• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
ahoj holky, můžu se k vám přidat? dnes mi dr v artu potvrdil těhotenství a srdíčko, tak jsme šťastní :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Káťo, moc gratuluju, to je výborný, že je všechno v pořádku. Tak ať prcek pěkně roste.
12. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
marcelko, moc děkuji, doufám, že všechno bude pokračovat i nadále tak, jak má. A co vy, jak se daří?
12. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jé, teď jsem si přečetla, že čekáte holčičku, moc gratuluji! už máte jméno?
12. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Nám se daří výborně, v úterý jsme byli u Čutky - super zážitek. Teda až na to, že jsem měla docela zmasakrovaný břicho. No jo, holt se musel přes ty moje špeky dostat k tmu, aby bylo něco vidět :slight_smile:
Zítra jedem do Brna na veletrh, tak doufám, že se trochu umoudří počasí.
12. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Káťo, vítám tě a přeji aby bylo všechno v pořádku a ty měla krásné a pohodové těhu. :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
marcelko, tak to ráda slyším, že se máte fajn :slight_smile:

hydricko, děkuji za přivítání!
12. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Kebule: taky vítám a přeji hlavně pohodové těhu....

marcelkap: taky jsme měli v plánu jet do Brna, ale nakonec z toho sešlo, za prvé je manžel v práci a za druhé, jsem si říkala, že už stejně skoro vše máme, a alespoň nebudu tolik utrácet....tam bych se asi neudržela :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
bodlasek: My právě ještě toho moc nemáme, čekali jsme právě na ten veletrh, abysme to tam všechno okoukli. Hlavně kočárky, protože zatim vůbec nevíme jakej. Pokaždý se nám líbí něco jinýho :slight_smile: Nebo spíš nelíbí. Tak to tam chceme prohlídnout všechno.
12. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
marcelkap: to chápu...taky jsem myslela že kvůli kočárku by jsme tam jeli nejvíce, ale my máme vybráno a rozhodnuto, měnit to už nebudeme. A stačila mi návštěva bebjbycentra. Tak hlavně přeji úspěšný lov :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ahojík.....

sarko a laen: máte krásný miminečka.... Tomášek fešák a Elenka princezna... užívejte si mateřinkování :slight_smile: , těšímse na další fotečky....

bodlasku: tak už máš za sebou test na cukrovku....

my jdeme v úterý do poradny :dizzy_face: , tak se nemůžeme dočkat až naše zlatíčko zase uvidíme :slight_smile:
12. bře 2010 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
berukanula: jojo mám a na to jak mě všichni strašili tak to bylo celkem v poho...byla jsem v lékařáku, pani mi to udělala do čaje, nejdřív vzala krev pak jsem to musela vypít a pak jsem tam musela 2 hoďky sedět a pak zase krev. Nápoj se celkem dal, teplý hodně sladký čaj, ale ke konci je fakt že jsem měla co dělat. Tak to se v poradně zase neuvidíme, jako vždy, my jdeme zase ve středu. Tak hlavně ať ti to dobře dopadne. To jdete na velký UTZ, ne?
12. bře 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
bodlasek: jj, jdeme už na velkej utz :dizzy_face: ... jj, zase se mineme....
12. bře 2010 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ať vám to dobře dopadne....a malé spolupracuje...my jsme museli na UTz 2x malej nespolupracoval...
12. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
bodlasek: Takže budete mít kočárek ten Q12? My na něj koukali v Táboře v Honzíkovi a taky by se mi docela líbil. Má velkou korbičku a moh by se tam prcek vejít i v zimě ve fusaku a dá se polohovat dobře i opěrátko v korbičce. Ale zatim žádnej favorit neni...snad zejtra nás něco zaujme.
12. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
bodlasku no uvidíme :slight_smile: , ale věřím, že naše zlatíčko bude spolupracovat :slight_smile: .... si tak v hlavě říkám, aby pan doktor neměl připomínky k mému bříšku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :grinning: .... jakože ho mám třeba velký :grinning:
12. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Marcolko, přeji pěkné pořízení v Brně. Pak musíš informovat jaké to bylo a co jste pořídili.
Beruska, přeji příjemný pokoukání na UTZ. Mě to včera zase dostalo. Při Radečkovi jsem na velkém nebyla, takže jsem si to včera užívala. Malé bylo správně natočené a dokonce tam kopalo nožkou a schvovávalo si roukou obličej. Takže paráda. Jen dává Čutka vždycky dvě fotky a teď jsem dostala obličejík a tělíčko, ale to až manža doma zjistil, že je jiné paní. Já si toho vůbec nevšimla. :grinning:
Bodlasku, je dobře, že ten test pro tebe nebyl tak hrozný. Aspoň jsi to v klídku zvládla. :slight_smile:
13. bře 2010 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
jdu vás jen pozdravit :slight_smile:
Včera jsem byla taky na kontrole, tak všechno je zatím dobré, dle UTZ, ale testy za sebou ještě žádné nemám, tak nervy budou ještě potom :wink:
13. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak dnešní výlet do Brna se docela vydařil. Moc jsme toho nekoupili, jeli jsme tam spíš na koukání. Koupili jsme 3 čepičky a 3 DVD s pohádkama. Ale co je hlavní, máme vybranej kočárek. Hurá, už jsem se bála, že nic nevyberem. A pak máme vybranou jídelní židličku a vylučovací metodou i lehátko. Zkusim to hodit do alba.
Ale bylo to docela náročný. Cesta nic moc, na Vysočině sněžilo a ty drncáky na D1 fakt zážitek.
Bylo tam hrozně lidí, když jsme se chtěli na něco podívat, tak jsme museli dýl čekat a probojovávat se dopředu. Ale to je asi úděl takovejhle veletrhů. Celkopvě mám z toho ale dobrej pocit :slight_smile:

beruska: Jestli máš bříško velký kvůli mimču, tak to je v pohodě, ne? :slight_smile: A jestli proto, že nejsi úplně nejhubenější, tak se neboj, doktor ti určitě nic neřekne. Já jsem měla z tohodle strach, ale nikde mi nikdo nic neřek. Ani můj gynekolog, ani Čutka, ani v nemocnici kde jsem byla na gynekologickým zákroku a museli mě přenášet v narkóze. Takže jestli je to kvůli tomu, tak se určitě neboj.
13. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
marcelka: Tak to je hlavní že výlet splnil svůj účel. Kočárek je vybraný tak je to fajn. Je to podobný styl co máme my. Co se týče toho bříška tak to jsi na tom dobře, já na tom byla podstatně hůře u svého gynekologa.
13. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
bodlasek: Řekl ti něco hnusnýho?
13. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky dala jsem Tomáškovi fotečky na rajče... nechce se mi je zmenšovat a dávat na koníka.

http://sarkakubova.rajce.idnes.cz/
14. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ahojík :slight_smile:

marcelka: no já nikdy nebyla shlank... měla jsem tzv. dolní špek :grinning: , ale ted mám těhu bříško a myslím, že aj pořádný na 5.měsíc :grinning: :slight_smile: .... no na utz se moc těšíme :dizzy_face: ....moc a moc... však to znáte.... už jen zítřek a v úterý huráá do poradny :slight_smile:

sarko: malej je sladkej :slight_smile:
14. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
marcelko, to je fajn, že jste vybrali. Co to je za značku ten kočárek? vypadá moc pěkně :wink:
14. bře 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
marcelkap: no nic moc lichového to není....už jse tady o tom psala, je to skoro při každé poradně...ale už to nějak moc neřeším, hlavně že je malý v pořádku
14. bře 2010 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
marcel: a fajn, že jste už vybrali kočárek :slight_smile: ....

bodlasku: tak jsme zvědavá na úterý, zda mi doktor něco řekne :astonished: ....
14. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
kebul: Ten kočárek je značka Jedo. Není moc známej, je to polská firma a v ČR maj zastoupení jen přes jednu distributorskou firmu přes internet. Prej by ho možná šlo objednat i v Bejby centru. Ale to už je mi celkem jedno, kde ho objednáme, protože na vlastní oči jsme ho viděli, vyzkoušeli, takže teď nemám strach ho objednat přes net. A se vším všudy celkem vyjde na 12 000, což je paráda.

bodlasek: Na prvním místě je miminko a teď už s tou naší postavou nic neuděláme, takže jediný co zbejvá, nebrat si to k srdci a nenervovat se kvůli blbým řečem.

Joo a včera večer jsem ležela v posteli, nejdřív na zádech, pak jsem si přelehla na bok a najednou jsem dostala od malý velkej kopanec. Bylo to úplně poprvý takhle hodně, předtím to bylo jenom občas a takový malým pošimráníčko a najednou taková rána. Úplně jsem se lekla, vyskočila a začala jsem brečet. Nemohla jsem pak usnout a nebo jsem se pořád budila, protože jsem byla nervózní a bála jsem se, že to přijde zase. Měli jste taky nějakej takovej zážitek nebo zbytečně "vyšiluju"? :slight_smile:
14. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
marcelkap: no vidíš první kopaneček. To je nádhera. Já u toho teda nebrečela, ale taky to bylo takové zvláštní, teĎ už se hýbe docela čile a tátu občas kopne do ouška. A jak já říkám je paráda tohle cítit jelikož vím že je mrňousek v pořádku.
Co se týče postavy už to nějak neřeším. Jsem zvědavá s čím zase přijde ve středu. :slight_smile:

Holky toto letí, my dneska začínáme 7. měsíc :slight_smile:
15. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
bodlasek: Jo, je to fakt krásnej pocit to cítit a hlavně vím, že je prcek v pořádku jak říkáš.
My jsme včera začali 6.měsíc :slight_smile:)
15. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.

Jste tu toho popsali... :grinning:

Marcelko gratuluju k holčičce :grinning: aj k uspešným úlovkom na veletrhu v Brne. Kočárek vyzerá moc hezky a v tej vaší berve se mi líbi..... a ešte gratulko ku kopanečku. :grinning:

ostatným gratulujem k dobrým výsledkom, dobremu testu na cukr........ a nám čo nás ešte len všetky tieto testy čakaju držím palečky. :grinning:

Ja som bola dneska na kotrole. Prcek je velký 8tt+2 a dle MS to nezjistíme :wink: 30.3. idem znova na kontrolu. Ptala jsem se na NT screening a dá mi žádanku, tak som rada. Jsem řekla že nechcem na plodovku a že v prvom tehu som mala zlé výsledky....
15. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek