České Budějovice, těhulky

Ahoj, tak jsem se rozhodla založit nové téma,máme tady budějovické snažilky i mamky ve dvou kategoriích 😃 ,ale těhulky nikde. Tak holky šup šup sem.... x-)
panterka
20. čer 2010
@jaru30 : jj, má nadstandart a porod byl rychlovka, přivezli nám Emminku, pak jeli ještě něco koupit, do porodky prý dorazili kolem 22h a ve 23:45 se Sofinka narodila 😉 prý je bez nástřihu, bez natržení 🙂 jestli mi to vyjde, tak se za nima zaběhnu podívat
jaru30
20. čer 2010
bez nástřihu, bez natržení...tak to už několikátá, co znám 🙂 I přímo v porodce tam jedna holčina těsně po porodu křepčila a chlubila se sestřičce, že je bez natržení a bez nástřihu x-) paráda!!!! 🙂
slavuska1
21. čer 2010
velikááánska gratulace k Sofince 😃 A´t delá rodičum a ségre len radost 😉 a hodne zdravíčka.

Ja som úplne mrtvá. Mám tu segru a včera sme boli celý den v Krumlově. Bolo super, pohodička. Akurát som nemohla v noci spát, ma hrozne pálila žáha. Som zaspala niekde 1,30 a 5,45 budíček do práce ]-( . Takže neviem či sa dneska rozhýbem..... čo pomáha na žáhu? nevíte?
marcelkap
21. čer 2010
Gábi, taky moc gratuluju!!

slavus: Na žáhu pomáhá Rennie, to můžou i těhotný.

kadlecka: Ať dobře pořídíš a hlavně na sebe dávej pozor.
zdeniii
21. čer 2010
@slavuska1 zkus ty Renie ovocný 🙂 tyky jsem je zobala v těhu 😉
lasinek
21. čer 2010
gratuluju k sofince a at dela jen radost
Na záhu opravdu ty ovocny rennie taky je zobu
my byli v patek na kontrole tak je vse ok akorat je mala porad otocena zadeckem dolu 😞 tak dufam ze se otoci.. Nekdo rikal ze na to pomahaji delat kocici hrbety ale nevim nevim neslyseli jste nekdo o necem? Na dalsi kontrolu jdeme 29.6 a pokud nebude mala otocena tak pry zacneme delat predoperacni na cisare 😞 porad doufam ze se mala otoci
zdeniii
21. čer 2010
@lasinek Ahojky neboj prtě se jistě ještě otočí, někdy si to nechávají na poslední chvilku! tak bud trpělivá a zkus tomu mrněti domluvit...
Kočičí hřbety jsou doporučované a prý to opravdu funguje...
beruskanula
21. čer 2010
lasinek: mala se urco pretoci 🙂
marcelkap
21. čer 2010
lasinek: Prý pomáhá ta poloha jako kočičí hřbet, hodně prohnout záda, uvolnit břicho, aby miminko mělo hodně místa a prostor se otočit. A potom masírovat bříško tak, jako bys chtěla miminko hladit po zádech a pomoct mu se otočit - např. dáš ruku na břicho tam, kde má záda a plynule tou rukou jedeš takový kolečko. No těžko se to popisuje 😃
zdeniii
21. čer 2010
@lasinek jo a taky jsem slyšela svítit baterkou a ukázat mu smer kam má jít...
kadlecka007
22. čer 2010
Ahojky,
lasinek nám se Junior otočil taky nedávno. Kočičí hřbety asi zabírají. Nebo že by zabrala domluva maminky 😃.
Včera jsme byli v tom Německu, autosedačka je super, jen mi k tomu jaksi nepřibalili adaptéry na uchycení k podvozku. No trochu komplikace, snad dorazí co nejdřív.
Jinak včera zas monitor, vše ok. Jen tam byl nějakej frmol rodiček 😃.
slavuska1
23. čer 2010
Ahoj holky.

Kadlecka, te obdivuju že si sa vydala do nemecka. Ja se bojím 6 týždnov před porodem na dovolenú 😃 Každopádne je super že ste v celku dorazili zpátky. Ať to z adaptérem dobře dopadne.

Rennie jsem koupila a zkusila. Zatím dobrý. Dík za rady. Jak som tak behala po meste tak mi ješte v jednom zdravým obchudku řekla paní, že jedlá soda s javorovím sirupem. Slyšela ste to některá? že si mám koupit v lekárne, ne tu potravinovou, že v tej jsou přidávaný kypřici látky, a s javorovím sirupem zmíchat 🙂 tak až to koupim tak zkusím i to.

My sme včera po poradne. Všechno v pořádku. Prcek je akurát menší o pár dní. Prej by som podle velkosti mohla rodit začátkem listopadu. Termín v knižce mám 16.10. a druhý 28.10. Tak ma to trochu zaskočilo. Ale prvé sme mali pri porode 2810g tak asi nedeláme velké detičky 😃
jaru30
23. čer 2010
Ahojky holky,
Slavusko, jedlá soda s javorovým sirupem. Koukám, že tahle kombinace je na všechno 8-( My to nedávno kupovali, údajně to mělo zničit rakovinné buňky. Kecy v kleci. A že by to pomohlo i na pálení žáhy? jako soda je na zažívání...ale proč k tomu ten sirup :-S no nevim, jsem v tomhle směru skeptická. To radši ty Rennie. A někomu pomáhá obyčejný mlíko 🙂
Ale kdybys to fakt chtěla zkusit, tak ten obchůdek, kde mají 100% čistej javorovej sirup, je na Na mlýnský stoce. Když půjdeš od Lanovky, tak přelezeš přechod a dáš se podél stoky...no a asi po 300 metrech je to.
jaru30
23. čer 2010
Jo a termín porodu 🙂 Na to moc nedej Slavus. Přesně v termínu se rodí jen 5% miminek. My třeba rodili o 10 dní dřív 😃 Já sand ani neznám nikoho, komu by to vyšlo na termín 🙂
slavuska1
23. čer 2010
Zatím tie rennie pomáhají. Ale chutná mi to jak oslazená křída 😃
Taky ma ta kombinace překvapila a teda ma překvapuje že tahle kombinace má ničit rakovinné bunky. No prišlo mi spíš že ak by to pomáhalo tak by to mohlo byt chutnejšie. Teda sirup si představuju sladkej 😉 Vím který obchudek myslíš, chodievame tam s kolegynkou, tak to zkusím a jsem zvedavá.....
Ja celkem na nekteré bylinky veřím a už se osvečili. často se správnou volbou vyhnu i atb. Ted ma bolelo v krku, tak sem se bála že budu mít angínu a že dostanu atb. Včera som si dala lichořeřišnicové odpoledne a bolest je preč. To som predtým 3 dni kloktala a vubec se to nezlepšovalo. Ale nekterým vecem taky neveřím.... 😉

Ja na tie termíny moc nedám. S Fildom jsem mela termín 6.10.-13.10. a narodil se 21.9. Spíš ma udivuje že mám rozdíl 2 týždne a ešte by mi to vedela predlžit 😃 Mne by se prenášet nechtelo...... Ja spiš verím že zase porodím v 38tt. Ja jsem taky narozená v 38tt, segra taky a malý se tak narodil taky, tak spíš myslím že nepatrím do skupiny prenášaček 😃 😃 😃
kadlecka007
23. čer 2010
Slavuska - no když mi nic není, tak jsem vyrazila. Zatim to zvládám celkem fajn. Ale tašku jsem si vezla pro jistotu s sebou 😃.
kadlecka007
24. čer 2010
Tak dneska snad naposled do práce, ale jen na otočku pořešit maléry. Pak mažu na návštěvu ke kámošce mrknout na malého kámoše 😉 a pak asi půjdu hají 😃.
marcelkap
24. čer 2010
kadlecka: Teda ty seš akční :-o Mě úplně stačí, když musim doject do města. V úterý jsem byla na posledním kurzu a včera u doktora, musela jsem ject MHD, páč máme auto zase v servisu. A měla jsem toho plný kecy, jsem ráda, když se můžu rozvalit doma na gauči.
jaru30
24. čer 2010
Ahooooj,
Marcelko, rozvaluj se, dokud to jde, válej se furt, od rána do noci...u nás už to nejde a ani nevíš, jak ráda vzpomínám na těhu :-p 😃
marcelkap
24. čer 2010
Jaru, to věřím, že ráda vzpomínáš, já si to snažím užívat ještě co to jde.
Teď se právě válim smíchy...poslouchám Bonzáka...ten Jindra, to je fakt mazec 😃
jaru30
24. čer 2010
tak bacha na Lindušku, ať jí neuválíš 😉 😃
Jo a koukej mi říct, co vám pro ní ještě chybí, ať víme, co koupit. Nebo dostaneš nějakou neužitečnou kravinu 😉
Hele, víš že už je to skoro 8 měsíců, co se známe? 🙂 to to letííííí 🙂
marcelkap
24. čer 2010
Jee, to je blbý si o něco řikat. Záleží kolik do nás chcete investovat 🙂 Hadříků asi máme dost, tak nějakou hračičku třeba, těch moc nemáme. Jedno chrastítko od tebe a pak máme pejska od Lamaze - ty jsou skvělý, strašně se mi líběj - jako bleška Anežka 😃 Doufám, že Matýskovi se bude taky líbit.
My budem rádi, když se za náma přijdete podívat, to bude stačit 🙂
kebule82
24. čer 2010
ahoj holky, nějak sem za vámi nestíhám chodit, jak chodím pořád do práce, tak toho mám nějak moc 🙂

marcelko, koukám, že ty už to máš za pár, to se těšíš, viď?

jaru, máš krásného klučíka!
kebule82
24. čer 2010
ahoj slavusko, my se naposledy viděli ve snažilkách ČB, pamatuješ? koukám, že jsme tak nějak nastejno a taky dost trpím pálením žáhy. Ale je fakt, že po tom rennie je to hned lepší. 🙂
kadlecka007
24. čer 2010
Ahojky,
já bych se taky ráda válela, ale nějak to nestíhám 😃. A to jsem si říkala jak poslední měsíc pěkně proležím, pročtu apod. Nu co se dá dělat. Snad bude junior hodnej a spací 😉.
marcelkap
24. čer 2010
kebul: Jo, už začíná převládat těšení se až budeme mít malou u sebe 🙂
kebule82
24. čer 2010
marcelko, já se taky moc těším, ale já si ještě docela dost počkám 🙂 budeš rodit v čb?
hydricka
24. čer 2010
Ahoj holky!
Kebul neboj. Ono ti to uteče jako voda a budeš mít malou u sebe.
hydricka
24. čer 2010
Kadlecka, obdivuji tě za tu cestu pro sedačku. Mě by jen tak nikdo takhle daleko nedostal. 🙂
kebule82
24. čer 2010
tak je pravda, že to letí jako blázen, zvlášť, když chodím do práce, to se ani neotočím a týden je pryč...

Začni psát odpověď...

Odešli