• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Ahoj holky,

zdeni, gratulace k malé pricezničce! :dizzy_face:

Ahoj samantho, odkud přesně jsi? Já jsem několik let bydlela v Dobrkovské Lhotce :wink: . Jinak mít dětičky brzy po sobě je moc fajn! My máme díťátka 13 měsíců od sebe a super! :slight_smile:
24. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ja jsem z horni stropnice, ve lhotce to taky znam :slight_smile: a mela si sourozeneckej kocarek a jakej? ja nad tim furt uvazuju jestli to neni zbytecnost, ale nikce bude jen 16 mesicu tak nevim. a jak jsou prckove stary ted? jak si zvladala prvni mesice?
24. dub 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vítám taky samantu ;o) Já chodila do Svinů do školy :_)) :wink:

Holky obdivuju, si nedokážu představit mít tu dva takový drobečky najednou :slight_smile:) i když Helík je zatím moc hodná
25. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím Naďu a vítám :wink:
Přeju ti, aby se miminku u tebe líbilo a aby bylo všechno v pořádku. Zatim si to nedokážu představit mít prcky takhle brzo za sebou, ale asi proč ne, nejsem úplnej odpoůrce, třeba se nám to taky tak povede :slight_smile:
25. dub 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
samantha : sourozenecký kočík máme, pořizovali jsme Jané Twin Two a jsem s ním maximálně spokojená! Kupovali jsme ho už z druhé ruky, ale v super stavu. Tak Tomáškovi je teprve 7 týdnů, ale zvládám v pohodě. Občas jsem teda večer dost urvaná, ale dobrý. Když je Anettka na víkend u babičky, tak je doma až nuda :grinning: Ty máš Nikolku? Chodí už?
25. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkky moc dekuju za privitani :slight_smile:
zdeniii: ja chodila taky do svinu do skoly, na ekonomku, jeste loni :slight_smile:
marcelkap: moc ti dekuju, no myslim, ze to zadna sranda ze zacatku nebude, ale urcite si zvykneme :D uvidis, treba taky budete mit prcky brzo po sobe :slight_smile:
sarka_k: no ja jsem prave zatim vubec nevymyslela jakej kocar :( je, vy jste jeste malinky, to si zatim na sebe zvykate co? :slight_smile: jj mam nikolku, ale jeste nechodi :( ted 16tyho ji bude 10 mesicu a zatim jsme se dostali jen k perovani na kolinkach, ale ona to urcite dozene :slight_smile:
26. dub 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak se hlásím zpět doma. V pátek jsme odjeli do Brna a v sobotu jsme byli na hemofilickém dni v Boskovicích. V sobotu večer jsme dorazili již do ČB, ale spali jsme ještě u našich jelikož u nás v bytě se ten den dělala stěrka tak jsme tady nemohli být. V Brně jsme navšívili Ikeu a koupili malému konečně přebalovák, ještě jsem tam sehnala za pěknou cenu prostěradla a taky ochranu na matraci. Takže jsem byla nakonec moc ráda že jsme jeli i když o bylo pěkně náročné. Den ve westernovém městěčku v Boskovicích byl super vzhledem ke krsnému počasí. Moc jsme si to užili.
Jinak vítám moc samanthu a přeji jí krásné a pohodové těhu. Já si pomalu a jistě začínám uvědomovat že se porod blíží nezadržitelným tempem a jsem už z toho dost na nervy. Snad vše bude v poho.
Tak hezký deb všem.
26. dub 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
samatha: tak ty máš ještě spoustu času na vybírání kočíku. :wink: Ale když pak někdy třeba budeš chtít, tak ti ráda sdělím moje postřehy :slight_smile: . Tak to jsi chodila do Svinů i na základku, ne? Třeba se i známe :wink: Mě Anettka začala sama chodit až ve 14 měsících, bylo docela náročný ji nosit v posledních měsících těhu, začala jsem se otervírat už ve 33 tt. Nakonec to Tomášek v bříšku vydržel až do 40tt. Přidáš nějaké fotečky malé Nikolky? :wink:

bodlasku, tak to jste měli pěkný výlet, co? Jaká je Ikea v Brně? Stejná jako v Praze? Porodu se vůbec neboj, těš se na miminko! Všechno zvládneš na jedničku!!! :dizzy_face:
26. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme dneska byly s malou poprvé u paní doktorky a můžu jen a jen doporučit Alexandru Matoušovou, má praxi v Suchači nebo na Máji a je opravdu moc fajnová. I na očkování jsme se dohodnuly... Chci malinkou očkavat opravdu jen to nutné a nenechala jsem v porodnici TBC... :sunglasses: jsem ráda, že na mne nekoukala jak na exota, ale doporučila s tím počkat až po kompletním očkování s čímž já souhlasím! :wink:
26. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeniii, proč nechceš nechat malou naočkovat? :confused:
26. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protože TBC je zbytečné a i dr. to považují za zbytečné, ale bohužel je pořád mezi povinnými a navíc hned očkovat ve 3 dnech, se mi zdá šílený...
26. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když myslíš....
26. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím... :wink:
26. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kdo je tu dakší na řade?? :slight_smile: Jaru a pak Bodlásek ??? :wink: :wink:
28. dub 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že Jaru.. dlouho tu nebyla, že by? :slight_smile:)
28. dub 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky a maminky :slight_smile:
mluví se tu o mě? :confused: já ještě niiic, my ještě "dopejkáme" :grinning:
28. dub 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak já jsem doma z KO. Zase byli poznámky k mojí váze...jak jinak. JInak se nám snažili natočit monitor, ale malej se nedal, vždy jen žďuchnul a utekl takže sestřička srdíčko nenašla. Jinak CS máme 3, nahoře 9 kg. Ukončili mi neschopenku a ode dneška jsem oficiálně na mateřský...termín porodu mi do papíru napsali 9.6.
28. dub 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, tak to budeš rodit první :slight_smile: Už máš CS 3? :confused: já jsem pořád na nule.
Mě ten 40. tejden vychází až na 14.6. Snad mrňous nebude kvůli té těhu cukrovce moc velkej, to by asi pak šel dřív, nevim :confused:
28. dub 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už to tak vypadá....jojo CS už mám 3.
Mě vychází dne MS 16.6. ale malej je furt o týden napřed....
28. dub 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jediné pozitivní na téhle dietě je, že jsem shodila 2 kilča z celkových 4 nabraných a už nepřibírám :sweat_smile:
Jinak je to ale vopruz. Těšila jsem se, jak se po porodu s chutí nadlábnu a vynahradím si ty "zdravé" měsíce ...ale když jsem na kurzu slyšela, co všechno se při kojení nesmí, tak to asi pojdu hlady :frowning2: snad nebude mrňous tak háklivej a budu si moct trochu dopřát :pensive:
28. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme taky o necelej tejden napřed, ale nikdo mi s termínem nešoupal :confused:
28. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru, tak to je ale zase super, že si nabrala tak málo,ne? :wink:

Já má stejně jako Bodlásek, 9 kg nahoře...chtěla bych se vejít do stejné konečné váhy jako jsme měla s Emm..

Jaru, já jsem pi kojení jedla skoro vše, Emm na prdíky netrpěla, manžel ji svkěle masíroval bříško a vyhnulo se nám to...:slight_smile:

Na kontrolu jdeme v uterý, tak jsem zvědavá...

:wink:
28. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem nabrala 18 kg a myslím, že to není a nebylo vůbec nikde moc vidět a teď to docela jsem hezky dolů, teda myslím... Jen mne mrzí že nemohu pořád navléknout snubní prstýnek... :unamused:

Co se týká jídla tak jsem se neomezovala ani v těhotenství a teď taky vyloženě jím co mi přijde pod ruku a malá je zatím v pohodě, raději to zaťukám.. tak uvidíme... přijde mi, že kdyby človk jedl přesně podle "příruček" tak nemůže jíst vůbec nic... :sunglasses:
28. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, já se při koju hlídám v jídle jak můžu. Prolejvám se fenyklovým čajem, ale i tak máme občas krušné dny... :frowning2: Ale dá se to, človšk si zvykne :sweat_smile: .

bodlasku, monitor už takhle brzy? Já na něj chodila od 36 tt a Tomášek se pořád schovával, takže jen 20 min jsem na něm nebyla nikdy! :grinning:

Já s Anettkou přibrala 20 kg, s Tomáškem 8 kg.
28. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už doktora neřeším....tak to mám konečně vyřízené i v práci a jsem v klidu...teď už mám i položené lino, manža vyměřuje lišty a konečně už budu moct uklízet.

sarka_k: jo u Tůmy natáčejí monitor už od 34 týdne....teda vzhledem k tomu že mi posunul termín tak v 35 tt
28. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Bodlasku, náhodou jsi přibrala zatím super. Já už mám nahoře 8. V Prvním těhu to bylo dohromady 21, tak doufám, že se to nebude opakovat. Mám nahoře ještě pořád 10.
Já chodila s Radečkem na monitor od 33 tt.
Jinak jsme Radečkovi koupili novou postel a on jí zásadně sabotuje a chce spát v postýlce. Takže začínáme znovu s učením spaní. :unamused: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/hydricka/album/nase-stesticko-od-15-mesicu/
28. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hydři fakt tam spinkat nechce?? My měli opačný problém, Emm nechtěla být v postýlce, tak spala s náma, jak jsme ale koupili velikou postel do jejího pokojíku, tak tam od 1. dne spala sama celou noc do rána....a to ji vydrželo do dneška !! :grinning: :grinning:

tak snad se to brzo naučí, aby mohl nechat postýlku mimískovi !! :slight_smile:
28. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono nic jiného nezbyde. Jen se to bude muset holt naučit. On si tam lehne, nechá si přečíst pohádku a chce si jít hrát. Tak uvidíme, jak dlouho nám to bude trvat.
28. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka_k: ahojky nechodila sem do svinu na zakladku, ale do stropnice, do svinu jen na stredni, delala sem ekonomku. no s tim kocarkem bych byla urco rada, kdyby si poradila, ja vubec nevim jakej koupit, aby byl za rozumnou cenu a funkcni. nikolku sme vceera poprve ostrihali, me ty jeji vlasky taaaaaaaak chybi, ale musela sem, uz ji to strasne lezlo do oci, urcite pridam fotecky, snad jeste dneska :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsou ty fotecky (pred ostrihanim a po :slight_smile:)
28. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek