• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Ach jo, vy jste trubky :grinning: Mě nic neni, dyť jsem psala, že mám jen teoretickou otázku. Nic mě nebolí, žádný poslíčky nemám, jen jsem to chtěla vědět, co kdyby náhodou...
A na ten termín se fakt neupínám, to je mi jasný, že to nevyjde :dizzy_face:
25. čer 2010 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo, ale žádná otázka člověka nenapadne jen tak-bezdůvodně :wink:
takže nic, jo? no, my si počkáme. Ven půjde stejně, ať chce nebo ne :grinning:
25. čer 2010 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelkap dneska jsem si na tebe vzpomněla. Dostali od jedné známé dárek, rybičky od Lamaze!!!! :slight_smile: Jsou krásný, barevný, roztomilý.....,.....jen jsou jetý :pensive: teda, jak někdo může dát použitej dárek, to mi hlava nebere. No chápeš to? Bych se styděla až do holýho zadku :sweat_smile: Než balit drahou hračku po svým dítěti a dávat ji jako dárek, tak radši koupim něco levnýho, ale novýho... :pensive:
25. čer 2010 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj sleduji vaší debatu a chtěla bych se k vám přidat. POkud mohu?! Já teď začínám už 7 měsíc a zatím sem přibrala asi 5kg.
Ale už mi natékají docela nohy, a tenhle týden sem měla běháního po městě dost. A to chodím pěšky,jelikož v městské mi je špatně,ale zase odpočívám když už nemůžu tak si sednu na lavičku a odpočinu si.
25. čer 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaru: Máš pravdu..žádná otázka nenapadne bezdůvodně. Tak já se přiznám...píchlo mě v boku :sweat_smile:

Jako použitou hračku...to bych dala jako třeba ještě než se malý narodí a říct "Hele, my už jí nepoužijem, chceš jí, já ti jí dám jen tak." Ale fakt je lepší koupit něco levnýho ale novýho jako dárek. Jako třeba Anežku, viď? :grinning:

denca: Ahoj, jasně že se můžeš přidat. Aspoň tu budeme mít srpnový miminko, to ještě nemáme myslim :slight_smile:
Mě teda nohy nenatékaj, ale někde chodit mě vůbec nebaví. Tenhle týden jsem musela ject MHD, pač máme auto v servisu a myslela jsem že z toho porodim.
25. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
denca: taky budeme mit srpnatko :slight_smile:
25. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaru, s tou použitou hračkou je to docela drsný. Dát to (jak píše Marcelka jen tak), to pochopím, ale jako dárek miminku? To nějak nechápu. Přitom člověk nechce ani dostávat nějaký drahý dárky. Tedy aspoň já ne.
Denca, taky tě tu vítám. To já mám nahoře už nějakých 15 kilo. Opět. Jsem zvědavá, jestli to dotáhnu zase na těch 21 a pak mě asi už trefí. už teď nevím, jak to schodím. :unamused:
25. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji moc za přijetí. A a s těmi kily to bych řekla že ještě přiberu ale zase né tolik. Mám ještě do porodu 2 měsíce. Takže čas. A mě se v městský dělá špatně,a hlavně auto nemáme, přítel do práce jezdí na kole a já dojíždím do č.Budějc linkovým busem bydlím ve vesnici jménem Libníč.

beruskanula: já mám termín koncem tak sem zvědavá. Ale řekla bych že se trefím do nějakého hezkého datumu,který pro mě budu dosti nevyhovující,to se v naší rodině stává. :slight_smile:))
25. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Týjo, tak jsme právě sbalili tašku do porodnice. Už to začíná být vážný :slight_smile: Máte někdo nějakej praktickej tip na co nezapomenout?

berus: Sakriš, jsem na tebe úplně zapomněla.

To teď zase bude miminek - kadlecka, pak snad my, hydricka, beruska, danca a pak slavus a kebul v říjnu, iff_kov listopad...no máme tu do konce roku vystaráno s miminkama :slight_smile:
25. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
denca: Takže k porodu sanitkou? Nebo máte nějakýho příbuznýho nebo kamaráda v záloze? Libníč...to mi něco řiká...neni tam nějaká disko? Ne že bych tam někdy byla nebo chodila na diskárny, ale asi jsem to někde zaslechla. A jakej je to směr od ČB?
25. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
To bude no, a pak se děti nerodí co? Že porodnost klesá. To není vůbec pravda. Oni to všichni berou podle Prahy ale v okolních městech je toho dost bych řekla. A je to stejnak k ničemu chudáci děti se narodí a už u státu budou mít dluh,a kvůli komu, kvůli těm blbcům co sedí tam na hoře a chrápou tam jenom nebo hlasují o kravinách. NO HRůza kam ten Stát spěje.
25. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
marcel: v poho :slight_smile:
no urco nezapomen na prukajdu a doklady jako rodnx listy, oddaci apod. :slight_smile:

denca: v Libnici je usp, ze? pod ktery spada usp empatie v cb :slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj máme tu disco, a taky sem moc sem nechodila. Jen když sem měla náladu,a povídá se hodně o ní no. A ještě nevím jak to bude, s přítelem chceme co nejdřív sehnat podnájem v č.b protože doma to je k nevidržení. Vůbec nekoukají na to v jakém sem stavu a pořád se jen hádáme a přítele pořád jen pomlouvají a jemu nic neřeknou vše to povídají mě a zbytečně mě tím právě stresujou,všichni mi říkají abych to jedním uchem poslouchala a druhým pouštěla ven,ale já sem cholerik takže to nejde... :frowning2:(((
25. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
beruskanula: JJ úsp je spojené teď s empatií v č.b. A celkem tu je dost lidí a hlavně mladej i... On je to tady domov důchodců a ústav sociální péče, máme tu schyzofreniky a podobné případy...
25. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
denco: ta situace u vas doma mne mrzi :pensive: , snad brzy neco najdete a budete bydlet sami :slight_smile:

v empatii jsem byla nekolikrat....v Libnici teda ne, ale vim, jaky to tam je, jak to tam vyoada, klientela apod.
25. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
No taky doufám že seženem něco rychle dokud ještě můžu nějak chodit. Ale taky už mě to dosti zmáhá. A JÁ TO ZASE MOC DOBŘE ZNÁM V lIBNIČI VŠECHNY OBYVATELE A ZAMĚSTNANCE TAKY. Mamka tu dělá totiž staniční sestru.
A do budějc chci taky proto,že tam mám všechno. A hlavně když sem chtěla chodit na přednášky tak sem neměla žádný spoj a rodiče mi na to řekli že sem si to děcko upíchla tak ať se dopravím nějak domu sama. Což je fakt hnus. A to sem doteď na žádné přednášce nebyla tak sem zvědavá jak to všechno zvládnu. Asi dost špatně. A ani nevím jestli ještě nějaké jsou, ty přednášky... Ale za to za se cvičím jen doma ale. Co si poustím videa z netu.
25. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Vítám Dencu :slight_smile:
@marcelkap bleška Anežka je super!!! Už odpočívá v postýlce, a už se fakt těšim, až mrňouse začnou hračky zajímat. Zatim je docela těžký zabavit takový miminečko.... :sweat_smile:
Jinak do porodky hlavně nezapomenout pevný nervy! :grinning: Jo a svačinu pro tatínka :slight_smile: A foťáááák!!! :slight_smile: a mobil! :slight_smile:

@hydricka to půjde dolů, neboj se nic :slight_smile: zvlášť když už budeš mít druhého prcka, to bude extra zápřah :wink:

@denca24 držím pěsti, ať se to brzo vyřeší. To musí bejt na palici :unamused: Ono když jsou pohromadě dvě generace, nedělá to většinou dobrotu. Není nad to bydlet sami a mít svůj klídek.
25. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
No je to fakt na palici, sice bydlíme jen s mamkou v bytě ale není to fakt ono. chce to vlastní bydlení a klid kterýho teď potřebuju dosti. A jinak vám dějuji všem za podporu. Jste hodné.
A nevíte jestli jsou ještě nějaké přednášky? Že bych aspoň na nějaké šla. Docela pozdě by to bylo :frowning2: ale přece jen někdy... :sweat_smile:
25. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaru: Nervy zatím mám dobrý a ten zbytek snad nezapomenem. Já už jsem se normálně začala těšit. Jsem zvědavá jak to začne, jaký budu mít bolesti, jaký to bude v porodnici...Přijde mi to jako když se těšim na dovolenou někam k moři, pak ta dovolená bude, uteče to a najednou zas budu doma a budu si řikat jak to uteklo :slight_smile: Jsem blázen asi :dizzy_face:

denca: A sháníte už nějakej ten podnájem v ČB? My jsme původně měli koupit byt patro nad našima, ale nakonec to nevyšlo, tenkrát jsem to hrozně obrečela a dneska jsem ráda, že to nevyšlo.
25. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelkap no teď ještě máte pevný nervy, ale až to přijde......já byla celu dobu taky v klidu, ale pak... :sweat_smile: ze začátku jsem byla tak vyplašená, že už je to tady a rodim, že jsem zapomněla, jak mám dejchat. Úplný vokno :grinning: Přitom na kurzu jsme to tak poctivě nacvičovali :grinning:
Ale jinak je dobře, že se těšíš :wink:
25. čer 2010 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca24 přednášky? myslíš předporodní kurzy? určitě tu nějaké jsou, myslim v Červeným kříži, ale v tom ti neporadím. Já jezdila do Krumlova :slight_smile: Ale holky tady chodily, tak ti určitě písnou.
25. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcekap: JJ sháníme, včera sem se měla jít koukat na byt ale ten odpad, protože manželka toho pána to pronajala své kamarádce a ten to zjistil až včera protože ona mu to za včas neřekla. A tak sháníme dál něco, ale buď je to drahý nebo tam nechtějí děti,atd... Což mě mrzí...

Jaru30: JJ ty předporodní bych potřebovala. A na netu se v tom moc nevyznám. Tak uvidím jestli mi ostatní něco napíšou.
25. čer 2010 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
denca: To je blbý, když se manželé nedohodnou :unamused: Tak snad brzo něco najdete, abyste mohli být celá rodinka spolu sami.
Já jsem chodila na předporodní kurz k Mirce Caplový - má centrum Caplík. Tenhle týden jsme skončili a příští týden v úterý začíná novou skupinu. Je to vždycky na hodinu a půl, hodinu se cvičí a půl hodiny povídá a nebo taky naopak, podle toho jak jsme se vždycky dohodli, někdy jsme necvičili vůbec a jenom povídali. Je to na 8 lekcí a stálo to 790Kč. Těch 8 bys asi nestihla, ale třeba by šlo vzít si jenom půlku nebo se s ní nějak domluvit. Kdybys chtěla pošlu ti na ní číslo.
25. čer 2010 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Denco, je mi líto, že si těhu nemůžeš užívat v klidu. Budu držet palce aby jste něco co nejdřív našli.
Jinak já chodila poprvé na kurz k sestřičce Skálové. A teď mi nabízela i jen třeba 2 hodinky na obnovu. Ale nějak to nestíháme.
A pak jsou kurzy i na Červeném kříži. Mám za to, že jsou to 4 hodiny po 50 Kč. Ale nevím, jestli fungují i v létě.
26. čer 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcel, já byla včera večer sama doma tak jsem se taky pustila do tašky. Pro mimčo věci už připravené mám, tak jsou sbalila i sebe. Ale ještě musím pár věcí dodat. :slight_smile:
26. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak jsem ještě stále 2v1 :grinning:. Jsme na chalupě, tašku mám pro jistotu s sebou. Dneska to vypadá na fajn počasí tak ještě asi poseču trávu :wink:, abych pak nepřijela do džungle.
Já chodila na ty kurzy od ČK, minulý měsíc. Zkus mrknout na http://cckcb.cz/index.php?page=5. A třeba tam zavolat nebo tak.
26. čer 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc děkuji za typy, Zkusím se na všechno kouknout a pak uvidím. Jste moc hodné.Ten caplík mě zaujal už dříve,ale nějak sem se k tomu nemohla dokopat,ale jestli budu v budějcích bydlet tak tam určitě zajdu se domluvit a uvidím.

NO a doma je to fakt peklo no,ale už sem si i na to zvykla. Nic jiného mi nezbývá,ale aby pořád pomlouvali mého přítele, tak to už fakt přehání no.To mi přijde zase až moc přehnané...A děkuji Vám všem za podporu. :slight_smile: :wink:
26. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
denca24 - ty kurzy v červeným kříži skončili a začnou zase až od září.. Předevčírem byl poslední
26. čer 2010 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
lasinek: JJ to jsem zjistila,ale děkuji za potvrzení.Nebyla jsem si jista... :unamused:
27. čer 2010 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, nedočítám, nějako není časík.....
Sofinka je zlatíčko, hodná, nádherně voníííí.......jen s Emmi a domácností je toho nějako víc...:slight_smile:
ale jdu vám nabídnout poporodní kalhotky...mám 3 ks TENA - ty dobrý a pak mooc takové ty klasické, dala ami je kamarádka, její mamina dělá v nemocnici, tak nafasovala mraky.....:slight_smile:

takže je daruji !!! :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek