• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
beruskanula: tak jsem se vrátila z procházky, musela jsem se psem.
To to já jsem moc nezhubla, nevolnosti jsem neměla. Ale při poslední poradně 20.1. jsem měla +1kg tak byl doktor celkem rád, neřekla bych že se přejídám to ne, ale taky si ráda zamlsám :slight_smile: teď se budu vážit až ve středu než půjdu k doktorovi, tak to dělám vždycky, jinak na tu váhu nelezu.jojo asi rád hubený holky :slight_smile: jojo jinak péče jde, akorát u velkého UTZ jsem docela trpěla, jak hledal malého aby vše viděl tak to bylo dost bolestivé, ale co bych pro toho cvrčka nevydržela :slight_smile:

sarka_k: o sněhu mi chvilku povídej...bez Šimonka v bříšku jsem byla chomout , furt jsem padala....mám nemocné kyčle a teď mám strach dvojnásob...takže se snažím ven lést co nejméně, ale s tím psem prostě musím když je manža v práci...:slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska v porodnici nic hlásit dopředu nemusíš. :wink: Ale každé úterý ve 14:00 dělají na porodním sále "exkurzi", zkrátka můžeš se přijít podívat. Je ale dobré, než vyrazíš, tak si tam zavolat jestli náhodou nemají příjem aby jsi nejela zbytečně.

bodlasku co máte za hafíka?
12. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: tak to je dobré, že si zatím přibrala za celou dobu jen kilo :slight_smile: , to musel mít opravdu radost.... já se taky nepřejídám a zamlsat? to moc enznám :grinning: ....od poslední kontroly - před třema týdny jsme zhubla kilo, ale vzhledem k tomu, že mne trápí zácpa - mám půl kila nahoře, takže jsem na tom stejně jako minule :slight_smile: .... taky se vážím doma :slight_smile: ....
chci se zeptat, 3D utz... na ten se chodí jinam nebo ho má taky? :slight_smile: ....

a koukám, že znáte pohlaví :slight_smile: ....
12. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka_k: takové gaučáka...zrovna tu chrní na polštářích :grinning: .....shitzu křízený s charles kingem....manžel si jí bral před 4 roky z útulku...
beruskanula:no myslím si že už to teĎ bude víc :slight_smile: tak to mě asi nepochválí...ale co...mě netrápili ani nevolnosti, teda ža na žaludek na vodě, ani zácpa...s tímhle problémy fakt nemám :slight_smile:

nevím jestli má 3D...my jsme byli ve 20 týdnu, kdy se vše kontroluje, byli u Tůmy....a mám fotky normální, žádnou 3D (v albíčku). JInak uvažujeme jít na 4D k Čutkovi, sice to stojí 1000,- ale je za to fotka a DVD, tak alespoň nějaká památka...tedy jestli u mě to přes ty špeky půjde...

Jojo známe nechali jsme si to říct při velkém ultrazvuku...20.1. nám řekl že asi kluk...25.1. nám řekl 100% kluk...
12. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Můžu se k vám přidat?
S kilčama buďte v klidu. Já s Radečkem nabrala 21 kg a 10 mi jich už zůstalo. Takže po odstavení kojení u druhého bude drastická dieta. A když jsem nabrala tolik,, tak jsem neměla žádné problémy a Dr. taky nic neřekl. Důležité je, aby jste byly v pohodě a v pořádku. To je důležité pro vás a hlavně i pro mimi. :slight_smile:
Bodlásku, co u vás? Co budoucí děda? Už se trošku zajímá? A máte vlastně vybrané jméno?
12. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: ahojky, vítej...ale jo v pohodě, až občas na nějaké bolesti atd. v poho....s dědou žádná změna, tak já už nevím...furt se uklidňuji tím že to přijde až se malej narodí....jojo nakonec jsme se na jméně už domluvili...bude to Šimon...
12. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku: ikdyby nepochválil, tak je jasný, že v těhu se něco přibrat musí :slight_smile: .... no právě taky uvažujeme o 4D jak fotka tak i DVD :slight_smile: ... prosimtě pře špeky....nebud k sobě tak kritická....mne každej říkal, jak jsme při těle, že na mne těhu nepujde jen tak poznat... haha, těhu bříško mám už parádní :slight_smile: ...schazuju přes stehna, nohy a ruce, ale bříško mám už pěkné a hlavně, že jsme s mimískem v pořádku :slight_smile: ... ve středu jdeme na ty odběry, tak za týden by mohly být výsledky, ne?

nám při posledním utz - 12+4 tt, řekl, že tak na 70% čekáme chlapečka, ale tak na 100% by nám to mohl říct ve středu :slight_smile: ....
12. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Občasné bolesti zad jsou v pohodě. To jsem taky občas mívala. Ale ne moc. A ani teď.
Děda se srovná neboj, opravdu počkej až se malej narodí. To hned zjihne. A až mu budou tak 3 měsíce a začne se usmívat a reagovat, tak to bude už ztracenej. :grinning:
Šimon je hezký jméno. My máme domluvené zatím jen jméno pro holčičku. To pořád drží už od prvního těhu. Kdyby byla holčička, byla by to Sára, ale kluka jsme ještě nedomlouvali. :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska: jojo něco se přibrat musí, ale taky nechci nijak moc, ale nejdůležitější je aby byl malej v poho a to zatím je tak si z něj moc hlavu nedělám...no taky mi řekl, že má křeslo je do 130 kil tak ať se krotím že by mě pak nemohl ošetřit...teĎ mám 126 :slight_smile: takže fakt nejsem hubeňour...
jojo přes špeky, to mi řekl i doktor při velkém UTZ, že se nemůžu divit že přes to břicho mi lepší fotku neudělá...že UTZ má dosah jen 20 - 30 cm...
jojo do týdne jsou výsledky..u nás se to tedy drobet protáhlo, ale jinak jsou do týdne...
12. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruskanula, taky myslím, že je důležité aby jste byli v pořádku. :slight_smile: Já věděla výsledky taky po týdnu. Dýl by to většinou nemělo trvat. Přeji, aby jste měli vše v pořádku a aby jste věděli na 100% jestli čekáte toho chlapečka.
12. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: jojo bolesti zad mám vždy když doma dělám drobet víc než normálně, to se pak večer nemůžu ani zvednout z postele na záchod...ale tuhle jsem šla do Alberta, mám 100 m a myslela jsem že nedojdu, tak mě píchalo dole v břiše...děs, pak jsem si musela odpočinout a na zpáteční cestě zas...nevím co to je...
No snad se děda srovná...uvidíme...budete to kluk co dlouho chtěl tak v to doufám :slight_smile:
No tohle jméno se mi líbilo, ale nechtěla jsem aby ,ěl svátek na vánoce, Šimona je 22.12. tak jsem ho moc dávat nechtěla, ale když nám potvrdil toho kluka tak jsem z toho polevila, nevím co bych mu jinka dala za jméno :slight_smile: pro holku jsme měli jasno od začátku...Nela
12. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy Bodlasku já vím že doktoři o tom samozřejmě ví sví, ale tohle je trošku neetické. :frowning2:
12. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: teda, no jsem v šoku, že ti to řekl :unamused: ....

hydricka: jsem tě ani nestihla přivítat...ahojík....
my máme v ejménech taky jasno :slight_smile: Šimonek je pěkné jméno, stejně jako Nela i Sára :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bolesti zad hoit z těhu patří. S tím člověk moc nenadělá. S tím pícháním to bylo nejspíš z námahy. To se mi taky občas stávalo. Ale naštěstí jsem si odpočinula a byl klid. Tak si taky musíš odpočinou a bude to v pořádku.
Je nejvíc vadilo vedro, když jsem v létě jezdívala do práce a musela jsem se tam plahočit pomalu hodinu autobusama. A to jsem dělala ve stejným městě. :unamused: Nejhořší byli ty bezbariérový s miniaturníma okýnka. To jsem omlívala.
Nela je taky hezké jméno. Jinak s tím svátkem na vánoce to není tak hrozný. Horší by byli narozeniny. :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruska, díky. :slight_smile:
Jaké máte jména vy?
12. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: jo kdybych to nezažila taky bych tomu moc nevěřila...je vidět že nemá rád silnější...taky jsem od něj chodila pěkně rozhozená...manžel byl ze mě vždyck hotovej...ale když tam byl se mnou naposledy tak byl doktor jako vyměněný,,,asi si to před chlapem nedovolí...

beruska: jojo řekl...a jaké jména? prozradíš?
12. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ani jednou na 3D nebyla. Řekli jsme si, že radši za ty peníze koupíme něco prckovi.

Tak a já musím frčet na nákup! Jsem zvědavá, jak se budu s kočárek brodit tím bláznivým sněhem. :rolling_eyes: Asi se ale popovezu kousek autobusem, nehodlám se někde dřít! :confounded:
12. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj jeden ze synovců se jmenuje Adam, narodil se 22. prosince, takže narozky, pak svátek a Vánoce ve stejný den....

hydicka: tak veder se děsím už ted, trpím na kolapsy, takže to bude asi nářez :confounded:
12. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy vůbec nemáte v albíkách fotky bříšek. :slight_smile:
Beruska, ten fotodeníček vypadá moc hezky.
12. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sáry, tak ať nakoupíte co nejvíc v klidu. Brodění sněhu ti nezávidím. :frowning2:
Beruska, já mívám občas nízký tlak, takže taky super. A ty hrozný vydejchaný autobusy byli utrpení. Vlastně oni jsou pro mě utrpením pořád. Nejdřív s kořárkem a teď s prckem. Ale to už je zase kvůli lhostejnosti a sobeckosti lidí.
Chudák synovec. To se mu rodiče pěkně pomstili.
12. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: jo taky jsem chtěla dojít do pekárny pro čerstvé pečivo, máme ho narohu, ale vzhledem k těm bolestem jsem to vzdala, doma odpočinula a bylo to v poho...no tak to se ti nedivím, mě autobus nedělal v horku dobře ani když jsem nebyla těhu natož v těhu...já chodila přes léto do práce většinou pěšky...po svých to celkem šlo...přes sady a na lanovku...manžel chtěl původně Natálku, ale tu jsem mu rozmluvila, že jí má teĎ každý....tak souhlasil s Nelou...

sarka_k: chceme to na památku, měli by mi teĎ vracet na daních tak to asi na to obětujem, ještě uvidíme, moc jsme o tom nemluvili, ale otázka je jestli to vůbec půjde..tak hlavně opatrně, chodníky jsu celkem uklizený ale i tak...
12. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jména: por chlapečka Florián, a pro holčičku Anastázie nebo Amálie :slight_smile:

hydricka: fotodeníček je úžasnej... mám ho doma teprve krátce, ale pořád nějka nestíhám nad to sednout a psaát do toho... je fakt super, od těhotenství, kdy jsme zjistili, jak pojmenovat, jednotl,ivý trimestry až po určitý věk dětí.... fakt dobrý kup....

bodli: se mnou byl partner zatím vždy, a pan doktor mi řekl s tou váhovou hrabicí - překročit jí co nejpozdějc... no přiznám se, že jsme pak cestou drahému říkala, no to je super... vždyt se nepřejídám, ale jak jsme měla ty nevolnosti....
12. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska: no tak to je chudák...já jsem hlavně chtěla aby to měl nějak rozhozený...vím, že jako velkýmu mu to bude jedno, ale jako dítěti mu to musí být hrozně líto...
hydricka: no nemám ani jednu fotečku bříška...není o co stát :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný. Jen si odpočinout a je to v pořádku. :slight_smile:
Tak já moc pěšky chodit nemohla. Měla jsem to na druhé straně města.
U nás chce Sáru nejvíc MM, ale mě to naštěstí navadí. I když si mi víc líbí Kristýnka.
Proč by ten 4D neměl jít?
12. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska: taky hezká jména, Amálku mají sousedi v baráku, narodila se před vánoci....ten fotodeníček se mi taky líbíí a nebo tohle je taky úžasný http://www.film-shop.cz/detail.php?zbozi=955577, tuhle jsme na ní koukali z manželem v knize v Igy, taky kouzelná....
manžel se mnou taky jezdí, ale dovnitř se mnou šel jen na velký UTZ...
12. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neblázni, vždyť jsi těhotná. Tak si to musíš užívat. Vždyť jde o to jak se cítíš ty, mimi a partner a pak nějakej Dr. kterému chybí takt.
12. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amálka je moc pěkné jméno. :slight_smile:
My jsme pro Radečka dostali od našich deníček z Géčka. Vybrala jsem si ho. Zkusím ho někde najít a dám odkaz. Hrozně se mi líbil. Je pěkně dělaný a má krásné obrázky.
12. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek... to já mám nějaký fotky s bříškem- partner vždy vyfotí a někdy se je chystám možná i dát do albíka, společně s fotečkama z utz :slight_smile: ....

jj, přesně tak, těhotenství si člověk musí užívat :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: no jsem dosti skeptická po tom co mi řekl na velkým UTZ doktor, že UTZ má dosah jen 20 - 30 cm...tak právě nevím jestli to 4D půjde :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to užívám tak nějak jinak...já když chci vidět bříško, tak jdu k zrcadlu, ale vždy když se vidím tak se otočím a jdu pryč...děs...uvidím třeba se to změní.

beruska: tak je vlož ať tě taky vidíme...zajímalo by mě jestli jsme se tam nepotkali....koukala jsem že máš termín okolo mých narozenin....že by další prcek co bude ve stejný den se mnou...:slight_smile: :grinning:
12. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek