• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Díky holky,
fenyklovej čaj mám, taky Pupíka a pro jistotu ještě kapičky Baby calm :grinning: Snad to budeme mít taky nějak v pohodě :sweat_smile:
Masáže musim ještě pořádně natrénovat, zejtra prohledám net, jak na to....věřim, že ty pomůžou nejvíc.
Četla jsem dokonce, že když jsou miminka na určité jídlo zvyklá z bříška, tak pak jim nevadí ani při kojení :confused: To by bylo úplně nejlepší! :wink:
28. dub 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Samanto, malá je moc roztomilá. :slight_smile:
Jinak se musím pochlubit. Malej včera usnul poprvé ve velké posteli při čtení pohádky do 10 minut. A v noci se jednou probudil, tak jsem u něj musela chvilku počkat a pak už mě nepotřeboval i když ještě nespal. :slight_smile:
29. dub 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samanto: malá je roztomila...
Hydricka: tak gratuluju k uspechu se spanim ve velke posteli
29. dub 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jak jste psali o tom přibírání, tak se chci zeptat jestli přibíráte nějak postupně nebo třeba nakonci je to nejhorší? Já na začátku zhubla 6kg a pak jsem 5 přibrala, takže teď mám o 1kg míň než na začátku. A to jim úplně normálně, nijak se neomezuju, třeba zeleninu nemůžu skoro vůbec, po tý jsem jak nafouklej vorvaň a nemůžu na záchod. Takže moc zdravě ani nejim. Bojim se, aby teď ten konec to nešlo nějak drasticky nahoru.

Včera u nás byla na návštěvě mamka, tak jsme s ní šli do Bejbycentra a nastávající babička se pěkně rozšoupla a malý koupila krásný věcičky. Sami bysme si to určitě nekoupili, ale mamka byla štědrá :slight_smile: Tak se na to pořád chodim koukat a mám z toho radost.

Jo a ještě jsem se chtěla zeptat jestli jste někdo neměli podobný "příznaky" jako já... Asi dva poslední dni mě dost bolí břicho, hlavně v podbřišku a celkově mi přijde takový těžký a nafouklý. Tak nevim jestli jsem něco blbýho snědla, nebo se tam malá roztahuje. Vždycky kopala jenom na pravý půlce břicha a teď ty dva dny začala trochu i vlevo. Tak mě napadlo, že se třeba trochu posunula a tim mě to tak bolí.
29. dub 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc dekujeme a je tu vubec nekdo, kdo je taky na zacatku tehu? kolem toho 10tt nebo uz to vsichni mate za par?
29. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
samantha: aha, předpokládala jsem, že jsi chodila do Svinů. Nikolka je fešanda! Závidíte takové dlouhé vlásky! :grinning: K tomu kočárku... My jsme od začátku věděli, že nechceme nový kočárek, protože je to docela pálka ať už si vybereš jaký chceš. Chtěla jsem kočík tandemový, je prostojnější než když jsou dětičky vedle sebe. Navíc se s ním vejdeš do dveří, v obchodě projedeš k pokladně,... Okukovala jsem kočárky tady v ČB v Bejbycentru, nakonec jsem se rozhodla pro Jané, ale nevěděla jsem jestli Powertwin nebo Twintwo. Nakonec zvítězil Twintwo, protože je stabilnější. :wink:

My dneska byli na očku (Priorix) a budeme čekat na reakci, jetli nějaká přijde. :unamused:
29. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka_k: no náikolka prave predevcirem o ty dlouhy vlasky prisla a ted vypada jako kluk :D no ja chci prave kocarek zasebou, abych prosla dverma atd., ale rozhodne nechci novej, ono je spoustu dulezitejsich veci, kam nastrkat penize. a kolik te vubec stal? tak vam preju, at zadna reakce nedorazi, my zatim nikdy zadnou nemeli, az na to, ze byla vic protivna.
29. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak tak koukam, tak ten vas by se mi libil asi nejvic a je i za rozumnou cenu :slight_smile: jen doufam, ze ho sezenu i pozdejc, zatim mam jeste cas, chci kupovat kocarek az tak v 6tym mesici, kdyby se nedej boze jeste neco stalo, tak aby mi to nepripominal :wink: ale rozhodne bych chtela ten vas :grinning: je fakt kouzelnej
29. dub 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že ho seženeš i později neboj. :wink: Je to fakt super kočík! Mám do něho vložnou tašku, takže nemáme tu korbičku, je lehký (jenom 9 kg), snadno se skládá a rozkládá, má super velký koš (vejdou se tam 2 balíky plínek, balík ubrousků, nákup a ještě pes :grinning: - vyzkoušeno! :grinning: :grinning: :grinning: ). Jen si na pozdim musím dokoupit nánožníky, ty jsem k tomu neměla. :wink:
30. dub 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka_k: tak to je dobre :slight_smile: koukam, ze sem ani moc lidi nechodi :( coz je docela skoda. ptala sem se tu i jestli je taky nekdo na zacatku tehu a nikdo ani neodpovedel :( ted mame s manzou docela krizi, dost se hadame kvuli penezum a ja uz z toho zacinam mit depku ach jooooo, to je zase den
2. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
samantha1: neklesej na mysli, kvůli tomuhle jsou rozbroje snad ve vsech rodinách... bohužel... uvidíš že se to zase uklidní...
2. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Samanto, je mi líto, že se hádáte s manželem. Ale určitě se to zlepší. :wink:
Myslím, že tu nikdo na začátku už není. Všechny jsme už dál. Ale to nevadí.
Já sem nejvíc nakukuju v týdnu, když je manža v práci nebo když malej v poledne spí. Ale teď jak je hezky, tak jsme raději někde venku. Asi jako většina. :slight_smile:
2. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeniii: jj ja vim, ale dost me to stve, manza marodi uz pres mesic, tak ani nevime, jestli mu ted prijdou nejaky penize a jeste jak je porat doma, tak uz si lezeme na nervy :D
hydricka: jj to my taky porat nekde litame, ale vecer, kdyz uz mam vsechno hotovy, bych docela rada s nekym poklabosila a tady vetsinou nikdo neni.
2. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já jsem ten pěknej víkend proležela doma. V pátek jsem byla na neplánované návštěvě u doktora, protože mě od úterka bolelo dost břicho. Je to pořád stejný, vůbec to nepřestává. Doktor řek, že je všechno v pořádku, neotvírám se, čípek v pořádku, děloha měkká a napsal mi magnesium a řek, že mám ležet a být v klidu. To magnesium mi přijde, že berou snad všechny ženský. Jakmile řekneš, že tě něco bolí, tak šup a máš ho.
Myslim si, že ta bolest je ale tim, že se malá rotahuje. Protože doteď jsem jí cítila jenom na pravý půlce a td začala kopat i na levý a tam to právě bolí nejvíc, tak si myslim, že to je tim, jak se přesunula.

Sam: To v jaký je kdo fázi těhotenství je taky vidět v profilu, když sem píšem příspěvky, tak u jména to vidíš :wink:
2. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
samantha: Jak jsi psala, že manžel marodí a nepřišli mu ty peníze...tak já jsem na neschopence od 28.1., za únor mi peníze ze sociálky přišly 29.3. a za březen mi ještě nepřišli. Což mě teda docela štve, protože musíme zaplatit doplatek nájmu z ročního zúčtování a čekáme na ty moje peníze, pač na to teď nám právě ty peníze chybí. Tak doufám, že co nejdřív přijdou.
2. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkap: ahojky, dekuju, ted sem si toho taky vsimla :fearful: to je mi lito, ze te boli bricho, ale fakt hlavne odpocivej, je jeste dost brzy na to, aby se prcek podival na svet :wink:
2. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam: Jo, to je ještě brzy. I když dneska už se roděj děti i dřív a myslim, že by už to nebyl tak moooc velkej problém. I když samozřejmě ještě má času dost, ještě jí přemlouvám, aby v bříšku vydržela :slight_smile: Ještě budu přenášet nakonec :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkap: no ja jsem se otevirala od 25tt a nakonec nikca vylezla 3 a pul hodiny po terminu :D je fakt, ze dneska uz se rodej deticky driv, ale je lepsi vydrzet co nejdyl :D
2. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně teda přijde že každej přenáší... tedy z mého okolí určitě :slight_smile:)) včetně mne :slight_smile:)
2. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeniii: ty jsi prenasela? ja sem byla rada, ze me bolesti chytli v terminu, protoze se ukazalo, ze sem mela zkalenou plodovku a nechci ani domejslet jak by to mohlo dopadnout, kdybych treba tyden, dva prenasela :frowning2: a to sem byla v pondeli na ko v nemocnici a ve ctvrtek v 3:23 se nikca narodila a nikdo nic nepoznal :unamused:
2. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jjo 9 dní... :slight_smile:) plodovka taky byla trochu zkalená ale vpohodě :slight_smile: holt se malá krášlila :_) to víš tak ono sr to poznat nedá jestli je v pohodě plodovka nebo ne, to by ti ji museli vyšetřit a to se moc nedělá...
2. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja videla vsechny svaty, kdyz mi dr rekl, ze mohla mala umrit, radsi bych tentokrat rodila aspon o tyden driv
2. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam: Tak hlavně že to v pořádku dopadlo.
Na to, že ses otvírala od 25tt, tak jsi to pěkně vydržela až do termínu.

No nic, já jdu do postele. Nato, že nic nedělám, tak jsem z tý bolesti nějak unavená.
2. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jsem rada, ze to dopadlo, tak jak to dopadlo. tak preju dobrou noc a hlavne hooooooooooodne odpocivej
2. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Koukala jsem že jste mluvili o neschopence, já marodila od 23.12. a neměla jsem nejmenší problém, peníze mi přišli každý měsíc v pohodě. Jinak novinka od středy jsem na MD. Tak už se to opravdu blíží. Po KO u Dr. jsme měli už CS 3.
Jinak mám taky nějaké problémy. Bolí mě žebra na pravé straně a manža má strach abych to neměla zlomené. Nejhorší je to když ležím. děsná bolest.
2. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: Ty žebra musí být hrozný, kdyby to aspoň nebolelo když ležíš a mohla jsi odpočívat.
Prosimtě, co to znamená to CS3?
3. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelko CS je tzv. cevix skóre, je to stav děložního čípku. Velmi jednoduše řečeno, čím větší číslo, tím blíž k porodu. :wink:

bodlasku, snad budeš v pohodě. Snad to zlomené nemáš, při zlomených žebrech by jsi se nemohla ani nadechnout. Co jsi vyváděla, že máš bolavá žebra? :confused:
3. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

bodlásku, opatruj se, snad to nic nebude, taky si myslím, že zlomené to asi nebude, to by ses nemohla hýbat a tak....

já jdu na kontrolu zítra, tak jsem zvědavá .... :wink: :wink:

Šári, jak ti přišla první mateřská po rodičáku?? Mě ted posílají papír ze sociálky z Máje, který mám donést na ÚP, myslíš, že toho 15. mi přijde už část mateřský?? nastupovala jsem na ni 22.4.
3. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Bodlasku tak at to hlavne brzo prestane bolet ale take si myslim ze to zlomene nebude... to by ses nemohla hnout ale urcite je to neprijemne
no jinak my jdeme na kontrolu zitra a jsem zvedava co mi doktorka rekne, protoze bych uz asi chtela zustat doma nejak me zmaha to ranni dojizdeni do prace (40 km) tak se s ni chci domluvit zda by me nenechala doma o 14 dni driv tj od poloviny kvetna
3. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek