• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Nazdááár Marcel, tak jsme se tu zase sešly :grinning: Hele, dobrou lékařskou péči máš už dneska všude :wink: :grinning:
A ta Mirka, je to ta, jak jsem ti jí popisovala? :slight_smile:

Bodlasku, kočárek je príma!!! vybrali jste dobře!! Nám kočár ještě nepřišel, a to jsme ho v Bejbycentru objednávali už začátkem února :confounded:
31. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, asi to bude jiná. Tahle má dlooouhý světle hnědý vlasy, spíš do blonďata. Na téma porodnice už radši nebudem spolu diskutovat ne? :grinning:

My jsme chtělli kočárek objednávat přes net, tam jsem volala a dodací lhůta prý 4 týdny. Ale nakonec mě Jaru přesvědčila ho objednat v Bejbycentru, tak doufám, že to taky nebude trvat 2 měsíce nebo ještě dýl.
31. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marel, jjo Mirka je strašně fajn, chodila jsem k ní na cvíčení s Emmi !! a teď má svoje MC - Caplíka...:slight_smile:

Jaru, já tam strávila celý porod, v tomhle pokojíčku, no teda z 80% ve spše na balonu... :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel to je fakt, radši ne :slight_smile: Proberem to po porodu u kafe :grinning:
S tím kočárkem....čoveče, to zní, jak kdybych tě donutila :wink: Jen jsem ti řekla svůj názor, co se týká případné reklamace, rozhodnutí bylo jen na tobě :grinning:
O tom, proč to s tím naším kočíkem tak trvá, jsem se bavila se Zdendovo ségrou, která v Bejby centru dělá a ona říkala, že to je proto, že jde o novou a povedenou kolekci, tak je teď potíž se zásobováním, jdou prostě na dračku....tak snad to stihnou :grinning:
31. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabcos, to jsem ráda, že jsi byla spokojená. Jen houšť takových!!!!! :slight_smile: Mělas puštěnou muziku a zapálenou aromalampičku? :wink: A jak dlouho jsi rodila? A kdo tě rodil? dneska nám PA říkala, že dostat k porodu primáře, je fakt výhra, protože jak ten umí krásně odrodit, to se jen tak nevidí :slight_smile: Že prý dokáže odrodit bez nástřihu, nebo nedej bože natržení :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, já to vůbec nemyslela tak že jsi mě donutila, ale zvážila jsem tvé argumenty a byly prostě dobrý :slight_smile:
To já když jsem volala do toho internetovýho obchodu, tak mi řekli, že ten kočárek co chcem už jeden prodali :slight_smile: Takže nemám strach, že bych jich v ČB moc potkala :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že se Vám pletu do diskuze, ale jsem původem také z Č.B., tak sem k Vám občas také juknu, abych věděla kde co nakoupit a tak

marcelkap - v pátek jsme objednávali v bejbycentru kočárek a paní nám říkala, že jim ho na krám přivezou nejpozději do 14 dnů a dneska dopoledne mi volali, že už mají kočárek na prodejně, takže bych se dodacích lhůt nebála :wink:
31. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: Tak to je super, že to bylo tak rychlý. A jakej máte kočárek? Třeba s tim našim taky nebude problém, když to neni tolik poptávaná značka.
31. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dorjan Danny Sport 2010, tu barvu co jsme chtěli neměli na prodejně, tak proto to objednání :wink:
31. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, určitě s tím nebudeš mít potíž :slight_smile: jak ještě neni profláklej, tak se fakt není čeho bát :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: Koukala jsem na fotku v tvým albu a vypadá moc zajímavě ta barvička.
31. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel, ona takhle na obrázku není až tak, ale ve skutečnosti je to oprvdu bomba. Jenom doporučuji obrnit se do bejbycentra trošku trpělivostí, my tam byli 2x a pokoždé v nějakou blbou hodinu, protože v jeden okamžik nás tam u kočárků čekalo asi pět párů a byli na nás dvě prodavačky, takže chudinky měli práce až nad hlavu, ale na jejich obranu musím říct, že to nedaly najevo a byly moc ochotné a milé
31. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A největší hukot je tam v sobotu dopoledne. To prodavačku neurveš ani náhodou :grinning:
31. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: Oni jsou tam fakt ochotný, to jo.
31. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru - no jedna ta naše blbá hodina byla právě v sobotu kolem 10 hod. a druhá ve všední den, ale taky tak kolem 10 hod. no a s tou prodavačkou, když mě to čekání přestalo bavit, tak jsem si došla k pultíku, kde se platí a zeptala se jestli by nám někdo nemohl poradit s kočárkem a tak nám zavolali nějakou pí ze zadu, která se nám věnovala
31. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blbý je teď jenom to, že jsem se z Č.B. odstěhovala 100km daleko a naplánovanou cestu k rodičům jsem měla až za 14 dní, ale nevím nevím jak to vydržím tam nejet už tenhle víkend, když vím, že tam na nás čeká naše vozidlo :grinning:
31. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hlavně, že se zadařilo a máte vybráno :slight_smile: My vybrali na netu, poptali se po známých co a jak, pak si tam jen došli ho objednat a bylo po ptákách :grinning:
Ale jinak v Bejbycentru se nakupuje fajn, jsem spokojená a prodavačky vždycky milé, hlavně k těhulkám :grinning: jednou mě zachránili od počurání a podruhé od bídné smrti hladem :grinning:
31. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkap: my jsme si ho zamilovali hned jak jsme hoviděli...hlavně se nám líbí že je velký...to je dneska málokterý...
TAky jsem zvažovala objednávku přes net, ale zase jsem si říkala že když se tady s ním něco stane tak jsem slyšela že na dobu reklamace půjčují náhradní...

jaru30: tak to ho máte obejdnaný dost dlouho a je divné že není...my když jsme objednávali tenhle tak nám řekli, že když bdue skladem tak bude do týdne a když ne tak maximálně do měsíce....a neptala jsi se jich znova? Nezapoměli na tebe?...tak už jsem dočetla důvod :slight_smile: a jakej máte vybranej?

miky: tak vítej mezi námi a určo choď mezi nás vesele dál a můžeš nám i napsat :slight_smile: budeme jedině rádi, že jo holky...
31. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: jinak my jsme se taky rozhodovali mezi Dorjan Danny Sport 2010 a Camarelo Q12. Vyhrálo Camarelo to jsme si prostě zamilovali....

Taky chodíme do Bejbycentra docela rádi a skoro vždycky jsme měli štěstí že tam skoro nikdo nebyl, ale tak nějak jsme okukovali kočárek sami a nenechali jsme si ho ukázat, rádi študujeme nové věci sami :slight_smile:
Ale je fakt s čímkoli jsme potřebovali pomoci tak byli ochotné....Nejhorší je že kdykoliv tam vlezu tak tam vždycky něco koupím :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky, já ti naprosto rozumim, taky bych měla kočár nejradši doma :grinning:. Ale zase si říkám, že když je ta možnost, nechat ho tam až do poslední chvíle (právě kvůli záruce), tak proč toho nevyužít. Záruka ti začne běžet ve chvíli, kdy kočár opouští prodejnu, což je prima :slight_smile: V nějterých obchodech začíná v momentě, kdy kočík přijde a ty ho jdeš zaplatit. Takže záruka běží a ty ho třeba ještě další 3 měsíce nepoužíváš.....
31. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, my vybrali x-lander, novou kolekci a to je právě potíž :slight_smile: Ale jinak jsme na tom stejně, jak tam vlezu-vždycky něco koupim! Něco co hrozně nutně potřebujeme :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
A je to přesně jak píšeš, když jde jen o malou závadu, tak to opraví do hodiny, když je to něco většího, tak ho odešlou a půjčí ti náhradní :slight_smile: Neumim si právě představit situaci, že ho objednam z netu třeba z Ostravy, a pak budu v případě reklamace kočár balit, tahat na poštu a odesílat.....a pak třeba měsíc sedět doma s prckem bez náhradního kočáru :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru: x-lander nás moc neuchvátil....a je jich dost, ale je to jen náš názor....Přesně, vždycky koupím něco co strašně potřebujeme...jen dneska jsem nic nekoupila....:slight_smile: raději jsme hned vypadli...NO právě taky jsme nad tím přemýšleli, sice bvy jsme tchýňce ušetřili korunky ale ta reklamace to by byla síla a pak sedět s malým měsíc doma by se mi fakt nechtělo...
31. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nás zase baví moc, ale každej má jinej vkus :slight_smile: Jen ať se nelíbí, aspoň zbyde na nás a přijde! hlavně včas! :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru: přesně tak každej máme jinej vkus...a i tak x-lander je podobný tomu našemu...:slight_smile: Tak hlavně ať už vám taky dorazí...
31. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme vybrali Bebecar :wink:
1. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj Zdeniii :slight_smile:
Marně ho hledám ve tvém albu :grinning:
1. dub 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasek: ahojky děkuji za odkaz.... Mymáme objednaný přesně ten samý kočárek jako vy i v té brave
1. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru30 : já s Krumlovem "bojovala" i s manželem, ale pochopil až když to tam viděl... :wink:
1. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: tak ten parecek co zkousel kocarek jsme byli mozna my s manzou jestli to bylo kolem 4 hodiny :slight_smile:
1. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru30: už jsem ho tam vrznula .-))
1. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek