• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Ahojík,

Bodlásku, Tadeášek je opravdu moc krásný !! :slight_smile:

Hydři, krásný kočárek !! :slight_smile:

Co Zdenii, je s ní někdo v kontaktu???
19. dub 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabi!
Děkuji za pochvalu kočárku.
O Zdence nic nevím, ale určitě nám v nejbližších dnech hodí fotečky malé na MK. Už ji má určitě u sebe. :slight_smile:
20. dub 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, byla jsme nejaka nastydla tak jsem se sem nedostala...
Bodlasku: snyovecek je krasny
Hydricka: krásný kočárek :slight_smile: máme také ale stejny jako bodlasek
No vcera jsme byli na tom 4D ultrazvuku bylo to krasny akorat mala se moc fotit nechtela porad mela rucicku pred oblicejem, tak jsme tam byli skoro tričtvrte hodiny
20. dub 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lasinku, tak hlavně že jste si ten UTZ i tak užili. :slight_smile:
20. dub 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: jo jo uzili akorat to byla docela sranda jak tu ruku nechtela dat pryc a sestricka ji i tim ultrazvukem stouchala aby se uhla a tak tam pro jistotu dala pak jeste nohu :slight_smile:
20. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně. Když jí takhle otravujete s nějakým špehováním. :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se konecne dostala k tomu pridat fotecky z 4D do alba
20. dub 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lasinku, super fotečky. :slight_smile:
20. dub 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lasinek: fotečky super...je to paráda ten 4D....za ty peníze to stojí :slight_smile:

Jinak děkuji za pochvalu synovečka je fakt boží. Dneska volala švagrová že už ho vyndali z inkubátoru tak snad to bude za chvíli vše OK. Jinak já se léčím z chřipky tak snad budu taky brzo fit.
20. dub 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bodlasku. Přeji brzké uzdravení. Na mě teď taky něco vlezlo, ale já to mám nejhorší vždycky večer a ráno. :frowning2:
20. dub 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: tak ať si taky brzo OK...
20. dub 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska byla na odběru na cukrovku. Ten nápoj byl na tom všem asi nejlepší. Nejdřív jsem měla hlad, pak to přešlo, tak to bylo dobrý, ale nejhorší bylo čekání tam. Důchodci se hádali kdo po kom přišel a jestli někdo někoho nepředběh a pořád jsem musela říkat "Ne, já nejdu, běžte vy." Když jsem přijela domu, tak jsem snědla banán, meruňkovou kapsu, dvě koblihy, croisant a jabko. No hlad jsem měla teda přádnej :slight_smile:
21. dub 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, děkuji.
Marcelko, tak takové zážitky já tam naštěstí neměla. Seděla jsem pěkně v koutku, takže jsem nebyla vidět. A jediné co mě tam štvalo (kromě toho čekání) bylo to, jak důchodci využívají ty invalidy, aby mohli jít dřív. Přitom jim nic moc nebylo.
Tak hlavně aby byli výsledky brzo a v pořádku. :slight_smile:
21. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak nás dneska pustili z porodnice :wink:
Všechno proběhlo úplně suprově!!! Jeli jsme v sobotu, že mne ubytují a rovnou jsme tam zůstali a narodila se nám krásná holčina 4015g a 52 cm :slight_smile:) macík náš. Zvládli jsme to bez nástřihu úplně v pohodě. Krumlovskou porodnici můžu jen a jen doporučit!! :sunglasses: :wink:
21. dub 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni!

Já to říkala. :grinning: :grinning: Moc a moc vám gratuluji k malé. Ať vám dělá jen samou radost. A vy jí samozřejmě taky. :grinning:
21. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj Zdeniiii,
moc gratuluju!!!!!!!! :slight_smile: Ať je malá zdravá jako rybička :slight_smile:
Zrovna před chvílí jsem na tebe myslela, když jsme v porodce byli na posledním kurzu. Jako že skočim nahoru na návštěvu :wink: :grinning: Musíš mi to všechno popsat. Detaily. Jak dlouho jsi rodila, koho jsi měla u porodu, co sestřičky, péče na šestinedělí. Co tě zklamalo, co tě potěšilo atd. Nemělas náhdou PA Lenku? Kdyžtak písni do IP. Děkujuuuu :slight_smile:
21. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A těším se na fotečky!!!! :slight_smile:
21. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, moooc gratuluju ať se máte s malou co nejlíp.
21. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenii: tak obrovská gratulace...ať vám dělá malá jen a jen samou radost...teda jestli se malá narodila v sobotu tak to už je třetí mimčo o kterém vím. To je skvělý....
21. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc moc děkujeme!!! Bylo to vážně nádherné! Porodu se vůbec bát nemusíte, všechno proběhlo hladce bez komplikací. Všichni byli skvělí! I jsem je překvapila jak to šlo hladce a rychle ani to nebolelo. Prostě nádherný zážitek na celý život!!! Jsem pořád v euforii... :slight_smile:
22. dub 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeniiii, to je supr!!!!!!!! jsem moc ráda, že jsi nadšená :dizzy_face: Já věděla, že jsem vybrala správně :dizzy_face:
22. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, obrovká gratulace !!!!!!!!! teda ty si měla ais fakt super porod, nebo to umíš tak krásně napsat.....ti fakt věřím, že to nebolelo.... :grinning: :grinning:

těším se na fotečku !!!
22. dub 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotky jsou nahrané :slight_smile:))

gabcos: vážně to nebolelo... až se tomu dr i PA divili :slight_smile:)) :grinning: Šla jsem totiž do toho s tím, že porod nebolí... Jak by mohl, když se tím přivede na svět něco tak krásného co vzniklo díky lásce, tak to přece nepůjde s bolestí ven, ne? :wink:
22. dub 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni!
Akorát jsem na fotečky koukala. Malá je krásná. Povedla se vám. :grinning:
22. dub 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám otázku...myslíte, že to, že měla zdeni porod v pohodě, že to nebolelo, že to šlo rychle...tak, že za to může krumlovská porodnice a doktoři? Myslíte, že v Budějcích by to byl tak strašnej zážitek? Pokud byl porod bez komplikací, tak by v Budějcích asi ty komplikace nevyvolali ne?
22. dub 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem taky zkoukla fotečky..nádhera.....a jaksi tam vysmátá, fakt působéš naprosto v pohodě !!! :slight_smile:
Helenka se Vám fakt povedla !!!

Marcel, myslím, že Zdeni by měla pohodový porod i tady v ČB, je to ten typ ženský co holt umí rodit rychle a bezbolestně... :grinning: :wink:
22. dub 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, také myslím, že porodnice na tohle vliv neměla. :grinning: Já rodila v ČB a porod byl rychlej bez komplikací a bolest jsem měla pořádnou jen jednou. A na to mi dali nahřívanej polštář pod záda a bylo po bolesti. Každej to má prostě jinak. Stejně jako máu každý jiný práh bolesti. :wink:
22. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, fakt krásný fotečky, malá je nádherná.
22. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkap: nu Marcel myslím, že v Budějicích by se se mnou hnedka někdo nepáral a rovnou by mne střihli... Takhle mi dr masíroval hráz a tak vůbec, prostě tam se mnou byli celou dobu a pomáhali... Byli jsme tam jenom my takže nebylo kam spěchat... to je můj názor... Jsem šťastná, že jsem jela do krumlova...
22. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabcos: děkuju, fakt pt bylo v pohodě... :slight_smile: já se smála i při kontrakcích, bylo to docela vtipny, povídali jsme si s Jiříkem a najednou šup a prodýchat... :grinning:
22. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek