České Budějovice, těhulky

Ahoj, tak jsem se rozhodla založit nové téma,máme tady budějovické snažilky i mamky ve dvou kategoriích 😃 ,ale těhulky nikde. Tak holky šup šup sem.... x-)
hydricka
11. dub 2010
Bodlasku, přeji tvojí švagrové aby jí to tam rychle uteklo. Plánovaný císař se dělá snad většinou o ty dva týdny dřív. Aspoň co jsem tak nějak vypozorovala. Je dobře, že to zkouší nechat co nejdýl. To je pro mimi jen dobře. 🙂
zdeniii
12. dub 2010
Pořád držím holky 🙂 😎
marcelkap
12. dub 2010
Zdeni, tý vaší malý se nějak nechce 🙂
zdeniii
12. dub 2010
No vůbec potvůrce podivný 😃 Zítra jdeme zas na monitor, tak uvidíme co řeknou ale typuju že zas půjdem ve čt... 😎
lasinek
12. dub 2010
Zdeni, malý se u tebe asi fakt moc libi 🙂
bodlasek
12. dub 2010
Zdeni, to je fakt že se jí nějak nechce na svět. 🙂
zdeniii
12. dub 2010
DOufám, že do konce týdne vyleze.. už nevím co dělat.. 😎
gabcos
12. dub 2010
Zdeni, já tipuju, že si Helenka vybere čtvrtek... 😉
hydricka
12. dub 2010
Zdeni, taky si myslím, že do konce týdne budeš mít malou u sebe. 🙂
zdeniii
12. dub 2010
Holky doufám v to moc a moc... třeba to přijde ještě dneska v noci 🙂 kéž by... Jsem zrovna zjistila že jsem poslední z kurzu co ještě nemá mimi z holek co jsme se tak nějak daly do řeči a to tam byly i ty které měly termín o 3 týdny déle... Chjo... 😃
zdeniii
13. dub 2010
Tak na další kontrolu jdu v pátek a asi si mne tam už nechají... ale pokud to nestihneme tak bych je chtěla ukecat až po víkendu... uvidíme...
lasinek
13. dub 2010
zdeni tak drzime palecky
zdeniii
13. dub 2010
kujuuuuuu 😉 😎
beruskanula
13. dub 2010
🙂 holky ahojík....

po delší odmlce se opět hlásím 🙂 .... dělala se nám nová koupelka 🙂

dnes jsme byli v poradně - náš malý má 30cm, a váží 500g 🙂 ..... za dva týdny jdu na cukrovku, za tři na 4D UTZ a za čtyři týdny do poradny 🙂

bodlasku: z doktora si nic nedělej 🙂 .... ale vím, že to zamrzí 🙂 😞 🙂
lasinek
14. dub 2010
zdeni: tak co malá stále se jí nechce?
bodlasek
14. dub 2010
beruskanula: Už jsem si říkala co je s tebou že jsi tady dlouho nebyla....
Tak to máte krásné míry 🙂 Já se už teĎ začínám obávat obříka. Ale snad to bude v poho. Doktora tak nějak neřeším, ale vždycky mě to dostane když tam zavítám...
beruskanula
14. dub 2010
bodli: jj, delší dobu jsme byla bez možnosti připojení netu - předělávali nám koupelnu, takže jsme nebyli vůbec doma, no včera se naštěstí vrátili 🙂 .....

obříka? prosimtě 🙂 😎 ..... projížděla jsme včera tvé album... kočárek pěkný 🙂 .... a zakoukala se na ty snímky z 3D... no už aby bylo 4. a my tam taky byli 🙂

tak se trošku obávám tý cukrovky :-o :-N |-| 🙂
zdeniii
14. dub 2010
Pořád nic 😎

bodlasek: o obrika se obavam taky kort ted kdyz ji nosim navic 🙂)) ale snad to bude v pohodě 😉
hydricka
14. dub 2010
Zdeni, neboj. Malá bude mít krásné míry. 😉
Berusko, cukrovky se neboj. Já se taky trošku obávala (při mé závislosti na sladkém) a je to v poho. Tak žádné obavy. 🙂
zdeniii
14. dub 2010
Nu to doufám, jen už je to vááážně dlouhý... Jdu šúrovat, třeba se malá hne 🙂))
beruskanula
14. dub 2010
hydri: já teda moc na sladký nejsem, jako někdy si dám, ale ne moc často, ikdyž jeden čas jsem ted v těhu ulítávála na mile :-N :-p |-| .... jinak jako čokolády, bomboniéry mi nic neříkají 🙂 ..... ale zrovna nedávno jsme si s drahým koupili dobrou zmrzkovou roládku 😃 a to byla mnmka, byla v tom teda i lámaná čoko, ale fakt dobrý 😃 🙂 ....

navíc mamina má cukrovku, takže dispozice jsou :-| , do toho moje váha, no bojím :-o
beruskanula
14. dub 2010
zdenii: teda.... držím palečky, aby ses už dočkala 🙂
hydricka
14. dub 2010
Berusko, toho se vůbec neboj. Určitě tě bude v pohodě. 🙂
beruskanula
14. dub 2010
🙂 hydri, díky.... nesmím na to hlavně myslet 🙂

teda dnes malej krásn ěkope 🙂 x-) ... a hlavně pořád v tahu... je asi neúnavnej 😃 🙂 ..... no asi poznal, že jsme už doma 🙂
hydricka
14. dub 2010
Jen si to užívej. Já se na ty pohyby hrozně těšila. Ale mimčo zase napínalo. Ale teď už jsou to občas výborné záškuby. 😃
zdeniii
14. dub 2010
beruskanula: krásně kope 🙂)) Mne malá kopala tak že mi to už fakt bolelo kolikrát, ještě že už je tam stěstněná a nemůže si tam skákat jak chce 🙂)
beruskanula
14. dub 2010
hydri: jj, já se pohybů taky nemohla dočkat.... a hlavně por mne pohyby hodně znamenaly, když jsem 30. března ráno krvácela, jela jsme celá vystrašená, uplkaná k doktorovi a malej se cestou busem rozkopal, že mne uklidnil |-| 🙂 ..... říkám, že je to náš čutalista 😃 🙂 .....
holky, jakou máte cestovní postýlku? hledáme nějkaou polohovací - krom cestování ji budeme mít i v obýváku 🙂
beruskanula
14. dub 2010
zdenii: jj, nádherně kope, už jsem taky pocítila, co to je kopnutí pod žebra... ale je jasný, že kopanečky budou sílit ještě víc 🙂 .... si pohyby fakt vychutnáváme - i přítel, jenže když mu řeknu, že malej kope, tak malej přestane, ale když na něho udělám nějakej grimas, znak, aby přiložil ruku, tak malej kope dál... dokonce se nedávno tatka divil, že malej tak hodně a krásně kope 🙂
zdeniii
14. dub 2010
beruskanula: jo mne to manzel taky neverel ze mi to muze i bolet ale pak poznal, malá ho načutla tak že uplně poskočil jak se leknul 🙂))
beruskanula
14. dub 2010
jj, můj se taky divil a dokonce řekl, že to může až někdy bolet... jak mu poskočila ruka 😃

Začni psát odpověď...

Odešli