• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
kadleka moooc gratulujeme
7. črc 2010 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím se po dovolené, bylo krásně :slight_smile:

koukám na novinky, kadlečko, moc gratuluji k daníkovi, porod byl celkem rychlý a hlavně, že jste oba v pořádku. Tak teď už jsi na řadě ty marcelko :wink:
7. črc 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj,
no to jsou super zprávičky!!!!!!!! Kadlecko, obrovská gratulace i od nás!!!! ať je Dani zdravej jako rybička a dělá vám jen a jen radost!!!! :slight_smile:
Ale řeknu ti, to byl teda fofr :grinning: To asi ty bouřky :wink: Těšíme se na fotečky!!!
7. črc 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky samozřejmě přidávám ke gratulaci. To je dobře, že to bylo rychlý a hlavně že je malej v pořádku.

kebul: Mělli jste krásný počasí na dovču co? To je fajn že sis to ještě užila.
Já už si teď moc neužívám, dneska zase do nemocnice :frowning2:
7. črc 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelko, jj, počasí nám vyšlo nádherně, podnikali jsme i nějaké kratší túry, byla to nádhera. Ale za měsíc už bych to asi nezvládla :sweat_smile: už se těšíš, až to budeš mít za sebou, viď?
7. črc 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadlecko: velikánská gratulace i ode mne :slight_smile: :wink: , at vam malej dela jen a jen radost :slight_smile:
7. črc 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Kadlecko, i ode mě obrovská gratulace k malému. Ať se tu Danečkovi moc líbí a dělá vám jen radost.
Měla jsi pěkně rychlý porod. :slight_smile:
Kebul, super že jste si dovču užili. Taky bych někam hned razila. Ještě že máme aspoň tu chalupu.
7. črc 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kebul: Jo, na jednu stranu se těšim až budu mít malou u sebe, ale na druhou... mám z toho strach. Ale to je asi normální. Jen jsem teď permanentně ve stresu, jestli si mě v tý nemocnici nechaj nebo ne.
7. črc 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadlecko: velikánská gratulace k Danielkovi...tak už to máš holka taky za sebou..... :grinning:
7. črc 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
obrovská gratulace k Danielkovi i od nás !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak už sem se vrátila z Východních čech a bylo to tam super, svatba, byla krásná, hostina taky a hlavně sem si tam trochu odpočinula ale nejvíc mě štvala mamka a moje svagrová která je měsíc provdaná za mého bráchu a řeší věci do kterých je jí úplný ho... :angry: A stěžuje si na špatném písečku! :angry: A mamka kvůli tomu že pořád se chtěla předvádět a cpala mi svého psa, abych ho hlídala! Fakt děs ale jinak sem si to tam užila, přes den tam byl pařák ale pak už to bylo v pohodě, a byli tam i těhule, tak sem si s nima dost pokecala hlavně s tou jednou! TA byla fajn i její mamžel!

Kadlecko, taky ti gratuluji k malému ať vám dělá jen rados!
7. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, hlavně se nestresuj. Ono to stejně nějak dopadne, tak se zbytečně nenervuj.
Denca, super, že jsi si svatbu užila. :slight_smile:
7. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: jj je to super, až bude mít sestřenka nějaké mé fotky tak je sem dám a jinak mám zatím jen 3 její fotečky na Facebooku! U ní doma, pak jak už se jede na obřad a pak jak se spřipravují se ženichem jíst polévku, víc sem nestihla od bráchy stáhnout!Ale určitě jich bude víc až je sestřenka protřídí!
7. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na fotečky se těším. Ale hlavní je to, že jsi si trochu odpočinula a odreagovala. :wink:
7. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: To jo no, sem to potřebovala jako sůl, změnit prostředí a lidi!
7. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme strávili 3 hodiny v nemocnici. Z neděle měli napsáno, že mi maj jenom změřit tlak, ale nějak to nepochopili a dělali mi i monitor. No což to je celkem jedno...výsledek je takovej, že si mě tam okamžitě chtěli nechat kvůli tomu mýmu tlaku. Nakonec jsme se dohodli, že nastoupim zítra ráno...no dohodli - podepsala jsem revers. Jsem se prostě chtěla doma ještě rozloučit, pomuchlovat s kočičkama, najíst se, sbalit tašku a tak :slight_smile:
S tim tlakem mě prý určitě nenechaj přenášet, takže když se to nerozjede samo, tak mi budou porod vyvolávat.
No...co vám budu povídat, je mi hrozně :cry:
7. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci: tak to bude za chvilku Linduska na svete :slight_smile: .... hlavne nesmutni... ten pobyt v nemocnici vydrzis :slight_smile:, za chvilku budes drzet Lindulku v naruci :slight_smile: , nebudes tam dlouho....
moc na tebe myslim a drzim palecky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap :confused: :confused: :confused: no teda....tak ať to všechno dobře dopadne!!!!!!!!! Přeju rychlej a co nejmíň bolestivej porod!!!! Myslim na tebe a čekám na zprávičku, že už jsi maminka :wink: :slight_smile:

Jo a ať jsou na tebe hodný!!! nebo jim přijdeme s Matýskem nabančit :grinning:

To tam určo potkáš Kadlecku :grinning: tak tam aspoň nebudeš sama :slight_smile:
7. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap hele a to to uteklo, viď? si vzpomínám, jak jsi mi na návštěvě v porodce říkala, že máš ještě 5 tejdnů, času dost......a najednou je to tady! :sweat_smile:
7. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru: No přiject byste mohli :slight_smile:
Zatim (musim zaťukat), na mě hodný byli. I dneska pani doktorka, když jsem jí řekla, jestli bych nemohla přijít až zítra ráno, tak mi vysvětlila jaký jsou rizika a že násilím mě tam držet nemůže, jestli chci můžu podepsat revers. Ale nebyla vůbec naštvaná, hezky mi to všechno vysvětlila, mohla jsem se zeptat na cokoliv.

No jo, uteklo to pěkně rychle. Přesně...pořád jsem řikala, že času dost a najednou brečim, že až příště přijdu domu, tak už s Linduškou.
7. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelkap: Ahojky přeji ti aby ti to co nejrychleji v nemocnici uteklo, a ať vše probíhá skvěle! Aby malá byla v pořádku a ty taky! A mysli na to pozitivum, na malou že už ji brzy budeš mít u sebe! Hlavně ať ti dobře dopadne porod! Budu na tebe myslet! Měj se krásně papapa :slight_smile:
7. črc 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap neměla bys spíš jásat, že příště už přijdeš domu s Linduškou? :grinning:
Super že byla doktorka fajn :slight_smile: já myslela sestry na šestinedělí, ty jsou na přes držku :grinning: Ale neboj, my si na ně kdyžtak došlápneme! :wink:
Jestli budeš chtít, rádi se za váma přijdeme mrknout do porodky, na chvilličku...furt lepší než pak zdržovat doma, kdy už mají novopečení rodiče starostí až nad hlavu :slight_smile:
7. črc 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A hlavně ničeho se neboj.....odrodily už miliony ženských, tak ty odrodíš v pohodě taky! :slight_smile:
7. črc 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, tak to budeme držet palce, aby se Lindušce chtělo na svět co nejdřív a co nejrychleji a ty jsi tam nemusela tvrdnout nějak dlouho. :slight_smile: Hlavně buď v klídku.
Je fakt, že to uteklo hrozně rychle. Ale aspoň už budete mít malou u sebe. A je fajn, že tě nechali jít domů. Aspoň si můžeš naposled zkontrolovat, jestli máš všechno připravené. :wink:
7. črc 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, tak si dneska večer udělejte s taťkou důležitou chvilku :wink: a zejtra už třeba bude na světě! :grinning:
7. črc 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, tak to je dobrá rada :grinning: Taťka by to bral, ale já jsem v takovým psychickým rozpoložení, že ani náhodou :confounded:

Jinak, holky díky za podporu. Jo a mimochodem, nevíte jak se jmenuje kadlecka příjmením? Já kdybych jí tam třeba chtěla navštívit, tak abych věděla koho hledat. Asi by neznělo moc přesvědčivě, když bych nějaký sestřičce řekla, že hledám pani, co se jí narodil Daniel :grinning:
7. črc 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap vůůůbec netuším :sweat_smile: choď po chodbě a volej "kadleckooooo, kadleckooooooo!!!!" :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, taky držíme palečky aby šlo vše jak po másle a Linduška byla brzo u tebe !!!! :dizzy_face:

Jaru, já vím, ale děkuju...Máme doma i noviny.... :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos to vím, že noviny máte, když ses mě na ně ptala :grinning: Jeli jste pro ně do Krumlova, žejo?
Já myslela, žes to na netu ještě neviděla, páč je to tam vystavený teprve ode dneška :grinning: Tak nic no :grinning:
7. črc 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek