České Budějovice, těhulky

Ahoj, tak jsem se rozhodla založit nové téma,máme tady budějovické snažilky i mamky ve dvou kategoriích 😃 ,ale těhulky nikde. Tak holky šup šup sem.... x-)
hydricka
17. bře 2010
Šáry super že jste si mohli konečně užít první vycházku. 🙂
Marcel, já teď u svýho Dr. viděla leták na těhotenský aqzaarobic. Měli by ho provozovat v šikulkovy mám za to že od 19:30. Docela mě to zajímalo. Tentokrát už si odpustí těhu kurz a možná zkusím to. Chtěla bych aspoň na to plavání. A s tou vodou se neboj. Také si myslím, že to je v člověku.
slavuska1
17. bře 2010
Ahojky.

Kočárky máte vybrané krásne. Ja vyberat nebudu, my sme s Fildom používali hlboký kočár asi 1,5 roku a ješte sme k nemu dostali nový podvozek tak je jak novej. Závidím vám to vyberanie 😉

Držíme palečky s krví. Kdyby to bylo vážne tak te berou dřív a ne až v dubnu.

Marcelko zavolaj si do šikulky na tehu plaváni. U naší Dr. je napsáno že plavou čtvrtky.... Tam mají vodu určite dobrou, když vyhovuje miminkám. 🙂

Délku miminka mám v tehu kalendári psanou na 23tt 20 cm k zadeču a 450g. Tak to fakt bude u jednej s nožičkama a u druhé bez. 😎 A 36 cm k zadečku v 39tt = 48-51 cm pri narození v 40tt.
marcelkap
17. bře 2010
Tak jsem koukala na stránky šikulky a nenašla jsem tam že by dělali cvičení ve vodě pro těhotný - jenom s dětma.

A díky za objasnění těch velikostí miminek. Možná jsme to asi měli bez nožiček teda.
hydricka
19. bře 2010
Ahoj holky!
Tak koukám, že už koník funguje po novu. Tak snad se nám tu bude líbit tak jako za star. 😃
Marcel, já jsem viděla jen leták u Dr., tak si tam zkus zavolat a uvidíš. 😉
Slavus, já si taky kočárek pro Radečka vybírala původně na obě mimi, ale už není nejlepší a stejně potřebujeme kočárek i na chalupu a ten bych musela zase koupit na bazaru, tak ho aspoň využiju na to. A včera jsem koupila Radečkovi nové golfky. Sporťák jsem prodala kamarádce, protože s novým kočárkem bude i sporťák, tak mám aspoň lehčí kočárek. Už se mi nějak ten sporťák s Ráďou pronášel. 😃
marcelkap
21. bře 2010
Ahoj holky. Tak jsem volala do Šikulky kvůli tomu plavání a oni přímo to nedělaj, ale pronajímá si od nich bazén pani Skálová a ta tam má cvičení každý čtvrtek od 19:30. Já jsem se rozhodla, že budu chodit do Igy, tam to vede Mirka Caplová, budu k ní chodit i na předporodní kurz. Je to ve středu od 16 hod. Od těch 19:30 už mi to přijde pozdě.

Nový koník hezký, ale nevíte někdo proč teď když píšu text tak mám slova podtrhaný červenýma tečkama?
marcelkap
21. bře 2010
Dobrý, tak to neni koníkem, ale nově naistalovanou Operou ty červený tečky 🙂
hydricka
21. bře 2010
Marcel, tak to je jasný. Já chodím ke Skálovi, tak proto ten leták. 😃
bodlasek
21. bře 2010
Ahojky holky!
A co jinak nového? Já se dneska domluvila s tchýní tak jdeme ve úterý kupovat kočárek. Už se moc těšíme. Jinak my budeme chodit na kurz asi do červenýho kříže, je to na 4x a jedna lekce stojí jen 50,-. Tak alespoň ušetřím. Chtěla jsem chodit do victory, ale pojišťovna mi vše zrušila a tak na to nejsou penízky.
sarka_k
21. bře 2010
Bodlasku, tak si hezky užij nakupování! Kurzy v červeným kříži jsou fakt fajn, Martička je moc fajn holka a výborná PA! 😉

My jdeme zítra do poradny, tak jsem zvědavá kolik Tominka za týden přibral.
bodlasek
21. bře 2010
sarka_k: děkuji...to víš že si to užiju, akorát na místě asi budeme řešit barvu...nakonec asi padne jak červená tak zelená a bude to oranžová...aby se nikdo nehádal 🙂
No jo musím to vymyslet...kurz je vždycky na 4 týdny v měsíci....tak to už aby jsme začali...to vychází v dubnu a květen bych už asi neriskovala...
Tak ať vám to v poradně dobře dopadne.
beruskanula
22. bře 2010
holky ahojík 🙂
bodlasku: tak to si zítřek užijte... já už chci taky kupovat kočárek 😃 a oranžová je fajn barvičkaq
co 🙂 se týče těch kurzů, tak jsme v poradně dostali asi tři letáky a máme ještě čas, a pak se rozhodneme kam budeme chodit 🙂 ....
gabcos
22. bře 2010
Ahojky v novém...🙂

tak jsme celá rodina prodělala - ještě proděláváme - střevní chřipku... 😞 no pro mě jako těhuli docela mazec prozvracet celou noc a den..byla jsem totál bez síly,ale už se to lepší... 😉 Nejlíp to ustála EMmi, ta zvracela jeden večer a pak nabírala zpátky sílu...teď se dává do kupy ještě manža..

mě čeká koupit korbička, komoda na oblečky a kosmetika pro Sofinku, jinak to máme po Emmi...no a samo nějaký nový obleček... 😃 😃

ad kurzy: super jsou ještě na Lannovce ve Victory...🙂
bodlasek
22. bře 2010
beruskanula: děkujem, jsem zvědavá jestli se bude tchýni líbit...snad jo 🙂

gabcos: no tak to ti není co závidět...je toho teď spousta, mě se to zatím úspěšně vyhýbá a jsem moc ráda 🙂
Chtěla jsem do victory, ale 1300,- je docela dost...chtěla jsem na to použít příspěvek od zdravotní pojišťovny, ale bohužel ho pro letošek zrušili...takže smolík...
gabcos
22. bře 2010
Bodlásku, ale můžeš si platit pouze hodiny, ne celý kurz...🙂 Trvá to celkem hodinu a půl a v tom je povídání a cvičení, ty muzes jít klidně jen na povídání nebo cvičení...

😉

a VZP a příspěvky mě taky vadí... 😞
bodlasek
22. bře 2010
No vidíš to jsem ani nevěděla...ale už jsme to zavrhli a dáme nakonec jen ten červený kříž...nevyjde nás to alespoň tak draho...vlastně nula od nuly pojde....200,- za kurz a o 200,- méně za otce u porodu....🙂
sarka_k
22. bře 2010
Tak jsme doma z poradny. Tominka opět za týden přibral přes čtrvt kila! Váží 4,02 kg a měří 52,5 cm!!! Nejdřív jsem si myslela, že váha špatně váží, ale opravdu to bylo tak. Jestli bude takle pokračovat, tak mě za chvíli totálně sežere! 😃 😃 😃 Ale jsem ráda, že takhle krásně prospívá, zlatíčko moje maličký!

Teďka mi oba spinkají, tak se jdu podívat na mimibazar na nějakou mikinku a bundičku pro Tomáška. 😉
gabcos
22. bře 2010
na kurzu v červeným kříži jsem byla v těhu s Emm... 😉

Šári, gratulace k poradně, je moc dobře, že Tomík tak krásně papá a roste !!! 😉
sarka_k
22. bře 2010
gabi a jak se ti líbilo na kurzech v červeným kříži? Díky za gratulky. x-) Tu střevní chřipku nezávidím! My jsme to taky schytali ještě když jsem byla těhule, taky jsem bylo okolo 30 tt a byla to fakt síla! Hlavně jsem se strašně bála, že si vyvolám porod.
gabcos
22. bře 2010
Šári, přesně toho jsem se taky bála, páč mě po tom neustálým zvracení bolelo hrozně břicho...Volala jsem dnes k Lišákovi, zda jsem mohla nějak ublížit mimi a prý nee....

ad kurz: no nic moc to podle mě bylo... =-) tys tam taky chodila??
vera78
22. bře 2010
Šári, krásně teda malej přibývá.

Gabi, já už prodělala tu chřipku během 3 týdnů 2x a ode mě to chytli všichni, včetně Domči. Fakt super v tomhle stavu. A zrovna ten jeden den jsem byla i na kontrole u Lišky a noc předtím jsem celou prozvracela, tak jsem mu to taky říkala, jen si to zapsal a nic neříkal. Ale spíš by mě zajímalo, jestli to nechytil taky nebo sestřička :-N
sarka_k
22. bře 2010
gabi, jj taky jsem tam chodila.
gabcos
23. bře 2010
Šári a tobě se tam líbilo??
sarka_k
23. bře 2010
Dozvěděla jsem se tam dost užitečných rad, které mi při porodu dost pomohly. Hezky jsme si tam všici povídali. 😉
bodlasek
23. bře 2010
Ahojky holky!
Tak kočárek objednán a nakonec červená barva vyhrála. Tak jsem zvědavá kdy bude.
beruskanula
23. bře 2010
bodlasku: tak to je paráda 🙂 ... červená je fajnky barva 🙂 ....
mne v bejbycentru řekli, že na ten náš kočár je dodací lhůta měsíc 🙂
bodlasek
23. bře 2010
beruskanula: nám řekli že pokud bude skladem tak bude do týdne a pokud ho budou muset dělat tak to může trvat i měsíc...tak uvidíme kdy bude....
no a když už jsme tam byli tak jsme malýmu koupili dvě natahovací čepičky, jednu červenou a druhou žlutou...a taky jsme koupili dvě pleny s potiskem...takže zase mě to něco stálo 🙂
beruskanula
23. bře 2010
bodlasku: 🙂 tak uvidíte... tak to je fajn, že jste ŠImonkovi něco koupili 🙂 , bude fešák 🙂
bodlasek
23. bře 2010
beruskanula: jojo fešák bude...mám tu od kamarádek spoustu krásných věcí, takže nákupy už pro mě pomalu končí aby to malej taky unosil...
beruskanula
24. bře 2010
bodlasku: mne povídej... moje mamka mi chystá výbavičku, něco ještě nakoupila, my taky.... tak si říkám, že už toho máme dost 😃 , jenže ono je někdy těžký odolat :-o 😃
jaru30
24. bře 2010
Ahoj Marcel,
ty budeš chodit plavat? 🙂 Takže sis to rozmyslela? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli