• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
bodlasku: diky :slight_smile: , dle sestricky je cely maminka :slight_smile: :dizzy_face: ... jsem tvrdila celou dobu, ze ma nosik po mne :grinning:
jj, u cutky, sestricky nas vzali jeste pred otvirackou :slight_smile: ... mocinky hodny, museli se na nas vystridat dve :grinning:
krasnej zazitek, kdyz vidis, co vsechno v brisku a jen za tu chvilku dela :slight_smile:
a jak se citis?
ja pocituju, ze mi obcas tvrdne brisko :pensive: ... v utery to reknu doktorovi tak snad mi na to neco rekn, pripadne da magnosoliv, co mi davali ve spitale
29. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: jojo je to krásný...mě víc bavilo koukat na manžela, ja mu září očička :slight_smile:
Cítím se v poho, jen nervózní...nevím do čeho jdu a to mě znervózňuje...taky takové ty myšlenky, jestli všechno zvládnu, jestli se o malého dokážu postarat a jestli budu dobrá máma, ale to je asi normální.
No tak ti přeji hodně zdaru, já když jsem po něm chtěla napsat magnezium na křeče v nohách tak mi řekl, že mi ho nenapíše aŤ si ho koupím.
Jinak se na dnešní noc stěhuji, manžel jede pro tchýni na letiště tak budu vegetit u segry :slight_smile:
29. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodli: zvladnes to!!!!! :slight_smile:
no uvidime, kdyztak si koupim neco jako je magnosoliv sama :zipper_mouth: ....
a sbaleno uz mas, ne? :grinning: :grinning:

tak ten veget u sestry si uzij :slight_smile:
29. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Bodlasku, určitě to zvládneš!!! :slight_smile: Přesně to mě trápí taky a všichni mi na to říkají jediné, pokud o tom takhle přemýšlíš, tak je to dobré, budeš ta nezodpovědnější a nejlepší máma. Takže neboj se nic, Šimon bude mít bezva mámu!!! Moc držím palce, ať to všechno dopadne dobře.

Berusko, krásný fotečky!!! :dizzy_face: já byla taky nadšená :slight_smile: Jediný, co mě mrzelo bylo, že celých těch 20 minut hledala sestřička ten nejlepší obličejík, což už je pak ke konci trochu nuda, protože vlastně koukáme pořád na to samé. A mě by přitom tak zajímaly třeba ručičky, nožičky, prdelka :wink: :grinning:

Holky, až teď jsem si všimla v průkajdě, že jsem v kolonce cervix score skočila z 0 na 4. Kam až to CS musí vylézt, aby bylo možné říct, že je nachystáno k porodu? Jak jste na tom vy? :slight_smile:
29. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru: diky moc :slight_smile: ... jsme taky nadseni... nam utz delali hodinu :slight_smile: .... a vzhledem k tomu, ze jsme byla uz 29+6, tak jsme se zamerovali jen na oblicejicek
taky jsme si rikala, ze by nam toho pindika mohla ukazat- abych ho videla :grinning: - pro pocit, ze se gyndar nemylil, ale i sestra hned na zacatku rikala, temn je peknej-aniz bychom ji rekli, ce cekame chlapecka :grinning: ....

ad cs... ja jsem o dost min tehu nez vy... tak jsme rada, ze mam cs0 :slight_smile:
29. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jaru já mám CS 2. Ve čtvrtek jdu na kontrolu ke svýmu dr. Nechci nějak plašit, ale řekla bych, že se mi postupně trochu uvolňuje hlenová zátka. Myslíte, že je to možný? Konzultovala jsem to s kamarádkou a říkala, že to měla skoro stejně. A do 14 dnů rodila :grinning:.
Jinak snad všechno ok.
30. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barusko, já právě měla ještě před tejdnem CS0 a najednou to skočilo na 4. Tak jsem na to koukala jak zjara :grinning:

S tím utz...představ si, že mi někteří říkali, že jsem houpá, že jsem tam byla, protože jsem se připravila o to nejhezčí překvapení, a to...jak bude mrňousek vypadat :pensive: Ale mě je to jedno!!! :grinning: na živo to stejně bude zážitek :dizzy_face:

Ahoj kadlecko, no možný to je...:slight_smile: Ze mě zase ve čtvrtek vyšplouchlo trochu plodovky. Pak bolesti jak prase....večer se mi zdálo, že se mrňous moc nehejbe, ani v noci mě nebudil, ani ráno nic nedělal (přitom když snídám, tak tam dělá psí kusy), tak mě tak vystrašil, že jsem si radši v pátek ráno sjela na monitor. Říkám si, radši jet jednou zbytečně, než přijdet pozdě! Zvlášť, když máme vymodlený miminko z IVF. Naštěstí byl v pořádku!!! :slight_smile: Akorát ten čípek nějak povolil...... :sweat_smile:
30. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, Berusko...tam mělo bejt :grinning:
30. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru: v poho :slight_smile:
tak snad to cs nepotka i mne :grinning: takovej skok.....mne teda obcas tvrdne to brisko :pensive: ...radeji to mudrovi reknu....
a nerikal ti to nekdo, kdo na 3d nébyl a treba zarli? :astonished: ... mam bohuzel i takove zkusenosti....
ale rikam si, ze nase detatka jsou ve skutecnosti jeste krasnejsi :slight_smile: , my jsme s tatkou radi, ze jsme na ten utz jeli... krasssnej zazitek :slight_smile: :dizzy_face:

holky, jen pro zajimavost... jak poznam tu hlenovou zatku?
30. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusko, tak po tom už jsem taky pátrala :grinning:
na netu píšou různý věci. Někdo, že vypadá jako bílej rosol, další že je jako nažloutlej hlen, další psala, že je s příměsí krve....někdo tam psal, že je jak silnější výtok. Každá to má jinak ale prý to 100% poznáme. No to jsem sama zvědavá :grinning:
Někomu prý odchází pár dní před porodem, někomu třeba i týdny před porodem :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru: ty vogo bilej rosol, nazloutlej heln, to je jak vytok, ne? :astonished: :grinning:
spis se u sebe spoliham na to, ze poznam odtok plodovky a kontrakce :sweat_smile:
30. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak já stále vegetím u segry, vydrželi jsme než se kluci vrátili z Prahy do půl pátý a v deset už jsem byla vzhuru.No jak člověk nespí doma tak to stojí za houby, ale jinak v poho.
Já už mám CS 4 asi tři neděle, ale je fakt že za posledních necelých 14 dní mě nikdo spodem nevyšetřoval tak nevím jak na tom jsem, to se dozvím asi až zítra. Holky nechcete mi někdo dát na sebe tel. ať vám můžu dát zprávu až se Šimon narodí? Nebo počkáte až budeme doma?

@beruskanula: no sbaleno mám tak na půl. Manža jde dneska na noční od šesti tak mám čas to nachystat abych byla ráno hotová. Mám tam být do jedenácti tak MM říkal že pojedeme tak na desátou.
@jaru30: děkuji moc. Alespoň vím že to netrápí jen mě.
30. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jooo, obojí poznáš :slight_smile:
Mě jen zaskočilo, že té plodovky bylo tak málo. Žila jsem v domnění, že když rupne voda, tak je vody na půl kýble :grinning:
Ale dr. říkala, že to může být. Že je tam třeba jen malá prasklina, kterou pak hned mimčo zase ucpe hlavičkou...a ona se ta trhlinka pak zase sama zacelí.
Ale sestřička na gyndě na mě zkoušela, jako jestli jsem si to nespletla s močí :unamused: To mě dostala. Za prvé jsem byla vyčuraná a za druhé vim bezpečně, odkud to ze mě vylítlo :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru: tak spoliham na to :grinning:
to je jako ja orvne jsem krvacela a doktor se mne ptal, resp. pak konstatoval, jestli to vubec bylo odtama... :angry: tim mne jako dostal....
30. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já občas mívám takový žlutohnědý výtok, prý to je ono. Asi to má fakt každej jinak. A sem tam malinkej flíček krve. Uvidíme co mi na to poví dr. v ten čtvrtek.
30. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a Zuzka je maminkou.... :wink: :wink:

Dneska se ji narodila Lucinka, má 4115 g a 54 cm, takže krásně dopečená slečinka...:slight_smile: Moc gratulujeme !!!!!

:wink: :wink: :wink:
31. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratulujuuuuuu!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Krásný zprávy takhle při pondělku :slight_smile: Přeju, ať je malá zdravá jako rybička a dělá jim samou radost!!! :slight_smile: Těším se na fotečky!!!
31. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Zuzce také moc a moc gratulujeme. Má tedy pořádně dopečenou slečnu. :grinning:
My byli dneska na KO. UTZ byl v pořádku, první monitor taky.
31. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzce taky moc gratuluju :slight_smile: ..... preji, at je mala zdrava, stastna a rodicum dela jen samou radost :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dostala jsme sms od bodlaska..... lezi na riziku, zatim netusi, co s ni budou delat -doufa, ze malej bude tenhle tyden uz na svete, dle utz ma malej Simonek 4kila, v kazdym pripade nas bude informovat a psala, ze to vypada, ze kapla na dobry spolulezici :slight_smile:

31. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruska, dík za info. Tak snad už bude mít malého co nejdřív u sebe. :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po víkendu. Gábi vyřiď Zuzce taky že gratuluju.

My jsme celý víkend hlídali synovce, je mu rok a půl, a byl to docela záhul. Jsem zvyklá se válet doma najednou takovej zápřah, ale bylo to super, pěkně jsme si ho užili.

No já koukám, jak už se nám to začne pěkně rozjíždět a bude se tu postupně rodit :slight_smile: Já teda vůbec nějaký příznaky nemám a jsem ráda, že si můžu od vás přečíst nějaký zkušenosti.
Jaru, to cs je teda zajímavý jak to najednou poskočilo. Vůbec nevím jak to může postupovat nebo jak dlouho se to může takhle držet, ale myslim že to je hoodně individuální a u každýho to může bejt úplně jinak.
31. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no k tomu CS....já třeba měla s Emm CS4 měsíc a půl... :grinning: :grinning:

a myslíme na Bodláska....

:wink:
31. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusko, díky za info! Snad to bude mít bodlasek rychlý a co nejmíň bolestivý :slight_smile:

Marcel, jen pěkně trénuj. To se hodí!!! pak už to budeš zvládat levou zadní :slight_smile: A neboj příznaky brzy začnou :grinning:

Gabco, měsíc a půl? tak už nedáme :grinning: Do termínu chybí jen 14 dní a přenášet se nebude. Stejně mam tucha, že vyleze dřív :grinning: On je totiž hrozně zvědavej....
31. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, já mám taky tucha, že vyleze Sofísek dřív, takže si tam dáme rande, ju?? :wink: :wink:

já to myslela v tom směru, že někdo má CS1 a rodí a někdo CS4 a nic se neděje....jejda, za měsíc a půl bys asi už praskla, ne?? :grinning: :grinning: :grinning:

jo a nadstandarty nejsou ani náhodou volný..:frowning2: Zuzka žádala a prý je plno a hodně rezervací dopředu, takže se prý nechytá...
31. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, za měsíc a půl bych břicho už táhla po zemi :grinning: :grinning:

Hele, s těma rezervaceme se mi to nezdá. Na kurzu jasně říkali, že rezervace nedělají. Zkoušela jsem to i teď, na tom předpříjmu u sestřičky, a ta mi řekla to samé: rezervace nééé, řekněte si o něj až přijedete k porodu. Dřív to bohužel nejde. Tak nevěš hlávku :slight_smile: Věřim, že to vyjde! :slight_smile:
31. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím jestli to josu přesně rezervace, ale říkala lidi v pořadníku....tak nevím jak to nazvat... :grinning: :grinning: ...každopádně je na normál.pokoji

ale mě ani o ten nadstandart tak moc nejde, chci ho kvůli návstěvám, když máme Emmi, ne kvůli sobě... :wink:

tak kdy hodláš rodit, tento víkend?? Že bychom se domluvily.... :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leda, že by tam teď měli hafo porodů a všechny si u příjmu řekly, že ho chtějí. Tak pak bych pořadník chápala...ale hele, co je teď, nemusí bejt za tejden :grinning:
Když vyjde, jenom dobře. Taky to chci spíš kvůli návštěvám....a když nevyjde, tak ve dvou na pokoji se to zvládne. Teda, pokud to nebude některá z našich opálených spoluobčanek :wink: To bych čapla mimi a zdrhala......
Mi stačilo, když tam nedávno jedna z nich rodila. Dole u vchodu už se šrotovalo celé její široké příbuzenstvo. Chyběly jim už jen kytary, chlast a party mohla začít :slight_smile:

Čoveče, o víkendu už by to šlo.....zkusim se domluvit s Matýskem, jestli už chce ven :wink: Checht, to by byla sranda, kdyby jsme se nakonec sešly spolu na pokoji :grinning:
31. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že se snaží dávat opalené k opáleným.... :grinning: :grinning: :grinning: to bych asi taky nedala..... :frowning2: :frowning2:

no sranda by to byla!! :slight_smile: já bych fakt ráda rodila dřív, přenášet tentokrát prosím NEE... :wink:
31. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a děláš pro to něco? :wink: myslim jako dloooouhéééé procházky, sex, mytí oken.... :grinning:
31. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek