• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
bodlasku, tak s tím ti asi neporadím. nevím jak to je u tvé pojišťovny, ani nemám nikoho koho bych se mohla zeptat kdo bych mohl vědět. kdo ti dělal UTZ? a jméno víte? my pořád tápeme na klučičím jménem! pro holčičku by jsme věděli...

To já taky normálně jezdím autem, ale teď je nepojízdné. navíc nemám přezuto a nefouká mi ventilátor... už aby jsme pořídili nové! :sweat_smile:

Tak, jdu nám pobalit věci, zítra jedem do Gmündu na koupačku, tak se těším až si po dlouhé době zaplavu a protáhnu trochu tělo. :sweat_smile:
20. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka_k: v pohodě já si to zjistím, mám pojišťocnu za rohem. Navíc manžel jde zítra na 3 dny do nemocnice tak budu mít čas to zjistit. UTZ mi dělal můj gynekolog - MUDr. Tůma, ale v pondělí si dám repete. Jméno jsme měli jasné jen pro holčičku, s klukem už je to složité. Na tom se nějak nemůžeme domluvit. Ty jo tak to ti tiše závidím, taky bych někam jela na koupačku. Uvidím jak na tom manžel bude a zkusila bych ho ukecat aby jsme jeli do AURORY. Tak si to zítra moc užijte.
20. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky konečně jsem tady našla těhulky z ČB a okolí kamaradka mi to tady doporučila a já vás holky ne a ne najít :grinning: tak moc moc zdravím :sweat_smile:
21. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Vítej mezi námi. Ještě je tu diskuze Čeké Budějovice ( http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=98073&vGroupOffset=0 ), tam jsou jak těhule tak už maminy.
21. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak jsem zpět z genetiky. Ty pánvičky se nám trošku zhoršily, ale prej je to ještě v širší normě. Nicméně nás chtěj zase za 5 tejdnů vidět.
Jé já bych taky jela plavat, ale bojím se nějaké infekce. Je to bezpečné?
22. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
berundo, tak budu držet palce, aby bylo vše OK.

Infekce z bazénu se nebojím. Do rybníka bych nevlezla, ale bazény jsou chlorovaný, udržuje se v nich kvalita vody. To mám větší hrůzu z veřejných záchodů... :confounded:

Koupání bylo super. Malá si to moc užila a já konkonců taky - celý den mě nebolely záda, to bylo úžasné!!! :grinning:

V Auroře jsem ještě nebyla. My jezdíme do toho Gmündu, je to docela kousek a je to tam parádní! A pro ty, kteří mají rádi saunování je to hotový ráj! Už se moc těším, až budu moct zas jít do sauny!
23. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já saunování moc nemusí. Jsem klaustrofobik a nedělá mi to dobře, ale ten bazén bych možná zkusíla. Jestli to pomáhá na záda, tak to by byla paráda. A jak je to s teplou vodou v těhu? Já si dávám teplou vanu a to je blaho.
Veřejných záchodků se nebojím, protože si nikdy nesdám. Ani, když jsem nebyla těhu. Ale příjemný mi to na veřejných WC teda neni. doma je doma. Ale jinak to teď bohužel nejde. občurám každej záchod. musim prostě furt.
23. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem nikdo nechodí... :frowning2:

berundo s četností návštěv nejsi sama, taky chodím pořád. Ve dne, v noci, snad 1000x za den! :sweat_smile: Jen počkej po porodu, to je úleva, že tě nic nenutí pořád lítat na WC. :grinning:

Copak asi kasyma, dlouho tady nebyla... :confused:

Tak holky, trochu se polepšete a občas sem někdo zaskočte. :wink: :grinning:
25. led 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
už jsem zaskočila. Copak je u vás děvčata nového? My jsme po dvou velkých UTZ, na 100% potvrzen kluk a je fakt moc pěknej. Už se ho nemůžu dočkat. Akorát mě to moc nebaví samotnou doma. Manžela už pustili z nemocnice, akorát dneska už je zase v práci.

Tak piště pište co je nového.
26. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodasku, tak hlavně že je vše OK! To jsi byla u Čutky už na Novohradské? Nevíš jestli na Jihu už skončil úplně?
Jen ještě odpočívej, dokud můžeš, až bude prcek na světě, tak budeš jen vzpomínat. :grinning:

Co bylo TM bodlasku, že byl v nemocnici?

Já jdu na kontrolu až 3.2., rovnou mi natočí i monitor. Těším až budu poslouchat špuntíkovo srdíčko... :dizzy_face:
26. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene nebyla jsem u Čutky. Dělal nmi ho můj gynekolog. A dvakrát proto, že malej byl špatně natočený a pan doktor, jak jsem včera pochopila, neviděl srdíčko. Takže jsme byli minulý týden ve středu a včera znova. Ale včera už jsme konečně dostali fotečku :slight_smile:

S manželem je drobet složitejší, ale je hemofilik a po krvácení do kolenního kloubu špatně chodil, tak jeho hematolog rozhodl že mu tam píchnou izotopy. Proto byl v nemocnici.

No jo ty už máš broučka velikého. Ty už ho budeš za chvilku držet v náručí...

Čutka už podle mě na jihu úplně skončil. Už i na internových stránkách má odkaz na novou adresu.
26. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jo my už jsme veliký. Strašně ten čas letí! Při prvním těhu jsem si říkala jak to utíká a těď při druhém je to rychlost snad dvojnásobná! :sweat_smile:

Tak to máš s TM "veselo", co?

Srdíčko je vidět snad na každém UTZ, bez ohledu jak je miminko natočené. Ale oni toho kontrolují hodně. My jsme byli na UTZ ve 20tt taky špatně otočení, tak mi museli dávat klín pod zadek a bylo to dobré.
Ty jsi ještě neměla fotečku miminka? :confused:
26. led 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOjo je to s ním takové veselejší.

Jo ale manža říkal že si ho nějak rozbrazil barevně a kukal jak tam koluje krev. Tak asi proto. Mě ve středu se snažil ho donutit otočit, že s ním třásl, ale malej se nedal.
Jojo měli jsme, z 12 týdne (v albu) ale už jsme jí chtěli milnulý týden a to na to něja nedošlo. Tak jsme si o ní řekli znovu včera a to už vyšlo :slight_smile:
26. led 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Čutka už je jen na Novohradský. Už jsme tam u něj byli dvakrát a je to tam moc hezký. My bohužel k němu musíme každých 5 týdnů.
Sarko kolik máš to CS? Mě napsal dr. do průkajdy CS 2. Bolí mě už 3 dny třísla tak, abych už se nechystala.
26. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem chtěla přidat fotečky, jenže zas nemám čtečku... :angry: Tak se mi to podařilo uskutečnit aspoň za pomoci mobilu, tudíž se omlouvám za kvalitu.

CS mám z poslední kontroly 0. CS 2 je na 31tt docela dost, si myslím.
26. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nechápu. a dr. říkal, že mám čípek v pořádku a dneska si právě v tej průkajdě kámoška všimla, že CS mám 2. Tak snad to bude OK.
Krásný fotečky. A to jsou z kterého týdne?
26. led 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak když ti sám dr. nic neřekl, tak tobude asi v pohodě.
K fotečkám dodám popisky už jdu na to... :wink:
26. led 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc se mi líbí ta fotečka z 15tt. Ta je taková ňuňací. Já mám foteček plno, ale nemá scaner, tak to sem nemám, jak hodit.
26. led 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem fotky fotila na mobil. Scaner sice máme, ale nerozumí si s mým pc a já to neumím nainstalovat...
Děkuju za pochvalu :dizzy_face:
26. led 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No z mýho mobilu by nebylo vidět vůbec nic.
26. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však z mýho to taky za nic nestojí. :frowning2:
26. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka_k: ale jo je vidět dost, na to že je to z mobilu to jde...
26. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo, jde to.
26. led 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím si jít natáhnout záda, jinak mám pocit, že mi prasknou. Tak zatím pa a pořádně kecejte, ať mám co dočítat.
26. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj těhulinky :slight_smile: tak máme zase počítač doma o víkendu ho toiž musel manža odvézt k panu dochtorovi,protože v sobě měl nějakýho červíka a šel jak když nešel :dizzy_face: taky jsem asi v sobotu ještě sem psala a docela doooost dlouhej příspěvek,jenže co čert nechtěl,klikla jsem jinam a bylo po příspěvku tak jsem byla s prominutím tak nas...á,že jsem to znovu nedala. Jinak s tim CS já se pořád držim cca od toho 32tt na 1,ale asi v 34tt mě prohlížel ml. Dr. Míka a ten mi napsal CS3 tak to mě docela znepokojilo,ale za týden tam byl zas Míka st. a ten mi napsal normálně tu 1. To je asi blbost abych se zas uzavřela na tu 1 ne? Spíš to mladej spletl nebo fakt nevim. Jinak zatim se cejtim v poho,záda občas zabolí,ruka občas zabrní,ále co za chvilku to snad přejde. Jste mě pobavili s tim čuráním,jsem na tom úplně stejně jdu minimálně 2-3x za noc a to se vždycky nezapomenu stavit v kuchyni a vzít si něco dobrýho nejlíp sladkýho :grinning: jsem hrozná,ale zase si říkám,že po porodu se budu muset asi trochu omezit tak zatim si můžu dopřát :slight_smile: Holky jdu spát teda jestli se to tak dá nazvat spíš bdít :grinning: zítra zas jedu na kontrolu autobusem to bude zas zážitek,ale na monitor se těšim až uslyšim ty "dupající koníky" :grinning: jak píše sarka_k je to fakt zážitek. Tak papapa a zítra podám info jak jsme dopadli
26. led 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kasymo.
No já doufám, že to CS 2 nic neni a mimís u mě ještě chvilku zůstane.
Ty už můžeš každou chvíli rodit co? Ml. Míka je podle mě dost zmatkař. Mě jednou místo levý strany vyšetřoval UTZ pravou a přišel na to až po vyšetření.
Jinak ti přeju příjemnou kontrolu a pěkné posloucháníčko. Pak se ozvi.
27. led 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kasyma je ještě celá :grinning: a já tě podezdřívala, že rodíš :grinning:

Dr. Míku neznám, já chodím na pol. Sever ke Švecovi a jsem maximálně spokojená.

Návštěvy toalety jsou úmorný :grinning: . MM už si ze mě dělá srandu, že největší výdaje v naší domácnosti jsou za toaletní papír! :grinning: :grinning: :grinning: Bych mu to přála aspoň na jeden den zažít. :angry: :grinning:

kasymo, kam chodíš na monitor? Ke svému dr. nebo do nemocnice?

Holky, kam chodíte tady v ČB nakupovat na prcky? Koukala jsem na netu na http://www.baby-eshop.cz/, je to obchod na Pražské. Byla tam některá z vás?
27. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoijky!

Já co jsem nakupovala na malého, tak většinou Globus, Tesco a jinak taky dost věcí na vltavě v Maxi hitu. Tam mají dost hezké věci za pár korun. V shopu nna Pražské jsem ještě nebyla i když to mám za rohem :slight_smile:
27. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z Tesca mám hodně věcí, hlavně obyčejná bílá bodyčka. Moc věcí koupit nepotřebuju, jen takové co jsme měli třeba půjčené a museli jsme už vrátit (rychlozavinovačky,...). V Maxihitu jsem taky něco nakoupila, ale spokojená jsem nebyla. Po pár vyprání byla bodyčka širší než delší. :sweat_smile: Musím se zajít někdy podívat na tu Pražskou. Asi to nechám na příští týden až půjdu z kontroly od dr.. Musím využít, že MM bude hlídat :grinning: .
27. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky těhulky,pokud byste nějaká chtěla nabízím k prodeji jednu krásnou rychlozavinovačku a deku,která jde sepnout do fusaku,jsou to věci po míše,zavinovačka téměř nepoužitá a dečka byla super,moc se nám osvědčila,na ceně bysme se určitě domluvily,házím odkazy,deka je bílá a rychlozavinovačka krásně merunková :wink: http://www.e-broucek.cz/fusaky-zavinovacky-deky/zimni-deka-fusak, http://www.tehulky.cz/cz-detail-185081-zavinovacka-welsoft-merunka.html
27. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek