• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Zdeniii: taky držíme palce
Jinak jsem si volala na vysledky ty cukrovky tak je to nastesti v poradku uf :slight_smile:
9. dub 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, děkuju že jste na nás mysleli... :wink: Tak zatím stále nic :slight_smile:)) V neděli jdeme znovu na monitor... Ale tak nějak vím, že ještě z toho nic nebude... Tipuju to až na 16 :sunglasses:
9. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lasinek, gratuluji k dobrým výsledkům.
Zdeni, tohle jsem si taky myslela když jsem čekala Radečka. Neměla jsem vůbec žádné příznaky, poslíčky nic a najednou to přišlo. Tak se neboj a ani bych se nedivila, kdyby jsi už v neděli na monitor nešla. :slight_smile:
9. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: sama jsem na to zvedavá :slight_smile:))
9. dub 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No můžu ti zaručit jednu věc. Do léta malá v bříšku nevydrží. :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jen se hlásím, že pořád držíme :slight_smile:)
10. dub 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenni, uvidíš jak bude Helenka krásná, pěkně dopečená.......Emmi měla pak dlouhé nehtíky, dělali si ze mě srandu, že si dělala v bříšku manikúru... :grinning: :grinning:
10. dub 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabcos: aby to nebyl obřík... těším se na miminko :slight_smile:))
10. dub 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenii, Radeček měl taky dlouhý nechtíky. Tak jsem se bála, že je budu muset hned stříhat a naštěstí to za mě udělali na šestinedělí. :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pro tento případ koupila rukavičky .-)))
11. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je taky dobrý nápad. :grinning: A co dnešní monitor? Už jsi na něm byla?
11. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju hezkou neděli.
Zdeni, tak co? :slight_smile:

My jsme v pátek šli sestavovat postýlku, rozbalíme krabici a tak na to koukám a řikám "Jé, miláčku, oni nám dali špatnou postýlku, dyť tahle je nějaká světlá. To je v háji, budem jí tam muset ject vrátit." No a fakt...spletli barvu a my si toho v krámě nevšimli, že místo olše nám dali přírodní buk. A nejlepší na tom je, že když jsme jí vyndali a porovnali s ostatním nábytkem v ložnici, tak ten buk je nakonec lepší než ta tmavší olše, takže nic vracet nebudem. Ale stejně jim to pojedem do bejby centra říct, aby to neměli třeba nějak špatně v počítači a nesouhlasilo by jim to se skladem.
Postýlka je krásná a pěkně bytelná a pořád se na ní chodim koukat a mám z ní strašnou radost :slight_smile:
11. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli holky - i když drobet uplakanou....

zdenii tak jak jste na tom? Třeba už rodí :slight_smile:

marcelkap: jééé tak to je paráda...já už mám postýlku postavenou od prosince. Objednávala jsem jí přes net a taky jsme z ní měli strašnou radost. Furt jsem tak chodila ojukávala a těšila se až tam bude malej spinkat. TeĎ už to není takové, ale zase se těším až tam malej bude.

Já jsem dneska sama doma, manža je na denní na novém objektu tak je to tady pěkně dlouhé. Půjdu si uvařit krupicovou kaši k obídku a kolem druhé vyrazím za švagrovou do nemocnice, alespoň mi to rychleji uteče, manža dorazí až v šest večer.
11. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: monitor dneska v pohodě, v Krumlově je to vážně pohoda a hlavně am nikdo není :slight_smile:) Máme přijít zase v úterý... tak uvidíme jestli se to trošku hne :sunglasses:

marcelkap: držím držím :slight_smile:) venku tak krásně a jí se vůbec nechce, parádnici... :grinning:
No vida s tou postýlkou, oni se prostě dějí věci tak jak mají což :slight_smile:

bodlasek: nic nic :slight_smile:)

Holky to je hezky jak na mne myslíte... a co chodíte už někam na ty kurzíky předporodní??? Co jste vybraly?
11. dub 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspoň že byl monitor v pořádku. :slight_smile: To víš, malá se vám chce líbit tak se musí pořádně vyparádit. :grinning:
Já teď už na žádný kurz chodit nebudu. Spíš někam na cvičení, pokud bude čas.
11. dub 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: nu tak i to cvíčo... máš něco vyhlídnutého? mně doporučoval někdo v holiday fitnes pilates pro těhule, že je tam jedna super paní co tomu opravdu rozumí.. ale nějak jsem se tam nedostala.. měla jsem pohybu až až,... tancování, plovka a pak cvíčo... takže jsme to tam už nějka nenatlačila :slight_smile:)
11. dub 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se spíš trošku obávám, že se jen tak nedonutím. :grinning: Ale doufám, že jo. Pilates jsem zkoušela doma na DVD a bylo fakt dobrý. Tak možná zkouknu kurz tam. Děkuji za tip.
11. dub 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: nemáš za co, sama jsem zvědavá jesli to je opravdu dobrý, ale slyšela jsem fakt chválu...
11. dub 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii: teda dáváte si fakt na čas...já jak dneska koukala v ČB zase na tu chodbu plnou návštěv a miminek tak jsem si říkala aby to už konečně bylo abych už tam taky takhle stála s postýlkou :slight_smile: Na kurzík chodíme, šli jsme do toho červenýho kříže. Dělá ho porodní asistentka co dělá v ČB na sále a říká zkušenosti a tak je to celkem fajn a alespoň člověk ví jak to tam chodí.
11. dub 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: jo to teda daváme, teda malá, já jsem připravená až až :slight_smile:))

A je v pořádku švagrová?
11. dub 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii: no to je mi jasný, ty už by jsi to brala hned ale malej se moc nechce :slight_smile:
jojo je v poho, jen tam leží a nic, měla jít v pátek na císaře a nakonec jí to posunuli až na 19. 4. takže se tam jen válí a nic z toho...chtěli jsme si jí vzít na víkend domu (ona je od JH), ale nepostili jí tak za ní alespoň každý den jezdíme aby jí to drobet utíkalo...
11. dub 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: jo je to hrůza když tam musíš ležet, ale zase to mímo bude hezky dopečený, čím déle tím lépe... Moje švagrová si takhle poležela od září do ledna...
11. dub 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii: no já bych byla na mrtvici, ale co by člověk pro toho prcka neudělal...říkala jsem si že tam nebudu jezdit každý den abych taky doma něco udělala, ale nějak mi to nedá, vím jak by bylo mě....no to si švagrová taky dobře poležela...
11. dub 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: to víš že jo, tobě to nic neudělá a jí to pomůže... musí to být hrůza,a le přesně pro ten vytoužený poklad to stojí... stojí za to i se s ní tahat i když už má být venku :grinning:
11. dub 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii: jojo máš pravdu nic mi to neudělá...a ten poklad za to fakt stojí...
11. dub 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: Na předporodní kurzy začínáme chodit 20.4. k Mirce Caplové. Chodím k ní i teď na plavání a jsem mooc spokojená.

bodlasek: Tyjo, až na 19.4.? To je docela za dlouho. Kdyby tam tři dny, maximálně tejden, ale tohle mi přijde dost posunutý.
11. dub 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkap: no podle mě to dělá to že čeká hemofilika a je z JH, proto jí nechávají tak dlouho...řekli jí že chtějí aby dokončila 38 tt a to je v pátek...
11. dub 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: Aha, já myslela, že už by měla mít normální termín, tak to jo takhle.
11. dub 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: však vědí co dělají, myslím si že čím déle tím lépe i když je to nepříjemné.. ale přeci jen je to zásah proti přírodě a čím déle jí tam nechají mimi v bříšku dopéct tím lépe...
11. dub 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii: jo to určitě jo...nechtějí to nechat dojít do přirozeného porodu, chtějí dělat císaře, protože to bude k malému šetrnější....aby neotekl a tak...
11. dub 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek