• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
jaru30: možná bych šla s vámi na ten obídek...docela dobrej nápad....
17. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já s juniorem :grinning: dorazíme taky už na papání. Tak u bočního vchodu? V kolik ujasníme zítra?
17. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Koukám, že tu domlouváte srazík. Ráda bych vás poznala i osobně, ale ve středu nemůžu. Vrátí se MM po měsíci rehábky a bude mít středu ještě volnou, tak si ho budeme užívat. :slight_smile:
Jinak jak jste probírali poslíčky, tak to vůbec netuším co je. Vůbec jsem je v prvním těhu neměla, tak doufám, že teď to bude taky tak. :grinning: Zato poznat jestli rodím či ne, pro mě byl hrozný problém. Neměla jsem naštěstí žádné bolestivé kontrakce, takže jsme jeli do nemocnice s tím, že nás pošlou domů. Jediné podle čeho jsem se orientovala bylo to, že to bylo pravidelné. :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, že na ten oběd by nás mohlo být víc. Jaru, ty půjdeš taky? Že bysme to teda dali rovnou na ten oběd všechny.
17. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak paráda...:slight_smile: já budu na netu zítra jen ráno a pak až večer, mám kontrolu a pak razím na celé odpoledne ke kamarádce...

těším se na Vás !! :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, budu se snažit :slight_smile: Jenže dopoledne musim na finančák, tak snad tam nebudou davy. A v kolik tak, odhadem?
17. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to tipla mezi 12 a 13, nevim fakt jak se vrátim. Tak se domluvte na kolikátou chcete a já nějak dorazim. Jaru, ty to určitě zvládneš, tak já se ti pak ozvu a řekneš mi dyštak jestli jste v tý Huse nebo co a jak.
17. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem právě chtěla navrhnout já tobě :grinning: Aby, až se budeš vracet, tak abys mi dala vědět, v kolik dorazíš do Igy a já buď řekla "stíhám - nestíhám" :grinning: Známe finančák, že jo :unamused:
17. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jak to vidíte s tím zítřkem? Já bych to dala kompromis - 12,30 před bočním vchodem? Poznávací znamení velký pupík :wink:. Kdo je pro ať zvedne ruku :grinning:.
18. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to klidně šoupla až na 13:30. Aby jsme to všechny stíhaly :slight_smile: Ale jestli to nejde, nevadí. Kdyžtak dorazím o chvilku pozdějc :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
půl 1 mě vyhovuje, hlavně kvůli Emm, aby se pěkně napapkala...:slight_smile:
18. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff, tak mi miláček konečně rozchodil net, celej den nám nešel. Já bych to taky dala v těch 12:30.
Dyštak mi někdo prosím napište číslo na vás, abych se ozvala, jestli stíhám nebo ne, ale myslim, že bych to měla stihnout. Abyste na mě zbytečně nečekaly.
Jaru a my si můžem dát vědět tak jako tak.
18. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se sejdem teda mezi 12,30-12,45 u toho bočního vchodu a zbytek dorazí později? Je to ok?
18. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A do kolika to tak vidíte holky? Já bych třeba dorazila dýl.....kdyžtak mi písněte někdo do IP tel, napsala bych jak jsem na tom.
18. kvě 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj mamky a nastávající mamky jdu poprosit o radu skrz plavání miminek zrovna řeším tohle dilema,prosím pokud máte s plaváním kojenců nějakou zkušenost přihoďte mi názor na http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/plavani-kojencu-ceske-budejovice/?collapse=true&page=last&post=last předem díky :wink:
18. kvě 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,
tak my s tím počítáme, pojedeme do města už dřív a mrkneme se ještě po obchodech....kdyby byla změna, dejte mi prosím vědět,ju?? Pošlu do IP telefon...
19. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Moc se omlouvám, že jsem nedorazila. Ale když už jsem se k nim tak vetřela tak jsem tam nechtěla segru nechat samotnou. Hezky se o mě teď starají. Jak jste si to užili?
19. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Doufám, že jste si užili pěkně srazík. :slight_smile:
Bodlasku určitě jste si užili pěkný den a to je hlavní. :grinning: Byli jste nakonec v té Třeboni?
20. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,
myslím, že srazík byl fajn, takový poklidný...jsem ráda, že jsem Vás poznala !! :wink:
Hodím sem fotečku....:slight_smile:
20. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super fotečka. :slight_smile:
20. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já myslím, že na to, že jsme se viděly poprvé, to nebylo špatné :slight_smile:
20. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak se dneska hlásím. Okolo druhé jsme doma spadla na pravý bok, tak jsme raději jeli do nemocnice jestli je vše v poho. Udělali monitor, UTZ a vyšetření, vše OK akorát mě bolí pekelně ta kost. Tak snad bude vše OK. Jinak mě Dr. předala do rizikové poradny, jdu tam v pondělí. Prý kvůli mým kyčlím a protilátkám. Nelíbí se jim že mám na kyčle 2 roky starou zprávu, tak to chtějí prokonzultovat a rozhodne se jestli nás nechají rodit normálně a nebo půjdeme na císaře. Já císaře nechci, špatně se po operacích hojím.

Jinak jsem ráda, že se srazík povedl. Mrzí mě že jsem nebyla, ale snad se s vámi ještě uvidím.
20. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku: tak hlavne, ze je malej v poradku, dobre, ze jste tam jeli
a jak se jmenovala ta doktorka v nemocnici? :slight_smile:
akorat mne zarazi, ze Tuma te tam neposlal automaticky sam... ikdyz u neho uz nejsem nicim prekvapena :angry: .... mne ted stacil ted posledni hovor s nim :angry:

jinak ja jdu taky do riziovk v pondeli, akorat do druhyho patra a ty asi do prizemi :slight_smile:
20. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska: no taky jsem ráda, docela mě to uklidnilo....doktorka se jmenovala Šárka Verdánová, přišla mi nějaká nabubřelá, ale ke mě se chovala v pohodě, stejně jako sestřičky na porodním sále. Pochválili mě že jsem přijela.
Ne neposlal, doktorka se taky pozastavila na tom že od ortopeda nic nechtěl, že mu to stačilo. No tak uvidíme. Nene taky jdu do druhého patra, na kolikátou jsi?
20. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku: my jsme objednani na desatou :slight_smile: .... je to teda plus minus-vim, jak to na odd. chodi :slight_smile:
i u mne se doktori pozastavili nad tim, ze mne pri prvnim krvaceni nikam neposlal a placentu nevysetril :angry: ....
verdanova... nejsem si jista, mela blond nebo cerny vlasy? :slight_smile:
ja teda nemela prijem dobrej- doktorka mela spatnou naladu- prijela jsme v noci, asi jsme si vzbudila, byla na mne hruba- v tu chvili mi to bylo aj jedno, hlavne, aby vedela, co dela...a malej byl v poradku.....
ale musim rict, ze z vlastni zkusenosti vim, ze doktori tam jsou fakt odbornici - vim o cem mluvim :slight_smile: a jen doufam, ze tam budu chodit , k tumovi uz nechci :angry:
20. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska: no tak to se tam sejdeme, já jsem taky desátou....měla vlasy tmavé....sestřičky tam byli fajn, ona drobet otrávená, ale chovala se v poho....
20. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku: :slight_smile: tak hlavne, ze byla v poho :slight_smile: ....a hlavne, ze je malej v poradku :slight_smile: ....
tak to se tam uvidime... jdes sama? ja budu mit s sebou tatku :slight_smile: ....
20. kvě 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula : ne nejdu, já už nikam moc sama nechodím...tkže budu mít sebou taky taťku :slight_smile:
20. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku: :slight_smile: .... jste, ze ty tatky mame :slight_smile: ....
ty to mas uz fakt za par :slight_smile: ....
20. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek