to vyprdneš a smíříš se s nějakou situací (u nás IUI), tak najednou to jde samo, ani nevíš jak.
4. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak. Tak sa teším.... Akurát že máme zaplatenú dovolenku v záři, kterú asi s klukama neabsolvuju. Ale to všetko obetujem pre miminko :wink:
4. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný, hlavně ať je prcek v pořádku. Nám to teda strašně utíká, říkala jsem si, jak máme ještě hodně času a najednou jsme v půlce a vůbec mi to nepřijde.
4. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta druhá půlka beží pomaleji. A konec sa strašne moc vleče :grinning:. To už budeš chcet prcka venku a konec bude v nedohlednu.....
4. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Šárce ohromná gratulace a Tomáškovi krásnej a bezproblémovej pobyt na tomto světě.
Ahoj Slavuska. Tobě gratulace k těhotenství. Ono to přijde většino, když to nečekáš. Já mám za sebou 2 IVF, 2 KETy, 2 IUI, 1 biochemický těhu, jeden spontánní potrat, lázně na neplodnost a tisíce vyšetření. Na jaře po potratu jsme pořídili pejska a bum v červenci po dovolené jsem otěhotněla 18. den cyklu přirozeně. Ještě teď tomu nevěřím a to už se chystám rodit.
Jinak máš pravdu, že ten konec moc neutíká. Mě připadá, že se mi to teď hodně vleče.
5. bře 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak šárce obrovská gratulace a ať jim malej dělá jen a jen samou radost.
Ahoj Slavuska, vítej mezi námi a velká gratulace k těhu a přeji ať je vše OK.
5. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,

veliká gratulace Šárce, holky to mají pěkně po sobě, si pokecají aspoň v porodce... :grinning:

Slavuško, i Tobě moc gratuluju, je fajn, že se konečně zadařilo !!! :slight_smile: tak aťmáš pohodové těhu !!

ty jo,ten sníh mě teda dost zaskočil... :fearful:
5. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj....

slavusko taky přeji, at těhu probíhá tak jak má :slight_smile:

u nás je chladno, před chvílí teda ještě pěkně svítilo sluníčko, ale najednou se děsně i ochladilo :rolling_eyes: , sníh tu teda není a doufám, že ani nebude
5. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už pěkně chumelí. A já už se tak těšila na to, že bude hezky. Svítilo tu dlouho sluníčko a pak tohle. :angry:
5. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Děkuju za gratulace :slight_smile: a privítání :wink:

Tehu zatím probíha jak má. Je mi blbě, čo ma teší, lebo by to mohla byt holkaaaaaa.

Berundaa: Tak to je fakt dlhá a klikatá cesta k prirozenému otehotnení. Se ani nedivím, že nemužeš po tom všem uvěřit že je to prirozene. Tak to gratuluju ješte víc, že se vám to takhle povedlo.
5. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavus: já mám nevolnosti stále a dle posledních dvou utz budeme mít chlapečka :slight_smile: .... ale u tebe to mlže být předzvěst holčičky :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavuska děkuju. No jo byly to dost hrozný roky. Ty umělka byly i s různejma dost vážnejma komplikacema. Tak jsem ráda, že už na další nemusím.
A pozor, mě bylo blbě až do 14 tt a čekám chlapečka.
To počasí je na levačku. Už jsem se těšila, že bude jaro a ono zase mrzne a sněží.
5. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hoky Šárce garuluji...

No a dnes jsme byli u Čutky a máme potvrzenou holčičku :slight_smile:
5. bře 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluka som už čekala a musím říct že za celé tehu mi nebolo raz zle, ani raz ma nebolela hlava vůbec nic....

Ale samozrejme sa nezbláznik ked to bude kluk. Teším sa na to bez ohladu čo to bude. Bude to moj pokladík :grinning: Poznám holky čo jim u holky nic nebylo, tak se nechám prekvapit. Zase na kluka máme všechno doma.... A páreček by bol hezký.

Akurát ideme 1.4. do Paříže, tak som zvedavá jak si to užijem :grinning: To bude legrace :wink:

Lanisku gratuluju k holčičce :sunglasses:
5. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek