• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Gábi, já jsem nešla z rodičáku na mateřskou. Přecházela jsem z rodičáku na rodičák, jelikož už mi v listopadu 08 vypršela pracovní smlouva. Měli by ti přijít penízky z rodičáku jako obvykle (do 22.4) a část za MD od 22.4., kdy to přijde, to záleží na zaměstnavateli. :wink:
3. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku i já si myslím, že to není zlomené. Spíš se tam prcek tak roztahuje, že tě z toho žebra bolí. To měla i známá. Tu taky u malého hrozně boleli žebra. Ale i tak se opatruj a odpočívej. (Dokud můžeš :grinning: )
Gabi, co jsi všechno musela vyřídit, když jsi si teď nastupovala na mateřskou? Já už budu muset taky brzo vyrazit, ale vůbec se mi na úřady nechce. :frowning2:
3. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári dík...

Tak teď mi donesla pošťačka papír ze SSSZ, takže ho zítra po kontrole hodím na ÚP a mám dopapírováno !! :slight_smile:

Hydři, nakonec to nebylo vůbec nějako náročné....na gyndě jsem dostala papír na mateřskou, ten jsem poslala do práce..na úřad práce jsem poslala dopisem oznámení, že mi k tomu a k tomu dni začíná mateřská a že žádám o ukončení rodičáku... z práce poslali ten papír na SSSZ, kde ti spočítali výši mateřské..no a ted to donesu na Úřad práce - SSP...

takže jsem osobně zatím nikde nebyla, vše šlo poštou !! :slight_smile:

a mám velikooou radost, objednala jsem tady z bazárku 3 mikinky na Sofinku, jsou jako nové,značkové, nádherné a paní chtěla jen 35,- Kc za kus !!!!!!! No radosti jak nevím z čeho !! :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, děkuji. Já už na pracáku byla (kvúli změně účtu) tak jsem si tam vzala rovnou ty papíry. Takže si pak musím jen skočit nebo poslat na tu sociálku. Práci mám po cestě od gyndaře, tak to pak taky vemu rovnou. Hlavně že se nemusí tolik na úřady. Z těch šílím.
Mikinky super. To byla opravdu výhodná koupě. :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se vás zeptat, kam jste chodili, nebo chodíte na těhu cvičení/předporodní kurzy?
3. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kebule: já chodila v prvním těhu na předporodní kurzy v Červeným kříži. Vede to kamarádka - PA v ČB porodnici, mě se tam líbilo. :wink:
3. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kebule, já jezdila do Krumlova do porodky, kde chci rodit. Vedou ho tam dvě PA, střídají se po týdnech. Super! myslela jsem si, že už mám z netu nastudováno, ale stejně jsem se řadu nových věcí dozvěděla. Takový ty rady ozkoušený životem... Bylo to 6 dvouhodinovek v porodce + 4 hodiny v bazénu. Ale ten jsem si nechala ujít....
3. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kebule82: ahojyk já chodila co Victory centra a moc se mi líbilo www.victory.cz
3. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky moc za tipy, musím to omrknout :wink:
3. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kebul: Já chodím k Mirce Caplový. Má centrum Caplík v Metropolu. www.caplik.unas.cz Chodim k ní i na těhotenský plavání. To bejvalo v Igy, ale jak to zavřeli, tak jsme se přesunuli do Arpidy. Tak je to malinký, ale aspoň tam nejsou žádný čumilové a je to takový rodinější :slight_smile:
3. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelko, Mirka má plavčo místo Igy na Arpidě??? :confused: :confused: :confused:
3. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: Jo, v Arpidě :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak se jdu pochlubil co jsem zase vyvedla. Včera jsem lezla do auta malým prostorem a vyhodila jsem si koleno. Takže jsem skončila na traumačce, kde se doktorovi nechtěl moc dělat kvůli malému rentgen, takže mám fixaci, klidový režim a berle. Ve čtvrtek mě čeká kontrola a uvidí se. Když to bude lepší tak rentgen dělat nebudou. Fakt si tu mateřskou užívám. Hlavně aby malej zůstal uvnitř než se dám drobet dohromady. Bolí to jak čert.
4. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda bodlásku... :sweat_smile: :pensive: hlavně buď už na sebe opatrná a oparuj se !!! Ať si zase brzo v pořádku !! Ty si to teda fakt vyžíráš....:frowning2:

Mě čeká za hodinku kontrola...:slight_smile:
4. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabcos: no povídej mi o tom...docela ráda bych si tohle odpustila, ale snad to bude brzo OK. Hlavně mi vadí to že nic nemůžu...v bytě v bordel, potřebovala bych to dát do kupy a bohužel.....Ale teď se musím dát do kupy hlavně já. To ostatní kdyžtak zvládne manža...teda bude muset :slight_smile:

Tak ať ti kontrola dobře dopadne, já jdu až příští týden.
4. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda bodlasku ty máš smůlu. Takhle chvilku před porodem. Tak ať je to ve čtvrtek už lepší a nemusíš na ten rentgen a za týden ať chodíš už normálně. :slight_smile: A o úklid se nestarej. Ten ti neuteče. :wink:
Gabi, přeji příjemnou prohlídku. :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: děkuji...no to jsem celá já...nemůžu mít nic jednodušše :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmarja holky vám ty týdny ubíhaji to je teda něco!!!! Kvapem se to blíží, co? :wink: Já chci takýýýýý ještě bříško! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku jejda ty si to teda vybiras.. Na bordel se vykasli hlavne mysli na to at se das do poradku ty... Taky přeji at je to ve ctvrtek lepsi a nemusis na rentgen...
No ja prisla od doktorky ted a od 17.5nastupuju na nemocenskou.. Opravdu me uz to dojizdeni dost ubijelo... Dneska mala doktorce predvedla jak je ziva chtel ji zmerit ale nepodarilo se porad se tam prekulovala a tak pry az na pristi prohlidce
4. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lasinek: děkuji..snad to bude v poho...doktorovi se do rentgenu sice nechtělo, že dokud nemusí tak ho dělat nebude, ale říkal že v tomhle stádiu už mu to nemůže ublížit...
tak si nemocenskou užívej a hlavně opatrně ať nedopadneš jako já :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: Teda ty jsi šikovná. Tak ať tě to brzy přestane bolet a jste oba s malým v pořádku.

Mě čeká kontrola zítra, ale nic neočekávám, protože jsem u doktora byla v pátek kvůli těm bolestem břicha, takže nepředpokládám, že by bylo něco novýho.
4. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelka: jojo to jsem hold celá já...taková šikula....ale dneska už je to lepší než včera..
4. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, třeba to nebude nakonec tak hrozné a ty budeš za chvilinku normálně chodit. :wink:
4. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: no to tiše doufám, ležím a odpočívám...teď mi to bude i v té posteli utíkat, manža zavolal kamarádovi a nechal koupit a nainstalovat router takže můžu mít počítač v posteli...super.je fakt zlatíčko
4. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se máš. Aspoň ti v posteli nebude tak dlouhá chvíle a budeš řádně odpočívat. :slight_smile:
4. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to odpočívám stejně, manža mě z postele nepustí :slight_smile:
4. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jedině dobře. Jen ať v tom pokračuje. :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku, tak to se bude hned veseleji válet v pelechu s noťasem... :grinning: :grinning:

u nás kontrola ok, vše v pořádku CS1...:slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabcos: jen kdyby se šlo válet..noha už moc nebolí, ale už týden mě trápí žebra....z dlouhého ležení mě bolí záda, takže žádná slast...ale já si jen stěžuji...no docela se začínám těšit až bude malej venku...už je to fakt namáhavé...
4. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak dnes jsem zažila po ránu šok...ale příjemný.. :wink:

v pondělí mi došel papír z ČSSZ o mateřské, ten jsem dala v úterý / předevčírem / na sociálku a dnes mám na účtě mateřskou !!!!!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:

to se mi nikdy nestalo, že by mě něco z úřadu došlo tak brzy !!!!!
6. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek