• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Já jsem na cestách skoro pořád. Zatim mi to nedělá moc problémy. Spíš mi vadilo to vedro a oteklý nohy, to bylo daleko horší.
24. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kebul: Jo, budu v ČB určitě. My si na tebe počkáme... až budem drandit s kočárama, tak já tě vyzvednu u mulťáku a pak Jaru u Tesca a bude to :grinning:
24. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap tak to jste holky moc hodný, už se těším :grinning: dvě princezny a jeden klučík, to bude křiku :grinning:
24. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
budeme drandit? no tak supeeeer!!!! :grinning: Hele, dvě holčiny...to se bude Matýskovi mooooc líbit :wink: :grinning:
24. čer 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kebul, Matýsek děkuje za pochvalu :wink: :grinning:
24. čer 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo snad nebudem drandit? :grinning: Matýsek bude dělat těm našim holčičkám velkýho ochranáře jako nejstarší :slight_smile:
24. čer 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to si piš, že budeme venčit! Jen tady vcelku není kam vyrazit. Leda vyrazíme jako všechny maminy...na stezku k řece :grinning:
24. čer 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta stezka to asi jistí :slight_smile: Tyjo, to budu mít pěknej tělocvik než tam dofunim.
24. čer 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel, aspoň pak po porodu něco zhubneme :sweat_smile: já už se na drandění moc těším!
24. čer 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to já bych potřebovala zhubnout jak blázen :unamused: Ale co...to je fuk :slight_smile: Taky se moc těšim
24. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebojte, po porodu to půjde dolů samo. Já už mám dole za 3 tejdny 8 kg :slight_smile:
24. čer 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi dobrá. Já mám teda zatim nahoře 5kg, takže nemám strach, že to nepůjde dolu, přece jen 3kg bude mít malá :slight_smile: Ale ten svůj zbytek bych taky potřebovala někam odhodit.
24. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebooooj, budeš kmitat kolem malé, vstávat v noci, nebudeš stíhat se najíst....uvidíš sama, jak to pofičí dolů :slight_smile:
24. čer 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík,
tak hlásím, že jsme od včera doma...Sofinkaje zlatíško, jen v noci nás trápí bříško, tak plaká a maminka je ráno jak zombie..dnes jsem šla spát ve 4 ráno..přes den je ale neskutečně zlatá !!

Všem moc děkuju za gratulace !!! :slight_smile:

jak psala Oli, porod jsem měla fakt rychlovku, po 22 hod. jsme přijeli do porodky a já se ještě na oarkovišti rozmýšlela zda tam ít nebo si dát ještě prochajdu...no po vyšetření a monitoru mohlo být tak 22,40, pak jsem dostala klystýr a už to jelo..za hodinku byla malá venku....a to bez nástřihu, potrhání... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jaru, už 8 kg dole?????? to si šikulka !!!!!!! já nechala v porodnici jen 4 kg, což nechápu, jak je možné že tak málo...takže schazování půjde asi pomalu....:frowning2:

Kdo je ted další na řadě????
24. čer 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gábi,
to je dobře že je Sofinka hodná, ještě aby ses vyspala...
Takovej porod ti závidim, to by si přála asi každá ženská :slight_smile:
Tak ať jste v pořádku a máte se co nejlíp.
24. čer 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na řadě je kadlecka :slight_smile:
24. čer 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
....a pak Marcelka :grinning:

Gabčo, já taky nechala v porodce 4 kila a ten zbytek až doma. To šlo rychle, takže neboj se nic! :slight_smile:
Ale jinak jsi měla ideální porod!!! Čím to je...čím to je...že je tam tolik maminek, který odrodily bez nástřihu a potrhání :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, jsem na řadě :grinning:. Ale jestli bude Junior po mě tak se mu moc chtít nebude, mě se prý taky nechtělo. Tak uvidíme. Každopádně kdyby něco tak písnu, nebojte. Když se nerozsypu do pondělka, tak jdu ještě ráno na monitor a na vyšetření do nemocnice v BU. No a abych řekla pravdu, trochu začínám uvažovat přeci jen o tom Krumlově. Tady to je jak na běžícím páse :grinning:.
24. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, má tady nějaká termín v listopadu??
25. čer 2010 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru 8kg za 3 týždne ??????????? To ti závidím. Nechápu však že nekdo to schodí takhle rychle a bez problému. Ja som 8 kg hubla snád 2 roky. To bylo až budeš kojit to zleze - a nic. Pak malý se rozbehá ja za ním, váha zleze - a zase nic........ Tak som dala normálne dietu a pri dodržiavaní to šlo. pak jse´m síce nepřibírala až do doby ked mi Dr. nasadila hormóny na ovulaci.......

Drandit budu chodit s Váma. Jestli ma vezmete :slight_smile: Ja som jezdila s kočárem bud smerem k zavadilce, alebo stromovka, alebo smerem k maláku. Proste kde nejezdí auta a je trochu prírody. Neco určite vymyslíme, kam.......

Iff_kov Ja mám asi termín posledná s kebule82. Kebul píše 27.10. Ja mám podle MS 16.10. a podle utz 28.10. ty máš 18.11. což je skoro stejne, ked vemeš že nekdo přenáši, nekdo rodí dřív. Ja budu teda spíš dřív si myslím. :wink:
25. čer 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavus: Jasně, že tě vezmem taky :slight_smile: Na vás s kebul budem čekat.
Na Zavadilku by to bylo výborný, to mám přímo za barákem :slight_smile:
25. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám takovou teoretickou otázku... Poslíčci nebo kontrakce nebo prostě něco takovýho, to bolí dole v podbřišku jako třeba když je menstruace?
25. čer 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mrkám na vás, dneska vyrážíme s manžílkem na dovolenou, tak se moc těším. Jedeme na 5 dní do Českého ráje a pak na 5 dní k rodičům na chalupu, tak to budu až po těch červencových svátcích. Koukám marcelko, že poslíčci už asi začínají, tak to než dorazím zpátky, ty už budeš mít Lindu u sebe snad :slight_smile:
25. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Gábi, malá je kouzelná. :slight_smile:
Marcel s poslíčkama neporadím. Při Radečkovi jsem je neměla. Teď mě sice občas pobolívá podbřišek, ale to spíš přičítám k tomu, že nemám kdy si nějak pořádně oddychnout a jen se válet.
Kebul, dovču "tiše" závidím. Já bych jela hned. V Českém ráji jsme byli na svatební cestě. :slight_smile:
25. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A k těm kilům se raději ani nevyjadřuji. Já nechala poprvé v porodnici 10 kg a zbytek mi už zůstal. Ale já se nijak netrápila dietou. To mě bude čekat až teď. Teď už mi bude jedno až se budu trápit a trápit tělo. :grinning: (tedy pokud to vydržím)
25. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricko, děkuji. Já tam ještě nikdy nebyla, ale všichni jej chválí, tak si myslím, že si mi tak bude taky líbit. A navíc má být prý nádherně. Tak uvidíme. Já sem taky zvědavá, kolik celkově naberu a jak to pak shodím :grinning:
25. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kebul: Jéé, v Českým ráji je to super, tam jsme byli s manželem taky na dovče. Tak se tam moc nenamáhej a užijte si to.
Na ty poslíčky se ptám jen tak dopředu...ještě máme čas :slight_smile:
25. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě se ti tam bude kebul líbit. Já tam byla nadšená. Přivezli jsme si i spoustu krásných fotek (jenže jsme je pak omylem vymazali z PC :unamused: ), tak se tam pak budeme muset jednou vrátit s prckama. :slight_smile:
Marcel, oni můžou přijít poslíčci i dřív. :grinning: To je u každého různé.
25. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 jasný že tě bereme! :slight_smile:
Ty kila jsou taky tím, že se teď moc nestíhám najíst no :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě to nevyspání k tomu...

@marcelkap tak přesně tohle jsem měla v noci ze středy na čtvrtek....pak celej čtvrtek....odpoledne to zesilovalo.....začaly i bolesti v kříži....a v pátek dopoledne se Mates narodil :grinning:
A hlavně, neupínej se na ten termín. Opravdu se v termínu rodí jen cca 5% dětí. Klidně už můžeš rodit každým dnem :wink:
rodí se defacto od 38.-42. tejdne.

@kebule82 to budeš mít parádní dovolenou!!! Do Českýho ráje jsme se taky chystali. Tam je krásně a počásko by fakt mělo bejt fajnový, takže to vyjde, bude to paráda :dizzy_face:
25. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla docela bujnou noc, nemohla jsem moc spát. Malej se celej den skoro ani nehnul a v noci dělal jak šílenej :grinning:. Jsem zvědavá jak bude probíhat víkend, chci jet na chalupu. Máme to stejně daleko do Bu i do ČK. Tak jsem zvědavá kam si mě choť kdyžtak odveze :grinning:.
25. čer 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek