• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Bodlasku a Berusko: to je děs, co se u některých doktorů děje :angry: :angry: :angry: určitě změňte!!!! Já měnila taky. Chodila jsem k Turkové na Vltavu, taková baba. Na utz koukala, jak když ho vidí poprvý a člověku nic nevysvětlila.
Teď chodim na Jih k Radaně Bosákové a jsem spokojená. Je příjemná, má na člověka čas a všechno mu dopodrobna vysvětlí. Jediný, co mě zarazilo bylo, když jsem teď kvůli těhu cukrovce chtěla vědět, jak se mrňous drží s váhou. Utz stejně zapíná při každé poradně kvůli srdíčkum tak proič by se nemohla rovnou kouknout. No jo, jenže ty dvě minuty práce navíc by jí prý pojišťovna nezaplatila, tak to dělat nechtěla. Tak jsem si to holt zaplatila sama :unamused: Ale jinak pohoda.....Má i kardiotokograf, takže na něj nebudu muset dojíždět do nemocnice.

A jak píše Marcel, výbornej je Švec na Severu. Všechny, co k němu chodí, si ho tuze chválí.....

Kadlecko, studenou vodou s citrusama? tak to je mazec. Trochu Písařík, ne? a s virgulí kolem tebe neběhala? :wink:
17. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a Bosáková dělá jako jedna z mála i dětskou gynekologii :slight_smile:
17. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No já žádný moc velký problémy taky neměla. Nebylo mi špatně, pálení žáhy, otýkající nohy atd. ... musím vše zaklepat. Zatim dobrý. Ve 4.měsíci jsme dokonce byli v Thajsku, 12 hodin v letadle, ježdění na slonech atd. :grinning:. Všechno jsme přežili.

No místo Ponorky můžem klidně do IGY, mám to na půl cesty :grinning:, tam nebo tam, je mi to jedno.
17. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
To jo, Písařík je jasnej :grinning:. Virgule se nekonala. Nemá ani sestřičku, natož potom ultrazvuk a podobný vymoženosti.
17. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
No a kdy že někam vyrazíme? Ještě než nám porodíte :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jaru30: neboj vyměním...už jsem rozhodnutá...fakt mě štve a nechodím tam ráda....spíš s odporem....

Já jsem pro každý srazík....do Igy to má zhruba 100m :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě je to celkem jedno, můžeme klidně třeba hned dneska :grinning:. Někdy kolem 3 v IGY? Mám to deset minut pěšky.
17. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
No... já když na to tak koukám, tak tenhle tejden mám docela zabitej. Dneska nemůžu, zítra, ve čtvrtek a v pátek jedině dopoledne. Ve středu můžu zas jen odpoledne :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Středa odpoledne by šla :wink:
17. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Středu nemůžu...mohla bych zítra dopo....
17. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Středa odpo je zatim v pohodě. :wink:
17. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych taky mohla středu...:slight_smile:
17. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen budu mít čas tak max. do 18.-18.30.
17. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé, to bude pohled. Tlupa těhotných v kavárně :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no to já taky, beru s sebou dítko, snad vám to neva... :wink: :wink: a jak to vidíte teda časově, jako začátek?? já kvůli Emm spinkání.........
17. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jestli máte takovej pupek jak já tak rozhodně jo :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Akorát bodlasek psala, že nemůže...
Mě je to jedno v jakou hodinu pokud by to byla ta středa.
gabcos: Dítko určitě nevadí :slight_smile: Tak až se vyspinká, třeba ve 14? 15? Jak se ti probouzí.
17. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
14-15 je myslím na babskej sněm ok? :grinning:
17. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Zkusím to nějak vymyslet...kdyžtak bych nejela se segrou a švagrem do Třeboně. Domluvila jsem si to s nima abych nebyla sama doma...tak kdyby byl nějakej jinej program tak by to bylo taky fajn...
17. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to pro mě bude asi lepší jet do Igy dřív, dát si někde obídek a doufat že mi usne v golfkách....:slight_smile: chodí spát tak v 1, o půl 2, / někdy teda vůbec/ takže pak bysme se dostaly do Igy dost pozdě....

nepřidá se někdo na obídek?? :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi, já bych se možná na ten obídek přidala. Jedeme ráno s kamarádkou (těhotnou :slight_smile: ) za jinou kamarádkou do Veselí a předpokládám, že bysme se mohli okolo oběda vracet, tak bych zůstala rovnou ve městě. Protože jak se začnu válet doma, tak se mi pak nikam nebude chtít - se znám :slight_smile: Jestli chceš, tak mi napiš do zprávy číslo na mobil, že bysme se ve středu ještě domluvily, protože nevim v kolik přesně budu v ČB. Myslíš, že by to tak šlo?
17. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
holky srazik si uzijte :slight_smile:
17. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Obídek říkáte :slight_smile:. No to zní lákavě. Ale kde se dá v IGY dobře najíst? Je to tam samá čína nebo ne?
17. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Leda v Huse :slight_smile:
17. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
a tam vaří moooc dobře. I když je problém tam kolem poledne chytnout flek.....
17. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jjo, taky bych dala Husu, tam mají meníčka, nebo jsem posledně koukala, ze tam je nějaká nová pizzerie, jak dřív bylo subway....

Emm jí už skoro všechno, tak mi to je jedno, pizzu by taky asi dala... :wink:
17. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Na pizzu jsem tam koukala, ale nevypadala moc vábně. Taková nebarevná, šizená mi přišla :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
já šla na druhé straně, jen jsem to zaregistrovala, takže pizzu jsem neviděla... :grinning:
17. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Pizzu jsem taky neviděla, ale v Huse je to fajn. Chodili jsme tam s kolegama, když jsem ještě pracovala - měli jsme to jen přes silnici z O2 :slight_smile: Maj tam meníčka za dobrý ceny. Sice je tam vždyck plno, ale rychle se to střídá, pač tam lidi choděj fakt jen na obědy, takže stačí třeba 5 minut počkat a místo se uvolní.
17. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jak? :wink:
Kdo nepůjde na obídek, tak sraz je ve 14 nebo v 15 hodin? a kde? v kavárně nad hlavním vchodem? A kdo tedy přijde?
Kdo jde i na obídek, tak čas zatím neni danej....záleží, kdy se Marcel vrátí z cest.
Bodlasku, tak to kdyžtak zkus nějak přesunout, jestli to jde :wink:
17. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek