• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
bodlasku: :wink: já se nikdy na sebe od zrcadla ráda nekoukala, ale ted když jsme těhu, tak se vždy kouknu a řeknu.... toto pěkně rosteme a bříško pohladím :slight_smile: .... jasný, nejsme žádná modelka, ale každá jsme jaká jsme, ne? to by bylo divný, kdyby všude chodily samé vyzáblé holky....

je teda pracvda, že jsme ze svého bříška, resp. jeho vel,ikosti pěkně překvaapená :slight_smile: ....

termín dle posledního utz mám 4. srpna - už aby ot bylo :slight_smile:

holky, foto jsme tu měla - v pasu, ale pak jsme ho musela zase vymazat - ěmla jsme k tomu důvody :unamused: , takže tak, ale foto bříška chci dát pak do albíka....
12. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.slunatko.cz/detail.php?zbozi=176077
Bodlasku, to určitě půjde. Určitě by jsi šla k Čutkovi a ty jsou fajn. Nemyslím si, že by tam měl být nějaký problém. :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: taky si myslím, že by s UTZ u Čutky neměl být problém.... ruku na srdce.... jsou i prostorově výraznější těhulky než je bodlasek :slight_smile: ....

hups, překlep.... dle posl. utz termín porodu 6. srpna a ne 4. srpna :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruska, tak to jsi spíš 18 tt. Já mám termín 25.7. :slight_smile:
Jasný, že nejsme většina modelky. Ani já nejsem žádnej malej hubeňourek. :slight_smile: I když těm hubenějším závidím ohledně oblečení. Já nejsem hubená ani malá. Ale těhu kalhoty v mé velikosti dělají jen krátký. Takže v tom jediném vidím nevýhodu. :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: nene, dnes jsme přesně 15+0 tt :slight_smile: ....

těhu kalhoty... včera mmne jedny došly, ale jsou tak dlouhý, že musím sehnat švadlenu, kteár mi je zkrátí, abych je mohla nosit :slight_smile: ... já jsme malá a k tomu silná, takže vždy, když si kupuju kalhoty, musím je krátit :slight_smile:

a ten deníček je taky pěknej :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslím, že bodlasek na tom není tak hrozně. :slight_smile:
Bodlasku, určitě vám ten 4D vyjde. Stejně už by jsi se měla domluvit asi na termínu, ne? Oni ho dělají nějak kolem toho 24, 25tt. Aspoň myslím,
12. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se. Já to popletla. Mělo tam být 16 tt. :grinning: Občas mi ty týdny dělají problémy. :grinning:
Jinak ten 4D je ideální mezi 25 - 27 tt.
12. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska: je fakt kdyby nebylo nás tak ty hubený vůbec nevyniknou :grinning: 6. srpna, no vidíš já mám narozeniny 5, když mi bylo 25 tak se kamarádovi narodila holka, tak třeba bude další prcek na Kristiána :slight_smile:

hydricka: jojo chceme jít k Čutkovi, nevím kdo jiný by to tady dělal...jinak ten UTZ je nejlepší 25 - 27 týden...takže ještě je časík...teď to hlavně musím vymyslet finančně...

taky jsme na svojí postavu nemohla sehnat kalhoty, nakonec jsme zajeli do Géčko do CaA a tak jsem si je koupila, jsou sice pěkně slabý, ale alespoň něco...a taky nebyli tak hrozně drahý jako jsem viděla na netu...

ten deníček vypadá zajímavě

no my máme termín dle PM 16.6. a dle UTZ 9.6. tak jsem zvědavá kdy prcek vyleze...dneska jsme vlezli do 6 měsíce :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodslasku, tak já mám problém právě s výškou. Když jsou ty kalhoty pro mě velikostně, tak jdou mi tak ke kotníkům a jsou široký a já mám pak pocit že jsou mi krátké. Zvlášť když si vemu nějaké sebemenší podpatky.
Tak to se vám malej určitě narodí někde uprostřed. :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda, šestý měsíc.... utíká to, co?

já mám dle PM 27.7.

jo to by nevynikly, ale jsme jaký jsme :slight_smile: , hlavně, že se líbíme našim chlapům :slight_smile:

holky, kočár budete kupovat nebo jste kupovali v bejbycentru? :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já podpatky nemůžu nosit vůbec...teda spíš nechci byla bych větší než manža...ani na svatbě jsem je neměla...
říkala jsem si že by byla sranda kdyby se narodil 5.6....mám bratránka je 5.2., já 5.8. tak by to byla sranda kdyby oi Šimon se narodil 5.6
12. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska: jojo letí to...přijde mi nedavno kdy jsem to zjistila...a i doma to tak nějak rychleji letí, jsem od vánoc na neschopence...už aby byl červen nemůžu se toho špunta dočkat...

jo to mě taky uklidňuje, že to manžel neřeší...

no my jsme v bejbycentru byli dvakrát, kočár máme vybraný a asi ho budeme kupovat tam...sice vyjde dráž než na netu, ale zase si říkám, že kdyby se s ním něco stalo tak mi tam půjčí náhradní...

ty už máš něco vybraného?
12. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku: já jsme na neschopence o začátku ledna....původně jsme si říkala, abych se doma nenudila a tak... ale děsně to letí :slight_smile: ....

můj drahý to taky neřeší :slight_smile: ... a ot je jiné postavy než já :slight_smile:

my v bejbycentru byli asi třikrát, když jsme měli cestu do budějc, naposledy ve středu... no zatím jsme rozhodnutí pro brio go :slight_smile: .... a kupovat kočárek budeme určo v kamenným krámě, protože jak píšeš, kdyby se něco stalo, nedovedu si představit řešit reklamaci a tak pod. s eshopem :slight_smile:

jsem koukala, že máte v albu camarelo Q12 - teda jestli se to tak píše :slight_smile: ten budete pořizovat?
12. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska: no já jsem doma už skoro dva měsíce a už mě to docela nudí...hlavně kvůli tomu počasí, moc ven nechodím...už jsem i prckovi vyprala a vyžehlila věci tak nějak nemám do čeho píchnout...budu si muset najít nějakou zábavu...

no to můj je taky jiné postavy než já...i když teĎ zrovna tvrdí, že jsem ho za ty dva roky co jsme spolu pěkně vykrmila :slight_smile:

no tak nějak, taky si nedovedu představit řešení reklamacde přes net...a hlavně bych byla bez kočáru, to nejde...

jojo budeme pořizovat camarelo...v bejbycentru jsme se do něj zamilovali....teď zrovna řešíme barvu...ale zatím vede ta červená...koukala jsem na diskuzi tady na konikovi a na tu zelenou se prý dost stahují mušky...
12. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: já si taky myslím, že červená bude lepší než zelená, protože na tu a jí podobné barvy - oranžová, žlutá atak se dost stahují mušky....

tak prát mazlíkovi budu až bude hězčí počasí :slight_smile: .... kde jste kupovali výbavičku? :slight_smile: budete mít chůvičku či monitor dechu? nějakje tip?....
12. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

bodlasku, můžu se zeptat, ke komu chodíš, že ti tohle řekl?

marti, tak jak se cítíš?
12. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
berusko, koukám, že ses rozhodla látkovat? Já teda taky koukám na anový věci. S malou jsme začali později a brzy odplenkovala, tak toho moc nemám a ani tolik zkušeností :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám zatím vybraný kočárek co by se mi líbil, ale v kamenném obchodě ho mít asi nebudou. Do behjbycentra teprve půjdu. Mám povoleno od manži koupit nový. Byl s malým na chalupě a zjistil že ten původní je fakt špatný a zůstane jako chalupářský. Stejně by jsme pak zase nějaký potřebovali. Takže teprv půjdu koukat.
Oli jsem šťastná. Dneska už mi volali první výsledky a je to v pořádku. A taky potrvdili co čekáme. Tedy potvrdili to mě (protože jsem si to myslela). :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: a jaký kočárek máš vybraný??? :slight_smile:

olina: jj, rozhodli jsme se pro látkování, přemýšlím, zda máme nakoupit všechny pleny vše v jednom ty, co rostou dítkem či nakoupit ty, co jsou určeny pro určitá kilová období....
12. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.ebambino.cz/ebambino/eshop/5-1-Kocarky-kombinovane/49-2-Kocarky-Nestor-Quenne/5/212-Akce-Kocarek-Nestor-Quenne-2-ks-bodicka-zdarma
Mám vybraný tenhle, ale jen jako vzor. Taky ho chceme raději koupit v kamenném obchodě. První jsem měla přez bazar a byla jsem spokojená, ale pak jsme koupili sporťák a já se rozmlsala. Ale zase nechci nic drahého, tak uvidím.
12. únor 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to je supr zpráva!!!!! :dizzy_face:

beru, já mám některé na novoška, pak klasické čtverce a ty AIO (vše v jednom) se mi moc kupovat nechtějí, nechce se mi do tý ceny a taky, když jsou plenky odděleně = svrchní kalhotky a plenky, rychleji to schne. Ale někomu to vyhovuje, to je jen můj názor :wink:

Holky, co se smí na pálení žáhy?
12. únor 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska: no vzhledem že budeme nechávat kočárek i na druhé....ale ta červená se nám stejně líbila víc než ta zelená...teď už ho dojet jen objednat...

já jsme něco dostala, něco měla mamka ještě po nás...no a jinak nakupuji v Tescu, Globusu, v MaxiHitu na Vltavě...prostě všude tak aby to nebylo za tak drahý...a taky už jsem něco málo objednala pře mimibazar...
chůvičky nemám a ani nevím jestli je budu pořizovat, ale monitor dechu bych chtěla ale na naše možnosti je dost drahý...tak nevím...

olina.s: já chodím k Dr. Tůmovi...
12. únor 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka v těhotenství brala Rennie a já jsem si koupila lízátka. Teď mě to zatím netrápí, tak ještě nic nekupuji.
12. únor 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ten kočárek je nádhernej!!! Fakt se mi moc líbí. Škoda, že ten náš ještě funguje v pořádku :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak s plínama mi nemluvte. My se jich snad nezbavíme. Malej ví na co je nočník, co se ním dělá a i to dělá, ale neřekne si. Takže jsme pořád v plíně. Už aby bylo teplo a mohl lítat venku nahej.
Já jsem hodně oblečení kupovala v sekáči u PVT a na lannovce. Pak něco v Tescu (a tam vlastně nakupuji dodnes) a na MMB.
12. únor 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v mateřském centru na Máji bývá 2x do roka burza teď bude, myslím, 5.a 6.3. a tam můžete pořídit hezký věci za dobrý ceny. Je tam vždy i pár těhu věcí a dost věcí na děti už od těch nejmenších velikostí.
12. únor 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se taky líbí a je celkem i prostornej co se korbičky týče, ale já bych ho právě chtěla vidět na živo. Jenže jsem ho nikde jinde než taky v tom e-shopu + ještě jednom nenašla. Ale taky jsem se nekoukala ještě v bejbycentru. Čekám na všechny výsledky. :slight_smile:
bodlasek: mne mamka taky chystá výbavičku ještě po mne :slight_smile: , jinak jsme si s partnrem řekli, že budeme každý měsíc kupovat něco, aby to pak naráz nebyla zas tak velká pálka :grinning: .... my bychom právě chtěli kočárek nechat i na druhé :slight_smile:

oli: já mám doma zatím dvě AIO closeparents... jsou rozkošný :slight_smile: , na těch AIOse mi líbí, že je to fakt vše v jendom a že nemusíme na to dávat svchrní kalhotky, jinak budeme používat taky klasický čterce, svrchnáky sjou už objednaný :slight_smile: ... právě nevím, zda koupit např. jen dvě značky či jich mít doma víc, moje kámoška měla jen jednu - popolini a byla moc spokojená :slight_smile:
hydri: kočárek je pěknej... já když jela prvně do bejbycentra, tak sjem si říkala, aby tam vůbec nějaký kočárky měli :grinning: no a pak jsem čučela naa sten výběr :grinning:
12. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, má čas, i když je mi jasný, že některý maminy rády dají najevo, že jejich děti jsou už bez, ale na to kašli :dizzy_face:

My taky koukali u golfek nejdřív na netu a pak jsme je chtěli vidět v reálu.
12. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek