České Budějovice, těhulky

Ahoj, tak jsem se rozhodla založit nové téma,máme tady budějovické snažilky i mamky ve dvou kategoriích 😃 ,ale těhulky nikde. Tak holky šup šup sem.... x-)
hydricka
14. dub 2010
Tak to u nás takové kopání zatím nehrozí. A jestli bude mimčo po bráchovi, tak se taťka velkejch kopanců moc nedočká. 🙂
Berusko, my máme půjčenou postýlku. Je to ta klasická se závěsným lůžkem pro malé mimi. Takže s nějakou polohovací neporadím.
beruskanula
14. dub 2010
hydri: já napsala polohovací? 😃 ... jasně, že jsme měla napsat se závěsným lůžkem :-N 🙂 .....

to je ještě jedna z velkých věcí, které chceme před kočárkem pořídit 🙂
hydricka
15. dub 2010
My jsme to závěsné už vyzkoušet nestihli. Ale postýlka jako taková se nám osvědčila výborně. Měli jsme ji na dovolených a jinak je u tchýně, když tam malej spí. 🙂
jaru30
15. dub 2010
Ahojky,
Berusko, jestli jsem to pochopila správně, sháníš cestovní postýlku? Ještě minulje tejden měli v Bejby centru akci. Možná ještě trvá.....parádní postýlky s polohovacím (závěsným) lůžkem, za 1390,-. Bez toho asi za 1100,- My koupili tu polohovací. Takhle vypadá. Měli ještě další 3 barvy a moc pěkný.....
beruskanula
15. dub 2010
jaru: jj, chcem ji tento mesíc koupit 🙂 ... ta vypadá pěkně... a za dobrou cenu 😉
zdeniii
15. dub 2010
Ahojk holky, tak pokud dneska nic, tak si nás tam zítra asi už nechají...
hydricka
15. dub 2010
Jaru, ta postýlka vypadá moc pěkně. A cena je opravdu super.
Zdeni, držím palce aby si to malá už rozmyslela a vykoukla na vás. 🙂
zdeniii
15. dub 2010
Kujuu já už nedoufám v nic jiného...
marcelkap
15. dub 2010
beruska: My to s tim kopáním máme stejný. Když řeknu nahlas manželovi, aby si šáhnul, tak malá přestane 🙂

Jaru, ta vypadá fakt pěkně. My chcem kupovat ohrádku na hraní spíš než tuhle postýlku.
jaru30
15. dub 2010
díky holky 🙂
Marcel, tomu rozumim. My jí kupovali proto, že bude u mamky doma. Až bude prcka hlídat. A pak, až někdy někam pojedeme třeba na víkend, tak si jí od ní na chvilku vezmeme. Cestovní se prostě hodí 🙂
jaru30
15. dub 2010
a s tím kopáním, to je u nás to samý. Je třeba mlčet a jen gestikulovat. Oni na to prckové mají čuch, když jsou středem pozonosti, pak přestanou a čekaj, co bude 🙂
beruskanula
15. dub 2010
jj, holky přesně 🙂 ...

my cestovku budeme mít v obýváku, kalsickou postýlku v děcáku apak i vložnici 🙂 , a ta z obýváku, když se někam pojede, se sbalí abude 😃 🙂
gabcos
16. dub 2010
Ahojík,
tak nakukuji co Zdenni, zda si to malá rozmyslela a vykoukla na můj tipovací den... 😉
No zatím žádné info, dneska jeli do porodnice tak jako tak, že?

my jsme měli v obýváku takový ten jezdící košík a v ložnici postýlku, teď tobude stejně tak...🙂

ty jo už se nám to krátí...předevčírem se narodil kamarádce v ČB chlapeček, měsíc před termínem, ale je v pořádku s navíc moc krásný !!! 😉 😉
gabcos
16. dub 2010
jo a byla jsem včera na kontrole a Sofinka má už 1560 g, hlavičku dolů...no vše o.k., tak mám radost !!! 😉 😉
zdeniii
16. dub 2010
Ahojky, tak jsem byla dneska na kontrole, všechno v pořádku ale malé se ven ještě nechce... Zítra nastupuju do porodnice, kde mi ještě nechají týden a nebo můžou porod vyvolávat... Takže budu doufat, že to zvládneme sami do zítrejšího rána...
Nechci do porodnice jen tak si jít lehnout... 😞
beruskanula
16. dub 2010
gabcos: gratuluji k úspěšné kontrole 🙂
denii: třeba se malá do rána rozmyslí 🙂, každopádně na tebe moc myslím.... 🙂
z
hydricka
16. dub 2010
Gabi, také gratuluji k dobré prohlídce. 🙂
Zdeni, znám pár případů, kdy měli mamky nastoupit do porodnice na vyvolávačku a mimčům se zachtělo ven přirozeně noc před. Tak držím palce. 🙂 🙂
zdeniii
16. dub 2010
Děkuju za podporu...
lasinek
16. dub 2010
Zdeni: držíme palečky at uz se mala rozhodne na svet a nemusis lezet v porodnici a cekat
marcelkap
16. dub 2010
Jaru, u našich budeme mít postýlku po mě. Myslim že je zrovna u truhláře ve fázi renovace 🙂
bodlasek
16. dub 2010
zdenii: taky držíme pěstičky aby vše dobře dopadlo....
zdeniii
16. dub 2010
Holky moc moc děkujuuu... dneska jdu vyzkoušet ricinový nápoj tak snad zabere 🙂
bodlasek
17. dub 2010
Ahojky holky!
Před dvěma hoĎkama mi volal manžel, že švagrová jde na císaře ještě dneska, asi už teď, malému se nechtělo čekat a rozběhlo se jí to. A to jsme tam ještě dneska odpo byli. Snad budou v poho.
Co asi Zdenka, myslím na ní?
A co vy ostatní jak je?
hydricka
18. dub 2010
Bodlasku, určitě budou v pořádku. Teď už je z tebe vlastně určitě teta. 😃
My se máme jinak fajn. Včera jsem MM vytáhla do bejbycentra aby se podíval na kočárek a rovnou jsme si ho odvezli. Měli tam zrovna tu barvu, tak jsem se s ním nemusela tahat já. 😃
bodlasek
18. dub 2010
Jojo teta ze mě už je, malej se narodil včera v 19:25 a měl 3250g...švagrová ráno psala, je na kapačkách a malého ještě neviděla, tak mě to celkem trápí.
marcelkap
18. dub 2010
bodlasek: Gratuluju tetičko 🙂 Ať jsou oba v pořádku.
hydricka
18. dub 2010
Gratuluji k synovečkovi. A neboj se, po císaři je to normální. Určitě budou oba v pořádku a za chvilku už vyrazí domů. 🙂
bodlasek
18. dub 2010
Děkuji! Tak už jsme za nima dneska byli. Švagrová byla ještě dosti bílá, ale teĎ jsem s ní mluvila tak už je to lepší. Nakonec jsme byli i za Tadeáškem, je v inkubátoru na intenzivní péči na neo. JE moc krásnej. Jako důkaz přikládám fotečku.
hydricka
19. dub 2010
Ahoj Bodlasku! Tak to je fajn, že jste mohli už oba vidět. Malej je opravdu rozkošnej. 🙂
hydricka
19. dub 2010
Jinak jsme si vlastně přivezli v sobotu z bejbycentra kočárek. Nakonec máme opravdu ten co vy Bodlasku, jen šedivý.
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/hydricka/albu...

Začni psát odpověď...

Odešli