• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
hydri: aspon se ma dobre :slight_smile: :grinning: .... a uteklo to vid? nedavno jsi porodila Radecka a za chvilku budes rodit druhe mimi :slight_smile: , kdyz tak koukam na ty ubihajiic tydny, tak si rikam... uz abych malyho drzela v naruci :dizzy_face:
16. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo. Dobře se má. :grinning:
Utíká to šíleně. Teď si to druhé těhu ani tak neužívám. Nejen že toho zas tak moc člověk nenakupuje, ale prostě na to není čas.
Neboj, však už budeš mít malého za chvilku u sebe. :slight_smile:
16. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: to je jasne, druhe tehu.... kdyz mas Radecka, tak ti to utika dvojnasob.... porad kolem neho litas :slight_smile: ... a na nic jineho ti cas nezbyva.....

uz aby to bylo :dizzy_face: .....
16. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj. Bude to za chvilku a pak budeš někdy ještě ráda vzpomínat na to, jak jsi měla klid. :grinning:
16. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: :grinning: :grinning: to mi rika i mamka :grinning:
16. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hydri...teda, ty už taky finišuješ,ju?? :slight_smile:

a souhlasím s tebou - druhé těhu uteklo ani nevím jak, nestihla jsem si ho užít, skoro nic nekupovala........takže holky uživejte užívejte užívejte !!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě pár týdnů "klidu" máme. :grinning: Finišuješ ty. Vy už budete každým dnem 4. Máš aspoň nějaký pocit, že už to bude. Věrka mi říkala, že když jste se potkali u Dr., tak si říkala do týdne, ale jak je vidět, tak Sofinka s tebou nesouhlasí. :grinning:
16. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesouhlasí, nesouhlasí..... :wink:
Dokonce i Dr. mi min. uterý při propouštění říkal, že je vše pěkně připravené a porodit můžu kdykoliv........a.......a PRD !!!!!
16. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi malá čeká na nějaké pěkné, vhodné počasí. :grinning:
16. čer 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
já vás tady teď nějak nestíhám :grinning:. Místo relaxu jsem pořád v jednom kole. Dneska jsem byla na Lipně. V pátek si snad konečně pojedu do Německa pro tu sedačku do auta. Doufám, že neporodím někde po cestě :grinning:. No a v pondělí zas do špitálu na monitor. No jo, furt se něco děje. :wink:
16. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Dík za vysvetlení Yal gelu :wink: Ja o tom doted neslyšela a to mám jeden porod s klystýrem za sebou.... A nevadil mi. Jak dlouho po tom Yal gelu tvrá vyčištení? Ja jsem se totiž vzbudila v noci v 2,30 a v 5,15 už čumákoval venku. Jestli by to yal gel stihol....Byla jsem od rána v nemocnici s prasklou vodou.....

Jaru ja by jsem to taky chctela vedet, co se tam stalo......

Hydricko, Radeček byl peknej cvalíček... Oni říiaj že v porodke spadnou do 10% váhy, reší to až když je to vetší úbytek... Náš padnul o 250g a mal 2810g malý drobeček. Snád tohle druhé bude taky kolem 3000g :wink: Ja jsem i s tak malým prckem nastrihnutá :frowning2: tak s vetším nevím nevím.
17. čer 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je to tak že to druhé tehu tak nestíham. Som se tešila že ked to bude holka tak vyrazím na nákupy ružových vecí..... a jak je to kluk tak ani nevím co bych koupila, když máme všechno po Filipovi :frowning2: Ale až budu na dovče, tak to všetko stihnu protřídit a určite neco dokoupim, ale nejak som už aj zapoměla co mám v akom stave a co potřebujeme.

Užívajte si prvé tehu co nejvíc - druhé je v letu.
17. čer 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Slavuš§
Jojo, byl to malej cvalík. Ale domu už jsme si vezli malinké miminko. :grinning: Ale i to jsem tak trošku čekala. Já měla se sestrou dost podobnou porodní váhu. :slight_smile:
Já už mám naštěstí vše protříděné, dokoupené a připravené v komodě. Už i tašku do porodnice pomalu dávám do kupy.
17. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru taky bych chtela vedet co se v cb stalo...
17. čer 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,
tak dneska jsem byla na monitoru jak v ČB, tak v ČK, jela jsem tam na přepříjem a monitorek, no příjemně naladěná jsem odjížděla, byly tam super sestřičky !! Další jontrola v pondělí, pokud neporodím......ale já doufám, že joo !!! :grinning: :grinning:

v ČB mě točily monitor hodinu, byla jsme tam od 7 do půl 9 a stejně sesm se ak nic nedozvěděla, jen že mimi zase spí ...
17. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabcos: :grinning: no snad si uz Sofi da roct :grinning:
17. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Gabčo, žejo, pozitivní atmoška jako vždy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hele, já ti normálně závidím, že tam pojedeš rodit!!! :sweat_smile: Hned bych tam jela znova a celé si to zopákla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A když porodíš o víkendu, tak to budeš mít i s pěknou zvukovou kulisou a v sobotu o půlnoci s famozním ohňostrojem. Zejtra totiž začínají ty slavnosti Pětilisté růže!!!!!! A ohňostroj ze zámeckých teras krásně uvidíš ze svýho pokojíčku :slight_smile:
17. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, tak to aby jsi Sofince domluvila a mohla si to v Krumlově o víkendu užít. :grinning:
17. čer 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo Gabi, třeba budeš rodit a u toho bude zrovna za okny prskat ohňostroj. To by bylo velkolepé uvítání do života!!! :grinning:
Co ten koktejl? zkoušelas? :slight_smile:
17. čer 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, kdyby něco, tak hned volej (ono to teda bude v noci, takže já si dám telefon k posteli:wink:), s Emminkou počítáme:slight_smile:
17. čer 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli díky.....ale jak to tak vypadá, tak si madam ještě nějaký ten den v bříšku pobyde....nechce se jít potvůrce naší... :grinning: :wink:

Jaru, to by měla vítání na svět teda grandiozní !! :wink: :wink:
18. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos ahojky jen vydržte, naše malá se taky parádně hybzdila na svět a jak to krásně dopadnulo, holt to bude parádnice :sunglasses: :wink:
18. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenni, já jsem zvyklá od Emm, ta se taky parádila o týden dýl.... :grinning: :grinning:

tak já jsem plodná, mám uvařeno, povešené prádlo, ještě mě teda čeká jedna pračka....včera jsem dělala k večeři bramboráky......no musím se nějako zabavit..... :wink:
18. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: a hlavně jíst co pak nebudeš moct což :grinning:
18. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabča: Tak už má Emminka sestřičku! Sofinka se narodila 19.6. ve 23:45 s mírama 3060g a 47cm:slight_smile::slight_smile:
20. čer 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
panterka: paraaada, diky za zpravu, ze Gabci mocinky gratulujeme :slight_smile: , at jim mala dela radost a tesime se na fotecky :slight_smile:
20. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Super zpráva. Tak si to malá nechala pěkně na ty slavnosti. :grinning: Moc a moc Gabče gratuluji.
20. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos Koukám že Sofinka se vážně chtěla mrknout na ohňostroj!!! paráda a gratulace velikáá!!!!
20. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je supeeeer!!!!!!! obrovsá gratulace k Sofince!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať je zdravá a dělá rodičům samou radost :slight_smile:
Panterko a podařil se jí ten nadstandart? a rodila přirozeně? jsem baba zvědavá :grinning:

Dneska se s těma miminkama roztrhl pytel. Přítelovo nevlastní sestra porodila v Krumlově jen o 6 hodin pozdějc :slight_smile: Tak to jsou možná spolu na pokoji :grinning:
Mě baví, jak čím dál více mamin jezdí do Krumlova :slight_smile: Na kurzu říkali 2 porody denně, ale poslední dobou tam mají baby boom :grinning:
20. čer 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky veliká gratulace.
Nám se to celkem krátí. Já asi budu nakonec volit ty Budějce. No ale kdo ví. Zítra jedu do toho Německa pro autosedačku, tak doufám, že neporodím po cestě :grinning:.
20. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek