České Budějovice, těhulky

Ahoj, tak jsem se rozhodla založit nové téma,máme tady budějovické snažilky i mamky ve dvou kategoriích 😃 ,ale těhulky nikde. Tak holky šup šup sem.... x-)
zdeniii
29. bře 2010
Holky poradíte jakého doktora pro mimi vybrat?
beruskanula
29. bře 2010
zdenii: jj, jsme spokojená 🙂 .... je zodpovědnej, milej, akorát jednou jsme ho chytla s nic moc náladou :-| , ale jinak v poho 🙂

tak s dětským doktorem neporadím 🙂 ... nejsme přímo z budějc
gabcos
29. bře 2010
Zdenii, my chodíme s Emmi k MUDr. Paťhové, na Sadech, je moc fajn !! Hrozně milá a hodná na děti !! Je teda docela už stará, ale já ji mám moc ráda..Tak doufám, že mi vezme i Sofinku !!
My jsme se do ČB přistěhovali z východ. Čech a máme ji taky na doporučení !!! 😉
hydricka
29. bře 2010
Ahoj holky!
Zdeni, já chodím s malým také MuDr. Paťhové. Chodila jsem k ní už i já. Je opravdu moc milá a ochotná. 🙂
Gabi, určitě ti veme i Sofinku, když už tam chodíš s Emmi. Já už jsem jí také oznamovala, že v červenci budeme mít druhé a už s tím počítá. 😉
sarka_k
30. bře 2010
Ahojky, nějak nestíhám, tak jsem tady dlouho nebyla. 😞

zdeniii, my chodíme k MUDr. Fürstové a jsem spokojená. Ty ještě nemáš vybraného pediatra? To už bys ale měla mít zaznamenané v těhu průkazce ke komu budete chodit a měla by jsi to mít domluvené i s tím vybraným dětským doktorem. 😉
marcelkap
30. bře 2010
Ahoj holky, už delší dobu myslim na to, že se vás zeptám na dětského doktora, ale vždycky na to nějak zapomenu, tak to za mě udělal někdo jiný 🙂
beruska: Já jsem se objednávala minulý týden na 4D a půjdeme 23.4. a 20.4. jdeme na první předporodní kurz, tak to máme kousek od sebe 🙂

Minulou středu jsem byla poprvý na těhotenským plavání v Igy a bylo to super. Slyšela jsem, že se má Factory Pro zavírat, nevíte o tom něco?
zdeniii
30. bře 2010
sarka_k: nujo já vím, ale nemám pořád.. nějak jsem se k tomu nedostala... 😃
A ta pí. Furstová je kde? A jaká je? Mám zatím vybranou dr. Janouškovou z Nemanic, tak ji kdyžtak nahlásím a bude 😉
zdeniii
30. bře 2010
marcelkap: už zavřené na chvíli bylo... neboj oni by vám to řeknuli... Měl se měnit majitel, ale jak to nakonec dopadnulo netuším...
sarka_k
30. bře 2010
zdenii tady mám kontakt 😉

http://www.znamylekar.cz/3220/mudr-furstova-sta...

Pani doktorka je příjemná, šrncovní dáma okolo 50-ti let, je pečlivá, ráda poradí, pomůže. Sestřičku tam dělá manželova teta a ta je taky moc fajn. Zkus tam zavolat, ale nezaručuju jestli vás ještě vezme, má toho už plno. 😉 Ale měla by jsi to zařídit ještě do porodu, protože z porodnice posílají dokumentaci od miminka pediatrovi.
gabcos
30. bře 2010
marcel, tak kamarádka tam chodí už roky cvičit a říkala, že se to má teďka zase zavřít, že je cvičitel varoval, že mají tak posledních 14 dní hodinu.....ale přesně nevím....neboj, kdyžtak půjdeme cviit jinam...🙂
sarka_k
30. bře 2010
Pak je prý docela dobrý doktor Žižka, ale já ho osobně neznám, ten je taky na Jihu. A hodně holky chválí MUDr. Matoušovou na Máji ( MUDr. Matoušová Alexandra, Kraj Jihočeský · České Budějovice 37005, ul. V. Volfa 43, tel. 724115601 )
marcelkap
30. bře 2010
Gábi, právě moje kamarádka tam taky chodí často a kamarádi se s jednou cvičitelkou, tak mě varovala. Ona to plavání vede Mirka Caplová, tak se jí asi zítra zeptám jeslti o tom neví a kdyby to zavřeli, tak jestli bude pokračovat jinde nebo co a jak.

Náhodou o nějakém doktorovi na Máji nevíte?
zdeniii
30. bře 2010
Hmm hmmm děkuji za tipy, brala bych raději doktorku, aby třebas poradadila i s kojením a tak... 😉
Týjo neříkej mi, že dr. už třebas neberou, vždyt o miminka má každý zájem...

A nechodíte někdo k Romaně Janouškové? Ta mne zatím zaujala nejvíc...
sarka_k
30. bře 2010
Marcel, ta Matoušová je na Máji 😉 .

Zdeni, doktoři maji plno, to bohužel platí i pro pediatry. A s kojením ti poradí stejně dobře i doktor - chlap.
zdeniii
30. bře 2010
Nu přeci jen v tomhle důvěřuju spíš ženské, která má něco odkojeno... 😉
marcelkap
30. bře 2010
Šári, já předtim když jsem to psala, tak sem ještě neviděla ten tvůj příspěvěk, jsme to psali nějak nastejně. Díky za radu
tatarina
30. bře 2010
Ahoj holky, můžu se k vám přidat. Jsem taky od Budějic a taky těhulka 😉 . Doma mám už skoro tříletýho klučinu a v září budeme mít další miminko... 🙂
marcelkap
30. bře 2010
tatarina: Ahoj, to víš že se můžeš přidat 🙂
tatarina
30. bře 2010
Tak díky, Marci... 😉

Jinak, řešíte dětskou lékařku, jestli jsem to pochopila dobře... Když jsem čekala syna, tak jsem si taky hodně zjišťovala kde co a jak, ale v porodnici mi řekla jedna zkušená maminka, že jezdí do Rudolfova za Mudr. Kyriánovou a že je moc spokojená. Tak jsem si nakonec porodní zprávu a další papíry od miminka nechala poslat přímo k ní po telefonické domluvě rovnou z porodnice. Takže jsem měla pediatričku v místě bydliště, teď jsme jen o malý kousíček dál. Já jsem s ní tedy taky spokojená a nevím, že by nevzala nikoho nového... 😉
zdeniii
30. bře 2010
Jej to je věda s těma doktorama... to je šílený... Tak já pořád nevím... 😎
tatarina
30. bře 2010
No, Zdeni, kdyby náhodou ten tebou vybraný mudr. byl nějaký divný nebo ti prostě neseděl, vždycky můžeš přejít k jinému, ne? Neměl by v tom být problém... 🙂 U prvního dítka maminky všechno víc řeší, neví, co je čeká a tak... Taky jsem taková byla 🙂 U druhého už to bude jiný 😎
zdeniii
30. bře 2010
tatarina: to je taky pravda. Děkuji za uklidnění... Já jsem to prostě nějak neřešila a dneska dr. povídal že je to na spadnutí, tak mi to tak nějak došlo že ještě nemáme pediatra 😃
tatarina
30. bře 2010
Zdeni, hlavně buď v klidu a zbytečně se nestresuj... 😉 K jakýmu gyndovi chodíš? Já k mudr. Pechovi k Metropolu a nemůžu si vůbec stěžovat... Naposledy jsme u něj v ordinaci probírali situaci v zahraničí a se synem si pouštěl po stole autíčko na setrvačník a nakonec od něj dostal i na žvejkačku... Docela jsem se nasmála... 🙂
hydricka
30. bře 2010
Ahoj tatirina, taky tě vítám.
Minulý týden jsem byla v Igy a šla jsem kolem Factory. Měli tam ceduli, že to zavřou kvůli neplacení. Dál jsem nečetla.
tatarina
30. bře 2010
Hydri, děkuju za milé přivítání 🙂

To jsou mi ale novinky, takže Factory už asi nebude... No, stejně jsem tam nechodila...
hydricka
30. bře 2010
No nemohu to tvrdit stoprocentně. Já tam taky nechodím, takže jsem to nečetla pořádně. Jen mě to padlo do očí. 🙂
tatarina
30. bře 2010
To nevadí, ale holky tady o tom už taky povídají, takže na tom každopádně něco bude...

Hydri, ke kterýmu dr. chodíš, koukám, že máte s mimčem "náskok" asi o měsíc... A to ještě nevíte co to bude? Já doufám, že už mi to za 14 dní mudr řekne, už se nemůžu dočkat, obzvlášť jestli to bude vytoužená holčička... x-)
hydricka
30. bře 2010
Já chodím ke Skálovi. A vím co to bude vím jen já. MM to bohužel vědět nechce, tak mám takové malé tajemnství. 😃
marcelkap
30. bře 2010
hydri: Tyjo, to já bych nevydržela to manželovi neříct. A hlavně, už nakupuju růžový věcičky, takže by stačilo kdyby otevřel skříň a je to jasný 🙂
bodlasek
30. bře 2010
Ahojky holky!
Tatarina vítej mezi námi.

Koukám že se rozjela debata o pedistrovi, my už máme taky zapikáno, budeme chodit k MUDr. Holé (ordinace MUDr. Matoušové) do S. Vrbnýho. Chodí k ní nejmladší segra a říkala že je hodná. Tak uvidíme.

Začni psát odpověď...

Odešli