• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Bodlasku, přeji tvojí švagrové aby jí to tam rychle uteklo. Plánovaný císař se dělá snad většinou o ty dva týdny dřív. Aspoň co jsem tak nějak vypozorovala. Je dobře, že to zkouší nechat co nejdýl. To je pro mimi jen dobře. :slight_smile:
11. dub 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád držím holky :slight_smile: :sunglasses:
12. dub 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tý vaší malý se nějak nechce :slight_smile:
12. dub 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vůbec potvůrce podivný :grinning: Zítra jdeme zas na monitor, tak uvidíme co řeknou ale typuju že zas půjdem ve čt... :sunglasses:
12. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, malý se u tebe asi fakt moc libi :slight_smile:
12. dub 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, to je fakt že se jí nějak nechce na svět. :slight_smile:
12. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOufám, že do konce týdne vyleze.. už nevím co dělat.. :sunglasses:
12. dub 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, já tipuju, že si Helenka vybere čtvrtek... :wink:
12. dub 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, taky si myslím, že do konce týdne budeš mít malou u sebe. :slight_smile:
12. dub 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky doufám v to moc a moc... třeba to přijde ještě dneska v noci :slight_smile: kéž by... Jsem zrovna zjistila že jsem poslední z kurzu co ještě nemá mimi z holek co jsme se tak nějak daly do řeči a to tam byly i ty které měly termín o 3 týdny déle... Chjo... :grinning:
12. dub 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na další kontrolu jdu v pátek a asi si mne tam už nechají... ale pokud to nestihneme tak bych je chtěla ukecat až po víkendu... uvidíme...
13. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni tak drzime palecky
13. dub 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kujuuuuuu :wink: :sunglasses:
13. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: holky ahojík....

po delší odmlce se opět hlásím :slight_smile: .... dělala se nám nová koupelka :slight_smile:

dnes jsme byli v poradně - náš malý má 30cm, a váží 500g :slight_smile: ..... za dva týdny jdu na cukrovku, za tři na 4D UTZ a za čtyři týdny do poradny :slight_smile:

bodlasku: z doktora si nic nedělej :slight_smile: .... ale vím, že to zamrzí :slight_smile: :frowning2: :slight_smile:
13. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: tak co malá stále se jí nechce?
14. dub 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula: Už jsem si říkala co je s tebou že jsi tady dlouho nebyla....
Tak to máte krásné míry :slight_smile: Já se už teĎ začínám obávat obříka. Ale snad to bude v poho. Doktora tak nějak neřeším, ale vždycky mě to dostane když tam zavítám...
14. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodli: jj, delší dobu jsme byla bez možnosti připojení netu - předělávali nám koupelnu, takže jsme nebyli vůbec doma, no včera se naštěstí vrátili :slight_smile: .....

obříka? prosimtě :slight_smile: :sunglasses: ..... projížděla jsme včera tvé album... kočárek pěkný :slight_smile: .... a zakoukala se na ty snímky z 3D... no už aby bylo 4. a my tam taky byli :slight_smile:

tak se trošku obávám tý cukrovky :astonished: :sweat_smile: :pensive: :slight_smile:
14. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád nic :sunglasses:

bodlasek: o obrika se obavam taky kort ted kdyz ji nosim navic :slight_smile:)) ale snad to bude v pohodě :wink:
14. dub 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, neboj. Malá bude mít krásné míry. :wink:
Berusko, cukrovky se neboj. Já se taky trošku obávala (při mé závislosti na sladkém) a je to v poho. Tak žádné obavy. :slight_smile:
14. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nu to doufám, jen už je to vááážně dlouhý... Jdu šúrovat, třeba se malá hne :slight_smile:))
14. dub 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: já teda moc na sladký nejsem, jako někdy si dám, ale ne moc často, ikdyž jeden čas jsem ted v těhu ulítávála na mile :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: .... jinak jako čokolády, bomboniéry mi nic neříkají :slight_smile: ..... ale zrovna nedávno jsme si s drahým koupili dobrou zmrzkovou roládku :grinning: a to byla mnmka, byla v tom teda i lámaná čoko, ale fakt dobrý :grinning: :slight_smile: ....

navíc mamina má cukrovku, takže dispozice jsou :unamused: , do toho moje váha, no bojím :astonished:
14. dub 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii: teda.... držím palečky, aby ses už dočkala :slight_smile:
14. dub 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusko, toho se vůbec neboj. Určitě tě bude v pohodě. :slight_smile:
14. dub 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: hydri, díky.... nesmím na to hlavně myslet :slight_smile:

teda dnes malej krásn ěkope :slight_smile: :dizzy_face: ... a hlavně pořád v tahu... je asi neúnavnej :grinning: :slight_smile: ..... no asi poznal, že jsme už doma :slight_smile:
14. dub 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen si to užívej. Já se na ty pohyby hrozně těšila. Ale mimčo zase napínalo. Ale teď už jsou to občas výborné záškuby. :grinning:
14. dub 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula: krásně kope :slight_smile:)) Mne malá kopala tak že mi to už fakt bolelo kolikrát, ještě že už je tam stěstněná a nemůže si tam skákat jak chce :slight_smile:)
14. dub 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: jj, já se pohybů taky nemohla dočkat.... a hlavně por mne pohyby hodně znamenaly, když jsem 30. března ráno krvácela, jela jsme celá vystrašená, uplkaná k doktorovi a malej se cestou busem rozkopal, že mne uklidnil :pensive: :slight_smile: ..... říkám, že je to náš čutalista :grinning: :slight_smile: .....
holky, jakou máte cestovní postýlku? hledáme nějkaou polohovací - krom cestování ji budeme mít i v obýváku :slight_smile:
14. dub 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii: jj, nádherně kope, už jsem taky pocítila, co to je kopnutí pod žebra... ale je jasný, že kopanečky budou sílit ještě víc :slight_smile: .... si pohyby fakt vychutnáváme - i přítel, jenže když mu řeknu, že malej kope, tak malej přestane, ale když na něho udělám nějakej grimas, znak, aby přiložil ruku, tak malej kope dál... dokonce se nedávno tatka divil, že malej tak hodně a krásně kope :slight_smile:
14. dub 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula: jo mne to manzel taky neverel ze mi to muze i bolet ale pak poznal, malá ho načutla tak že uplně poskočil jak se leknul :slight_smile:))
14. dub 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, můj se taky divil a dokonce řekl, že to může až někdy bolet... jak mu poskočila ruka :grinning:
14. dub 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek