• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
beruskanula: jojo ještě že ho mám...ten můj se tak dneska lekl, že mu natéká rameno...děs....teď odjel na noční...
20. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodli ten muj byl taky desne vylekanej a uplakanej :pensive: ....

prosimte, co vse mas pripraveno do porodky?
20. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula : popravdě...ještě vůbec nic :slight_smile:
budu si brát župan, košili, sprcháč, ručníky, hřenen, kartáček, pastu, čelenku, sponky, pantofle, musím ještě koupit bepanthen a asi pro jistotu ještě ty síťované kalhotky
20. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku vsak mas jeste cas :slight_smile: .... ty sitovany =prave resim :grinning: ....
bepanthen je fajn- mam ho na bradavky... a v nemocnici jsme ho pouzivala skoro na cely telo - prijde mi tam desne tvra, drsna voda :angry: :confused: .... se loupu jeste ted...tak mi tatka koupil neutrogenu a uvidime
20. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula: no vzhledem k tomu co se mi poslední dobou děje, bych měla být nachystaná....:slight_smile:...no nevím jestli je koupit, PA na kurzu říkala že vše dostaneme, tak nevím...
jo až tak je to tam s vodou, měla by být stejná jako všude v ČB....to musím vědět když dělám to co dělám :slight_smile:
20. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku: ja bydlim v tejne a tady je opravdu jina voda :sweat_smile: .... jsem asi zvykla na ni, no....
my kurzy nakonec navstevovat nebudeme....
jj, v poroce vetsinou vse dostanes :slight_smile:
20. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
v porodce :slight_smile:
20. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula : no my chodili do kurzu jen do červeného kříže, bylo to fajn, vede to porodní asistentka z ČB....akorát jsme nebyli na péči o novorozence, měla jsem chřipku jako trám tak jsme tam raději nelezli...
tak uvidím jestli vše stihnu ještě nakoupit, možná to udělám v pondělí v lékárně až budeme ve špitále...
20. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakou kosmetiku pro malyho mate vybranou? :slight_smile:
20. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tady jede koukám pěkný dialog... :grinning: :grinning:

kosmetiku doporučuji SebeMed, Weledu....radím z vlastních zkušeností !!! Sebamed nám zajistil hebkou pokožku, nikdy žádné pupínky, opruzeniny nic.....Max. spokojenost !!! :slight_smile: :wink:

ty jo, asi bych měla taky začít balit tašku do porodnice... :wink:
20. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
myslím, že srazík byl moc fajn. Jste fajn, dobře se s vámi povídá a hlavně je fajn potkat se a popovídat s dalšíma těhulkama.
A Zuzanka s Emmi úplně rozkošný :slight_smile:

Mě švagrová doporučovala kosmetiku Hipp, že s ní jsou spokojený
20. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky jsem koupila seba med. Hlavně proto, že malej může mít po mě ekzém :slight_smile: Ale Hipp si taky chválí. Hlavně né Johnsons.
Gabčo, ty ještě nemáš sbaleno? :sweat_smile: I když ty už mášv tomhle praxi.... to tam nahážeš během 5 minut a jedeš :grinning:
20. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
teda chvilku tady člověk není a pak je to na román :grinning:.
Srazík by fajn, jen mě mrzí, že jsme trochu provokovali s těma sladkostma :sweat_smile:.
Já byla dneska na kurzu u ČK, na tom předpotopním videu o porodu. Snad z toho nebudu mít noční můry.
20. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to teda vůbec nemrzí s těma sladkostma :grinning: Klidně bych si dala jahůdky znova :slight_smile: Jsem to ale sobec.

Slyšela jsem, že v ČK pouštěj nějaký šílený video. Tak ať se ti o tom nezdá a snad tě to moc nepostrašilo.
20. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle není ani tak šílený, jen asi 30 let starý, s mladičkou Saskií Burešovou, zhruba v tý podobě z filmu Slunce, seno :grinning:ani
20. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj Kadlecko, vám pouštěli na kurzu video s porodem? :sweat_smile: to se ještě dělá? :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dělá, tatínci se dost bavili :grinning:
ještě že jsem šla sama, ten můj by k tomu měl asi dost poznámky
jo a taky v tom videu furt propagovali Johnson´s kosmetiku a nic jinýho :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ráda, že nám ho neukazovali. Přítel by to asi nevydejchal :grinning: ten neměl žaludek ani na to, aby mi při stimulce píchal do břicha injekce.... :slight_smile: Takže bude při porodu sedět pěkně u hláfky. No já jsem i ráda, nemusí vidět úplně všechno :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Johnson´s fakt nebrat. Aspoň néé na čerstvý miminko. Prej maj po něm vyrážky.....a to už mi řekla spousta mamin.
20. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, holky... my vybrali taky sebamed a slysela jsem i chvalu na welledu a hipp :slight_smile: ....
johnson je desne alergenni
20. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se přimlouvám že Johnson na miminka nee !! na starší už v pohodě,ale mimískové na něj mají hodně často alergii a osypají se !!
mě popravdě není moc sympatický ani Hipp, ale to je už na ostastních maminách... :wink:

Jaru, přístí týden si zabalím, musím si to dám apson na kupičku, tuplem, když plánuji rodit dřív... :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy holky, vy jste drbny. :grinning:
Já jsem používala Niveu a byla jsem taky moc spokojená. Už jsem si jí koupila i na druhé mimi. :slight_smile:
Od Johnson´s jsem dostala od kamarádky olejíček, tak jsem ho alespoň používala na kurzu na masáž, ale pak jsem skoro celej po roce vyhodila.
20. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak teď jste mě pěkně vystrašili, já mám nakoupenou kosmetiku Johnson...takže asi budu muset ještě někam skočit pro něco jiného....
20. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy jste teda sikovny se srazikem :slight_smile: kdybych byla jeste tehu, tak se pridam, ale ted s raubirem je to uz narocny :slight_smile:
ja nic pred porodem malemu nekupovala, v porodnici jsem dostala dva balicky vzorecku od ruznych firem, muzu rict ze jeste ted z toho zijeme, koupila jsem jen pletove mleko od hippu, to je fajn, ja bych pockala az co ozkousite a podle toho nakoupit, jinak dr. nam rikala at moc nemazeme, kdyz je to uplne pidi mimi a moc kladne se nestavela k nejakemu velkemu olejovani
20. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste z vlastni zkusenosti doporucuji vzit sebou pro mimi ponozky, davala jsem je simonovi na noc, lezeli jsme u okna, a na pokoji bylo na padnuti, tak jsme dost vetrali, tak aby mu nebyla zimka,
pak jsme uzili vlastniho dudlika, protoze jsme si jeste polezeli na neonatologii se zloutenkou a kdyz byl malej uz cinnejsi, pomohlo mu to na zklidneni, sice je na oddeleni meli, co se mnou byla na pokoji pani, tak male ho dali, ale dudlik byl velky jak pro 3-lete decko, takze bez efektu
a jeste co jsem uzila, byly vlhke ubrousky pro mimi, sice ty jejich ubrousky v nem. jsou taky v poho, daji se namocit, ale tohle bylo pohodlnejsi
20. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
janie24: díky za rady co do porodky, sice ještě nemám zabaleno, ale určo to přihodím do tašky :slight_smile: A co malej? Jak to zvládáš? :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
janie: Ty jsi rodila v Krumlově asi že jo? V BUdějcích jsou dudlíky totiž zakázaný, natož aby je tam rozdávali.

Dneska jsem viděla v Globusu, že maj akci na dětskou kosmetiku Nivea, tak už jsem po ní šahala, ale nakonec jsem nekoupila, protože mi švagrová slíbila, že mi koupí Hipp. Tak snad na to nezapoměla :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janie, to bys zvládla i s miminkem :slight_smile: A my bysme se aspoň pořádně natěšily na prcky :slight_smile: Tak příště, ju? :slight_smile:
Díky za tip na věci do porodky. Vlhčené uborusky už mám sbalené. PA na kurzu říkala, že jsou ideální i pro nás, na utírání po šití místo suchýho toaleťáku....Doporučovala pak taky náhradní deku pro mimi. Tak tu taky mám.
Ale ponožtičky a dudlík mě nenapadli, hned je tam přihodím! :slight_smile:

Bodlasku, třeba budete s kosmetikou v pohodě. Určitě existují i mimi, kterým to nic nedělá :slight_smile:

Marcel, v Budějcích jsou dudlíky zakázaný? :confused:
20. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to maraton s malym, zatim nezvladam nic moc jinyho :slight_smile: trapi nas prdiky a bez mamy neda ani ranu, porad by se nejradsi choval, jinak je rev, tak doufam ze ho tim nerozmazlim a to ubulankovani taky brzy skonci
rodila jsem nakonec v CB, jak jsme lezeli na neonatologii, tak tam to bylo bez problemu s dudlikem, je pravda ze tam je uplne jinej rezim nez na sestinedeli, ale podle me je to hlavne o lidech, pokud mrne v noci nespi a je najedeny, tak samy sestry mi rekli jestli mam dudlika, at mu ho dam ..aby meli klid :slight_smile: byli jsme tam exemplarni kousek, Simon mel 3770g, takovej obr mezi tema malejma mimi a hroznej rvoun, ponozky a dudlik v tasce uz misto nezaberou a uvidite zda to uzijete ...
decku nam na sestinedeli zapujcili, ale byla hodne pidi, takze to neni spatny napad vzit si svoji
tak uvidime jestli zvladneme dalsi srazik :slight_smile: ted by vas ten nas krikloun spis mohl jeste odradit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, my se nenecháme odradit. A hlavně, až bude další srazík, tak už mimča budeme mít všechny :grinning: tady to máme všechny "za pár", bych řekla.......
A co nějaká fotečka mrňouska? :dizzy_face: koukám do alba a nic nevidím :sweat_smile:
20. kvě 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek