• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Jaru, jdu až o půl 2.... :wink:
26. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaaa, tak držím pěsti!!!
Koukám, že jsi taky na FB. Komentovalas fotku mojí kámošky :grinning: Ten svět je malej :grinning:
26. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy se s Miškou znáte??? :wink:
26. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasný, už několik let :slight_smile: Vysvětlim. Můj brácha měl za ženu Renatu, což je sestra Vildy. A Vilda je Mišky manžel :grinning:
26. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aháááá....:slight_smile: tak to jo...:slight_smile: no svět je malý...:slight_smile:
26. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak já se raději dopředu rozloučím, kdyby si mě tam zítra nechali. Pro jistotu bereme sebou tašku, kdyby náhodou. Moc se mi tam nechce, ale co se dá dělat. Tak buď se tu zítra uvidíme a budu doma ještě o víkendu a nebo až mě pustí domu....Tak pokud půjdete někdo příští týden rodit tak na vás budu myslet.....a držet pěstičky
27. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: Tak ať vám to dopadne všechno co nejlíp a nemusíš tam být moc dlouho.
27. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap: děkuji moc...uvidíme jak nám dopadne zítra monitor, ale pondělí máme jisté :frowning2:
27. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku: :slight_smile: taky na vas budeme moc myslet a neboj, vse bude dobre, oba budete v poradku, za chvilku budes drzet vaseho chlapecka v naruci a to prebije i pobyt v nemocnici :slight_smile: .....kazdopadne vim, jak se citis, co se tyce pobytu v nemocnici a doufam, ze budes mit fajnky spolulezici, teda pokud neuvazujes o nadstandardu :slight_smile:
27. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: děkuji moc...jojo je fakt že budu mít prcka za chvíli u sebe a na všechno zapomenu...už se na něj strašně moc těším :slight_smile:...o nadstandardu určo neuvažuji na to není financ a hlavně být celý dny sama taky není nic moc....
27. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku: :slight_smile: uz to mate za par :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula : jo to jo.,.
27. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku taky drzim palecky, at je vsechno na pohodu !!! :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a uz jsem konecne pridala fotky Simunka
27. kvě 2010 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,
nějak se teď poslední dobou nedostávám k pc.
Všem co mají kontroly, monitory apod. držím palce. Ostatním bezbolestné porody :grinning: . Máme to tu většinou už za pár.
Já jdu 3.6. na kontrolu. Vypadá to, že se malej pořád neotáčí. Tak jsem zvědavá. Jinak snad celkem vše ok.
28. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík,

nějak jsme nepodala hlášení ze středečního monitoru..no taky nebyl ukázkový, Sofinku jsme pořád budili, různě se natáčeli, stáli, dřepěli atd., ale prý to je v normě, byl lepší než v úterý, tak to nechali být.....takže jdu ted v uterý zase ke svému gynekologovi...

Bodláškovi držíme pěstíčka, aby bylo vše v pořádku !! :wink: :wink:
28. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusko, kde jsi sehnala prodím ty plenky Fixies?
28. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨hydri... veskerou kosmetiku, plenky a pod. jsme objednali na internetove lekarne
28. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda. Chtěla jsem jeden balíček. Dávali nám je v porodnici, když jsem tam byla s Radečkem a hrozně mi vyhovolali. Ale sehnat je tady to nejde. Ale tak máme jiný. :slight_smile:
Ale stejně děkuji.
28. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri... se nedaj koupit normalne v lekarne?u nas tusim maj vse od fisies, prebalovaci podlozky, prsni tampony, tak snad nebude pripadne problem sehnat i ty plinky.... ja teda budu latkovat, ale od porodky a na cesty napr. do poradny buud pouzivat, hlavne ze zacatku papirovky, tak jsem koupila na zkousku tu bellu a fixies :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hydri, já Fixies taky viděla všude možně, určo je seženeš.....:slight_smile:
28. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni mají všude jen ty podložky a tampóny do podprsenky, ale plíny jsem moc neviděla. Tak třeba na ně ještě narazím. :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak se hlásím ještě z domova. Dnešní monitor i tlak OK. Takže v pondělí dopoledne na příjem na porodní sál. Ptala jsem se co mě čeká, tak mi bylo řečeno, že pokud budou porodní cesty připravené začnou mi porod vyvolávat a pokud ne tak nejdříve zaváděcí tabletu na přípravu porodních cest a pak budou vyvolávat. Tak to je asi tak vše, takže v neděli jsem tady naposledy a v pondělí mažu.
28. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku.... uf, jsme na tebe dneska celej den myslela :slight_smile: ....
a kdyby daly zavadeci tabletu, tak neboj, pokud nezapusobi prvni, urco zabere druha :slight_smile: - moje jedna spolulezici prisla, a po dvou dnech ji odvazeli na sal- druha tableta zacala pusobit :slight_smile:
a uvidis, vse bude dobre :slight_smile:
28. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakej doktor tam dnes byl?
28. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: ty jo ty jsi hodná..to je hezký že na mě někdo takhle myslí.....
dneska...vydrž jdu se podívat do papírů :slight_smile:...vím že byla mladá, hodně mladá....MUDr. Šlaková....
28. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku: jj, myslime na tebe.... a uvidis, bude to dobry....jj, doktorka Šlakova... hodna, mila :slight_smile:
my vcera byli na 3Dutz :dizzy_face: a v utery nas ceka poradna.....
jo a dnes nam jeden montaznik udelal duznu do novyho lina :angry:
28. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: jojo byla fajn...
a jaké bylo 3D? v úterý to zvládni a nedej se...:slight_smile:
montážníka bych zabila...to by mě tedy pěkně nasral......nám se pro změnu v noci na pátek někdo prošel po autě, 3 důlky ve střeše, poškrabaná haupna a kufr...taky bych ho zabila....
29. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku: utz dobrej, malej teda hajal, ale pak dal na tatku a jeho lechtani a krasne spolupracoval.... :slight_smile: ... fotecky mame v albiku :slight_smile:
jj, neboj, ja se nedam :slight_smile: ....
jejda, s tim autem to je taky neco :angry:
29. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: super, že jste si to užili....to jsem moc ráda...je moc krásný zážitek. Byli jste nakonec u Čutky? Jinak fotečky super, malej bude fešák :slight_smile:)
29. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek