• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@jaru30 : jj, má nadstandart a porod byl rychlovka, přivezli nám Emminku, pak jeli ještě něco koupit, do porodky prý dorazili kolem 22h a ve 23:45 se Sofinka narodila :wink: prý je bez nástřihu, bez natržení :slight_smile: jestli mi to vyjde, tak se za nima zaběhnu podívat
20. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez nástřihu, bez natržení...tak to už několikátá, co znám :slight_smile: I přímo v porodce tam jedna holčina těsně po porodu křepčila a chlubila se sestřičce, že je bez natržení a bez nástřihu :dizzy_face: paráda!!!! :slight_smile:
20. čer 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
velikááánska gratulace k Sofince :grinning: A´t delá rodičum a ségre len radost :wink: a hodne zdravíčka.

Ja som úplne mrtvá. Mám tu segru a včera sme boli celý den v Krumlově. Bolo super, pohodička. Akurát som nemohla v noci spát, ma hrozne pálila žáha. Som zaspala niekde 1,30 a 5,45 budíček do práce :angry: . Takže neviem či sa dneska rozhýbem..... čo pomáha na žáhu? nevíte?
21. čer 2010 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, taky moc gratuluju!!

slavus: Na žáhu pomáhá Rennie, to můžou i těhotný.

kadlecka: Ať dobře pořídíš a hlavně na sebe dávej pozor.
21. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 zkus ty Renie ovocný :slight_smile: tyky jsem je zobala v těhu :wink:
21. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluju k sofince a at dela jen radost
Na záhu opravdu ty ovocny rennie taky je zobu
my byli v patek na kontrole tak je vse ok akorat je mala porad otocena zadeckem dolu :( tak dufam ze se otoci.. Nekdo rikal ze na to pomahaji delat kocici hrbety ale nevim nevim neslyseli jste nekdo o necem? Na dalsi kontrolu jdeme 29.6 a pokud nebude mala otocena tak pry zacneme delat predoperacni na cisare :( porad doufam ze se mala otoci
21. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasinek Ahojky neboj prtě se jistě ještě otočí, někdy si to nechávají na poslední chvilku! tak bud trpělivá a zkus tomu mrněti domluvit...
Kočičí hřbety jsou doporučované a prý to opravdu funguje...
21. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lasinek: mala se urco pretoci :slight_smile:
21. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lasinek: Prý pomáhá ta poloha jako kočičí hřbet, hodně prohnout záda, uvolnit břicho, aby miminko mělo hodně místa a prostor se otočit. A potom masírovat bříško tak, jako bys chtěla miminko hladit po zádech a pomoct mu se otočit - např. dáš ruku na břicho tam, kde má záda a plynule tou rukou jedeš takový kolečko. No těžko se to popisuje :grinning:
21. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasinek jo a taky jsem slyšela svítit baterkou a ukázat mu smer kam má jít...
21. čer 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
lasinek nám se Junior otočil taky nedávno. Kočičí hřbety asi zabírají. Nebo že by zabrala domluva maminky :grinning:.
Včera jsme byli v tom Německu, autosedačka je super, jen mi k tomu jaksi nepřibalili adaptéry na uchycení k podvozku. No trochu komplikace, snad dorazí co nejdřív.
Jinak včera zas monitor, vše ok. Jen tam byl nějakej frmol rodiček :grinning:.
22. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Kadlecka, te obdivuju že si sa vydala do nemecka. Ja se bojím 6 týždnov před porodem na dovolenú :grinning: Každopádne je super že ste v celku dorazili zpátky. Ať to z adaptérem dobře dopadne.

Rennie jsem koupila a zkusila. Zatím dobrý. Dík za rady. Jak som tak behala po meste tak mi ješte v jednom zdravým obchudku řekla paní, že jedlá soda s javorovím sirupem. Slyšela ste to některá? že si mám koupit v lekárne, ne tu potravinovou, že v tej jsou přidávaný kypřici látky, a s javorovím sirupem zmíchat :slight_smile: tak až to koupim tak zkusím i to.

My sme včera po poradne. Všechno v pořádku. Prcek je akurát menší o pár dní. Prej by som podle velkosti mohla rodit začátkem listopadu. Termín v knižce mám 16.10. a druhý 28.10. Tak ma to trochu zaskočilo. Ale prvé sme mali pri porode 2810g tak asi nedeláme velké detičky :grinning:
23. čer 2010 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Slavusko, jedlá soda s javorovým sirupem. Koukám, že tahle kombinace je na všechno :rolling_eyes: My to nedávno kupovali, údajně to mělo zničit rakovinné buňky. Kecy v kleci. A že by to pomohlo i na pálení žáhy? jako soda je na zažívání...ale proč k tomu ten sirup :confounded: no nevim, jsem v tomhle směru skeptická. To radši ty Rennie. A někomu pomáhá obyčejný mlíko :slight_smile:
Ale kdybys to fakt chtěla zkusit, tak ten obchůdek, kde mají 100% čistej javorovej sirup, je na Na mlýnský stoce. Když půjdeš od Lanovky, tak přelezeš přechod a dáš se podél stoky...no a asi po 300 metrech je to.
23. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a termín porodu :slight_smile: Na to moc nedej Slavus. Přesně v termínu se rodí jen 5% miminek. My třeba rodili o 10 dní dřív :grinning: Já sand ani neznám nikoho, komu by to vyšlo na termín :slight_smile:
23. čer 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím tie rennie pomáhají. Ale chutná mi to jak oslazená křída :grinning:
Taky ma ta kombinace překvapila a teda ma překvapuje že tahle kombinace má ničit rakovinné bunky. No prišlo mi spíš že ak by to pomáhalo tak by to mohlo byt chutnejšie. Teda sirup si představuju sladkej :wink: Vím který obchudek myslíš, chodievame tam s kolegynkou, tak to zkusím a jsem zvedavá.....
Ja celkem na nekteré bylinky veřím a už se osvečili. často se správnou volbou vyhnu i atb. Ted ma bolelo v krku, tak sem se bála že budu mít angínu a že dostanu atb. Včera som si dala lichořeřišnicové odpoledne a bolest je preč. To som predtým 3 dni kloktala a vubec se to nezlepšovalo. Ale nekterým vecem taky neveřím.... :wink:

Ja na tie termíny moc nedám. S Fildom jsem mela termín 6.10.-13.10. a narodil se 21.9. Spíš ma udivuje že mám rozdíl 2 týždne a ešte by mi to vedela predlžit :grinning: Mne by se prenášet nechtelo...... Ja spiš verím že zase porodím v 38tt. Ja jsem taky narozená v 38tt, segra taky a malý se tak narodil taky, tak spíš myslím že nepatrím do skupiny prenášaček :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavuska - no když mi nic není, tak jsem vyrazila. Zatim to zvládám celkem fajn. Ale tašku jsem si vezla pro jistotu s sebou :grinning:.
23. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska snad naposled do práce, ale jen na otočku pořešit maléry. Pak mažu na návštěvu ke kámošce mrknout na malého kámoše :wink: a pak asi půjdu hají :grinning:.
24. čer 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadlecka: Teda ty seš akční :astonished: Mě úplně stačí, když musim doject do města. V úterý jsem byla na posledním kurzu a včera u doktora, musela jsem ject MHD, páč máme auto zase v servisu. A měla jsem toho plný kecy, jsem ráda, když se můžu rozvalit doma na gauči.
24. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj,
Marcelko, rozvaluj se, dokud to jde, válej se furt, od rána do noci...u nás už to nejde a ani nevíš, jak ráda vzpomínám na těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, to věřím, že ráda vzpomínáš, já si to snažím užívat ještě co to jde.
Teď se právě válim smíchy...poslouchám Bonzáka...ten Jindra, to je fakt mazec :grinning:
24. čer 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bacha na Lindušku, ať jí neuválíš :wink: :grinning:
Jo a koukej mi říct, co vám pro ní ještě chybí, ať víme, co koupit. Nebo dostaneš nějakou neužitečnou kravinu :wink:
Hele, víš že už je to skoro 8 měsíců, co se známe? :slight_smile: to to letííííí :slight_smile:
24. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, to je blbý si o něco řikat. Záleží kolik do nás chcete investovat :slight_smile: Hadříků asi máme dost, tak nějakou hračičku třeba, těch moc nemáme. Jedno chrastítko od tebe a pak máme pejska od Lamaze - ty jsou skvělý, strašně se mi líběj - jako bleška Anežka :grinning: Doufám, že Matýskovi se bude taky líbit.
My budem rádi, když se za náma přijdete podívat, to bude stačit :slight_smile:
24. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nějak sem za vámi nestíhám chodit, jak chodím pořád do práce, tak toho mám nějak moc :slight_smile:

marcelko, koukám, že ty už to máš za pár, to se těšíš, viď?

jaru, máš krásného klučíka!
24. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj slavusko, my se naposledy viděli ve snažilkách ČB, pamatuješ? koukám, že jsme tak nějak nastejno a taky dost trpím pálením žáhy. Ale je fakt, že po tom rennie je to hned lepší. :slight_smile:
24. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já bych se taky ráda válela, ale nějak to nestíhám :grinning:. A to jsem si říkala jak poslední měsíc pěkně proležím, pročtu apod. Nu co se dá dělat. Snad bude junior hodnej a spací :wink:.
24. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kebul: Jo, už začíná převládat těšení se až budeme mít malou u sebe :slight_smile:
24. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelko, já se taky moc těším, ale já si ještě docela dost počkám :slight_smile: budeš rodit v čb?
24. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Kebul neboj. Ono ti to uteče jako voda a budeš mít malou u sebe.
24. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kadlecka, obdivuji tě za tu cestu pro sedačku. Mě by jen tak nikdo takhle daleko nedostal. :slight_smile:
24. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je pravda, že to letí jako blázen, zvlášť, když chodím do práce, to se ani neotočím a týden je pryč...
24. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek