• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
ahojík,
tak tady se nakupujou kočárky,ju....:slight_smile: Nás čeká koupit jen korbička, po Emmi jsem ji prodala, tak se ted vyřádím, chci nějakou pestrou barvičku...:slight_smile:
24. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
gabcos: a co máš vyhlídnutýho??? :slight_smile:
24. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no líbí se mi fialová, červená, ruzné barevné kombinace.....uvidíme pro jakou se nakonec rozhodneme...:slight_smile: máme quinny buzz po Emmi, sporták je oranžový, korbičku, kterou jsem prodala byla black reflection, tak teď chci nějakou veselou na léto... :wink: :wink:
24. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak já si kočárek koupím nejdřív za 2 měsíce.V dubnu chceme koupit postel do pokojíku a chceme patrovou do L a co jsem našla ceny tak stojí min. 15 tis., takže se kočár šoupl o měsíc. Ale aspoň můžu v klidu vybírat. :slight_smile:
Gabi já měla první kočár oranžovo-zelený a sporťák červeno-černý. Tak já jdu tentokrát nejspíš do černé. :grinning:
25. bře 2010 v 06:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík,
tak my postel kupovali tak před měsícem a taky to byla pálka..:frowning2: máme ji z Domestavu, se zábranou... :wink:
No Emmi spí krásně sama celou noc v pokojíku, tak aspoň pak nebude mít pocit, že je odstrčení kvůli Sofí....

Mě přišel černý moc elegantní, proto jsem si ho vybrala a byla moc spokojená...no teď chci změnu... :wink:

Hydři, ted si nepamatuju přesně, ty jsi Radka??
25. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík holky... dnes je zase krásně :slight_smile: ....

tak ta cena je holky opravdu pálka, ale určo to je pěkná, kvalitní postel, která polsouží a ot je důležitý
:slight_smile:

ad barva kočárku... my chceme černou, jak píše gabcos... je krásně elegantní :slight_smile:
25. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
berusko, jjo, kvalita to je, masiv a fakt nádhera../ mám ji vyfocenou v album na MS/ ...ale ta cena je mazec... :frowning2:

a jaký máte typ kočárku vy??
25. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
gabcos: my jsme zatím rozhodnutí pro brio go :grinning: , tak uvidíme, jestli ho nepřeválcuje nějaký jiný :grinning: , pvůdoně jsme měli vyhlídnutej joolz, ale brio je daleko větší :slight_smile: ....

mrknu na MS.... taky budeme muset vyřešit postel do dětskýho.... :slight_smile: .... ted budeme dělat koupelnu apak objendáme nábytek do děcáku, ale pořád ještě netušíme, jakou potel vzít :astonished:
25. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
gabcos: postel pěkná.... máte moc pěkný domeček.... kuchyn úžasná.... prosimtě, jakou máte rohovku? u nás doma momentálně řešíme jakou vanu vybrat :grinning:
25. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi, já jsem Martina. Radeček je jen syn. :grinning:
Jinak jsem se koukala po postelích (dostala jsem úkol od MM) tak jsem si jednu vyhlídla v Domestavu a dokonce jen za 10. Tak to je docela dobrý.
http://www.domestav.cz/cs/katalog/patrova-postel-elko.html#menu
25. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jé, holky, pardon, že vám sem nakukuju, ale zaujal mě poslední odkaz :wink: Marti, tu máme přesně doma :wink: akorát jsme jí asi tak před měsícem předělali na klasickou palandu :slight_smile:
25. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
A jsi s ní spokojená?
25. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
berusko, moc pěkný kočárky !! :slight_smile:

rohovku máme od KOLO..

ta postel jak má Olča je vlastně úplně to samé co máme my... :wink: jen nemáme dvojpatrovku,ale oni se na tyhle základní postele dají přikupovat různé prvky a tvořit a tvořit....to se mi na tom líbí !! :wink: :wink:
27. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jestli můžu doporučit zajímavé povídaní o miminkách, porodu a tak všem tak na Lanovce je sdružení SONž, je to ve stejném baráku jako je Victory. je tam povídání každý čt od 15 hodin a je to zadarmo... :wink: . Nějaké je s dulou a nějaké s doktorkou. SONŽ přímo stránky nemá ale dá se to najít přes toto http://www.dcr.bcb.cz/udalosti

Já osobně jsem chodila na povídání od 15 hodin do SONž a pak jsem od 17 hod chodila na cvíčo do Victory... :sunglasses:
27. bře 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
gabcos: díky :slight_smile: ... kočárek nás zaujal :slight_smile:

my vanu už konečně asi vybrali, uf... už aby ta rekonstrukce byla za náma :slight_smile:
27. bře 2010 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
zdenii: to zní zajímavě...asi něco z toho navštívíme :slight_smile:
27. bře 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já na těchto diskuzích od SONž byla před 2 lety, když jsem čekala Emmi a teda byla jsem z toho dost rozpačitá... :fearful: :fearful: byla jsem tam jen jednou a stačilo... :sweat_smile:

ale určo vyzkoušejte, třeba se to za 2 roky hodně změnilo... :wink:
27. bře 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
gabcos: a z čeho přímo jsi byla rozpačitá? :slight_smile:
27. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
gabcos: vyzkoušíme a uvidíme...taky musím zavolat do toho červenýho kříže..aby už jsme taky začali chodit...je nejvyšší čas...:slight_smile:
27. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
gabcos: myslím žes tam chytla takovou paní "věřící" jak já jí říkám... nene ted je to úplně jiné. S dulou je to parádní a pak přednáší dr. z Krumlova slovenka, moc fajn a dost mi to dalo. Určitě jsi tam chytla tu paní Machulovou před dvěma lety, ta tam byla ted jednou na záskok a bylo to opravdu něco... :grinning:
28. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdenii...jjo, asi to je "ono"...když jsme tam byli s kamarádkou tak to byla ta paní co píšeš....a jako host tam byla už tenkrát slovenská dokorka, ta byla moc fajn !! :wink: :wink:
ale to prostředí, navíc ta "věřící" paní..,no nějako nám to prostě nesedlo.....
28. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasný tomu rozumím, je to holt zadarmo... :wink: Ale povídání s dulou pí Hejzlerovou je super, s ní se probírá hlavně porod a tak a je na ni vidět že má spoustu zkušeností... :slight_smile: Takže za sebe DOPORUČUJU!!!
28. bře 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: holky ahojík...
koukám, že se tu řeší přeporodní kurzy :slight_smile: ... od sestry jsme dostali nějkaé letáčky a měli bychom na to mrknout :slight_smile: a nějaký si vybrat.... sestra mi řekla, že si prý hodně těhulky chválí ty capliku....

no dnes jsme nás objednali na 4D utz... dne sjsme přesně 21+0 a sestra nás objednala na 4. května, to bysme měli být 26+1 :slight_smile: , no moc se těšíme, až malýho uvidíme :dizzy_face: .... a taky se těšíme do poradny, tam jdeme 13.dubna :dizzy_face: , at to už je :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Nu já mám jít do poradny zítra, tak jsem zvědavá jestli to stihnu nebo bude miminko na světě :slight_smile: popř, já v porodnici... :grinning: :sunglasses:
29. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
beruskanula: myslím že na kurzík máš čas, teda záleží na tom na jaký se rozhodneš chodit... Třebas ten ve Victory má 13 hodin, tak aby se to "stihnulo" :wink:
29. bře 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
zdenii: jj, musíme mrknout a pak dle jejich délky vybrat, abychom nezačali pozdě :slight_smile: :grinning:
a k jakýmu dr chodíš?
29. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
zdenii: a jak se cítíš? :slight_smile:
29. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Chodím k Tůmovi...
Joo je mi dobře, jen už čekám čekám kdypak to přijde... už bysme rádi měli malou na světě... :wink: ale to chce asi každý...
29. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
zdenii: taky k němu chodím :slight_smile:
jj, každý se nemlže dočkat, až bude svoje dětátko držet v náručí :slight_smile:
29. bře 2010 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
beruskanula: nu vida a jsi s nim spokojená? já nechápu jak na něj dost lidí nadáv.. mně přijde hrozně fajn a zodpovědný...
29. bře 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek