• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Tak to u nás takové kopání zatím nehrozí. A jestli bude mimčo po bráchovi, tak se taťka velkejch kopanců moc nedočká. :slight_smile:
Berusko, my máme půjčenou postýlku. Je to ta klasická se závěsným lůžkem pro malé mimi. Takže s nějakou polohovací neporadím.
14. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: já napsala polohovací? :grinning: ... jasně, že jsme měla napsat se závěsným lůžkem :sweat_smile: :slight_smile: .....

to je ještě jedna z velkých věcí, které chceme před kočárkem pořídit :slight_smile:
14. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme to závěsné už vyzkoušet nestihli. Ale postýlka jako taková se nám osvědčila výborně. Měli jsme ji na dovolených a jinak je u tchýně, když tam malej spí. :slight_smile:
15. dub 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Berusko, jestli jsem to pochopila správně, sháníš cestovní postýlku? Ještě minulje tejden měli v Bejby centru akci. Možná ještě trvá.....parádní postýlky s polohovacím (závěsným) lůžkem, za 1390,-. Bez toho asi za 1100,- My koupili tu polohovací. Takhle vypadá. Měli ještě další 3 barvy a moc pěkný.....
15. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru: jj, chcem ji tento mesíc koupit :slight_smile: ... ta vypadá pěkně... a za dobrou cenu :wink:
15. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky, tak pokud dneska nic, tak si nás tam zítra asi už nechají...
15. dub 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, ta postýlka vypadá moc pěkně. A cena je opravdu super.
Zdeni, držím palce aby si to malá už rozmyslela a vykoukla na vás. :slight_smile:
15. dub 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kujuu já už nedoufám v nic jiného...
15. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska: My to s tim kopáním máme stejný. Když řeknu nahlas manželovi, aby si šáhnul, tak malá přestane :slight_smile:

Jaru, ta vypadá fakt pěkně. My chcem kupovat ohrádku na hraní spíš než tuhle postýlku.
15. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky :slight_smile:
Marcel, tomu rozumim. My jí kupovali proto, že bude u mamky doma. Až bude prcka hlídat. A pak, až někdy někam pojedeme třeba na víkend, tak si jí od ní na chvilku vezmeme. Cestovní se prostě hodí :slight_smile:
15. dub 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tím kopáním, to je u nás to samý. Je třeba mlčet a jen gestikulovat. Oni na to prckové mají čuch, když jsou středem pozonosti, pak přestanou a čekaj, co bude :slight_smile:
15. dub 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, holky přesně :slight_smile: ...

my cestovku budeme mít v obýváku, kalsickou postýlku v děcáku apak i vložnici :slight_smile: , a ta z obýváku, když se někam pojede, se sbalí abude :grinning: :slight_smile:
15. dub 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,
tak nakukuji co Zdenni, zda si to malá rozmyslela a vykoukla na můj tipovací den... :wink:
No zatím žádné info, dneska jeli do porodnice tak jako tak, že?

my jsme měli v obýváku takový ten jezdící košík a v ložnici postýlku, teď tobude stejně tak...:slight_smile:

ty jo už se nám to krátí...předevčírem se narodil kamarádce v ČB chlapeček, měsíc před termínem, ale je v pořádku s navíc moc krásný !!! :wink: :wink:
16. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a byla jsem včera na kontrole a Sofinka má už 1560 g, hlavičku dolů...no vše o.k., tak mám radost !!! :wink: :wink:
16. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem byla dneska na kontrole, všechno v pořádku ale malé se ven ještě nechce... Zítra nastupuju do porodnice, kde mi ještě nechají týden a nebo můžou porod vyvolávat... Takže budu doufat, že to zvládneme sami do zítrejšího rána...
Nechci do porodnice jen tak si jít lehnout... :frowning2:
16. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabcos: gratuluji k úspěšné kontrole :slight_smile:
denii: třeba se malá do rána rozmyslí :slight_smile:, každopádně na tebe moc myslím.... :slight_smile:
z
16. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, také gratuluji k dobré prohlídce. :slight_smile:
Zdeni, znám pár případů, kdy měli mamky nastoupit do porodnice na vyvolávačku a mimčům se zachtělo ven přirozeně noc před. Tak držím palce. :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za podporu...
16. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni: držíme palečky at uz se mala rozhodne na svet a nemusis lezet v porodnici a cekat
16. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, u našich budeme mít postýlku po mě. Myslim že je zrovna u truhláře ve fázi renovace :slight_smile:
16. dub 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii: taky držíme pěstičky aby vše dobře dopadlo....
16. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc moc děkujuuu... dneska jdu vyzkoušet ricinový nápoj tak snad zabere :slight_smile:
16. dub 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Před dvěma hoĎkama mi volal manžel, že švagrová jde na císaře ještě dneska, asi už teď, malému se nechtělo čekat a rozběhlo se jí to. A to jsme tam ještě dneska odpo byli. Snad budou v poho.
Co asi Zdenka, myslím na ní?
A co vy ostatní jak je?
17. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, určitě budou v pořádku. Teď už je z tebe vlastně určitě teta. :grinning:
My se máme jinak fajn. Včera jsem MM vytáhla do bejbycentra aby se podíval na kočárek a rovnou jsme si ho odvezli. Měli tam zrovna tu barvu, tak jsem se s ním nemusela tahat já. :grinning:
18. dub 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo teta ze mě už je, malej se narodil včera v 19:25 a měl 3250g...švagrová ráno psala, je na kapačkách a malého ještě neviděla, tak mě to celkem trápí.
18. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: Gratuluju tetičko :slight_smile: Ať jsou oba v pořádku.
18. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji k synovečkovi. A neboj se, po císaři je to normální. Určitě budou oba v pořádku a za chvilku už vyrazí domů. :slight_smile:
18. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji! Tak už jsme za nima dneska byli. Švagrová byla ještě dosti bílá, ale teĎ jsem s ní mluvila tak už je to lepší. Nakonec jsme byli i za Tadeáškem, je v inkubátoru na intenzivní péči na neo. JE moc krásnej. Jako důkaz přikládám fotečku.
18. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bodlasku! Tak to je fajn, že jste mohli už oba vidět. Malej je opravdu rozkošnej. :slight_smile:
19. dub 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme si vlastně přivezli v sobotu z bejbycentra kočárek. Nakonec máme opravdu ten co vy Bodlasku, jen šedivý.
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/hydricka/album/a-bude-opacko/
19. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek