• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
no včera jsem to přehnala na zahradě a od té doby cítím bříško, ale asi z toho nic nebude....
navíc ono setřít a uklidit ceký barák mi dá pěkně zabrat, potom jsem k.o. vždy - zrovna dneska dopolko...

nic extra pro to nedělám tentokrát.....u Emm sem vyzkoušela vše možné a stejně se ji nechtělo potvůrce.......až poslední 5 km procházka ji udolala...:grinning: :grinning:

vy už pro to něco děláte?? :wink: :wink:
31. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
čoveče, nic :slight_smile: já si říkám, že až bude ten správnej čas, tak vyleze sám :grinning:
Na jednu stranu se na něj hrozně těšim, ale na druhou stranu mi vyhovuje, že je ještě v břiše. Protože jsem v klidu, tam mu relativně nic nehrozí, je mu tam dobře........až se narodí, tak veškerej klid bude v háji a začnu plašit, jestli mu nechybí tohle, jestli mu nechybí támhleto, jestli to dělám dobře. Člověk se bude pořád jen a jen bát.....
31. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Zuzce gratulace. Se má, že už to má za sebou. No u nás je to dosti tragický. V sobotu jsem sekla trávu. Doma v bytě máme vystěhovanou kuchyni, děláme novou elektriku, budeme malovat, pak ještě ten úklid. No snad to všechno stihnem :grinning:. Máme na to posledních pár dní :grinning:. Myslím, že u nás to půjde taky krapítko dřív.
31. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ahoj.....
Bodlasek moc pozdravuje a dekuje, ze na ni vsechny myslite :slight_smile: . Ted mi psala, ze dostala vyvolavaci tabletku a ceka, v pripade, ze ta nepomuze, tak zitra bude za pomoci doktoru kazdopadne malej venku.
Takze dnes nebo zitra cekam sms o narozeni Simonka :slight_smile: ....
Myslim na ni :slight_smile:
3. čer 2010 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
:sweat_smile: jsem si vsimla, ze jsem tady ani nepisla, jak jsme dopadli v utery na kontrole.... holky mocinky dobre :slight_smile: , mame moc velkou radost, malej krasne pribira.... ma uz 1600gr, je to nas bojovnicek :dizzy_face: .... dle doktora vse v poradku, CS 1 a stvrdnutim briska si pry nemam lamat hlavu- bude castejsi, coz to vim taky, ale neco mi na to pisnout mohl-jeste ze mam ze spitalu nejaky ten magnosoliv :stuck_out_tongue_closed_eyes: , za dva tydny dalsi kontrola
3. čer 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru, gratulace ke kontrole !! :slight_smile:

Já jela včera navštívit Zuzku do porodnice, chtěla jsem sepsat i předpříjem,ale měli zorvna porod, tak mě nevzali, škoda...:frowning2:

Na oddělení byl klid, všechny maminky propustili, tak tam jsou najednou jen 2 mininka....Lucinka je moc krásná a hodná...úplně se mi tam vybavily všechny zážitky a tak...no nostalgie....:slight_smile:

tak at se to Bodláskovi rychle rozjede !! :slight_smile:

3. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
gabco: diky, jsme si moc oddychli, malej nam udelal mocinky velkou radost, ze to vse dohnal :slight_smile: :dizzy_face: , proste mu svedci domaci pece a halvne tatinkovo rozmazlovani :dizzy_face:

se tesim na fotecky male Lucinky :slight_smile:

3. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Beruska, gratulace k super kontrole. Malej to všechno pěkně dožene. :slight_smile:
Bodlaskovi taky držím palce aby to šlo rychle a měla Šimonka už u sebe.
3. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
beruska: To je dobře, že kontrola v pořádku.
My byli ve středu, tak se nám CS změnilo z 0 na 1. Příští týden jdeme na měření, protože před dvěma týdny měla malá 1540g a to se panu doktorovi zdálo málo, tak jí prej musí zkontrolovat, jestli dobře roste.
3. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
byli jsme dneska s Juniorem na kontrole. Všechno ok, CS máme na 3, Junior dostal rozum a už se nám zas otočil hlavou dolu, tak snad to těch pár týdnů už vydrží :grinning:. Mám se objednat na monitor, ale dneska už mi to tam nikdo nebral. Musím to pořešit zítra ráno. Tak zatim pa :wink:
3. čer 2010 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak včera v 21:45 mi psala Jaru, že rodí. Od tý doby nemám žádný info, tak snad moc netrpí chudinka.
4. čer 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé Marcel, děkuji za info, budeme čekat.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
teď mi volala Zuzka, pustili je ráno s Lucinkou domů...:slight_smile: a říkala že někoho zrovna vezli na nadstandart, ale neviděla ji...tak to třeba byla už Jarka !! :slight_smile: moc na ni myslíme !!!! :slight_smile: :wink:
4. čer 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzka byla v Krumlově?
4. čer 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky.... tak se to tady pekne rozrodilo :dizzy_face: .....

Na Jarku taky moc myslim :slight_smile:
A Zuzku uz pustili domu-parada :slight_smile:
4. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jjo...:slight_smile:

jsme i psala, že jsem ji tam byla ve středu a navštívit a chtěla tam sepsat předpříjem,ale nevzali mě, byl porod.... :frowning2:

Marcel a nechceš ji písnout, jak na tom je?? :wink: :wink:

takže ted jsem na řadě už já nebo bude někdo předbíhat??? :slight_smile: :grinning:
4. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak a Bodlasek... v noci ji praskla voda, uz je na porodnim sale a vyvolavaji ji porod..... :slight_smile: moc na ni myslim....
4. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jak tak koukam, tak jsme tu nejmladsi, cos e tydnu tyce :slight_smile: :sweat_smile: az vam pak pisnu, ze jsme na svete, nebudete registrovat, pze si bdete uzivat vase detatka :slight_smile: .....

gabcos... myslim, ze te uz nikdo nepredbehne :grinning:
4. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, už vim, Gábi, jsem stará skleroza :grinning:

Teda to se to pěkně rozjelo s těma porodama.
4. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
a je tu ještě někdo kromě mě, kdo pojede do Krumlova??

tak dneska budou mimískové dva - od Jaru a Bodláska.. :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Já budu v ČB. To se to pěkně povedlo - škoda že holky nejsou obě ve stejný porodnici.
To budeme mít ty děťátka pěkně blízko od sebe.

Jo, chtěla jsem se zeptat...mám kupony do DM, platěj do 30.6.2010 a já je nevyužiju...nechcete někdo? Nebo pro někoho známýho třeba? Je to na Hami masozeleninový příkrm, Sunar Premium 600g a plínky Babylove newborn a Pampers 2 a 3.
4. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mám zprávy od Jaru... ve 4 v noci zůstala otevřená na 6 prstů a dál to nešlo, tak jí dopoledne na rychlo dělali císaře. Ted se probudila. Malej má 3050g a 51cm a ještě ho neviděla.
4. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: marcelka: diky za zpravu.....mocinky ji pozdravuj :slight_smile: ... a malej ma moc pekny miry :slight_smile: :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéééééé, mocinko gratulujeme !!!! :wink: :wink: Už se těším na fotečky !!!!
4. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
To jsou super zprávičky. Také moooccc gratuluji a jsem taky zvědavá na fotečky malého. Nebo spíš za chvíli už dvou malých. Určitě bude dneska venku už i Šimonek. :slight_smile:
A malej od Jaru má skoro ukázkové míry. :grinning:
4. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky :dizzy_face: sms od bodlaska:
Ahojky!Jmenuji se Simon a narodil jsem se dnes 4.6.2010 v 15:50. Vazim 3670g. Mamku jsme pekne potrapil, nakonec jsem se narodil cisarem, ale jsme oba v poradku. :dizzy_face:

velikanska gratulace....
4. čer 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé, další mimísek je tu !! :slight_smile: dneska je to ryze chlapečkovská záležitost !! :slight_smile:

moc gratulujeme, ať jim Śimonek dělá samou radost !!! :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Skvělé. Také moc gratuluji. :grinning: Dnes to byl opravdu plodný den! :grinning: :grinning:
4. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky moc gratulujem, to se to holkám pěkně povedlo najednou :slight_smile: Tak hlavně ať jsou všichni zdraví.
5. čer 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem dneska absolvovala první monitor. Všechno zdá se být ok. Zítra to jdem nahlísit našemu panu dr. :wink:
7. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek