České Budějovice, těhulky

Ahoj, tak jsem se rozhodla založit nové téma,máme tady budějovické snažilky i mamky ve dvou kategoriích 😃 ,ale těhulky nikde. Tak holky šup šup sem.... x-)
marcelkap
12. kvě 2010
bodlasek: To je dobře, že kontrola v pořádku a že se malej nechal natočit. Už se taky těšim na monitor 🙂
bodlasek
12. kvě 2010
marcelkap: díky...jojo je to krása slyšet srdíčko toho prcka co nosíš pod srdcem 🙂
jaru30
12. kvě 2010
Bodlasku, tak gratuluju k úspěšnému monitoru! 🙂 To jsi šla docela brzy. Já jdu až příští týden v 37.tejdnu =-) Jsem zvědavá, jaké to bude... i když asi nic nového. Prďolku jsem šmírovala od začátku těhu na tom přístroječku Angelsounds, takže jeho srdíčko, kopání a šplouchání v břiše znám x-) No uvidíme 🙂

Marcel, tak to už skoro finišujete 🙂 Teď nevim, jestli si to nepletu, ale neříkalas, že cestovní postýlku kupovat nebudete? :-N
kadlecka007
12. kvě 2010
Ahojky,
album vám nějaké vytvořím, hned jak bude chvilka na focení apod. 😉
Zítra nás čeká kontrola, snad to bude všechno v poho. Dám pak vědět.
Dneska celý den uklízím, teda spíš dělám čistku v šatníku 😃 . Už jen počkám až se mi dopere poslední pračka a pak asi pojedeme k bráchovi. Jinak to s tím úklidem taky nijak nepřeháním, souhlasím s názorem že moc sterilní prostředí je fuj 😃.
Jinak co se týče bolestí, zatim to celkem jde. Bude hůř :-S.
kadlecka007
12. kvě 2010
Tak jsem dala pár fotek do alba, abyste se mohly taky pokochat naší rodinkou 😃.
hydricka
12. kvě 2010
Ahojky!
Tak na monitor už se taky moc těším. Chodíte docela pozdě. Já jsem si to mohla poprvé užívat už od 33.tt, tak doufám,, že to tak zase bude. 🙂
Kadlecka, hezký fotečky. A ta zavinovačka nemá chybu. Ta je krásná.
A o bolestech spodku mi vůbec nemluvte. Mě to bolí víc než z Radečkem a teď mi ještě ke všemu zmeťár utekl, tak jsem za ním musela vyběhnout (ještě mi to neudělal) a pak už jsem v pondělí nemohla chodit. Teď už je to naštěstí zase v "normálu".
Bodlasku, gratulka ke klidné kontrole. 🙂
marcelkap
12. kvě 2010
Jaru, jo, to se nepleteš, říkala jsem, že cestovní postýlku kupovat nebudem, ale přehodnotili jsme situaci. Budem něco potřebovat k Leošovo rodičům a ta cestovní vychází nejlíp, protože se dá složit. Neni tam tolik prostoru, aby tam byla postýlka nastálo, takže bysme jí vždycky sbalili a taky jí můžem použít, když pojedem někam mimo. Líbila se mi i ta vaše, ale nakonec asi vyhraje ta co jí mám v albu. Líbí se mi tam ten přebalovák.
jaru30
12. kvě 2010
No a to přesně je to, co jsme tady tenkrát psaly 🙂 Že když se pak někam jede na víkend, tak se krásně složí, vezme s sebou a je to bez starosti 🙂
Vybrali jste dobře! Je moc hezká. A ten přebalovák dají k tomu, nebo je jen naznačeno, že se tam dá použít a musíte ho přikoupit? na tu naší jde taky, ale řešit to nebudeme. Na cestách se bude holt přebalovat na posteli 🙂
jaru30
12. kvě 2010
A koukám, že barevně jste to krásně vychytali ke kočárku 😉
kadlecka007
12. kvě 2010
Ahojky, díky za chválu fotek 😃. Ta zavinovačka je sice super, ale původně měla být modrá (světle-tmavě s číslem a nápisem), jenže tu už jaksi nemají a mít nebudou. Ale tahle se nám taky moc líbila. O cestovní postýlce jsme taky uvažovali, ale nakonec jsem na chalupu koupila druhou dřevěnou v Ikee.
marcelkap
12. kvě 2010
Jaru, vidíš to, další věc ve který jsi měla dobrej názor a přehodnotila jsem ten svůj 🙂 S čim to bylo poprvý...?Tyjo, teď si vůbec nemůžu vzpomenout...ale vim, že něco to bylo 🙂
A že nám ta postýlka ladí ke kočárku mě vůbec nenapadlo, prostě se mi líbila ta žlutá...no asi se mi líbí natolik, že vybírámě žlutý věci. A ještě žlutý povlečení 🙂
Ten přebalovák už je součástí balení. I ta stříška a síťka proti hmyzu. U našich budem taky přebalovat na posteli, ale u druhý babičky je to složitější...tam maj 3 kočky a psa, takže tam pořád všude lítaj, je tam od nich bordel, takže si prostě nedokážu představit, že tam malou mezi to položim :-|
jaru30
13. kvě 2010
Marcel, poprvý to bylo s tím, proč nekupovat kočárek přes net 😃
Ty hele, tak to je dobrej kauf, postýlka je parádně vybavená. To berte jasně tuhle!!! 🙂 Škoda, že nejdeš i po meruňkové barvě. Objednávala jsem z netu prostěradýlko do kočárku, na netu bylo krásně oranžový a ve skutečnosti je meruňkový :-N Teď mi tu leží a já přemýšlím, komu ho věnuju...komu by tak udělalo radost? :-N
marcelkap
13. kvě 2010
No jo, s tim kočárkem 🙂 Jsme o tom přemýšleli ještě s Leošem v posteli 🙂
Prostěradlo do kočárku? To nevim co si pod tim představit...
jaru30
13. kvě 2010
tady je 🙂
je to froté prostěradýlko, udělaný přesně na tu podložku v kočárku.
Chci ho na to největší léto, kdy mrňouse dám do kočíku jen tak nalehko, v bodýčku...pro případ, že proteče plínka. Tu klasickou bavlněnou plínu mu šoupnu jen pod hlavičku.... 🙂
A je to tahle barva. Mam asi blbě nastavený barvy na monitoru, protože mě se tu ukazuje jako krásně oranžová 🙂
marcelkap
13. kvě 2010
To je dobrá věc, ale asi by se nám víc hodila ta žlutá nebo bílá. Já tu barvu vidim jako spíš tu meruňkovou.
jaru30
13. kvě 2010
jasný.... tak se tu holt bude válet dál, nevyužité 🙂
kadlecka007
13. kvě 2010
Ahojky, tak jsme byli na tý kontrole. Kromě polohy, pořád jsme prdelkou dolu, je všechno zatim ok.
marcelkap
13. kvě 2010
kadlecka: Třeba se ještě malej otočí. Nezkoušela jsi nějaký polohy? Jako třeba kleknout na kolena a hodně prohnout záda, skoro břichem ležet na zemi, aby bylo hodně prověšený - miminko tam má tak hodně místa a může se otočit. Prý to docela pomáhá.
kadlecka007
13. kvě 2010
To cvičím, ale je to kulový platný 😃 . Zatim.
marcelkap
13. kvě 2010
Ještě máte čas, to malej určitě zvládne 🙂
jaru30
13. kvě 2010
Kadlecko, taky říkaj svítit baterkou přes břicho a pohybovat s ní směrem dolů...že by se mohl otočit za světlem :-N
A nebo k mimču promlouvat a přemlouvat ho, aby neblbnul a otočil se ....
Jo a doktoři dělaj taky nějaký speciální hmaty.....
Znám i případy, kdy se mrňous otočil až na sále, kdy už byla maminka nachystaná na císaře :-N

Každopádně neboj, ještě je času.... 🙂
kadlecka007
13. kvě 2010
Já to beru sportovně. Junior si poví sám. Mě by se taky asi nechtělo x měsíců viset hlavou dolů, vám jo ? 😃
jaru30
13. kvě 2010
mě neee. Však jsem zrovna říkala, že se divim, že mu tam neni blbě 😉 Několik tejdnů hlavou dolů...já bych blila jak Alík 🙂
gabcos
14. kvě 2010
kadlecko, jestě se doporučuje ten cvik kočičí hřbet či co, mrkni na net, urři nějaké fígle najdeš.... 😉

taky bych nechtěla být několik týdnu za netopýrka....😞 Jsou to miláčkové, oni si užijí být namáčklý v bříšku a hlavičkou dolů, my si to zase užijme při porodu... :-p

jdeme papkat !! x-)
jaru30
14. kvě 2010
Marcel, já hlava děravá, já ti zapomněla dát ty saténové botičky pro malou!!!! 😃 tak příště! A ještě jednou díky za návštěvu, bylo to prima 🙂
marcelkap
14. kvě 2010
Jaru, se ještě uvidíme než porodim 🙂 Bylo to moc fajn, a papouch - dobrej zážitek 🙂
beruskanula
15. kvě 2010
holky ahoj... po delší odmlce se opět hlásím... včera nás pustili po měsíci z nemocnice a doufám, že další příjem zažiju až budu rodit a to v řádným termínu....
gabcos
15. kvě 2010
Jejda berusko, copak se stalo, že si byla v nemocnici??? 😕 😕
beruskanula
15. kvě 2010
gabco jeden večír jsem začala krvácet a tak sme pelášili do nemocnice a už si mne tam nechali.... nízko položená placenta |-|
bodlasek
15. kvě 2010
beruskanula: ahoj...já jsem si říkala co je s tebou že jsi se tak dlouho neozvala...tak hlavní že už je s vámi vše OK.....a že už jste doma...