• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
....tak já kojící košili i pyžamo mám někde po Emm ,ale ani si ji sebou nebudu brát, přišla jsem si v ní totál 'babkovsky' a fakt nějako divně...

takže já budu v proodnici v 3/4 kalhotech od pyžama a k tomu tílko...:slight_smile: Jedna mamina to měla se mnou na pokoji a já si říkala, že mě to taky nenapadlo...vypadala jako normální člobvěk...:slight_smile: :grinning: :grinning:

kalhotky jsem měla posledně od Canpol babies as ty mi taky přišli malé a nemohoa jsem se do nich dostat, ted mám od Hartmannu, tak uvidíme...:slight_smile:
10. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, já bych si taky vzala kalhoty a tílko, ale stát se může cokoliv, člověk půjde nedej bože na císaře a pak se po.eru bolestí, až se mi guma od kalhot zařízne do břicha :sweat_smile: Takže košilka bude pohodlnější. A třeba tahle vůbec neni babkovská :wink: (Musím si jí pochválit :wink: )
10. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarru, tak na tuhle jsem zrovna koukala ve fialové a říkala jsem si že je moc pěkná !! A i super cena !!! :wink:
10. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no že jo? :wink: :grinning:
10. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Janie moc gratuluju k Šimůnkovi.

Jaru, krásná košilka :slight_smile:

Mě dneska volali z Bejby centra, že tam máme kočárek, tak jsme ho hned vyzvedli, ale odvez si ho taťka k našim a budem ho okoukávat až o víkendu. Už se na něj strašně těšim.
10. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marcel, tak to je super! o víkendu se od něj neodtrhneš :slight_smile:
My měli kočárek několik dní doma, ale pak jsme ho převezli k mamce. Né kvůli pověře, ale spíš aby se měla na co těšit. Ta cesta k ní byla super! První vyjížďka...já se nesla jak tisícovka do banky :grinning:
10. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já mám doma jen podvozek (dole ve sklepě), zbytek jsem odvezla k "dědovi". Sedačku do auta mám objednanou v Německu, měla by dorazit během týdne max. dvou. Snad si jí tam stihnu vyzvednout :grinning: , přinejhorším bude muset manžel sám.
10. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen tak mimochodem, možná jste tu už řešily ... ale co máte za kočárky?
10. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadlecko, já mám letošního x-landera. Fotky mám v albu. A jakej jsi vybrala ty? :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
X-lander moc pěknej :wink: . Já mám Mutsyho 4rider light. Protože pořád někde cestuju a doma máme pár schodů tak abych se netahala s těžkým neskladným kočárem :-d.
10. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mutsy...toho si pochvalovala naše porodní asistentka na kurzu. Říkala, že je to kva kva kvalitka a vydrží všechno :slight_smile:
mrknu na něj na netu....
10. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem na to zvědavá. Ale co jsem pročítala všemožný diskuze, tak si ho většinou všichni moc chválili. Jen je trochu problém, že je to holandský výrobek, a do ČR se nedováží originál autosedačky. Tak jsem si jí objednávala právě v tom Německu. Originál jde totiž polohovat až do lehu. Kdyby to náhodou nebylo to pravé ořechové, tak k tomu pasuje Maxi Cosi s adaptérama, a tu můžu dokoupit kdykoli tady u nás.
10. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je parádní!!!! :slight_smile: našla jsem ho v úžasné modré barvičce "ocean" :slight_smile: moooc hezkej!!!
Maxi cosi je fajn autosedačka, dobře hodnocená....váhali jsme mezi ní a tou x-landerovskou. Nakonec jsme vzali origoš ke kočárku. Až ho jednou budeme prodávat, tak aby to byl komplet :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se to akorát s tim kočárkem sešlo, že zrovna taťka jel do Budějc, tak jsme mu ho šoupli.

kadlecka: My máme kočárek Jedo fyn 4DS, mám ho v albu. Když jsme ho objednávali v Bejby centru, tak tam neměli ani katalog a teď je tam maj od minulýho týdne vystavený. Tak doufám, že jich tu nebude jezdit plno :slight_smile:
11. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelka: jj, na ten jsme koukali s chotěm v Brně na výstavě, taky se nám zamlouval :wink:
11. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru30: jéé tuhle košilku mám taky :slight_smile:) je pohodlná a fajn bavlněná, ale docela si mi vytahala z toho kojení...
11. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata!
Zdravím nově příchozí! A gratuluji ke koupi kočárků, jsou moc pěkné. My včera taky byli v Bejbycentru, dokoupili jsme poslední věci co nám chyběli a teď už malej může klidně vykouknout na svět. Jsme nachystaní. Dneska mě teda ještě čeká žehlení posledních jeho věcí, ale jinak už je vše hotovo.
Nás zítra čeká KO, tak jsem zvědavá co je zase nového.

jaru: košilky jsou moc hezké taky o ní dost uvažuji....
11. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tohle jsou supr košile na kojení, mám 3 :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33487732&tab=4
11. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, to se máš, že už ti zbejvá jen poslední pár věcí pro mimi na žehlení, já tu mám od včerejška hromadu prďolkových věcí a nemůžu se dokopat :sweat_smile: :pensive:
11. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru: tak takovéhle kopice já znám...taky jsem to měla, ale naštěstí už jsem se k tomu dokopala, a teď už mi toho zbylo opravdu pomálu...
11. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadlecka: My jsme taky byli v Brně na veletrhu a tam jsme se do toho kočárku úplně zamilovali a měli jsme hned jasno.

Jaru: To je všechno co máš nebo máš takovejhle kopečků víc? :slight_smile:
11. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, jen ten jeden. To stačíííí :confused: sice jsou v tom tři velikosti, ale stejně. Teď tu hudruju, že jsem tolik nakupovala :sweat_smile:
Musim si dávat přestávky u PC, jináč by mi nohy upadly a Matýsek asi vylezl ven, už mě pěkně tlačí na spodek. A to má k dnešku teprve 2,5 kila....co až bude mít o kilo víc :sweat_smile:
A jak se cejtíte vy ostatní těhulky?
11. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, já mám taky asi takovouhle kopičku věcí do půl roku cca a pak mám větších velikostí asi 10 kousků. Švagrová se zhrozila, že toho mám strašně moc, ale myslim, že to neni tak hrozný, když v tom jsou všechny druhy oblečků. Řekla jsem si, že už nebudu nakupovat oblečky a teď už zase šmejdim na aukru :slight_smile:
Já teda vůbec nevim kolik může malá vážit, ale zatim je mi fajn. No uvidim jak na tom budu za 5 týdnů. Ty už to máš za pár co? :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já dneska prala plínky a zavinovačku apod. Hadrů má malej víc jak my dva s manželem dohromady :grinning:. Dneska přišla postýlka. Jen musím s dědou pořešit kolečka.
Ve čtvrtek jdem na kontrolu. Do teďka bylo zatím všechno v pohodě, teda kromě tý polohy. Tak doufám, že to tak bude i nadále a že už je ta naše prdelka natočená dobře. :wink:
11. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme hadříků neskutečně, ale nakupovala jsem tak strašně málo, spíš se mi to sešlo od kamarádek.
Jinak se cejtím celkem v poho, až na bolesti zad, malej že se děsně vrtí a jsem taková nemotorná...:slight_smile:
Jinak nás čeká zítra KO tak jsem zvědavá pak písnu :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, to je v pohodě, aspoň nebudeš muset tak často prát :slight_smile: Já kupovala 56,62 a 68. Ale když koukam na tu nejmenší velikost, tak možná jsem jí mohla vynechat. To je tak prťavý, že to bude nosit asi tak 14 dní :pensive:
Jojo, cílová rovinka je na dohled :dizzy_face: Už se v noci budim a přemejšlím, jestli budeme dobrý rodiče, jestli mrňouskovi dokážeme dát co potřebuje. Prostě pochybnosti pochybnosti a zase pochybnosti....Porod kupodivu zatim moc neřešim. Ale tašku už mám skoro sbalenou, pro jistotu :slight_smile: A taky uvažuju, že bych měla za chvíli začít pít ten maliníkovej čaj a dlabat lněný semínko......

Kadlecko, udělej si taky albumek, ať se pokocháme, třeba zrovna tou postýlkou atd. :slight_smile: My jsme hlavou dolů už několik tejdnů, ale na porod to rozhodně nevypadá, říkala dneska gyne. Dole je zavřeno. Už to vidím, jak se mrňousovi nebude chtít ven a budeme ho muset odtud "vykouřit" :wink:

Bodlasku, tak ať ti KO dobře dopadne a doktor si nechá blbý kecy od cesty.....už chodíš na monitor? já jdu poprvý příští úterý, už se docela těšim :slight_smile: Záda mě naštěstí nebolí, zato ten spodek :confounded: Chodim jak naprcaná bělice. Hlavně večer.
11. kvě 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru nám říkali zrovna včera na kurzu o maliníkovým čaji, lněným semínku a dalších "blbostech" :slight_smile: Já na to nějak nejsem něco požívat, takže asi ani tohle nebude mít úspěch. Jsem ráda, když zvládnu večer vypít magnesium a to mi to musí Leoš připomínat.
A ty pochybnosti...včera na mě tak najednou přišli zrovna taky. A taky se u mě asi projevuje, jak říká naše PA na kurzu, "hnízdící pud". Prostě musim pořád uklízet :slight_smile:
12. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, já taky ne :sweat_smile: ale snad se donutim. Motivací bude, že mi to určitě ulehčí porod :wink: Semínka si vždycky ráno nasypu do jogurtu a bude. Čaj bude asi pěkně hnusnej.....
Uklízíš? tak to mě se hnízdící pud nějak vyhnul :sweat_smile: Radši odpočívám, než bych tu lítala s hadrem. A uklidňuju se tím, co jsem tuhle četla...že i miminko musí mít trochu té "čisté špíny", aby si na něčem vybudovalo imunitu :wink: :grinning:
A co výbavička? už máš všechno?
12. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak se hlásím z kontroly. Dneska si malej už nechal natočit monitor, ale sem tam do něj kopal. Bylo ale moc hezké malého slyšet. Jinak CS máme 4, zase mě poslali na krev na protilátky. Jinak vše ok, žádné blbé kecy, vzhledem k tomu že byl se mnou manža :slight_smile: Tak zase za týden. A jsme stále hlavičkou dolu....
jaru: monitor se mi snažili natočit už před 14 dny, v 34tt, ale malej se nenechal chytit. No spodek mě taky bolí, jak říkáš presně ty, hlavně večer.
12. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, to já to zase s tim úklidem neberu tak moc "dezinfekčně". Spíš utřít prach, uklízet po číčách, mejt po sobě hned nádobí, peru i když toho neni moc...prostě takový drobnosti.
Zrovna jsem dneska sepisovala co nám chybí - cestovní postýlka, jedno povlečení na výměnu, chůvička, lehátko, kosmetika a drobnosti (teploměr do vody, nůžtičky, normální teploměr, poporodní kalhotky, vložky do podrprsenky). Takže už toho moc neni, ale zato po kočárku a postýlce jsou to nejdražší věci.
12. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek