• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Hlásím návrat z další kontroly. Naštěstí nás zase pustili domů, ale mám zvýšenou dávku prášků na ten tlak, protože jsem ho měla 140/95.
Jak je neděle, tak jsem si musela zazvonit a vzali mě nahoru na porodní sál. Tyjo, docela zážitek :slight_smile: Jsem si tam seděla v křesílku na monitoru a pozorovala to tam. Během půl hodiny tam byly dvě rodičky na příjem, jedna kontrakce po třech minutách. Pak tam přišla nějaká ukrajinka, tak s tou se tam rozčilovali. Ale na mě byli hodný :slight_smile: Teda až pani doktorka mě naštvala, když mě vyštřovala - nejdřív na mě nalili nějakou hnusnou desinfekci nebo co a pak...no bolest děsná. Ale řikala jsem si vydrž, bude hůř :frowning2:
4. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel... tak dobre, ze si te tam nenechali :slight_smile: .... koukam, ze te tlak zlobi.....
nevis, jak se doktorka jmenovala? :confused:
4. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
s tím tlakem je to blbý, ale snad to bude po práškách ready. Já mívám vždycky kolem těch 120/80.
Jméno doktorky je asi fuk, jelikož mě už tam vyšetřovali za tu dobu co tam chodím doktoři tři a šetrnej z nich nebyl ani jeden. Teď po poslední kontrole z pátka jsem krvácela ještě v sobotu večer :angry: . To mě vyšetřil nejdřív nějakej mladej doktor, asi se zaučoval, a pak si to po něm šel zkontrolovat ještě ten druhej. No mazec. A ta dezifenkce, to je taky radost :unamused: . No nechci nijak děsit ty co tam ještě nebyly. Přežít se to dá, ale nic moc extra zážitky. Teda aspoň pro mě ne.
No jinak my pořád nic. Začíná mě to trochu děsit, páč kdyby do úterý nic, tak musíme ve středu nastoupit do BU nemocnice. Je teprve neděle, tak snad to bude ok :grinning:. Je třeba myslet pozitivně.
4. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadlecko: ja s tim jmenem te doktorky... ja jen, ze mne na prijmu vysetrovala taky jedna, ne moc mila a prijemna doktorka, jinak ostatni doktori a doktorky byli v poho :slight_smile:
4. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem tam zatim zažila tu mladou (Šlaková myslím), ta je celkem ok, pak tam byla jedna dost protivná, prý je z rizika či co (Hrotková) a pak ty dva doktory (ten mladej se myslim jmenoval Lukáš, ale nevim jak dál :grinning:, a ten druhej je taky mladší doktor a má brýle, ale jméno fakt nevim). Každopádně tyhle dva mi v pátek dali fakt zabrat. Ten starší mi říká, když jsem se tam už docela kroutila, já vim že je to nepříjemné.... Tak jsem si myslela, blbče kdybys věděl jak to jen bolí. Nu co, nic nenaděláš, vydržet se to musí :wink:.
4. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorka se jmenuje Alena Kuřínová. A v pátek tam byl dr. Štěpánek a ten byl příjemnej a milej. Ale nevyšetřoval mě, jen se mnou mluvil. A ten má brýle a je docela fešák :slight_smile: tak to bude asi ten, co tě tak trápil. A Šlaková tam byla v pátek taky. Ta se mnou mluvila jako první, rozmejšlela se jestli si mě tam nechaj, pak přišel Štěpánek, že jí jde vystřídat, tak ona to přehodila na něj, ať se rozhodne on, jenže on taky nějak nevěděl, tak jel nahoru se poradit s někym dalším.

kadlecko, snad se malýmu do středy zachce samo. Budou nějaký bouřky, tak ho to třeba popožene :slight_smile:
4. črc 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj,
Marcel, tak super, že jsi se dostala domu!!! A jak to vypadá s otevíráním? neřekli ti? :slight_smile:

Kadlecko, u mě předporodní vyšetření ok :slight_smile: Desinfekce mě poprvé taky zaskočila, to je fakt...ale jinak si na necitlivost doktorů nemůžu stěžovat :wink:

Souhlasím s Marcelkou. Jak začne bouřit, děcka chtěj najednou ven :slight_smile: To je fakt.
Pokud ale nakonec přeci jen budeš v Budějkách, držim pěsti, aby těch porodů nebylo tolik, aby na tebe zbylo místo na pokoji. Moje sousedka např. ležela na chodbě u záchodů :confused: :sweat_smile:
4. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jj asi to byl Štěpánek. Nemůžu říct, že by nebyli příjemný (až na tu Hrotkovou :angry: ), ale citlivý teda moc nebyli.
4. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru: Neřekli mi nic. Ve zprávě mám napsáno "Čípek na falangu, sakrálně, střední konzistence, pro špičku prstu, hlavička naléhá ve VB." Vůbec netušim co to všechno znamená :confounded:

Jo, ti doktoři jsou hodný a milý, ale jen do tý doby než na nás šáhnou :grinning:
4. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel: tak co se sakralne tyce... z latiny vim, ze to znamena bederni, ale v tohletim vyznamu :astonished:
VB... vnitřní branka..... hlavička naléhá na vnitřní branku....

priste se kdyztak ptej, ono bohuzel nekteri doktori sami nic nereknou :rolling_eyes: :angry: .....ikdyz by to meli delat automaticky, ti rict vystuo z nejakyho vysetreni

premyslim o tom falangu... jako latinsky phalangus- cte se falangus - je clanek prstu...
5. črc 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: Já jsem tam z toho byla tam vyjukaná, že jsem se nezmohla na nic se zeptat. Ale příště budu chytřejší a určitě se zeptám. Ale díky za vysvětlení aspoň něčeho.
5. črc 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel: jj, to verim.. jen jsme to myslela tak, ze nekteri doktori nic nereknou a clovek pak nevi, na cem je :unamused: ...
a k tomu vysvetleni.... :grinning: simte, jsem si zopakla latinu, ale beztak krom ty vnitrni branky ti je k nicemu, pze nevim, co tim jako mysleli :grinning:

holky, chci se zeptat... ta poradna v nemocnici pro tehulky pred porodem j v prizemi??? :slight_smile: ... kousek od toho ultrazvuku? :slight_smile:
5. črc 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska: Hned jak vlezeš do toho pavilonu, tak vlevo. Je tam psáno něco jako Těhotné po 24.týdnu. Je to v přízemí.
5. črc 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelka: ja zatim jen byla v ty rizikovy :slight_smile: ... no a rikam, ze za chvili mne uz doktor posle do ty pred porodem... no uteklo to :slight_smile:

tak dnes Jarek slozil prebalovak, ja si tam dala vse potrebne :slight_smile: a porad se chodim kochat :grinning:
5. črc 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já se taky někdy takhle kochám, jak to mám nandaný všechno v přebalováku. Přes postýlku mám velkej hadr, aby se nám na ní neprášilo, tak to se moc nekochám :slight_smile:
5. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel: :slight_smile: ja jsem uz prebalovak taky prikryla :slight_smile:
my slozime postylky, dame do nich zabaleny matracky a tatka pak povlikne az budeme v porodce :slight_smile:

ale na zkousku chci udelat nebesa :grinning:
5. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už jsme to povlekli. A nebesa jsme taky nandali, aby s tim taťka neměl tolik práce.
5. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula , @marcelkap :Holky to je tak krásný jak všechno tak chystáte..člověk vzpomíná na to jak se taky takhle kochal... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: My už taky budem brzo jen vzpomínat :slight_smile:
5. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap. jen si to užívej, strašně rychle všechno utíká...podívej se nedavno jsem brečela v nemocnici že chci domu..že tam ležím zbytečně...a v pátek už bude Šimonovi 5 týdnů...
5. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky,

@bodlasek já jim to taky závidím :dizzy_face: hned bych se vrátila zpátky do těhotenství :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30: viď taky mi to nějak chybí...přijde mi to že už je to strašně dlouho co jsem měla to bříško :slight_smile:
6. črc 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co kadlecka? Žeby první bouřka přece jen vyhnala malýho ven? :slight_smile:
6. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
?arci... tak postylky slozeny, drzak na nebesa taky, ale ted jeste vydumat, jak tam na nej ta nebese, no spis moskytieru dat :grinning: :sweat_smile:
6. črc 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodli a jarus... vy se uz kochate mimiskama :slight_smile: :wink: ....
6. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ?arci.. ale marci tam melo byt :rolling_eyes:
6. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: My jsme nad tin přemýšleli asi čtvrt hodiny jak se tam ty nebesa dávaj, nakonec jsem to vyčetla někde v nějaký diskuzi a sama bych na to asi nepřišla :slight_smile: Tak přeju ať to zvládnete. Kdyby něco, tak napiš, poradim.
6. črc 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelko my na to mrknem zitra, a jestli to nepujde, resp.nebudeme vedit jak, urco se te zeptam :slight_smile: , diky
6. črc 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak junior uz je na svete.Byl to dost fofr,meli jsme uz nazelenalou plodovku,vyvolavali mi porod kapackama.Prisla jsem,teda prijela autem :slight_smile: (chtela jsem to spojit s navstevou manzelovi dcery na riziku,ale tam jsem si stihla odlozit jen destnik) asi kolem 15 hod,tak pul hodky prijem,pak priprava a v 19.15 byl Daniel venku.Jsem teda sita jak svatecni prostirani,ale hlavne ze je malej v poho.Mel uz omotanou snuru kolem krku.No ale je krasnej :slight_smile:.Tak pa a drzime palce dalsim na rade :slight_smile:
6. črc 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadlecka007 MOOOOC velikááánska gratulace k Danielkovi. Přejeme hodne zdravíčka a síl na tomhle svete. Tešíme sa na fotečky miminka :wink:
7. črc 2010 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek