• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Gabi, užij si dnes UTZ. Já už se ho taky nemůžu dočkat. Jenže já ho mám až za dlouho. :slight_smile:
6. dub 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky a těhulky :slight_smile:
Zdeniiii, tak si masíruj bradavky. To nám říkala PA na kurzu :grinning:

Gabi, já jdu dneska taky. Na velkej utz, a taky už se moooc těšim! Jsem zvědavá, jak mrňous roste s tou mojí cukrovkářskou dietou. Tak príma zážitky přeju! :slight_smile:

Hydricko, to uteče jako voda. Nevím, jak tobě, ale mě ty tejdny hrooooozně letí :slight_smile: Až mi to začíná bejt trošku líto, že za pár tejdnů přijdu o břuch :grinning:
6. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, taky tobě přeju super UTZ. :slight_smile:
Jojo. Utíká to hrozně rychle. A to si to ani teď nemůžu už tak vychutnávat jako první těhu. Za prvý mě malej nenechá :grinning: ( i když mi stále připomíná že mám v břiše mimi) a za druhý je to prostě trošku jiné celkově. :slight_smile: Nic nenakupuju jen když se mi líbí sem tam nějaký obleček a to je vše. Aspoň že budu kupovat ten nový kočár. :slight_smile:
6. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak vám dopadnul ultrazvuk?? Určitě všechno v počádku a míma se měly k světu, což :wink:

jaru30: díky za tip na bradavky, ale taky nic :grinning: Jee jsem zvědavá jestli si ve 40tt ještě budeš myslet že ti ten břuch bude chybět :slight_smile:))
6. dub 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak jak dopadli kontroly? My jdeme zítra tak jsem stejně jako Jaru zvědavá jak jsme na tom.
Dneska jsem byla s babi na vyndavání stehů a za chvíli jedeme do nemocnice za švagrovou. Dneska jí přijali na riziko, tak jí to tam jdeme drobet pokrátit. Jed o 5 týdnů dýl těhotná než já...tak ze mě bude brzo teta....
Jojo Jaru máš pravdu letí to jako voda....
6. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: nu vida, tak si to tam aspon omrkneš... Přeju at je svagrová i její mimi v pořádku!!!
6. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás byli velikonoce úžasný... neděli jsem strávila na záchodě - průjem a zvracení najednou a k tomu 38 teplota. Ještě teď se z toho vzpamatovávám, bolí mě celej člověk. Měl to i manžel, švagrová, její manžel a tchán. Nějak jsme to od sebe pochytali asi. No děs.

bodlasek: Ke komu chodíš? My jdeme zítra taky na kontrolu, tak jestli se náhodou nepotkáme :slight_smile:
6. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii: no snad jo...snad to zvládnou....malej je o dva týdny větší a navíc bude hemofilik, tak snad bude vše Ok. Uvidím co mi řekne až s ní dneska budu mluvit...
6. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkap: já chodím k Tůmovi, kam ty?
6. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: Já chodím ke Švecovi. Tak to se nepotkáme.
6. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkap: hmm tak to bohužel ne....teď jsme dorazili z nemocnice...tak to vypadá že tak do týdne ze mě bude tetička...opět :slight_smile:
6. dub 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: no parada, aspon budes mit kolem se be dost lidicek na kočárkování... :wink:
6. dub 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii: no jak se to vezme...jsou od Jindřichova Hradce takže drobet z ruky :slight_smile:
6. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, tak ať jsi brzo štěstnou znovutetou. :slight_smile:
Marcelka, tak se vám to taky nevyhlo? Nás to potkalo tak před měsícem. Ale taky jsem z toho byla pořádně vyfluslá. Jediný kdo to u nás neměl byl naštěstí MM. :slight_smile:
6. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: děkuji...hlavně aby byli v poho...

Jinak máme po kontrole, jsme v pořádku malej odpovídá 31+4 a má 1900g, tak doufám že porodní váhou nepřekročíme 4 kg. :slight_smile: Teď musíme čekat na výsledky krve, kdyby něco budou volat.
7. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: neboj, naše malá měla ve 30tt 1800g :wink: Nu a jak bude velká ve skutečnosti uvidíme :slight_smile:)) Ani jsem se na to radeji neptala ted na kontrole abych se toho nevylekala, ale v dobrým :grinning:
7. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii: jo hlavně že je v poho...uvidíme jak na tom budeme ale hlavní je že bude v poho....
jediné co mě straší je ta krev, jsem zvědavá jak to dopadne...
7. dub 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: ale ani té krve se neboj, všechno bude v pořádku!!! musíš pozitivně myslet a ne se tím užírat, věř mi... :wink:
7. dub 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii: ale jo říkám si že to bude v poho, uvidíme...jediný co si zase neodpustil, že malej není pořádně přes to moje bříško vidět...
7. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulinky a maminky :slight_smile:
Marcel, střevní chřipka prej teď v Budějcích dost řádí, říkala to sestra v nemocnici....tak zvýšíme přísun actimelů a podobných ptákovin, ať jsme odolní :grinning:
Bodlasku, a co máš s krví??? my byli na utz včera a jsme o necelej tejden napřed, takže odpovídáme 31+0. Mrňous prej váží 1650 gramů, tak jsem měla hrotky, jestli je to ještě ok. Jestli kvůli tý cukrovce neni moc vykrmenej :slight_smile: Dr. říkala, že je to ještě v pohodě. Ale podle tabulek z netu má trošku víc. No co, stejně utz nejsou úplně přesný :slight_smile:
A takovou blbou poznámku měl doktor??? no to bych mu něco řekla :angry:
7. dub 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru30: no tak to jste na tom skoro stejně jak mi...my jsme ještě o 4 dny napřed než vy....tak uvidíme jak se to vyklube....a tabulky bych neřešila, hlavně že je malý v poho, ne?Ss krví, mám nějaké špatné protilátky, minule jsem znova dostala žádanky, musel i manža tak jsme tam dneska byli a doktor řekl že kdyby to vyšlo špatně tak že mi zavolá a uvidíme se dřív než za 3 týdny. Tak nevím co mě čeká...
No on má takovouhle blbou poznámku pokaždý, tak už to tak nějak neřeším, ze začátku mě to trápilo a teĎ už to jde tak nějak mimo mě, hlavně že je malej v poho...
7. dub 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný, hlavně ať je zdravej a v pohodě. Já jen že bych nechtěla rodit třeba 4,5 kilovýho cvalíka :wink: :grinning: :grinning:

Tak na protilátky chodim taky, páč mám negativní krev. A zatim vše ok. Tak držím pěsti :slight_smile: A ty chodíš k doktorovi jednou za 3 tejdny? já už teď jednou za 14 dní :confused:

A doktor je teda pěknej vůl. Tohle by říkat neměl. Pokud ti váha nezpůsobuje nějaký komplikace, tak co je mu do toho? furt je lepší bejt krev a mlíko a v pohodě, než nějaká nervní vychrtlina :slight_smile:
7. dub 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru30: jojo taky negativní, akorát mi to máme nějaké komlikované, něco se jim tam nelíbí...tak nevím, jsem z toho dneska nějaká rozladěná, ale manža mě uklidňuje že to bude v poho....
Taky jsem četla že by teď měli být KO jednou za 2 týdny, ale mě zve za 3....tak nevím..a příště už nás prý čeká monitor...
Víš co doktora už fakt neřeším...ze začátku mě to dost trápilo, ale teď už to tak nějak přecházím, manžel když říkám že jsem tlustá tak nadává že to není pravda a že mě má rád takovou jaká jsem....
7. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo holky to mi povídejte, taky doufám, že to naše mímo nebude moc velikej cvalda, kort když se jí nechce ven :slight_smile:)) Jsem na to zvědavá kolik bude mít :grinning:
7. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii: a ještě furt jsi v poho, ještě žádný náznaky že by měl prcek vykouknout na svět?
7. dub 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene prostě se jí nechce, sice poslíčky mám ale nic z toho není...
7. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoveče Zdeniiii a co říkal doktor? nebudou ti porod vyvolávat? :confused:
7. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii: ale už aby to bylo co...včera jak jsme byli za švagrovou na riziku, tak tam je ta návštěvní chodba, a ty mrňousci plakali tak jsem si říkala že už bych toho našeho brouka taky chtěla mít u sebe...
7. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nu já doufám, že ne... Před týdnem u dr.. povídal, že už je všechno nachystané a že na další prohlídku mám jít do porodnice, což mělo být v út a že si myslí, že spíš tam pojedem dřív a nic :slight_smile:)) Tak jsem volala do porodky a řekli ať přijedu až na termín takže tam jedem v pátek...
Vezmu si věci raději sebou, ale v Krumlově mi to hnedle vyvolávat nebudou a a ni to nechci... ona si najde čas kdy přijde... Manžel to tipuje že zítra :sunglasses:
7. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo to já bych ji už taky chtěla mít u sebe... holt je to parádnice... je fakt, že mne mamka přenášela, tak se to asi dědí... :grinning: Ale já ji vyženu nějak potvůrku podivnou... :sweat_smile: :wink:
7. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek