• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
gabi: Já jsem si kalhotky koupila minulej tejden...no docela pálka - 4ks za 200,- To by mi mělo asi stačit ne? V porodnici taky nějaký asi dostanu.
27. čer 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, je nekde odkaz na ty kalhotky tena??? :sweat_smile: :slight_smile:

ja mam porizeny jinaci, ale taky vypadaj "dobre" :slight_smile:
27. čer 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, děkuji za nabídku,ale taky jsem si je už koupila. A hlavně by mi nebyla tvá velikost. :grinning:
Marcel neboj. Tohle množství ti určitě postačí.
27. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já už je mám zapakovaný v tašce :grinning:. Víkend jsem přežila pořád jako 2v1. Ráno mažu do nemocnice na monitor a na vyšetření. Doufám, že bude všechno ready a že mě tam už nenechají.
27. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Zdravím po delší odmlce, nějak poslední dobou nestíhám. Ještě nemám ani dospanou nemocnici a to nemluvím o nočním vstávání...ale malej je zlatíčko, zvládne spát přes noc i pět až šest hodin.
Koukám, že se vám to všem pěkně blíží...teda to to letí...ale to vidím i na malém...v neděli nám bude už měsíc....mazec...
A jak se cítíte? A kde budete tedy nakonec rodit?
28. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem po kontrole,k porodu to pry zatim neni,tak jsem objednana na patek na dalsi kontrolu.A jsem cim dal tim vic presvedcena ze pojedeme do Krumlova.
28. čer 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bodlasku.... :slight_smile: ... tak to je Simonek zlaticko :slight_smile:

ja se citim stale stejne.. zitra jedeme do poradny :dizzy_face:

Kadlecko: copak??? :confused: :rolling_eyes:
28. čer 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak tento víkend byl snad nejhorší v mám životě. Pohár trpělivosti s mými rodiči přetekl. Táta se úplně zbláznil, málem totiž zmlátil mého přítele. To už je vážně moc, a to mu nic neudělal jen mu odpověděl na otázku a on po něm vystartoval. Už aby jsme fakt měli svůj klid, protože mě akorád tím vším stresujou.

Ale jinak malej mi pořád kope v bříšku a má se dobře snad. Ve středu jdu k doktoru a ve čtvrtek odpoledne budu na cestě k polským hranicím za sestřenkou protože v pátek bude mít svatbu. TAk už se těším aspoň změním prostředí a lidi, to teď taky docela potřebuju, změnu prostředí a to dost...
28. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No budejce jsou jak fabrika na deti :slight_smile:,dneska tam rikali ze meli asi 11 porodu za den.
28. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj :slight_smile:
Bodlasku, 5-6 hodin??? Tak to je super!!!! to tiševzávidím. My se budíme pravidelně po 3 hodinách, podle mimíska bych si mohla řídit hodinky :grinning: Ale ať počítám, jak počítám...rodily jsme ve stejnej den...ale nám bude měsíc už v pátek :grinning: že bysme byli napřed? :wink:

Kadlecko, chválím za skvělé už skoro rozhodnutí!!!!!! nebudeš litovat :dizzy_face:
Jo, špatná pověst budějce předchází :sweat_smile: Za chvilku se maminy přelejou do Krumlova :grinning: No jo sakryš....ale to se taky může stát, že za dva roky už tam nadstandart neurvu :grinning:

Denco, to je mi líto, smad to brzy vyřešíte, stres mimískovi určo neprospívá. Tvoje pocity s nálady prožívá s tebou :pensive:
Tak ať ti aspoň středeční KO dopadne báječně! :slight_smile:

28. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Berusko, ty už to máš taky za pár... :sweat_smile: už stříháš metr a nedočkavostí nespíš? :wink:
28. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : jj, uz taky za par :dizzy_face: :slight_smile: .. malyho se nemuzeme dockat :dizzy_face: , finisujeme s vybavickou, tenhle tyden snad uz vyperem zbytek veci, co nam schazi.... chceme postavit postylky, prebalovak :slight_smile:.... povliknout to bude muset pak tatinek, az budeme v porodce :slight_smile:
Jaru... jste mocinky spokojena rodinka, ta spokojenost doslova srsi z tech fotek :slight_smile:

holky, ted jsem volala do bejbycentra.... uz pres mesic mame objednanej kocarek a to nam tvrdili, ze bude do dvou max. tri tydnu :angry: , a pani mi rekne, zkuste to vydrzet, tak jsem ji vysvetlila, ze bych kocarek vcetne sedacky chtela mit do porodu- prvni termin mam uz na konci cervence... tak se obavam, abychom pak na rychlo nekupovali kocar, ale hlavne sedacku uplne jinou :angry: ... jako vim, je konec cervna.... ale pani mne chtela asi uklidnit a rekla, no mame tu jednu pani, co na kocarek ceka uz pres osm tydnu :angry: a to mne jako neuklidnilo :unamused: .....
28. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula No, spokojená, ale unavená rodinka :grinning: je to fuška, ti povim.....
My když tam objednávali kočík, tak nám řekli, že do 2-3 tejdnů. A nakonec přišel až za dva měsíce!!! :confused: Jak je to letošní kolekce, tak šla na dračku a čekalo se na novou dodávku.
Tak snad to u vás bude v pohodě a stihne to přijít!!! :slight_smile:
28. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : to verim, ze je to fuska.... :slight_smile: a malej je tak krasnej.... :slight_smile: ... moc se mi libi fotka, jak tatka prebaluje :slight_smile:

:sweat_smile: tak to si mne taky nepotesila :sweat_smile: :confused: :grinning: .... a to jsem si rikala, ze kocar objednavame brzy :astonished:
28. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem po kontrole,k porodu to pry zatim neni,tak jsem objednana na patek na dalsi kontrolu.A jsem cim dal tim vic presvedcena ze pojedeme do Krumlova.
28. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru30:No abych řekla pravdu tak mě je to taky dost líto, to co se doma děje. Mě občas i přijde jako by rodiče chtěli abych se s přítelem rozešla ale oni asi nerozumí tomu když jim řeknu že ho mám ráda a že nás nikdo nerozdělí ani oni a nikdo jiný. Je to prostě chlap se kterým čekám dítě a sem s ním šťastná. To asi je zločin. A nejvíc mě dostávají tím jak se starají jestli máme na malého všechno. Jako by oni něčím přispěli k dílu, jo mamka ale to jsou staré věci co chce dát na chalupu ale já jim na to kašlu nikdo se mě neptal jestli to chci. Jestli to potřebuju. Tak ať to dají svému synáčkovi. Ten je pro ně přednější. Než já.
Ale jinak kontrola určitě dopadne dobře. o to se nebojím malej se pořád vrtí a kope. A dost si to užívám, dokud jsme 2v1 Pak to bude zápřah.
A už začínám prát věci na malého a až teď si všímám toho kolik toho je. No hrůza... :astonished: :unamused:
28. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska: Jestli tě to trochu povzbudí, tak nám řekli, že na kočárek budem čekat 4 týdny a přišel za týden :slight_smile:
Určitě vám přijde do konce července, ještě je čas :wink:

kadlecka: Teda ty nás budeš asi pěkně napínat co? Třeba si to malej do pátku rozmyslí a bude se mu chtít už ven.

denca: Tu svatbu si pořádně užij, ať se pěkně odreaguješ a zapomeneš na to co je doma.
Ke jakýmu chodíš doktorovi?
28. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
denca: Já jsem s praním pořád otálela, říkala jsem si, že toho moc nemáme a najednou jak se to vyžehlilo a naskládalo hezky do skříně, tak je toho hromada :slight_smile:
Taky si řikám, že si musim užívat toho klídku, dokud je malá pěkně v pořádku v bříšku a je jí tam dobře. Až se narodí, tak už to bude těžší.

Před chvílí mi přivezli objednaný povlečení, jupí, už jsem myslela že to nestihnou :slight_smile:
28. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelkap: chodím na sever k dr. Švecovi a je super, si s ním vždy pokecám a je to nej doktor, strašně hodnej a něžnej :slight_smile: :sweat_smile:
A tu svatbu si užiju o tom není sporu. Sestřenka to bude mít v Ratibořicích na zámku a pak fotit se budem v Babičině údolí tam je to krásný. A budem tam až do neděle, tak si od všeho odpočinu. se fakt těším.

No jinak jak se bavíte o tom kočárku tak mi ho budem mít od přítelovy ségry takže se s ničím takovým nestresuji. Což sem ráda...
28. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
denca: Nebudeš mi věřit, ale jak jsi napsala, že jdeš ve středu k doktorovi, tak mě napadlo, jestli nechodíš ke Švecovi. Já totiž k němu chodim taky :grinning: A v kolik tam v tu středu jdeš?

V Babiččině údolí je to krásný, tam jsem byla kdysi jako malá a strašně ráda bych se tam někdy vrátila se svojí rodinkou.
28. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám tam jít až na čtvrt na 12. Ale v budějcích budu od rána protože máme odsud z vesnice blbý spoj a na městskou to mám 5km. Takže bych asi umřela cestou :cry: A ty jdeš v kolik k němu?

Jj já sem tam byla naposledy ze základkou a bylo to úžasný. A občas když sme jeli ke strejbdovi do Jaroměře tak smes e tam stavili. Ale to je taky dlouhá doba...
28. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
denca: Já tam jdu na 8:30. To cestování je pěkně naprd. Už abyste byli v Budějcích co? Pak ještě s kočárem se handrkovat někam...
28. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelkap:No právě, u nás nic není až všechno těch 5km v Rudolfově, takže samý kopce bych musela zdolat až bych se tam dostala. A Já budu už v budějcích od půl 8 což mě asi zabije, ale aspoň hlásí hezky tak si sednu někam na lavičku nebo se kouknu po krámkách a pak tam půjdu. No a potom musím na sociálku s papírem co mi doktor musí dát. No a pak domu...
28. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
denca: Mě nejspíš poveze manžel autem a pak zase domu. Už nějak nezvládám řídit a městskou už vůbec. A běhat po městě...tfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo, u Rudolfova vim, jaký jsou hezký cesty, rok jsem tam bydlela v pronájmu. Ale je dobrý, že tam jezdí městská docela často.
28. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelkap: No jo no, je to dobrý ale pro ty co tam bydlí nebo z adamova to mají taky z kopečka ale my co jsme až tak daleko je to záhul. A busy tu jezdí dost na prd. Poslední ráno jede v 7hod a pak první odpoledne ve 13hod a doktoři by se třeba nám pacientům přizpůsobily ale někdy to hold nevyjde a to je pak pro nás horší. A já převážně chodím po městě, jen když jedu za přítelem do práce tak jedu městskou. Je to moc daleko pro mě :frowning2: :unamused:
28. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel: to si mne potesila :grinning: :slight_smile: ... mne pred chvili taky prislo povleceni :slight_smile: ... tak jeste kocarek a mame vse :grinning:
28. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
denca: Tak snad už to neni na dlouho to dojíždění.

beruska: No vidíš, tak to je paráda, už máte všechno...skoro :slight_smile: Neboj, on přijde :wink:
28. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: jojo je to celkem poklad, akorát s tím jídlem tak nějak furt bojujeme, ale statečně :slight_smile: sice musíme přikrmovat ale dá se to..

@denca24 : vítám tě mezi námi...co tady tak čtu tak to nemáš holka lehký....ale snaž se nad to drobet povznést, prckovi to nesvědčí...vím, že se to lehko říká, ale děláš to kvůli němu :slight_smile:

@kadlecka007 : no je fakt že v ČB to jde jak na běžícím pásu...když jsem tam byla já tak měli narvané všechny oddělení...těhule před porodem byli i na šestinedělí...strašná představa být na pokoji miminka a funící rodička :slight_smile:)

@jaru30: jojo 5 hodin malej zvládne...a to mám tak třeba i odpo v kočárku...to ho musím na jídlo i budit....čerstvý vzduch mu dělá opravdu dobře :slight_smile: No s tím měsícem jak se to vezme...v pátek nám bude měsíc lunárně (28 dní), ale dle datumu nám bude měsíc v neděli :slight_smile:)
28. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel: :slight_smile: , jj zitra se to povleceni vypere a jsme pripraveni :slight_smile: .... jeste par tydnu a malyho budeme drzet v naruci :dizzy_face: :dizzy_face:

jako marci.... tyvogo..uz 38tt :fearful: ... desne to leti
28. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodli: nechce papinkat? :unamused:
28. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek