• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Šáry super že jste si mohli konečně užít první vycházku. :slight_smile:
Marcel, já teď u svýho Dr. viděla leták na těhotenský aqzaarobic. Měli by ho provozovat v šikulkovy mám za to že od 19:30. Docela mě to zajímalo. Tentokrát už si odpustí těhu kurz a možná zkusím to. Chtěla bych aspoň na to plavání. A s tou vodou se neboj. Také si myslím, že to je v člověku.
17. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

Kočárky máte vybrané krásne. Ja vyberat nebudu, my sme s Fildom používali hlboký kočár asi 1,5 roku a ješte sme k nemu dostali nový podvozek tak je jak novej. Závidím vám to vyberanie :wink:

Držíme palečky s krví. Kdyby to bylo vážne tak te berou dřív a ne až v dubnu.

Marcelko zavolaj si do šikulky na tehu plaváni. U naší Dr. je napsáno že plavou čtvrtky.... Tam mají vodu určite dobrou, když vyhovuje miminkám. :slight_smile:

Délku miminka mám v tehu kalendári psanou na 23tt 20 cm k zadeču a 450g. Tak to fakt bude u jednej s nožičkama a u druhé bez. :sunglasses: A 36 cm k zadečku v 39tt = 48-51 cm pri narození v 40tt.
17. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koukala na stránky šikulky a nenašla jsem tam že by dělali cvičení ve vodě pro těhotný - jenom s dětma.

A díky za objasnění těch velikostí miminek. Možná jsme to asi měli bez nožiček teda.
17. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak koukám, že už koník funguje po novu. Tak snad se nám tu bude líbit tak jako za star. :grinning:
Marcel, já jsem viděla jen leták u Dr., tak si tam zkus zavolat a uvidíš. :wink:
Slavus, já si taky kočárek pro Radečka vybírala původně na obě mimi, ale už není nejlepší a stejně potřebujeme kočárek i na chalupu a ten bych musela zase koupit na bazaru, tak ho aspoň využiju na to. A včera jsem koupila Radečkovi nové golfky. Sporťák jsem prodala kamarádce, protože s novým kočárkem bude i sporťák, tak mám aspoň lehčí kočárek. Už se mi nějak ten sporťák s Ráďou pronášel. :grinning:
19. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jsem volala do Šikulky kvůli tomu plavání a oni přímo to nedělaj, ale pronajímá si od nich bazén pani Skálová a ta tam má cvičení každý čtvrtek od 19:30. Já jsem se rozhodla, že budu chodit do Igy, tam to vede Mirka Caplová, budu k ní chodit i na předporodní kurz. Je to ve středu od 16 hod. Od těch 19:30 už mi to přijde pozdě.

Nový koník hezký, ale nevíte někdo proč teď když píšu text tak mám slova podtrhaný červenýma tečkama?
21. bře 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý, tak to neni koníkem, ale nově naistalovanou Operou ty červený tečky :slight_smile:
21. bře 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, tak to je jasný. Já chodím ke Skálovi, tak proto ten leták. :grinning:
21. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
A co jinak nového? Já se dneska domluvila s tchýní tak jdeme ve úterý kupovat kočárek. Už se moc těšíme. Jinak my budeme chodit na kurz asi do červenýho kříže, je to na 4x a jedna lekce stojí jen 50,-. Tak alespoň ušetřím. Chtěla jsem chodit do victory, ale pojišťovna mi vše zrušila a tak na to nejsou penízky.
21. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, tak si hezky užij nakupování! Kurzy v červeným kříži jsou fakt fajn, Martička je moc fajn holka a výborná PA! :wink:

My jdeme zítra do poradny, tak jsem zvědavá kolik Tominka za týden přibral.
21. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka_k: děkuji...to víš že si to užiju, akorát na místě asi budeme řešit barvu...nakonec asi padne jak červená tak zelená a bude to oranžová...aby se nikdo nehádal :slight_smile:
No jo musím to vymyslet...kurz je vždycky na 4 týdny v měsíci....tak to už aby jsme začali...to vychází v dubnu a květen bych už asi neriskovala...
Tak ať vám to v poradně dobře dopadne.
21. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahojík :slight_smile:
bodlasku: tak to si zítřek užijte... já už chci taky kupovat kočárek :grinning: a oranžová je fajn barvičkaq
co :slight_smile: se týče těch kurzů, tak jsme v poradně dostali asi tři letáky a máme ještě čas, a pak se rozhodneme kam budeme chodit :slight_smile: ....
22. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky v novém...:slight_smile:

tak jsme celá rodina prodělala - ještě proděláváme - střevní chřipku... :frowning2: no pro mě jako těhuli docela mazec prozvracet celou noc a den..byla jsem totál bez síly,ale už se to lepší... :wink: Nejlíp to ustála EMmi, ta zvracela jeden večer a pak nabírala zpátky sílu...teď se dává do kupy ještě manža..

mě čeká koupit korbička, komoda na oblečky a kosmetika pro Sofinku, jinak to máme po Emmi...no a samo nějaký nový obleček... :grinning: :grinning:

ad kurzy: super jsou ještě na Lannovce ve Victory...:slight_smile:
22. bře 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula: děkujem, jsem zvědavá jestli se bude tchýni líbit...snad jo :slight_smile:

gabcos: no tak to ti není co závidět...je toho teď spousta, mě se to zatím úspěšně vyhýbá a jsem moc ráda :slight_smile:
Chtěla jsem do victory, ale 1300,- je docela dost...chtěla jsem na to použít příspěvek od zdravotní pojišťovny, ale bohužel ho pro letošek zrušili...takže smolík...
22. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlásku, ale můžeš si platit pouze hodiny, ne celý kurz...:slight_smile: Trvá to celkem hodinu a půl a v tom je povídání a cvičení, ty muzes jít klidně jen na povídání nebo cvičení...

:wink:

a VZP a příspěvky mě taky vadí... :frowning2:
22. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš to jsem ani nevěděla...ale už jsme to zavrhli a dáme nakonec jen ten červený kříž...nevyjde nás to alespoň tak draho...vlastně nula od nuly pojde....200,- za kurz a o 200,- méně za otce u porodu....:slight_smile:
22. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma z poradny. Tominka opět za týden přibral přes čtrvt kila! Váží 4,02 kg a měří 52,5 cm!!! Nejdřív jsem si myslela, že váha špatně váží, ale opravdu to bylo tak. Jestli bude takle pokračovat, tak mě za chvíli totálně sežere! :grinning: :grinning: :grinning: Ale jsem ráda, že takhle krásně prospívá, zlatíčko moje maličký!

Teďka mi oba spinkají, tak se jdu podívat na mimibazar na nějakou mikinku a bundičku pro Tomáška. :wink:
22. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kurzu v červeným kříži jsem byla v těhu s Emm... :wink:

Šári, gratulace k poradně, je moc dobře, že Tomík tak krásně papá a roste !!! :wink:
22. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi a jak se ti líbilo na kurzech v červeným kříži? Díky za gratulky. :dizzy_face: Tu střevní chřipku nezávidím! My jsme to taky schytali ještě když jsem byla těhule, taky jsem bylo okolo 30 tt a byla to fakt síla! Hlavně jsem se strašně bála, že si vyvolám porod.
22. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, přesně toho jsem se taky bála, páč mě po tom neustálým zvracení bolelo hrozně břicho...Volala jsem dnes k Lišákovi, zda jsem mohla nějak ublížit mimi a prý nee....

ad kurz: no nic moc to podle mě bylo... :confused: tys tam taky chodila??
22. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, krásně teda malej přibývá.

Gabi, já už prodělala tu chřipku během 3 týdnů 2x a ode mě to chytli všichni, včetně Domči. Fakt super v tomhle stavu. A zrovna ten jeden den jsem byla i na kontrole u Lišky a noc předtím jsem celou prozvracela, tak jsem mu to taky říkala, jen si to zapsal a nic neříkal. Ale spíš by mě zajímalo, jestli to nechytil taky nebo sestřička :sweat_smile:
22. bře 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi, jj taky jsem tam chodila.
22. bře 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári a tobě se tam líbilo??
23. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dozvěděla jsem se tam dost užitečných rad, které mi při porodu dost pomohly. Hezky jsme si tam všici povídali. :wink:
23. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak kočárek objednán a nakonec červená barva vyhrála. Tak jsem zvědavá kdy bude.
23. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku: tak to je paráda :slight_smile: ... červená je fajnky barva :slight_smile: ....
mne v bejbycentru řekli, že na ten náš kočár je dodací lhůta měsíc :slight_smile:
23. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula: nám řekli že pokud bude skladem tak bude do týdne a pokud ho budou muset dělat tak to může trvat i měsíc...tak uvidíme kdy bude....
no a když už jsme tam byli tak jsme malýmu koupili dvě natahovací čepičky, jednu červenou a druhou žlutou...a taky jsme koupili dvě pleny s potiskem...takže zase mě to něco stálo :slight_smile:
23. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku: :slight_smile: tak uvidíte... tak to je fajn, že jste ŠImonkovi něco koupili :slight_smile: , bude fešák :slight_smile:
23. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula: jojo fešák bude...mám tu od kamarádek spoustu krásných věcí, takže nákupy už pro mě pomalu končí aby to malej taky unosil...
23. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku: mne povídej... moje mamka mi chystá výbavičku, něco ještě nakoupila, my taky.... tak si říkám, že už toho máme dost :grinning: , jenže ono je někdy těžký odolat :astonished: :grinning:
24. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marcel,
ty budeš chodit plavat? :slight_smile: Takže sis to rozmyslela? :wink:
24. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek