• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Holky poradíte jakého doktora pro mimi vybrat?
29. bře 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii: jj, jsme spokojená :slight_smile: .... je zodpovědnej, milej, akorát jednou jsme ho chytla s nic moc náladou :unamused: , ale jinak v poho :slight_smile:

tak s dětským doktorem neporadím :slight_smile: ... nejsme přímo z budějc
29. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenii, my chodíme s Emmi k MUDr. Paťhové, na Sadech, je moc fajn !! Hrozně milá a hodná na děti !! Je teda docela už stará, ale já ji mám moc ráda..Tak doufám, že mi vezme i Sofinku !!
My jsme se do ČB přistěhovali z východ. Čech a máme ji taky na doporučení !!! :wink:
29. bře 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Zdeni, já chodím s malým také MuDr. Paťhové. Chodila jsem k ní už i já. Je opravdu moc milá a ochotná. :slight_smile:
Gabi, určitě ti veme i Sofinku, když už tam chodíš s Emmi. Já už jsem jí také oznamovala, že v červenci budeme mít druhé a už s tím počítá. :wink:
29. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nějak nestíhám, tak jsem tady dlouho nebyla. :frowning2:

zdeniii, my chodíme k MUDr. Fürstové a jsem spokojená. Ty ještě nemáš vybraného pediatra? To už bys ale měla mít zaznamenané v těhu průkazce ke komu budete chodit a měla by jsi to mít domluvené i s tím vybraným dětským doktorem. :wink:
30. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už delší dobu myslim na to, že se vás zeptám na dětského doktora, ale vždycky na to nějak zapomenu, tak to za mě udělal někdo jiný :slight_smile:
beruska: Já jsem se objednávala minulý týden na 4D a půjdeme 23.4. a 20.4. jdeme na první předporodní kurz, tak to máme kousek od sebe :slight_smile:

Minulou středu jsem byla poprvý na těhotenským plavání v Igy a bylo to super. Slyšela jsem, že se má Factory Pro zavírat, nevíte o tom něco?
30. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka_k: nujo já vím, ale nemám pořád.. nějak jsem se k tomu nedostala... :grinning:
A ta pí. Furstová je kde? A jaká je? Mám zatím vybranou dr. Janouškovou z Nemanic, tak ji kdyžtak nahlásím a bude :wink:
30. bře 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkap: už zavřené na chvíli bylo... neboj oni by vám to řeknuli... Měl se měnit majitel, ale jak to nakonec dopadnulo netuším...
30. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii tady mám kontakt :wink:

http://www.znamylekar.cz/3220/mudr-furstova-stanislava/pediatr/ceske-budejovice

Pani doktorka je příjemná, šrncovní dáma okolo 50-ti let, je pečlivá, ráda poradí, pomůže. Sestřičku tam dělá manželova teta a ta je taky moc fajn. Zkus tam zavolat, ale nezaručuju jestli vás ještě vezme, má toho už plno. :wink: Ale měla by jsi to zařídit ještě do porodu, protože z porodnice posílají dokumentaci od miminka pediatrovi.
30. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel, tak kamarádka tam chodí už roky cvičit a říkala, že se to má teďka zase zavřít, že je cvičitel varoval, že mají tak posledních 14 dní hodinu.....ale přesně nevím....neboj, kdyžtak půjdeme cviit jinam...:slight_smile:
30. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak je prý docela dobrý doktor Žižka, ale já ho osobně neznám, ten je taky na Jihu. A hodně holky chválí MUDr. Matoušovou na Máji ( MUDr. Matoušová Alexandra, Kraj Jihočeský · České Budějovice 37005, ul. V. Volfa 43, tel. 724115601 )
30. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, právě moje kamarádka tam taky chodí často a kamarádi se s jednou cvičitelkou, tak mě varovala. Ona to plavání vede Mirka Caplová, tak se jí asi zítra zeptám jeslti o tom neví a kdyby to zavřeli, tak jestli bude pokračovat jinde nebo co a jak.

Náhodou o nějakém doktorovi na Máji nevíte?
30. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm hmmm děkuji za tipy, brala bych raději doktorku, aby třebas poradadila i s kojením a tak... :wink:
Týjo neříkej mi, že dr. už třebas neberou, vždyt o miminka má každý zájem...

A nechodíte někdo k Romaně Janouškové? Ta mne zatím zaujala nejvíc...
30. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, ta Matoušová je na Máji :wink: .

Zdeni, doktoři maji plno, to bohužel platí i pro pediatry. A s kojením ti poradí stejně dobře i doktor - chlap.
30. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nu přeci jen v tomhle důvěřuju spíš ženské, která má něco odkojeno... :wink:
30. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, já předtim když jsem to psala, tak sem ještě neviděla ten tvůj příspěvěk, jsme to psali nějak nastejně. Díky za radu
30. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat. Jsem taky od Budějic a taky těhulka :wink: . Doma mám už skoro tříletýho klučinu a v září budeme mít další miminko... :slight_smile:
30. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatarina: Ahoj, to víš že se můžeš přidat :slight_smile:
30. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak díky, Marci... :wink:

Jinak, řešíte dětskou lékařku, jestli jsem to pochopila dobře... Když jsem čekala syna, tak jsem si taky hodně zjišťovala kde co a jak, ale v porodnici mi řekla jedna zkušená maminka, že jezdí do Rudolfova za Mudr. Kyriánovou a že je moc spokojená. Tak jsem si nakonec porodní zprávu a další papíry od miminka nechala poslat přímo k ní po telefonické domluvě rovnou z porodnice. Takže jsem měla pediatričku v místě bydliště, teď jsme jen o malý kousíček dál. Já jsem s ní tedy taky spokojená a nevím, že by nevzala nikoho nového... :wink:
30. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej to je věda s těma doktorama... to je šílený... Tak já pořád nevím... :sunglasses:
30. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Zdeni, kdyby náhodou ten tebou vybraný mudr. byl nějaký divný nebo ti prostě neseděl, vždycky můžeš přejít k jinému, ne? Neměl by v tom být problém... :slight_smile: U prvního dítka maminky všechno víc řeší, neví, co je čeká a tak... Taky jsem taková byla :slight_smile: U druhého už to bude jiný :sunglasses:
30. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatarina: to je taky pravda. Děkuji za uklidnění... Já jsem to prostě nějak neřešila a dneska dr. povídal že je to na spadnutí, tak mi to tak nějak došlo že ještě nemáme pediatra :grinning:
30. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, hlavně buď v klidu a zbytečně se nestresuj... :wink: K jakýmu gyndovi chodíš? Já k mudr. Pechovi k Metropolu a nemůžu si vůbec stěžovat... Naposledy jsme u něj v ordinaci probírali situaci v zahraničí a se synem si pouštěl po stole autíčko na setrvačník a nakonec od něj dostal i na žvejkačku... Docela jsem se nasmála... :slight_smile:
30. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tatirina, taky tě vítám.
Minulý týden jsem byla v Igy a šla jsem kolem Factory. Měli tam ceduli, že to zavřou kvůli neplacení. Dál jsem nečetla.
30. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hydri, děkuju za milé přivítání :slight_smile:

To jsou mi ale novinky, takže Factory už asi nebude... No, stejně jsem tam nechodila...
30. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nemohu to tvrdit stoprocentně. Já tam taky nechodím, takže jsem to nečetla pořádně. Jen mě to padlo do očí. :slight_smile:
30. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevadí, ale holky tady o tom už taky povídají, takže na tom každopádně něco bude...

Hydri, ke kterýmu dr. chodíš, koukám, že máte s mimčem "náskok" asi o měsíc... A to ještě nevíte co to bude? Já doufám, že už mi to za 14 dní mudr řekne, už se nemůžu dočkat, obzvlášť jestli to bude vytoužená holčička... :dizzy_face:
30. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím ke Skálovi. A vím co to bude vím jen já. MM to bohužel vědět nechce, tak mám takové malé tajemnství. :grinning:
30. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: Tyjo, to já bych nevydržela to manželovi neříct. A hlavně, už nakupuju růžový věcičky, takže by stačilo kdyby otevřel skříň a je to jasný :slight_smile:
30. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tatarina vítej mezi námi.

Koukám že se rozjela debata o pedistrovi, my už máme taky zapikáno, budeme chodit k MUDr. Holé (ordinace MUDr. Matoušové) do S. Vrbnýho. Chodí k ní nejmladší segra a říkala že je hodná. Tak uvidíme.
30. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek