• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Ahojky,
tak jsem dneska absolvovala první monitor. Všechno zdá se být ok. Zítra to jdem nahlásit našemu panu dr. :wink:
7. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kadlecka! Super že monitor dopadl dobře. Já se na něj hrozně moc těšila. Jen mimi u mě trošku protestovalo, tak ho musela sestřička chvilku hledat. :grinning:
8. čer 2010 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadlecka: gratulka k monitoru... ja se na nej vzdycky taky tesila :slight_smile: , za tyden mi ho bude prvne delat muj gynekolog, ale premieru jsme jiz zazila- v nemocnici, a je super slyset, jak malymu busi srdicko, do toho jak tam kope :grinning:
8. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadlecka: To je dobře, že monitor byl v pořádku.
My na něj jdeme prvně příští středu tak se taky těšim.
8. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Dočetla jsem 2 stránky, a jdu Vás pozdravit.
Gratulujeme k miminkám :slight_smile: . Je to hezké, takhle v jeden den.... :wink:
A ješte gratulujeme k prvým monitorom.

Máme za sebou UTZ v 20tt. Miminko je zdravé, a krásne :wink: A budeme mít druhého klučíka :slight_smile: Má 25cm a 300g.

Už se mi to v práci volni, tak dufam že se k Vám mužu znova přidat a budu Vás stíhat častějšie :wink:
9. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
gratulace ke kontrolám a monitorům... !!!! :wink: :wink:

Já si vyzkoušela riziko v ČB / od neděle/ , necítila jsem pohyby a měla špatné monitrory, ale ještě nás pustily domů, jdu na monitor ambulantně...
tak doufám, že už se Sofísek rozhodne jít co nejdříve ven, vše je prý už připravené, tak uvidíme... :wink:

A co Jaru, jste s ní někdo v kontaktu??
9. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabco: tak hlavne, ze ´je vse v poradku :pensive: :slight_smile: ....
se Sofince nejak nechce na svet, potvurce :slight_smile:
9. čer 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Slavuš!
Gratulace k druhému klučíkovi. Tak hlavně ať dál krásně roste. :wink:
Gábi, s monitorem je mi to líto. Tak snad si to Sofinka už rozmyslí a půjde ven, když je teď tak krásně a přestane zlobit. :slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky moc gratuluju k miminkám. Je to krásný, já už se nemůžu dočkat, až si tu naši malou taky pochovám v náruči... :wink: My byli včera na 4d utz, tak jsem z toho taková rozněžněná :dizzy_face: Sice asi půl hodiny nastavovali utz, vystřídali se tam všichni doktoři, mudr. Čutka starší lezl po zemi, aby jej mohli vytáhnout kabel ze sítě, ale nakonec se podařilo a my máme krásné15 minutové video a spoustu fotek...

Holky, poradíte některá, kde si nechat vyfotit pupík na památku? Raději bych asi fotografku - ženu, mám v úmyslu takový ty něžný "nahatý" fotky, kde budou ty nejitimnější partie zahalené, tak abych se nestyděla :wink: Jinak mám tedy osvědčeného pana Fejfara u polikliniky Jih... :slight_smile:
9. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem včera konečně taky pořešila pediatra pro Juniora. Budeme to mít 5 min. od domu. Doktorka vypadala celkem sympaticky, tak uvidíme.
10. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Hlásím návrat domů...a už jsem vás i dočetla....
Jaru velikánská gratulace k prckovi...tak je máme, ty naše zlatíčka, nakonec ve stejný den :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ¨bodlasku: ahojky!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
co Simonek? se tesim na fotecky :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a povidej, prehanej, co teda porod :slight_smile: , nemocnice a tak :slight_smile: :grinning:
10. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodli... Simonek je nadhernej :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: ....
jsme koukala, ze tatka byl na sale :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bodlasku!
Ještě jednou gratulace k Šimonkovi. Je moc pěkný. Ať vám dělá jen samou radost. :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,
hlásím návrat domů :slight_smile: Matýsek se nám nakonec narodil o 10 dní dřív (a já nejdřív myslela, že jsou to jen poslíčci :grinning: ).

Náš poklad vážil 3050 gramů a měřil 51 cm. Rodili jsme v Krumlově a jsem nadšená!!!!! ani se mi dneska nechtělo domů :cry: Starali se tam o mě jak o vlastní. Za celou dobu jsem nepotakala jediného protivu. Všichni jsou tam usměvaví, milí, ochotní pomoci a poradit. To jsem ještě nězažila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Při druhým dítěti jedině tam!!!!! :slight_smile: Díky nim mám na porod a i na dny poté ty nejhezčí vzpomínky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a o to mi šlo.

Jinak, moc děkuju za gratulace :dizzy_face: Pár fotek už jsem dala do alba.

Bodlasku, blahopřeju k Šimonkovi!!!!! To se nám to pěkně sešlo v jeden den!!!! :slight_smile: Ať je zdravej jako rybička, roste jak z vody a dělá vám samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

10. čer 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jaru!
I tobě ještě jednou gratuluji k Matýskovi. Ať se máte jen a jen krásně. :grinning:
Koukala jsem na fotečky a malej je krásnej.
10. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru a Bodlásku, ještě jednou moc gratuluji ke krásným chlapečkům !!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem moc ráda, že si byla s Krumlovem spokojená i v případě císaře !! :slight_smile:

a co jizva holky, bolí???
11. čer 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, díky moc :slight_smile:
Gabčo, jizva hodně bolela jen ten první den, když jsem po 6 hodinách musela na nohy...Ale sestřičky mě držely, podpíraly a opět chválily, jak už krásně chodim, že takhle čilou maminku už tam dlouho neměli :grinning: :grinning:
Druhej den už to bylo lepší a třetí den už jsem ani nechtěla injekci proti bolesti. Dneska už je to v pohodě. Jen se na svý břicho nemůžu ani kouknout, mám z něj depku. Obří, povadlej třesoucí se špek s jizvou :frowning2: Já chci bejt těhulka, s krásným pevným bříškem, ve kterým žije človíček . Teď si bez něj připadam taková "prázdná". A ty splašené hormony mi to moc neulehčujou. Jen vidim těhuli, tak zamačkávám slzu. Snad se po šestinedělí zklidnim.
11. čer 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru: malej je vazne nadhernej :slight_smile:
depku nemej :slight_smile: , koukni vzdy na malyho a bude po depce :slight_smile:
hlavne, at se jizva dobre hoji :slight_smile:
11. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
na fotky mrknu hned jak bude chvilka. Dneska zrovna malujeme kuchyni a koupelnu. Už sotva lezu co tu je práce. Začínají mi docela otýkat nohy, v tom vedru se ani není čemu divit, ale jinak jsme s Juniorem celkem v poho. V pondělí jdu na další monitor.
11. čer 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc gratuluju k tem krásným přírůstkům :slight_smile:

Ja se ted dlouho nedostala k netu :( nesel nam doma.. Jiz jsem doma na MD a pomalu se pripravuji uz se nam to taky blizi :slight_smile:
14. čer 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
je tady někdo, kdo bude rodit v nejbližší době v čb?! :wink:
14. čer 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Jitulle, já vím jen o Marcelce....ta teď krouhá 36.tejden :slight_smile:
14. čer 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Jaru...Jen tak zkoumám, jestli se tu někdo takový pohybuje :slight_smile:
14. čer 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitulle......já byla min. týden 2 dny na riziku v ČB, teď tam chodím na kontroly, tak nevímbzda tam taky neskončím...ale neustále preferuji ČK, tak snad mi to vyjde !! :slight_smile:
koukám, že máme podobný termín...Sofince se stále nechce ven....

byla jsem" zděšená" ale počtem porodu......za dobu co mě přijímali - cca hodinku - tam byli tři porody - slyšela jsem vše, včetně dětského pláče, další na hekárně a pak když jsem byla už na riziku tak denně převážerli přes chodbu mooooooc miminek.... :wink: jede to tam jak po másle.... :fearful:
14. čer 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jitule, já určitě budu v ČB, ale to bych si musela pospíšit abysme se tam potkaly :slight_smile:

Jsme se teď pokoušeli nandat nebesa nad postýlku a naprosto nechápu jak se to má udělat.
14. čer 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrý, už jsem to vyčetla někde na diskuzi jak tam dát ty nebesa. No samotnou by mě to ale nenapadlo :slight_smile:
14. čer 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já budu taky nejspíš rodit v Bu, někdy během dvou týdnů :grinning:.
14. čer 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

minulý týden jsem podruhé rodila v ČB, opět vše bez problémů, nemůžu říct jediné negativní slovo na personál, takže přeju vám bezproblémový porod :dizzy_face:

Jinak vše máte k dispozici, jen už nedávají vlhčené ubrousky, mají na pokojích takové papírové utěrky, které se namáčejí vodou nebo si vezměte svoje to, co vám vyhovuje.

Přeju taky pohodové spolumaminky, já měla štěstí.

Mějte se hezky a ať už máte miminka u sebe.
14. čer 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek