České Budějovice, těhulky

Ahoj, tak jsem se rozhodla založit nové téma,máme tady budějovické snažilky i mamky ve dvou kategoriích 😃 ,ale těhulky nikde. Tak holky šup šup sem.... x-)
beruskanula
15. kvě 2010
bodlasku: po nedeli bych mela jit na kontrolni utz a podle toho se uvidí |-| ... taky doufám, že už bude vše dobré, že sme si to špatné už vybrali |-|
dodrzuju klidový režim, pořád jen ležím....
bodlasek
15. kvě 2010
beruskanula: no budu na tebe myslet...určo už bude vše v poho....jen hezky lež a odpočívej..
hydricka
16. kvě 2010
Ahojky!
Beruska, doufám, že už budete v pořádku a mimi přestane zlobit. 🙂 Hlavně odpočívej.
beruskanula
16. kvě 2010
hydri: malej je v tom uplne nevine 🙂 , zlobí nás placenta..... z postele chodím akorat na zachod a do sprchy, a jediny kam pojedu bude poradna

bodli =-) ty to mas uz za par 🙂
gabcos
16. kvě 2010
berusko a co s tebou v nemocnici teba měsíc dělali?? krom klidovýho režimu???

já mám placentu taky níž, ale pry zatím v normě... 🙂
kadlecka007
16. kvě 2010
Ahoj,
my jsme s tím taky měli problém, s nízko položenou placentou. Klidový režim apod.. No ale k tomu jsem se ještě bohužel nedostala :-S . Teď už je to ok.
hydricka
16. kvě 2010
Beruska, promiň. Já si to přečetla včera a psala dnes. 🙂 Že zlobí placenta jsem četla. Hlavně aby to bylo už v poho.
marcelkap
16. kvě 2010
Ahoj berus, dávej na sebe pozor ať jste v pořádku oba dva.

My jsme o víkendu sestavili kočárek...jsem naprosto nadšená. Dala jsem fotky do alba, ale nevim jestli tam zůstanou. Asi týden už se snažim tam dát nějaký obrázky a tváří se to jako že všechno ok, ale když tam kouknu druhej den, tak jsou najednou ty obrázky pryč, jako bych je tam vůbec nepřidala.
jaru30
16. kvě 2010
Ahoj holky 🙂
Marcel kočík je super, už jsem koukala 🙂
S těma fotkama se mi to 2x stalo taky. Nikdo mě nevaroval a rovnou mazal. Adminám se zřejmě nelíbilo, že to byla fotka z netu, přes kterou byl nápis s logem firmy, nebo s webovkama... ]-(
hydricka
16. kvě 2010
Marcel, kočárek vypadá moc krásně. A první pasažér je roztomilý. 🙂
kadlecka007
16. kvě 2010
Taky se nám líbil. 😉 Koukali jsme na něj s chotěm v Brně na výstavě. Ale nakonec máme toho Mutsíka. Tak doufám, že nezklame. A hlavně doufám, že ho "dědeček" opatruje jak oko v hlavě 😃.
marcelkap
16. kvě 2010
Jaru...no jo, už jsou zase fuč ty fotky. Tak já to trochu upravim, asi to bude tim že tam byly ty webovky.
bodlasek
16. kvě 2010
beruskanula: jojo už to máme za pár....taky už se druhý den necítítm ve svý kůži...vše je takové náročnější a asi se hlasí i poslíky....

marcelkap: kočárek moc pěkný...máte ten typ podvozku jako my...už se taky moc těším až prvně vyjedeme 🙂

jaru30: co ty jak se cítíš?
beruskanula
16. kvě 2010
gabcos, kadlecka... holky, já do doby, co jsem začala doma krvácet a jela do nemocnice, neměla ani tuseni ze mam nizko placentu... v nemocnici jsem musela jen lezet, medikace na zastaveni krvaceni, na udrzeni, dokonce jsme dostali injekce na dozrani plic maleho- v pripade predcasdneho porodu, kapacky.. no des holky, nepreju nikomu

hydri: v poho 🙂 .... jak rikam, nas malej je velkej bojovnicek

marcel kocarek pekny
kadlecka007
16. kvě 2010
Nám to s tou placentou řekli na genetice, na tom velkým ultra. Dostali jsme hned s manželem zákaz 😃. To bylo někdy kolem 20.tt. Pak někdy kolem 24.tt mě hrozně bolelo v podbřišku, poslali mě do nemocnice, ale tam řekli že je vše ok, že si mě nechají na pozorování. Tak jsem jim podepsala reverz.
No a o poslíčkách nemluvte, ozvali se u nás už minulý týden. Nic moc zážitky, ale jsou i horší 😉 .
jaru30
16. kvě 2010
Bodlasku, nic moc. Poslední dvě noci nespim. Dost mě bolí v podbřišku a v kříži, křeče jako při MS. Přes den to jde, ale v noci se tu kroutim. Možná už to jsou poslíčci 🙂 Máš to taky tak? nějak si nejsem jistá, to víš, prvorodička :-N Já snad ani nepoznam, kdy začnu skutečně rodit 😃

Beruska, to je divný, že ti to s tou placentou neřekli dřív. Já to vím už od prvního velkýho utz, že ji mám na přední stěně. Ve 30 tejdnu mi to doktorka řekla znovu a minulej tejden zase.....Každpádně, snad už to bude všechno v pořádku a mrňouska v pohodě donosíš 🙂
bodlasek
16. kvě 2010
jaru30: taky mě občas bolí v podbřišku jako při MS...je to asi 2 noci zpátky....teď už je to takové náročnější...nevím...cítím se jak nafouklý balón...ani bych se nezlobila kdyby už to bylo....Já jsem na tom podobně..taky prvorodička 🙂
kadlecka007
16. kvě 2010
jaru: S těma bolestma jsem na tom podobně. Sice mám víc času, ale už se taky ozývají. A s těma obavama jestli to poznám nebo ne jsme na tom si myslím všechny stejně 😉
kadlecka007
16. kvě 2010
A odkud vlastně přesně jste? Že bychom mohly třeba vyrazit někam na drink 😃
jaru30
17. kvě 2010
Hezké pondělíííí 🙂
Tak dneska se mi spalo mnohem líp, obložila jsem se polštářema, takže břicho netáhlo a bylo to lepšííí!!!!! 🙂
Kadlecko, jsem přímo z Budějc, z Vltavy....😃 Jak píšeš na drink, tak se mi vybavila žlutá ponorka a ty jejich výborné koktejlíky, mmmmm x-)
gabcos
17. kvě 2010
Ahojík,

Jaru, taky spím podložená polstářem, jinak se nevypsím... 😃 😃

tak já posly ještě neměla, jednou mě celou noc tvrdlo bříško, ale bolesti žádný......s Emm jsem měla posly docela hustý... :-S

hmmm, drink bych si taky dala, teď když jdu někam s kamarádkou na kafe, tak si dám mlečný koktejlík... 😃 😃 Mńamka !!
bodlasek
17. kvě 2010
Dobré ránko holky!
Já spím poslední dobou dost špatně...ani ne tak kvůli bříšku, ale kvůli tomu mojemu kolenu. Třeba dneska si přijdu s kolenama jako kdyby mi bylo šedesát. Stále si to vyhození kolena vyčítám. Mohl být klídek a pohoda....

Jinak já bydlím u Igy.....
beruskanula
17. kvě 2010
kadlecka, jaru: ja za celou dobu tehu zakrvacela pred pobytem v nemocnici celkem dvakrat, prvne na konci brezna, jela jsme zrovna do poradny, tak jsme to rekla gyndari, ten mi rekl, ze je vse v poho, dokonce mi rekl, ze kdovi jestli to bylo vubec vaginalni krvaceni ]-( , no a za necelych 14 dní jsme jeli s drahym na pohotovost do nemocnice- v noci jsme zacala opet krvacet... prijem, hospitalizace a tam mi doslova pan doktor rekl, ze urcite vim, ze mi placenta naleha na vnitrni branku.... tak jsme mu rekla, ze to nevim, protoze mi nikdo nic nerekl ]-( ....
gabcos
17. kvě 2010
berusko a ke komu chodíš?? jako k Dr.?? divný, že ti nic neřekl a ani Tě na to neupozornil........😞

no a spí se mi taky dost špatně, páč mám v poslední době křeče jak do ruky tak do nohy...😞

a my jsme se přestěhovali z ČB do St. Hodějovic...😉
bodlasek
17. kvě 2010
beruskanula: to je celý náš Dr. nic ti neřekne....proto ho budu asi po porodu měnit. Ty jeho řeči mě nebaví, chodím k němu s odporem, jediné co mě tak nějak uklidňuje je malej. I mamka se segrama řekli, že se na něj mám vykašlat a jít k jinému že tohle mi za ty nervy nestojí.
kadlecka007
17. kvě 2010
Ahojky,
já bydlím kousek od PK Sever, takže skoro v centru. Ta Žlutá ponorka nezní vůbec špatně, takovej jahodovej coctail 😃 .... ten už jsem dlouho neměla. Tak dejte kdyžtak vědět, jestli byste někdo chtěl vyrazit. 😉
Berus: mě zas moje dr. po 40 dnech krvácení (když jsem vysadila HA, to je na dlouhý povídání 😃) léčila studenou vodou a citrusovýma plodama. Tak jsem jí poslala k šípku a šla jinam. Teď mám doktora a jsem max.spokojená. S ní a takovýmhle přístupem bych asi neotěhotněla nikdy.
beruskanula
17. kvě 2010
gabcos: k Tumovi....jj, nic nerekl- i v nemocnici se divili, ja byla nastesti takova, ze jsme se cele tehu setrila- bylo mi vzdy spatne a to prevni krvaceni mne vydesilo, tak jsme si klid na luzku naordinovala sama....

jj, bodlasku....taky uvazuju o zmene... ted to do porodu nejak doklepu, ale beztak nejspis budu chodit do ty rizikovy poradny-radeji, a pak po porodu bych hledala nekoho jinyho....

a mas pravdu... porad resi vahu.... mne dokonce rekl - pri prvnim krvaceni a vzdy v poradne, at jen nelezim ale hejbu se, ze uz muzu pribrat jen tolik a tolik ]-( .... si nedovedu predstavit, spis si nechci predstavit, co by se stalo, kdybych dala na jeho rady ]-( a paradox je ten, ze jsme sla spis s vahou dolu- tak to mi naposledy rekl, ze ma ze mne radost 😞

kadlec: a ke komu jsi chodila? myslim tu super doktorku 😃
kadlecka007
17. kvě 2010
No já jsem chodila k Vandasový na Jih. Ono když ti nic není a jdeš tam jen pro recept tak je to ok. Teď mám Vodičku a je moc fajn. Všechno vysvětlí a řekne.
No a s tou změnou doktora .. docela bych přemýšlela, jestli ho nevyměnit hned než čekat. Kamarádka ho vyměnila měsíc před porodem 😉 . Taky měla nějakýho laxního.
beruskanula
17. kvě 2010
kadlecko: jsem si myslela, ze jsi mela Vandasovou.... uz jsme o ni slysela, jak je "dobra"....

]-( tak jsme volala gyndari, ten tam neni, mluvila jsem jen se sestrou a jsem ]-( ... se divila, proc bych mela chodit do rizikovky, kdyz pan doktor dela utz na stejne urovni jako v nemocnici- hlavne, ze mne, kdyz jsem prvne krvacela, nedelal vnitrni utz, aby zjistil, jak nizko mam placentu.... mam zavolat odpoledne, po jedny....no musela jsem se drzet....
jako a vysvetlovat ji, ze osetr. doktor z nemocnice zaskrtl rizikovou poradnu- vi co dela, jsme seji taky snazila vysvetlit....
marcelkap
17. kvě 2010
Ahoj, taky přeju hezký pondělí.

Já musim zaklepat, že jsem v těhotenství zatim žádný problémy neměla. Asi si to ani nedokážu teď představit jaký to musí být měsíc v nemocnici a podobně.
Doktora mám výbornýho, jsem naprosto spokojená. Chodim ke Švecovi na pol.Sever. Vlastně můžu říct, že i díky němu teď čekáme malou. Bydlela jsem v Soběslavi a chodila k dr. tam a pak jsem se přestěhovala do ČB a přešla tu i k dr. a to bylo moje jediný štěstí.

kadlecka: Já bydlim na Máji.

Ta Ponorka je fakt výborná, ale nějak si neumim představit, že si tam dávám nealko drink 🙂 I když nic jinýho nám nezbývá, že jo 🙂 Jinak když jdu s kamarádkama do Igy do kavárny, tak si dávám taky mléčnej koktejl...jako gabca 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli