• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
No dobreeej Zdeniii :slight_smile: príma volba!!! :slight_smile:
Já akorát dotelefonovala s Bejbycentrem a huráááááá, už zejtra budeme mít kočárek!!!!! pán říkal, že už maj dodák, pár kousků přijde a že nás vykrejou už zejtra, protože čekáme fakt dloouho. Ostatní si budou muset počkat další měsíc. To zas bude v Budějcích přexlanderováno :grinning:
1. dub 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru30: děkujuuu. je fajn že už máte taky kočík na prodejně, člověk je hnedle klidnější i když je na to spousta času, viď :slight_smile:

Ale je fakt, že vybrat kočárek je něco šílenýho!!!
1. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeniiii, můj přítel se mnou souhlasí už od začátku. Všechny ty stašidelné story o budějcké porodce slyšel nastejně se mnou, od našich známých a kamarádů, takže od budějcké porodnici vůbec nepřemejšlel :slight_smile: Jak říkám, v Budějcích maj sice slušný neo vybavení, ale to je asi tak všechno :grinning: Věřim, že naše mimi bude v pořádku a nebude třeba ho z Krumlova převážet sem.
1. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, my máme ještě čas, ale ty už to máš za pár. Jak se cítíš? :slight_smile:
1. dub 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru30: přesně tak... bude to v pohodě uvidíš! :slight_smile: Chce to pozitivní myšlení!!!
Já ho teda musela přesvědčit a dotlačit do návštěvy a když uviděl tak pochopil. Ale pořád mu to trošku vrtá hlavičkou, to je tak když máš někde známe. Ale já jsem toho názoru že jakmile máš někde známe tak se to jako napotvoru tak akorát všechno posere... :angry: :grinning:
1. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lasinek, tak to je možný. Jestli jste ho vyndavali z místa aby jste ho mohli prozkoumat a přišly tam dvě holky, tak to jste pak byli vy. :slight_smile:
Holky, kočárky máte všechny pěkný. Jak jinak. :grinning:
1. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám z tý vaší radosti z kočárků úplně chuť jít ho hned taky objednat :slight_smile: Ale ještě je čas...
1. dub 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, ani se ti nedivím. Taky bych si pro něj nejraději hned došla. :grinning:
Ale já mám teď smůlu. Můžu nejdřív za měsíc. Dneska jdeme koupit asi tu postel do pokojíku aby se mohl Radeček pěkně učit spát na velké posteli a ještě mi jede MM za 13 dní do Malvazinek na tři týdny, takže máme výdaje teď jasný. :unamused:
1. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta postel bude fajn, snad si na ní malej rychle zvykne.
1. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ještě uvidíme. Teď chodí spát krásně, ale taky nemůže utíkat. :grinning:
1. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lasinek: není zač...přemýšlím jestli dneska vyrazit...měl by dneska začínat nový kurz a mám pocit že je nejvyšší čas :slight_smile:
No vida, tak alespoň nejsem jediná komu se líbí barvičky...a hlavně ta červená...

jaru30: koukám že máme skoro stejný termín....ale v porodnici se asi nepotkáme...já budu v ČB :slight_smile:
1. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem si Bodlasku teprve všimla, jak se vám to krátí. Ještě chvilku a už budete 3. Tedy 4 s psíkem. :grinning:
1. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, třeba se potkáme s kočárkem :wink:
1. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: jojo krátí, včera jsme vlezli do 30tt...příští týden jdeme na krev na protilátky a pak na KO...už se docela těším...i když na jednu stranu se drobet bojím co a jak bude...

jaru30: třeba jo...bydlíš přímo v ČB?
1. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já si v týdnu skočila na zápis do školky a dneska jsem musela konečně dojít na jih na cukrovku. Skála začal taky posílat tak mě to tentokrát neminulo. jen jsem si nevzala nic na čtení, tak jsem tam ty dvě hoďky trávila koukáním na lidi. :confounded:
1. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, jojo, přímo v Budějcích, na Vltavě :slight_smile:

Hydricko, držim pěsti, aby cukrovka byla ok! Mě se bohužel nevyhnula :unamused: První dny jsem myslela, že pojdu hlady :grinning: Teď už to docela jde, ale člověk musí pořád myslet, kdy jedl naposledy, dodržovat pravidelný jídlo po 2-3 hodinách, jíst po malých porcích a hlavně myslet na to, co si do pusy šoupneš.....Už se těšim až porodim! Pak vtrhnu do krámu a sežeru jim celej regál sladkostí :grinning:
1. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: jo jo to jsme byli nejspis my... Manže ho potřeboval do prostoru aby se na nej mohl podivat:slight_smile:
bodlasek: no my chteli nejakej veselej
1. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, já jsem toho sladkého dneska spráskala už víc než dost. Co kdyby. :grinning: :grinning:
Lasinek, tak vidíš, Budějce jsou opravdu malý. :grinning:
1. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééto je hezky jak to máte ještě za dlouho, já o svoje bříško za chvilku přijdu.. ale už se na to moc moc těšíím :slight_smile:)
1. dub 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě co se týká těch dětských doktorů, máte někdo zkušenost s Alexandrou Matoušovou? je teď v Suchém Vrbném a dřív byla myslím na Máji...
1. dub 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeniiii,
nejlepší je Hřídelová na Sadech, jak je hygiena :slight_smile: všichni jsou s ní maximálně spokojení, i děcka :slight_smile: :grinning:
1. dub 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeniii já s Matoušovou zkušenosti nemám, ale dost holek tady k ní chodí a spojený s ní jsou.
1. dub 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: paráda, líbí se mi totiž že je to i homeopatička a má docela přehled o alternativní medicíně... takže super :wink:

jaru30: jo tak na tu jsem taky slyšela dobro... :slight_smile: měli bychom ji blíž... ale raději tam dojedu autíkem :slight_smile:)
1. dub 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenii, já mám Dr. taky na sadech a nerada tam jezdím. Autem tam většinou není kde zaparkovat. Ale naštěstí pro mě ordinuje i v Hrdějcích a to je pro mě celkem lepší. Taky si tam raději dojedu v klidu autem. :grinning:
1. dub 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru30: no tak to je kousek....

lasinek: my jsme taky chtěli veselej, už jen kvůli tomua by jsme byli vidět :slight_smile:
Koukala jsem na tvoje album na beremku...máme společnou známou... Janinu Konečných...

zdenii: Matoušovou znám...má ordinaci v Sucháči, ale myslím že je furt i na Máji...segra tam chodí k MUDr. Holé a my s malým k ní budeme chodit taky...MUDr. Matoušová je svá...ale prý je šikovná...

Tak jsme byli na tom kurzu v červeným kříži...tak jak jsem se doteĎ moc nebála tak začínám mít drobet strach...:slight_smile:...ale jinak je to fajn...je to jen na 4x hodinku ale je to v takovém fajn duchu...je to spíše pro maminky co chtějí rodit v ČB...
1. dub 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku neboj se. Stejně to musíš zvládnout tak jako tak a zbytečné stresování nepomůže. :grinning:
Nám na kurzy pustili video s porodem a byl tam jeden super tatínek který byl po porudu 10x strhanější než mamina. Ta si v klídku chovala miminko a táta ležel unavenej k smrti na porodní posteli. Tak jsme se naopak u video o porodu nasmáli. :grinning:
A pak jsme obdivovali miminka co všechno musí zvládnout než se dostanou ven.
1. dub 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jji přesně tak, žádné strachy. nemá to cenu!!! :wink:
1. dub 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak. Já se minule vynervovat nenechala a bylo to v poho. Ono nám stejně nic jiného nezbývá, tak ať si to pořádně užijeme až do konce. To je ještě klídek a pohoda. Pak už bude po klídku. :slight_smile:
1. dub 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo máte pravdu...šlo to dovnitř tak to musí i ven....:slight_smile:
My máme pěkně plné bříško...byli jsme s taťkou na večeři, měla jsem strašnou chuť na masíko...tak mám v bříšku jako v pelíšku...
1. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé to se máš, to bych chtěla mít taky, já už mám pocit že prasknu a ten břuch snad roste ještě každým dnem, šílenost :grinning:
2. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek