• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
berus: Ani mi nemluv... :slight_smile: Minulej tejden jak byly hice, tak jsem vyprala a vyžehlila všechny oblečky, teď mi chybí jen vyžehlit povlečení, ustrojit postýlku a zbalit tašku do porodnice a může se ject :slight_smile:
15. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci: :slight_smile:, uteklo to a utece jako voda, a za chvili budes drzet Lindulku v naruci :slight_smile:
... co se tyce vybavicky, tak uz taky finisujem :slight_smile: .... do ty porodky... musim si jeste koupit kojici kosili :sweat_smile: ...
je ustrojit postylku.... se na to taky tesim a taky asi budeme bojovat s nebesama :grinning:
15. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: Přímo kojící košili mám jednu, dostala jsem jí od manžela k vánocům a pak mám ještě dvě, který maj vpředu knofličky, takže se taky daj užít jako kojící - ty jsem dostala k vánocům od mamky :slight_smile:
Ty nebesa byla docela sranda. Asi 10 minut jsme nad tim bádali a pak jsem našla nějakou diskuzi na netu, kde to bylo popsaný. Nejdřív jsem to vůbec nechápala, ale pak když jsem se pořádně podívala na tu látku, tak mi to docvaklo :slight_smile: Tak kdybys potřebovala radu, tak napiš :slight_smile:
15. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nemam zatim zadnou ani na knoflicky v predu :rolling_eyes: .... a vubec netusim, kde nejakou poridim.... no uvazuju o nejaky levnejsi variante, pze mama obavy, abych si ji v nemocnici neznicila od krve- ocistek :sweat_smile:
a marcel: pokud nebudeme vedet, jak s nebesama, urcite ti pisnu :grinning:

jo oli: jeste jedn aotazecka k tem vlozkam.... byly tam ty klasicky samu-mini nebo vetsi prkna? :grinning:
15. čer 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, na riziku byly SAMU, tak bych je očekávala i na 6-ti nedělí... :wink:

Já kojící košile nebreru, beru kratasy a tílka... :wink:

dneska jsem chodící mrvolka, jak jsem nespala moc v noci, měla pocit, že se začíná něco dít, tak jsem ještě vygruntovala celý barák a jak na potvoru Emm nespala, takže žádná možnost odpočinku... :frowning2:
15. čer 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: jj, na riziku jsme meli samu, ale prisly mi jako po porodu maly :sweat_smile:
15. čer 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě přišly ok., jako nej vložky na trhu...teda nevím zda nejsou třeba dvě velikosti.....teď jsem koupila nějaké neznámé a ty mi přijdou teda pidi... :fearful:
15. čer 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabco: myslim, ze jsou dve velikosti, my tam fasovali mini, jako dobry, ale rikam si, ze po porodu, kdyz normalka ta vlozka nikde nevydrzi na svym miste, tak aby vse pobrala :fearful:
a jakou znacku sis koupila?
15. čer 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
k těm vložkám. Já kupovala v Tescu a byly naprosto v pohodě :slight_smile:
A ty kalhotky jsem brala ve zdravotnických potřebách. Je to značka Tena. Ty jsou fajn. Jsou děsně pružný, natáhnou se i na mě - na slona - a jsou jakoby z obvazu, děrované a báječně vzdušné :slight_smile:

Máte pravdu, že kvůli pár lidem by se neměla odsuzovat celá nemocnice, ale uvidíte samy, noo. Já třeba za celej tejden v Krumově nenarazila na jedinýho nepříjemnýho člověka a to jsem v tomhle směru dost citlivka :grinning: :grinning:
O špatných zkušenostech slyším jen z vyprávění, to jooo (holky by to sem napsaly samy, kdyby o Koníkovy věděly :grinning: ) ale jsou to holčiny, u kterých vím, že nemají důvod něco přehánět a zhoršovat. A jak se říká, není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu :wink:
Každopádně radši ani nepíšu, co jsem se dozvěděla dnes. Řeknu vám to až odrodíte.
Ale pokud budete v Budějkách spokojené, jedině dobře!!!!!!! :slight_smile: moc vám přeju, abyste měly na porod i následující dny v porodce tak kouzelný vzpomínky jako já :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Já si síťovky taky koupila od Teny a jsou fajn. A jsou krásně natahovací a různé velikosti. :slight_smile:
Já mám na nemocnici v ČB jen super vzpomínky, tak doufám, že se to bude opakovat.
15. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru, hydricka: tak si pisu, kalhotky od teny.... :slight_smile:

jaco: a myslis, ze to bylo tak hrozne, ze bychom se kvuli tomu rozhodly rodit nekde jinde? :fearful: :zipper_mouth:
16. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky gatě od Teny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jaru, tak to sem písni....
16. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdy jste absolvovali posledni krevni testy? :fearful:
16. čer 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru.. někdy v tom 32 tt., myslím....
16. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabcos: diky.... ja dostala vcera zadanku, a doktor rikal- slysel to i drahy, ze si na ne mam zajit pred pristi poradnou, ale ted vsude ctu, jak by se melo chodit kolem 32. tydne a to ja uz buud 34. :confused: ....
16. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hezké dopoledne :slight_smile:
no, přítelovo nevlastní sestra, která byla celou dobu rozhodnutá rodit v budějcích, mi včera volala a rychle se ptala na Krumlov. Do termínu má sice už jen tejden, ale přesto chce tam a prosila mě o info, jak to tam chodí.....
A právě mi řekla, co se tady stalo....Nechci vás strašit, holky. Na porod je třeba maximálně dobrá psychika :pensive: Jít tam se strachem, by bylo blbý.
16. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru: zapricinili neci smrt? miminka?maminky? :pensive: :astonished:
16. čer 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, já jedu teprve zítra do ČK na 1.monitor, nemám předpříjem nic.....a to má zítra TP...:slight_smile: no snad bude vše ok !!!

Jaru, tak mi to písni do IP, a´t neděsíš ostatní, když si to už nakousla....
16. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak máme za sebou první monitor. Vzala jsem si sebou časopis, že si budu číst, ale ani jsem ho neotevřela, pořád jsem koukala jak tam běhaj ty čísla a hlavně jak malá kope. Byla z toho taky nějak paf, takhle snad nikdy nekopala. Ale hlavně že je všechno v pořádku.

berus: Já byla na krvi v 32+0. Ale nevim jestli to nějak vadí, když budeš 34.
16. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel: my vcera byli u doktora taky na prvnim monitoru :slight_smile: ...a byl s nami i tatka :slight_smile: , tak koukal a hlavne slysel, jak malej porad cutal... malymu se nikdy monitory nelibi :grinning:
16. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru: To je fajn, že byl s vámi i taťka, to mě nenapadlo ho vzít sebou.
16. čer 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci: on s nami jezdi pokazdy do poradny :slight_smile: ....

dnes ma prijit balik z malviku, tak se tesim :grinning:

s tou krvi to uz neresim, proste rekl, pri pristi poradne, tak pujdu pri pristi poradne :slight_smile:

dnes mi bohuzel kamoska rekla, ze maj v tehu taky problemy, tak jsme takova :pensive: :rolling_eyes: :pensive: a nad vsim moc premyslim... a ot je nekdy chyba :sweat_smile:
16. čer 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci: a koukala jsem, ze mala pekne pribrala.... gratulka :slight_smile:
16. čer 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru: já taky očekávám balík, dokonce dva. Jenže neměli ty věci na skladě, takže čekám a čekám... :rolling_eyes:

Lepší je nepřemejšlet nad těma špatnýma věcma. A hlavně si neřikat co kdyby... Až přijde něco špatnýho tak bude dost času se tim zaobírat. Uvidíš, všechno bude v pořádku :wink:

Jo, minulý týden jsme byli na přeměření a přibrala dost. Jsem se úplně vyděsila a ptala se doktora jestli je to možný, že přibrala kilo. Jsem si už představovala, že jestli to tak pude dál, tak budu rodit čtyřkilovýho cvalíka :slight_smile:
16. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci: ja z malvika ocekavam taky dva baliky, jeden dnes a ten druhy taky snad v brzke dobe- jak pises, nektery eci nemaj skladem.....

jj, nepremyslim nad spatnyma vecma, ale s tou kamoskou mne ot moc mrzi :pensive: .....

mý jak vcera byli v poradne, tak malej vazi uz 1800gr... jsme 32+5..... rikali nam, ze nebude zadnej cvalik, to nam je jedno, hlavne, at pekne pribira, roste a je vporadku, chlapecek nas :slight_smile:

jo a vcera jsme se stavovali v bejbycentru skrz kocarek.... mame ho uz nejakou dobu objednanej, tvrdili nam, ze bude do 14 dnu, ale porad nic, zatim je cas, ale rikam si, aby to stihli do porodu :grinning:
16. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru: Jo jo, jen ať pěkně rostou. Ale radši bych, aby měla tak ty 3 kila, vykrmíme si jí potom :slight_smile:

Ten kočárek vám určitě přijde. Kdy jste ho objednávali?
Nám říkali dodací lhůtu 4 týdny a nakonec to trvalo týden.
16. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci: to mas pravdu, vykrmit´si je muzeme sami :slight_smile:
objednavali jsme ho 24.kvetna, bylo nam receno, ze bude tak do dvou tydnu.... rikam je cas, ale jen doufam, ze do cervence bude :grinning:

a kdyz jsme tam uz vcera byli, tak jsme koupili teplomer a matraci do postylky :slight_smile: a objednali zakladnu na sedacku
16. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, já bral Dr. krev naposledy teď v pondělí. Rovnou i se stěrama. Takže je to asi podle doktorů.
Snad vám kočárek už brzy dorazí.
Marcel, já poprvé rodila 3970g, tak jsem zvědavá na teď. Ale i když to byl cvalík, tak byl porod v poho. A pak mi tam schodil 450g, tak ještě že byl trošinku větší. :slight_smile:
16. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: tak to byl Radecek peknej macik :slight_smile: .... jj, oni pry deti v porodce vetsinou neco schodi....

16. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To byl. Ale on je pořád velkej (má po kom :slight_smile: ). Schodí vždycky. Akorát malej schodil trošinku víc, protože se hodně nalokal plodovky a dva dny jíst nechtěl. Takže jsem bylo v porodnici 5 dní, dokud se nerozjedl.
16. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek