• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
bodlasku: po nedeli bych mela jit na kontrolni utz a podle toho se uvidí :pensive: ... taky doufám, že už bude vše dobré, že sme si to špatné už vybrali :pensive:
dodrzuju klidový režim, pořád jen ležím....
15. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula: no budu na tebe myslet...určo už bude vše v poho....jen hezky lež a odpočívej..
15. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Beruska, doufám, že už budete v pořádku a mimi přestane zlobit. :slight_smile: Hlavně odpočívej.
16. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: malej je v tom uplne nevine :slight_smile: , zlobí nás placenta..... z postele chodím akorat na zachod a do sprchy, a jediny kam pojedu bude poradna

bodli :confused: ty to mas uz za par :slight_smile:
16. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
berusko a co s tebou v nemocnici teba měsíc dělali?? krom klidovýho režimu???

já mám placentu taky níž, ale pry zatím v normě... :slight_smile:
16. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
my jsme s tím taky měli problém, s nízko položenou placentou. Klidový režim apod.. No ale k tomu jsem se ještě bohužel nedostala :confounded: . Teď už je to ok.
16. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruska, promiň. Já si to přečetla včera a psala dnes. :slight_smile: Že zlobí placenta jsem četla. Hlavně aby to bylo už v poho.
16. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berus, dávej na sebe pozor ať jste v pořádku oba dva.

My jsme o víkendu sestavili kočárek...jsem naprosto nadšená. Dala jsem fotky do alba, ale nevim jestli tam zůstanou. Asi týden už se snažim tam dát nějaký obrázky a tváří se to jako že všechno ok, ale když tam kouknu druhej den, tak jsou najednou ty obrázky pryč, jako bych je tam vůbec nepřidala.
16. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Marcel kočík je super, už jsem koukala :slight_smile:
S těma fotkama se mi to 2x stalo taky. Nikdo mě nevaroval a rovnou mazal. Adminám se zřejmě nelíbilo, že to byla fotka z netu, přes kterou byl nápis s logem firmy, nebo s webovkama... :angry:
16. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, kočárek vypadá moc krásně. A první pasažér je roztomilý. :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se nám líbil. :wink: Koukali jsme na něj s chotěm v Brně na výstavě. Ale nakonec máme toho Mutsíka. Tak doufám, že nezklame. A hlavně doufám, že ho "dědeček" opatruje jak oko v hlavě :grinning:.
16. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru...no jo, už jsou zase fuč ty fotky. Tak já to trochu upravim, asi to bude tim že tam byly ty webovky.
16. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula: jojo už to máme za pár....taky už se druhý den necítítm ve svý kůži...vše je takové náročnější a asi se hlasí i poslíky....

marcelkap: kočárek moc pěkný...máte ten typ podvozku jako my...už se taky moc těším až prvně vyjedeme :slight_smile:

jaru30: co ty jak se cítíš?
16. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabcos, kadlecka... holky, já do doby, co jsem začala doma krvácet a jela do nemocnice, neměla ani tuseni ze mam nizko placentu... v nemocnici jsem musela jen lezet, medikace na zastaveni krvaceni, na udrzeni, dokonce jsme dostali injekce na dozrani plic maleho- v pripade predcasdneho porodu, kapacky.. no des holky, nepreju nikomu

hydri: v poho :slight_smile: .... jak rikam, nas malej je velkej bojovnicek

marcel kocarek pekny
16. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám to s tou placentou řekli na genetice, na tom velkým ultra. Dostali jsme hned s manželem zákaz :grinning:. To bylo někdy kolem 20.tt. Pak někdy kolem 24.tt mě hrozně bolelo v podbřišku, poslali mě do nemocnice, ale tam řekli že je vše ok, že si mě nechají na pozorování. Tak jsem jim podepsala reverz.
No a o poslíčkách nemluvte, ozvali se u nás už minulý týden. Nic moc zážitky, ale jsou i horší :wink: .
16. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, nic moc. Poslední dvě noci nespim. Dost mě bolí v podbřišku a v kříži, křeče jako při MS. Přes den to jde, ale v noci se tu kroutim. Možná už to jsou poslíčci :slight_smile: Máš to taky tak? nějak si nejsem jistá, to víš, prvorodička :sweat_smile: Já snad ani nepoznam, kdy začnu skutečně rodit :grinning:

Beruska, to je divný, že ti to s tou placentou neřekli dřív. Já to vím už od prvního velkýho utz, že ji mám na přední stěně. Ve 30 tejdnu mi to doktorka řekla znovu a minulej tejden zase.....Každpádně, snad už to bude všechno v pořádku a mrňouska v pohodě donosíš :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru30: taky mě občas bolí v podbřišku jako při MS...je to asi 2 noci zpátky....teď už je to takové náročnější...nevím...cítím se jak nafouklý balón...ani bych se nezlobila kdyby už to bylo....Já jsem na tom podobně..taky prvorodička :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru: S těma bolestma jsem na tom podobně. Sice mám víc času, ale už se taky ozývají. A s těma obavama jestli to poznám nebo ne jsme na tom si myslím všechny stejně :wink:
16. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A odkud vlastně přesně jste? Že bychom mohly třeba vyrazit někam na drink :grinning:
16. kvě 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké pondělíííí :slight_smile:
Tak dneska se mi spalo mnohem líp, obložila jsem se polštářema, takže břicho netáhlo a bylo to lepšííí!!!!! :slight_smile:
Kadlecko, jsem přímo z Budějc, z Vltavy....:grinning: Jak píšeš na drink, tak se mi vybavila žlutá ponorka a ty jejich výborné koktejlíky, mmmmm :dizzy_face:
17. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,

Jaru, taky spím podložená polstářem, jinak se nevypsím... :grinning: :grinning:

tak já posly ještě neměla, jednou mě celou noc tvrdlo bříško, ale bolesti žádný......s Emm jsem měla posly docela hustý... :confounded:

hmmm, drink bych si taky dala, teď když jdu někam s kamarádkou na kafe, tak si dám mlečný koktejlík... :grinning: :grinning: Mńamka !!
17. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky!
Já spím poslední dobou dost špatně...ani ne tak kvůli bříšku, ale kvůli tomu mojemu kolenu. Třeba dneska si přijdu s kolenama jako kdyby mi bylo šedesát. Stále si to vyhození kolena vyčítám. Mohl být klídek a pohoda....

Jinak já bydlím u Igy.....
17. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadlecka, jaru: ja za celou dobu tehu zakrvacela pred pobytem v nemocnici celkem dvakrat, prvne na konci brezna, jela jsme zrovna do poradny, tak jsme to rekla gyndari, ten mi rekl, ze je vse v poho, dokonce mi rekl, ze kdovi jestli to bylo vubec vaginalni krvaceni :angry: , no a za necelych 14 dní jsme jeli s drahym na pohotovost do nemocnice- v noci jsme zacala opet krvacet... prijem, hospitalizace a tam mi doslova pan doktor rekl, ze urcite vim, ze mi placenta naleha na vnitrni branku.... tak jsme mu rekla, ze to nevim, protoze mi nikdo nic nerekl :angry: ....
17. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
berusko a ke komu chodíš?? jako k Dr.?? divný, že ti nic neřekl a ani Tě na to neupozornil........:frowning2:

no a spí se mi taky dost špatně, páč mám v poslední době křeče jak do ruky tak do nohy...:frowning2:

a my jsme se přestěhovali z ČB do St. Hodějovic...:wink:
17. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula: to je celý náš Dr. nic ti neřekne....proto ho budu asi po porodu měnit. Ty jeho řeči mě nebaví, chodím k němu s odporem, jediné co mě tak nějak uklidňuje je malej. I mamka se segrama řekli, že se na něj mám vykašlat a jít k jinému že tohle mi za ty nervy nestojí.
17. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já bydlím kousek od PK Sever, takže skoro v centru. Ta Žlutá ponorka nezní vůbec špatně, takovej jahodovej coctail :grinning: .... ten už jsem dlouho neměla. Tak dejte kdyžtak vědět, jestli byste někdo chtěl vyrazit. :wink:
Berus: mě zas moje dr. po 40 dnech krvácení (když jsem vysadila HA, to je na dlouhý povídání :grinning:) léčila studenou vodou a citrusovýma plodama. Tak jsem jí poslala k šípku a šla jinam. Teď mám doktora a jsem max.spokojená. S ní a takovýmhle přístupem bych asi neotěhotněla nikdy.
17. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabcos: k Tumovi....jj, nic nerekl- i v nemocnici se divili, ja byla nastesti takova, ze jsme se cele tehu setrila- bylo mi vzdy spatne a to prevni krvaceni mne vydesilo, tak jsme si klid na luzku naordinovala sama....

jj, bodlasku....taky uvazuju o zmene... ted to do porodu nejak doklepu, ale beztak nejspis budu chodit do ty rizikovy poradny-radeji, a pak po porodu bych hledala nekoho jinyho....

a mas pravdu... porad resi vahu.... mne dokonce rekl - pri prvnim krvaceni a vzdy v poradne, at jen nelezim ale hejbu se, ze uz muzu pribrat jen tolik a tolik :angry: .... si nedovedu predstavit, spis si nechci predstavit, co by se stalo, kdybych dala na jeho rady :angry: a paradox je ten, ze jsme sla spis s vahou dolu- tak to mi naposledy rekl, ze ma ze mne radost :frowning2:

kadlec: a ke komu jsi chodila? myslim tu super doktorku :grinning:
17. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem chodila k Vandasový na Jih. Ono když ti nic není a jdeš tam jen pro recept tak je to ok. Teď mám Vodičku a je moc fajn. Všechno vysvětlí a řekne.
No a s tou změnou doktora .. docela bych přemýšlela, jestli ho nevyměnit hned než čekat. Kamarádka ho vyměnila měsíc před porodem :wink: . Taky měla nějakýho laxního.
17. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadlecko: jsem si myslela, ze jsi mela Vandasovou.... uz jsme o ni slysela, jak je "dobra"....

:angry: tak jsme volala gyndari, ten tam neni, mluvila jsem jen se sestrou a jsem :angry: ... se divila, proc bych mela chodit do rizikovky, kdyz pan doktor dela utz na stejne urovni jako v nemocnici- hlavne, ze mne, kdyz jsem prvne krvacela, nedelal vnitrni utz, aby zjistil, jak nizko mam placentu.... mam zavolat odpoledne, po jedny....no musela jsem se drzet....
jako a vysvetlovat ji, ze osetr. doktor z nemocnice zaskrtl rizikovou poradnu- vi co dela, jsme seji taky snazila vysvetlit....
17. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky přeju hezký pondělí.

Já musim zaklepat, že jsem v těhotenství zatim žádný problémy neměla. Asi si to ani nedokážu teď představit jaký to musí být měsíc v nemocnici a podobně.
Doktora mám výbornýho, jsem naprosto spokojená. Chodim ke Švecovi na pol.Sever. Vlastně můžu říct, že i díky němu teď čekáme malou. Bydlela jsem v Soběslavi a chodila k dr. tam a pak jsem se přestěhovala do ČB a přešla tu i k dr. a to bylo moje jediný štěstí.

kadlecka: Já bydlim na Máji.

Ta Ponorka je fakt výborná, ale nějak si neumim představit, že si tam dávám nealko drink :slight_smile: I když nic jinýho nám nezbývá, že jo :slight_smile: Jinak když jdu s kamarádkama do Igy do kavárny, tak si dávám taky mléčnej koktejl...jako gabca :slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek