• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
bodlasek: To je dobře, že kontrola v pořádku a že se malej nechal natočit. Už se taky těšim na monitor :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkap: díky...jojo je to krása slyšet srdíčko toho prcka co nosíš pod srdcem :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, tak gratuluju k úspěšnému monitoru! :slight_smile: To jsi šla docela brzy. Já jdu až příští týden v 37.tejdnu :confused: Jsem zvědavá, jaké to bude... i když asi nic nového. Prďolku jsem šmírovala od začátku těhu na tom přístroječku Angelsounds, takže jeho srdíčko, kopání a šplouchání v břiše znám :dizzy_face: No uvidíme :slight_smile:

Marcel, tak to už skoro finišujete :slight_smile: Teď nevim, jestli si to nepletu, ale neříkalas, že cestovní postýlku kupovat nebudete? :sweat_smile:
12. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
album vám nějaké vytvořím, hned jak bude chvilka na focení apod. :wink:
Zítra nás čeká kontrola, snad to bude všechno v poho. Dám pak vědět.
Dneska celý den uklízím, teda spíš dělám čistku v šatníku :grinning: . Už jen počkám až se mi dopere poslední pračka a pak asi pojedeme k bráchovi. Jinak to s tím úklidem taky nijak nepřeháním, souhlasím s názorem že moc sterilní prostředí je fuj :grinning:.
Jinak co se týče bolestí, zatim to celkem jde. Bude hůř :confounded:.
12. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dala pár fotek do alba, abyste se mohly taky pokochat naší rodinkou :grinning:.
12. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak na monitor už se taky moc těším. Chodíte docela pozdě. Já jsem si to mohla poprvé užívat už od 33.tt, tak doufám,, že to tak zase bude. :slight_smile:
Kadlecka, hezký fotečky. A ta zavinovačka nemá chybu. Ta je krásná.
A o bolestech spodku mi vůbec nemluvte. Mě to bolí víc než z Radečkem a teď mi ještě ke všemu zmeťár utekl, tak jsem za ním musela vyběhnout (ještě mi to neudělal) a pak už jsem v pondělí nemohla chodit. Teď už je to naštěstí zase v "normálu".
Bodlasku, gratulka ke klidné kontrole. :slight_smile:
12. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, jo, to se nepleteš, říkala jsem, že cestovní postýlku kupovat nebudem, ale přehodnotili jsme situaci. Budem něco potřebovat k Leošovo rodičům a ta cestovní vychází nejlíp, protože se dá složit. Neni tam tolik prostoru, aby tam byla postýlka nastálo, takže bysme jí vždycky sbalili a taky jí můžem použít, když pojedem někam mimo. Líbila se mi i ta vaše, ale nakonec asi vyhraje ta co jí mám v albu. Líbí se mi tam ten přebalovák.
12. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a to přesně je to, co jsme tady tenkrát psaly :slight_smile: Že když se pak někam jede na víkend, tak se krásně složí, vezme s sebou a je to bez starosti :slight_smile:
Vybrali jste dobře! Je moc hezká. A ten přebalovák dají k tomu, nebo je jen naznačeno, že se tam dá použít a musíte ho přikoupit? na tu naší jde taky, ale řešit to nebudeme. Na cestách se bude holt přebalovat na posteli :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A koukám, že barevně jste to krásně vychytali ke kočárku :wink:
12. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, díky za chválu fotek :grinning:. Ta zavinovačka je sice super, ale původně měla být modrá (světle-tmavě s číslem a nápisem), jenže tu už jaksi nemají a mít nebudou. Ale tahle se nám taky moc líbila. O cestovní postýlce jsme taky uvažovali, ale nakonec jsem na chalupu koupila druhou dřevěnou v Ikee.
12. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, vidíš to, další věc ve který jsi měla dobrej názor a přehodnotila jsem ten svůj :slight_smile: S čim to bylo poprvý...?Tyjo, teď si vůbec nemůžu vzpomenout...ale vim, že něco to bylo :slight_smile:
A že nám ta postýlka ladí ke kočárku mě vůbec nenapadlo, prostě se mi líbila ta žlutá...no asi se mi líbí natolik, že vybírámě žlutý věci. A ještě žlutý povlečení :slight_smile:
Ten přebalovák už je součástí balení. I ta stříška a síťka proti hmyzu. U našich budem taky přebalovat na posteli, ale u druhý babičky je to složitější...tam maj 3 kočky a psa, takže tam pořád všude lítaj, je tam od nich bordel, takže si prostě nedokážu představit, že tam malou mezi to položim :unamused:
12. kvě 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, poprvý to bylo s tím, proč nekupovat kočárek přes net :grinning:
Ty hele, tak to je dobrej kauf, postýlka je parádně vybavená. To berte jasně tuhle!!! :slight_smile: Škoda, že nejdeš i po meruňkové barvě. Objednávala jsem z netu prostěradýlko do kočárku, na netu bylo krásně oranžový a ve skutečnosti je meruňkový :sweat_smile: Teď mi tu leží a já přemýšlím, komu ho věnuju...komu by tak udělalo radost? :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, s tim kočárkem :slight_smile: Jsme o tom přemýšleli ještě s Leošem v posteli :slight_smile:
Prostěradlo do kočárku? To nevim co si pod tim představit...
13. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je :slight_smile:
je to froté prostěradýlko, udělaný přesně na tu podložku v kočárku.
Chci ho na to největší léto, kdy mrňouse dám do kočíku jen tak nalehko, v bodýčku...pro případ, že proteče plínka. Tu klasickou bavlněnou plínu mu šoupnu jen pod hlavičku.... :slight_smile:
A je to tahle barva. Mam asi blbě nastavený barvy na monitoru, protože mě se tu ukazuje jako krásně oranžová :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobrá věc, ale asi by se nám víc hodila ta žlutá nebo bílá. Já tu barvu vidim jako spíš tu meruňkovou.
13. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný.... tak se tu holt bude válet dál, nevyužité :slight_smile:
13. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme byli na tý kontrole. Kromě polohy, pořád jsme prdelkou dolu, je všechno zatim ok.
13. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadlecka: Třeba se ještě malej otočí. Nezkoušela jsi nějaký polohy? Jako třeba kleknout na kolena a hodně prohnout záda, skoro břichem ležet na zemi, aby bylo hodně prověšený - miminko tam má tak hodně místa a může se otočit. Prý to docela pomáhá.
13. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To cvičím, ale je to kulový platný :grinning: . Zatim.
13. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě máte čas, to malej určitě zvládne :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kadlecko, taky říkaj svítit baterkou přes břicho a pohybovat s ní směrem dolů...že by se mohl otočit za světlem :sweat_smile:
A nebo k mimču promlouvat a přemlouvat ho, aby neblbnul a otočil se ....
Jo a doktoři dělaj taky nějaký speciální hmaty.....
Znám i případy, kdy se mrňous otočil až na sále, kdy už byla maminka nachystaná na císaře :sweat_smile:

Každopádně neboj, ještě je času.... :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to beru sportovně. Junior si poví sám. Mě by se taky asi nechtělo x měsíců viset hlavou dolů, vám jo ? :grinning:
13. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě neee. Však jsem zrovna říkala, že se divim, že mu tam neni blbě :wink: Několik tejdnů hlavou dolů...já bych blila jak Alík :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadlecko, jestě se doporučuje ten cvik kočičí hřbet či co, mrkni na net, urři nějaké fígle najdeš.... :wink:

taky bych nechtěla být několik týdnu za netopýrka....:frowning2: Jsou to miláčkové, oni si užijí být namáčklý v bříšku a hlavičkou dolů, my si to zase užijme při porodu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdeme papkat !! :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, já hlava děravá, já ti zapomněla dát ty saténové botičky pro malou!!!! :grinning: tak příště! A ještě jednou díky za návštěvu, bylo to prima :slight_smile:
14. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, se ještě uvidíme než porodim :slight_smile: Bylo to moc fajn, a papouch - dobrej zážitek :slight_smile:
14. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj... po delší odmlce se opět hlásím... včera nás pustili po měsíci z nemocnice a doufám, že další příjem zažiju až budu rodit a to v řádným termínu....
15. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda berusko, copak se stalo, že si byla v nemocnici??? :fearful: :fearful:
15. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabco jeden večír jsem začala krvácet a tak sme pelášili do nemocnice a už si mne tam nechali.... nízko položená placenta :pensive:
15. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula: ahoj...já jsem si říkala co je s tebou že jsi se tak dlouho neozvala...tak hlavní že už je s vámi vše OK.....a že už jste doma...
15. kvě 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek