České Budějovice, těhulky

Ahoj, tak jsem se rozhodla založit nové téma,máme tady budějovické snažilky i mamky ve dvou kategoriích 😃 ,ale těhulky nikde. Tak holky šup šup sem.... x-)
gabcos
24. bře 2010
ahojík,
tak tady se nakupujou kočárky,ju....🙂 Nás čeká koupit jen korbička, po Emmi jsem ji prodala, tak se ted vyřádím, chci nějakou pestrou barvičku...🙂
beruskanula
24. bře 2010
gabcos: a co máš vyhlídnutýho??? 🙂
gabcos
24. bře 2010
no líbí se mi fialová, červená, ruzné barevné kombinace.....uvidíme pro jakou se nakonec rozhodneme...🙂 máme quinny buzz po Emmi, sporták je oranžový, korbičku, kterou jsem prodala byla black reflection, tak teď chci nějakou veselou na léto... 😉 😉
hydricka
25. bře 2010
Ahoj holky!
Tak já si kočárek koupím nejdřív za 2 měsíce.V dubnu chceme koupit postel do pokojíku a chceme patrovou do L a co jsem našla ceny tak stojí min. 15 tis., takže se kočár šoupl o měsíc. Ale aspoň můžu v klidu vybírat. 🙂
Gabi já měla první kočár oranžovo-zelený a sporťák červeno-černý. Tak já jdu tentokrát nejspíš do černé. 😃
gabcos
25. bře 2010
Ahojík,
tak my postel kupovali tak před měsícem a taky to byla pálka..😞 máme ji z Domestavu, se zábranou... 😉
No Emmi spí krásně sama celou noc v pokojíku, tak aspoň pak nebude mít pocit, že je odstrčení kvůli Sofí....

Mě přišel černý moc elegantní, proto jsem si ho vybrala a byla moc spokojená...no teď chci změnu... 😉

Hydři, ted si nepamatuju přesně, ty jsi Radka??
beruskanula
25. bře 2010
ahojík holky... dnes je zase krásně 🙂 ....

tak ta cena je holky opravdu pálka, ale určo to je pěkná, kvalitní postel, která polsouží a ot je důležitý
🙂

ad barva kočárku... my chceme černou, jak píše gabcos... je krásně elegantní 🙂
gabcos
25. bře 2010
berusko, jjo, kvalita to je, masiv a fakt nádhera../ mám ji vyfocenou v album na MS/ ...ale ta cena je mazec... 😞

a jaký máte typ kočárku vy??
beruskanula
25. bře 2010
gabcos: my jsme zatím rozhodnutí pro brio go 😃 , tak uvidíme, jestli ho nepřeválcuje nějaký jiný 😃 , pvůdoně jsme měli vyhlídnutej joolz, ale brio je daleko větší 🙂 ....

mrknu na MS.... taky budeme muset vyřešit postel do dětskýho.... 🙂 .... ted budeme dělat koupelnu apak objendáme nábytek do děcáku, ale pořád ještě netušíme, jakou potel vzít :-o
beruskanula
25. bře 2010
gabcos: postel pěkná.... máte moc pěkný domeček.... kuchyn úžasná.... prosimtě, jakou máte rohovku? u nás doma momentálně řešíme jakou vanu vybrat 😃
hydricka
25. bře 2010
Gabi, já jsem Martina. Radeček je jen syn. 😃
Jinak jsem se koukala po postelích (dostala jsem úkol od MM) tak jsem si jednu vyhlídla v Domestavu a dokonce jen za 10. Tak to je docela dobrý.
http://www.domestav.cz/cs/katalog/patrova-poste...
panterka
25. bře 2010
jé, holky, pardon, že vám sem nakukuju, ale zaujal mě poslední odkaz 😉 Marti, tu máme přesně doma 😉 akorát jsme jí asi tak před měsícem předělali na klasickou palandu 🙂
hydricka
25. bře 2010
A jsi s ní spokojená?
gabcos
27. bře 2010
berusko, moc pěkný kočárky !! 🙂

rohovku máme od KOLO..

ta postel jak má Olča je vlastně úplně to samé co máme my... 😉 jen nemáme dvojpatrovku,ale oni se na tyhle základní postele dají přikupovat různé prvky a tvořit a tvořit....to se mi na tom líbí !! 😉 😉
zdeniii
27. bře 2010
Ahojky, jestli můžu doporučit zajímavé povídaní o miminkách, porodu a tak všem tak na Lanovce je sdružení SONž, je to ve stejném baráku jako je Victory. je tam povídání každý čt od 15 hodin a je to zadarmo... 😉 . Nějaké je s dulou a nějaké s doktorkou. SONŽ přímo stránky nemá ale dá se to najít přes toto http://www.dcr.bcb.cz/udalosti

Já osobně jsem chodila na povídání od 15 hodin do SONž a pak jsem od 17 hod chodila na cvíčo do Victory... 😎
beruskanula
27. bře 2010
gabcos: díky 🙂 ... kočárek nás zaujal 🙂

my vanu už konečně asi vybrali, uf... už aby ta rekonstrukce byla za náma 🙂
bodlasek
27. bře 2010
zdenii: to zní zajímavě...asi něco z toho navštívíme 🙂
gabcos
27. bře 2010
tak já na těchto diskuzích od SONž byla před 2 lety, když jsem čekala Emmi a teda byla jsem z toho dost rozpačitá... 😕 😕 byla jsem tam jen jednou a stačilo... :-N

ale určo vyzkoušejte, třeba se to za 2 roky hodně změnilo... 😉
beruskanula
27. bře 2010
gabcos: a z čeho přímo jsi byla rozpačitá? 🙂
bodlasek
27. bře 2010
gabcos: vyzkoušíme a uvidíme...taky musím zavolat do toho červenýho kříže..aby už jsme taky začali chodit...je nejvyšší čas...🙂
zdeniii
28. bře 2010
gabcos: myslím žes tam chytla takovou paní "věřící" jak já jí říkám... nene ted je to úplně jiné. S dulou je to parádní a pak přednáší dr. z Krumlova slovenka, moc fajn a dost mi to dalo. Určitě jsi tam chytla tu paní Machulovou před dvěma lety, ta tam byla ted jednou na záskok a bylo to opravdu něco... 😃
gabcos
28. bře 2010
Zdenii...jjo, asi to je "ono"...když jsme tam byli s kamarádkou tak to byla ta paní co píšeš....a jako host tam byla už tenkrát slovenská dokorka, ta byla moc fajn !! 😉 😉
ale to prostředí, navíc ta "věřící" paní..,no nějako nám to prostě nesedlo.....
zdeniii
28. bře 2010
Jasný tomu rozumím, je to holt zadarmo... 😉 Ale povídání s dulou pí Hejzlerovou je super, s ní se probírá hlavně porod a tak a je na ni vidět že má spoustu zkušeností... 🙂 Takže za sebe DOPORUČUJU!!!
beruskanula
29. bře 2010
🙂 holky ahojík...
koukám, že se tu řeší přeporodní kurzy 🙂 ... od sestry jsme dostali nějkaé letáčky a měli bychom na to mrknout 🙂 a nějaký si vybrat.... sestra mi řekla, že si prý hodně těhulky chválí ty capliku....

no dnes jsme nás objednali na 4D utz... dne sjsme přesně 21+0 a sestra nás objednala na 4. května, to bysme měli být 26+1 🙂 , no moc se těšíme, až malýho uvidíme x-) .... a taky se těšíme do poradny, tam jdeme 13.dubna x-) , at to už je 🙂
zdeniii
29. bře 2010
Nu já mám jít do poradny zítra, tak jsem zvědavá jestli to stihnu nebo bude miminko na světě 🙂 popř, já v porodnici... 😃 😎
zdeniii
29. bře 2010
beruskanula: myslím že na kurzík máš čas, teda záleží na tom na jaký se rozhodneš chodit... Třebas ten ve Victory má 13 hodin, tak aby se to "stihnulo" 😉
beruskanula
29. bře 2010
zdenii: jj, musíme mrknout a pak dle jejich délky vybrat, abychom nezačali pozdě 🙂 😃
a k jakýmu dr chodíš?
beruskanula
29. bře 2010
zdenii: a jak se cítíš? 🙂
zdeniii
29. bře 2010
Chodím k Tůmovi...
Joo je mi dobře, jen už čekám čekám kdypak to přijde... už bysme rádi měli malou na světě... 😉 ale to chce asi každý...
beruskanula
29. bře 2010
zdenii: taky k němu chodím 🙂
jj, každý se nemlže dočkat, až bude svoje dětátko držet v náručí 🙂
zdeniii
29. bře 2010
beruskanula: nu vida a jsi s nim spokojená? já nechápu jak na něj dost lidí nadáv.. mně přijde hrozně fajn a zodpovědný...

Začni psát odpověď...

Odešli