• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Marcel, ono to není těžký. Když se mě neptá, tak to je v poho. A věci stejně moc nenakupuji. Jen pár, ale je fakt že podle některých by to poznal. :grinning: A kočárek chci černý, takže to je taky v poho.
30. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, Hydri, na mě mudr. při prvním dítku taky dělal menší nátlak, že to pohlaví řekne jen mě a že to manželovi nemusím říkat, když to nechce vědět. Ale já si to statečně nenechala říct do porodu. Největší nutkání bylo ze začátku, pak už mi to bylo skoro jedno. Já mateřsky cítila, že nosím pod srdcem holčičku, tak jsme měli na sále po císaři pěkný překvápko :grinning:

Zatím pa pa holky, jsem ráda, že jste mě vzaly mezi sebe :wink: Jedu teď za kamarádkou na Máj (nebo ještě Šumavu), koupili tam domeček. Pa pa zas někdy :wink:
30. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My první nechtěli vědět ani jeden a druhé mimi jsem chtěla vědět já. Protože jsem taky vnitřně cítila co čekáme (stejně jako poprvé s Radečkem a vyšlo to). Tak jsem si to nechala říct proto, abych se ujistila že bude vše v pořádku. Prostě jsem to tak cítila. :grinning:
30. bře 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatarina: já chodím k Tůmovi a jsem spokojená moc...

Teda klukám, že jsem asi jediná, kdo nemá ještě vybráno a má to za "pár" :grinning: :sunglasses:
30. bře 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už od začátku věděla že to bude holčička a tak mi to dr. jen potvrdil i když manžel to moc vědět nechtěl, ale sám si oddychl když to tak opravdu byla. Moc si totiž holčinu přál a já jsem ta co je jí to jedno :wink: Nu ale myslím že na sto procent to uvidíme za chvíli co jsem v sobě těch 9 měsíců nosila a hýčkala :wink:
30. bře 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii, v porodnici tě budou třeba učit kojit holky co ještě děti nemají, u porodu budeš mít taky jistě spoustu mladých, bezdětných PA, co ti budou radit při porodu. :wink:
30. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka_k: nu to je taky fakt... ale u porodu budu mít dulu natěstí :wink: a ta je zkušená až až :slight_smile:
a v Krumlově prý jsou na kojení dobrý, tak uvidíme...
30. bře 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky,
Zdeniiii, v Krumlově jsou na kojení nejlepší :wink: Dokud tě nenaučí kojit, nejdeš domu :wink: :grinning:
30. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
vítám tatarinu...:slight_smile:

Jjo, v Krumlově se kojení dost věnují, mě taky trápily tak dlouho, dokud se Emmi nerozpila, nechtěla sát potvůrka !!!
Pouští ale až 5. den, což někomu nevyhovuje....
31. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. den mi vůbec nevadí, aspoň bude mít manžel dost času tu všechno oslavit a zařídit :grinning: :sunglasses:

Gabcos: tys rodila v Krumlově?
31. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjo, taky v Krumlově...:slight_smile:
31. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paráda, jsem ráda za další pozitivní zkušenosti :slight_smile: Mám jasno, že tam pojedem, ale každá další spokojená maminka mi hřeje u srdíčka o to víc... :wink:
31. bře 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeniii, netrpělivě čekám na to info :slight_smile: Včera poprvé jsem se začala trochu bát. Né porodu, ale toho, že bude něco s miminkem a převezou mi ho do Budějc a já zůstanu v Krumlově. I PA na kurzu říkala, že si většinou odvezou jen miminko a maminu nechávaj v Krumlově. Protože nerodila u nich :unamused: Asi moc čtu časopisy :confounded:
31. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla v Krumlově max.spokojená a mít teď hlídání tak tam jedu rodit zase.....navíc i tím že jsem tam už rodila vím co mě čeká, jaké je prostředí, jak to tam chodí atd....ale tím jak máme už Emmi tak bude asi pohodlnější jet do ČB, kde jsem hnedka....

Jaru, takže ty ses taky rozhodla rodit tam??
Koukám,že máme skoro stejný termín..:slight_smile:
31. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru30: Jaru neboj, na tohle nesmíš myslet i když okolí straší a straší... Ze mne udělali děsně nezodpovědnou, že chci tam... ale já jim na to prdím všem... :sunglasses:
Bude to tam v pohodě a miminka budou krásná a zdravá!!!
31. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
To víte že jo...nenechte se odradit a neposlouchat cizí řeči...rodit stejně nakonec budeme my :slight_smile:
Já budu rodit v ČB, už kvůli návštěvám...naši by měli pracné se tam dostat a taky kvůli neo - péči o miminko.

Jinak se musím pochlubit, dneska ráno volali z Bejbycentra a za hodinku si jedeme vyzvednout kočárek, tak už se moc a moc těším.
31. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky chtěla jsem se zeptat nemáte někdo kontakt na ty předporodní kurzy v tom červenýh kříži? Děkuji
31. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lasinek: mám jen webovky....http://www.cckcb.cz/index.php?page=5
31. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeniii, jestli chceš rodit v ČK tak si do toho nenech kecet. Rodíš ty. :wink:
Bodlasku, tak až budete mít kočárek doma složenej tak ho vyfoť. :slight_smile:
31. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: A jaký jste vybrali kočárek?

Jjo nenechám si do toho kecat... Je to na mně, přesně tak! A basta... sice nejdřív argumentovali všichni tím, že v ČB budu mít péči a že tam máme známe a tak, ale na to jim prdím... chci mít soukromí atd... A vůbec mi nevadí, že ty návštěvy budou mít problém se za mnou dostat... aspoň nebudou moc otravovat :grinning:
31. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii, ale zase je na návštěvách v ČK fajn, že tam můžou vlastně kdykoliv a na jak dlouho chceš.....to tady v ČB jsou daný hodiny a musíš s mimi na chobdu...

bodlasek, na kočárek jsem taky zvědavá..:slight_smile:
31. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk holky kočárek složenej a nafocenej...jdu ho dát do albíka....

zdenii: vybrali jsme červený Camarelo Q12
31. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku, kočárek je moc pěkný! Na kolik vás vyšel peněz jestli se můžu zeptat? A máte hezkého pejsánka. Já s naším hafíkem taky jezdím v košíku pod kočárkem, chodíme tak i do obchodů , všude. :wink:
31. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, kočárek je fakt bomba. Já byla v pondělí s kamarádkou ve městě a zajeli jsme i do bejbycentra a taky jí se moc líbil. Akorát si ho tam zkoušel nějaký páreček. :grinning: Jen mě na něm furt mrzí, že ho prodávají i s autosedačkou.
31. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé holky děkujem.....měli by jste vidět manžu jak to tady pořád studuje...

sarka_k: i s autosedačkou vyšel na 9600,-...což není nejlevnější ale ani nejdražší....

hydricka: a ptala jsi se na to? Vím že na netu jde koupit i bez autosedačky.
31. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se na něj ještě tak kontrétně neptala. Jen jsem to četla na jejich popisce. Právě že já bych ho chtěla koupit v kameném obchodě, tak uvidíme. Ale vypadá super. A o manželovi to věřím. Je to vidět na fotce. :grinning:
31. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku, kočárekje fakt moc pěkný !!!! :wink:
31. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: tak se zkus zeptat...vím že to na netu jde...a myslím že mě se ptali když jsme ho objednávali jestli s autosedačkou....
jojo manža je srandista....

gybcos: díky...
31. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s těma porodnicema s vámi souhlasim...je to na nás to rozhodnutí a hlavně ten porod. Já teda osobně budu rodit v ČB. Nějaký vážný argumenty namám, ale stačí mi to, že to mám v místě bydliště, neni to daleko a je tam dobrá lékařská péče.

bodlasek: Na ten váš kočárek jsme koukali v Táboře, ale pani prodavačka mi ho zprotivila tim jak se snažila nám ho vecpat a když jsem chtěla ukázat jinej tak nebyla najednou ochotná. Ale myslim, že ten co jsme nakonec vybrali je hodně podobnej. No každopádně Camarelo, moc pěkný. A manželovi se nedivim, že to studuje, já už se strašně těšim až ten náš uvidíme "naživo" a budu si ho moct pořádně osahat.

Dneska jsem byla podruhý na plavání a bylo to super. Lepší než minule - předcvičovala přímo Mirka Caplová (minule byla její kolegyně) a jsem fakt pěkně protažená ale i odpočinutá.
31. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že jo Zdeniii? já to vždycky potřebuju slyšet, že to bude ok :slight_smile:
Gabcos, jojo, chci do Krumlova. Už tam jezdíme na kurzy. Dneska jsme řešili porod a byli se mrknout i na sálech. Žlutej "pokojíček" s postelí, rádiem a aroma lampičkou, mě bavííí :grinning:
Ale stejně jako Zdeniii, tak i mě pomalu kamenujou za to, že odmítám Budějce. Jenže když tady maminky vidí jen jako číslo v kartě a jako nesvéprávného člověka, tak smolík...mě tu neuvidí :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek