• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@beruskanula: no spíš mi u jídla usíná...a taky mu to nestačí, takže každé krmení je krocení dravé zvěře...strašně se u toho pereme, on mi tam strká ručičky, já se snažím mu dát prso do pusinky...on chviličku pije pak ho zase vyplivne, takže zase znova...no a pak se chytí a papá a začne usínat...
28. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek : prdelka mala :slight_smile: a cim dokrmujes?
28. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkap: no snad ne už aby jsme byli v buidějcích fakt že jo. Je toho na mě moc...

bodlasek:Jj děkuji, No nemám to lehké to vůbec ne... Jj já ti rozumím sice se snažím ale vůbec to nejde. Kdyby to aspoň řešili vše s mým přítelem ale oni si stěžují na něho mě, a já pak to řeknu jemu a to je špatně... No nějak to přežiju snad. Uvidím...
28. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula : nejdřív jsme měli sunar, ale malej po něm blinkal, tak jsme koupili na doporučení Bebu...pr jí používají i v nemocnici a prý není těžká miminkům do žaludku....jinak koukni do albíka, zase jsem hodila nějaké nové fotečky...další ještě přidám jen co je ztáhnu z foťáku...
@denca24: chápu tě...to je to nejhorší...a to je nevýhoda bydlení s rodiči....jsem ráda za to že máme svůj klid, oba máme rpodiče super, ale klídek je klídek....tak vám přeji aby jste rychle našli nějaké bydlení...
28. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasku: tak hlavne, ze Beba je dobra a co vim tak i nutrilon :slight_smile:

mrknu na fotecky...
28. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodli: malej je krasnej, krasne roste.... :slight_smile: a vam to rodicovstvi slusii :slight_smile:
28. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: No jo 38. A v profilu, že do porodu zbývá 18 dní...tyjo, to mě úplně děsí :sweat_smile:
28. čer 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: Právě to je nevýhoda bydlení s rodiči, myslela jsem že to bude v pohodě, když tu se mnou přítel bude,ale teprve teď sem poznala jaký jsou rodiče. Jak Pepu( mého přítele) zneužívají a mě by nejradši viděli asi někde na měsíci. Fakt děs být tady doma, si přijdu jako ve vězení,ani s kamarády co znám od mala mi zakazují se stýkat! Což je podle mě už fakt přehnané. :frowning2: :cry:
28. čer 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelka: No napínat :grinning:, já ani tak ne, ale Junior :grinning:. Uvidíme. Sice Dr. řekla, že to k porodu nevypadá, ale kdo ví. To může být během chvíle jinak. :sunglasses:
28. čer 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel: :confused: to mas uz opravdu za par :slight_smile: :wink:
28. čer 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Bodlasku, super fotečky. Malej je moc krásný. :slight_smile: S přikrmováním si nic nedělej. Já to měla s Radečkem taky tak a vůbec mu to nevadí. :grinning: Holt se musíte nějak zajet ale ono to půjde samo. A taky ti krásně spinká. Což je super.
Marcel, mě to tam háže už jen 26 dní. Nějak to fakt uteklo. :grinning: :grinning:
28. čer 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkap – to už fakt máš za pár. Taky chci už vše mít za sebou a malého mít u sebe. Dneska kope jak kdyby se mu něco nelíbilo. No pravda, dnes sem toho udělala dost bych řekla. Ale nevím proč se snažím, když to stejnak nikdo doma neocenní. No už abych fakt byla odsud pryč je to psycho... :frowning2: :cry:
28. čer 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
denca: Já mám dneska taky úplný vlnobití v břiše. Ono to může být tlakem nebo tak něco. Jednou jsem se takhle potkala v čekárně u Švece s kamarádkou, má úplně stejnej termín jako já a řikaly jsme si, že nás ty prckové nějak moc kopou, tak jsme se zeptali doktora a on právě řek, že to může bejt počasím. Třeba že se schyluje k bouřce, mění se tlak.
28. čer 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkap:NO to je možné no, malej vždy když je už od rána treba dusno nebo mlha tak v noci nepsí a kopemě a vrtí se tam. A já to vždy hůře snáším ty výkyvy teplot a tlaku, mám nižší tlak už snad od narození, tak se musím šetřit a nejvíc je mi špatně na sluníčku.4.června měl brácha svatbu a to sem myslela že tam snad omdlim, jak mi bylo špatně. Ale jinak to bylo dobrý, no ale na tuhle svatbu hlásí kolem 30tky. tak sem zvědavá jak to zvládnu.
28. čer 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
miminečka su nádherne. A závidím Vám že už máte tie voňavučke mrňata doama :grinning: Další vlna je bude mít doma za malinku chvílinku :sunglasses: a pak budete mít už 2-3 mesačne velké detičky a budu miminečka u nás...... :wink:
Bodlásku držíme palečky s přikrmovaním.... Mne všichni říkali že od narození je nejlepší nutrilon. Je síce dražší..... Máš málo mléka? nebo proč přikrmuješ? Holky to možná vědí a ja se jen ptám......
Ja pořád mela pocit že Filda jí málo, tak jsem mela doma krabici, kdyby bylo nejhuř..... Jsem byla snád 5 krát u Dr na kontrolu kolik vypije. Zvážila ho před kojením a po kojení a vždy řekla že má dost, tak sme nakonec vubec nepřikrmovali. On mál snád každe 3 týždne také dni že břečel a taky se trhal od prsa že chce, pak že ne.... tak jsem nevedela. Ted podruhé budu stejná :grinning: Su veci které se asi nemení :grinning:
Denca držím palečky ať brzo najdele bydleníč a ste brzo samy. Fakt vám to nezávidím, takéto boje doma. :frowning2: Uži si víkend a svadbičku. Ja jsem byla v Babičinom údolí taky jako malá a pamatuju si že se mi tam strašne líbilo a chci se tam jít nekdy podívat znova. Takže to místo svadby celkem závidím :slight_smile:
29. čer 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mne píše ješte 109 dní :wink:
29. čer 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě 2 dny :-d, zatim jsem 2v1 a stále celkem v poho, dneska si jdu do lékárny pro ten Yal gel
29. čer 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a asi to vypadá, že budu nakonec "muset" rodit v ČB, jelikož nám tu od včera leží manželova dcera na riziku. Je v 35.tt., má nějaký komplikace. Tak aby nemusel pendlovat mezi špitálama. No uvidíme. Jestli budu chvíli přenášet a jí udělají třeba císaře chvíli dřív tak bychom mohly dostat nějaký rodinný pokojík :grinning:. No hlavně aby to bylo všechno ready a mimísové byli zdraví.
29. čer 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadlecka: Neboj, ono to tak hrozný nebude v těch Budějcích. A manžel to bude mít lepší, jak řikáš, nebude muset jezdit do Krumlova a bude vás mít pěkně pohromadě. To je stejně zajímavá situace, rodit nastejně se svojí "dcerou" :slight_smile:
Tak hlavně ať jsou v pořádku a vy samozřejmě taky.
29. čer 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to docela komický - macecha rodí bratra pro svojí nevlastní dceru a ta rodí vnučku pro nevlastní babičku :grinning:. No jo, aspoň bude jednou na co vzpomínat.
29. čer 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

@bodlasek my taky dáváme UM. Jen na noc, před den odsávám svoje mlíko a krmím z flašky. On se sice občas přicucne k prsu a pije, ale někdy je to fakt boj, šermování ručičkama a řev :grinning: takže to pak nehrotim a sáhnu po lahvičce.
Nejdřív jsem dávala Nutrilon, ale přijde mi, že po něm hodně zvracel. Teď máme HIPP a jsme naprosto spokojení :slight_smile:

@kadlecka007 No uvidíš...přeju ti ale, aby se to nakonec vyřešilo tak, že do Krumlova budeš moct :slight_smile: Tomu se nic nevyrovná :dizzy_face:

@slavuska1 neboj neboj, to uteče, ani nevíš jak :slight_smile: mě to letělo neskutečně! Zato teď se to vleče.... :pensive:
29. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavuska1: Moc děkuji za podporu si hodná.No sice sháním nějaký podnájem pořád ale nějak se nechytáme. Snad se to změní. A svatbu si určitě užiju, těšim se na ní moc, aspoň budu myšlenka jinde. A odpočinu si. Až bude mít sestřenka fotky tak sem nějaký dám. Ať se taky pokocháte. Vybrala si fakt hezké prostředí, a moc jí to přeju aby jí vše vyšlo, taky to neměla lehké.

Kadlecka007: Si mi teď připoměla film Tatínek nebo dědeček? Ale nevím jak se jmenuje ten hlavní představitel,myslím nějak steven ale jak dál si nevzpomenu!!! :frowning2:
29. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 můj oblíbenej film!!!! Jmenuje je Steve Martin...myslim :slight_smile:
29. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Ten herec je opravdu on. :grinning:
Denca, svatbu si pořádně užij ať se s miminkem pořádně odreagujete.
Jaru, já taky dávala Nutrilon. A nějak po 7, 8 měsících (už si to nepamatuji), jsem začala dávat Sunar. Přeci jen to byla o trošku lepší cena. :slight_smile:
29. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru30: Jj je to moc dobrá komedie.
hydricka: Jj to si užiju a moc. Už jen 2 dny a budem vyrážet směr Polské hranice do města Jaroměř...
29. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka u Sunaru asi jednou skončíme. My na něm vyrostli taky :wink: Dokonce jsem i četla, že je z nich stejně nejlepší....že to ostatní mlíka jsou kupovaný jen proto, že maj prostě jen dobrou reklamu a maminky podlehnou a myslí si, že je to to nejlepší. Prý je to zrovna případ toho Nutrilonu....:grinning:
29. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahojik...
dnes jsem byla v poradne.... :slight_smile: vse v poradku....malej krasne radil na monitoru :grinning: .... mam CS3

Jaru: malymu od segry vyhovoval jen nutrilon- hodne blinkal, je to samo dite od ditete, jako se vsim, napr. s kosmetikou :slight_smile:
29. čer 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruskanula: Tak to je dobře že vyšetření dopadlo dobře, mě čeká zítra tak sem zvědavá! A budou mi dělat ultrazvuk tak uvidím malýho zase po dlouhé době jak se tam vrtí!
29. čer 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
denca: my se vzdycky do poradny taky tesime :slight_smile: ... jak vidime malyho :dizzy_face:
29. čer 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a sem na to vyšetření zítřejší zvědavá, jelikož sem dlouho na ultrazvuku nebyla a za poslední měsíc sem měla stresu dost, až skoro nad hlavu, jaký do mě rodiče dávali nervy? hrůza povídat! No ale myslím si že je malý v pohodě, že mu nic není, pořád mě kope a vrtí se ve mě tak je to dobrý!
29. čer 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek