• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
a c se týče pálení žáhy - to byl můj první těhu příznak :slight_smile: , nic jsem na to ale nebrala, ikdyž to bylo někdy až nepříjemný
12. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si původně taky myslela že budeme mít ten první na obě děti, ale "bohužel" už nevyhovuje. A stejně je teď mnohem větší výběr.
Holky teď normálně závidím sestře. Jela na víkend s přítelem do Benátek na karneval. Tak mi psala, že tam mají krásně, svítí slunce a pijou kafe. Fakt jim to závidím. :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, já mám doma Popolini - jeden druh na novoška, pak Baby Lucy po malé, nějaké pulky Popolini a Bambino mio, nějaké vv a zavazovačky Disany. Chtěla bych místo pulek vlňáčky, na léto je to nejlepší.
12. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, na to sluníčko se už moc těším, i když u nás bude taky fofr :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: kočárek je nádhernej...je to stejný typ jaký máme vybraný my...

olina.s: díky za typ, třeba se tam zajedu podívat....

beruska: taky to tak řešíme, nakupujeme postupně, dle peněz...je to u nás drobet složite´ější není jich tolik, ale zase to není nejhorší...

my budeme mít jednorázové...přijde mi to pohodlnější :slight_smile:

jedete se někdo kouknout na veletrh ProDítě? My pojedem juknout asi do Brna...
Což mě je jedno co si říkaj jiný, ty si toho říkaj spoustu. Třeba že je tak velkej a přitom ještě nemluví. Nějak tem ženskej nedojte že to, že dítě vypadá jako 3-4 letý (zvlášt když jsem s ním já a nejsem zrovna malá), že mu tolik být nemusí a koukaj skrz prsty, že povídá tou svojí hatmatilkou. :angry:
bodlasku, já tam posledně koupila malé dost věcí a narozdíl třeba od MMB ti odpadne poštovné a věci hezký a ceny dobrý, tak se tam zase chystám :slight_smile: A nebojte, holky, oni toho oblečení ti úplní mrňouskové tolik nepotřebují, to vám určitě potvrdí i hydrička :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nakupovali taky postupně. Přesně jako vy. nechtěla jsem dostat ke konci šok z toho co to stojí. Ale i tak jsme to jednou počítali s kamarádkou asi ve třech variantách a vyšla nás komplet výbava od 10 do 40 tisíc. :grinning:
My se na nic takového podívat nepojedeme. Akorát bych chtěla to a to a to... :grinning:
12. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, já jsem trošku vyjímka. Já toho měla dost a přitom jsem musela dokupovat. Malej měl špatnou záklopku, takže pořád blinka. Museli jsme ho třeba 6x denně převlíkat, když měl svůj den. Ale pak se to zlepšilo a už jsme toho tolik nepotřebovali. Ale jinak je pravda co říká Oli. Zas tak moc toho mimi nepotřebuje. Dokonce i u nás se stalo, že jsem vytřiďovala malé věci a zjistila jsem, že tam má něco co vůbec neměl na sobě. :grinning:
12. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak špatný příklad :grinning: S těma věcma, co malá neměla na sobě vůbec, to bylo u nás taky a pak mě to mrzelo, že to byly zbytečně vyhozený peníze.
12. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já toho zase tolik nemám, spíš jsem zjistila, že mi furt všichni nadávali že něco kupuji, ale já kupovala samé větší věci a nakonec nemám nic na toho prcka...teda spíš mám spodek ale nemám mu co dát k tomu :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu něco poklidit, malá je s taťkou venku, tak to bude chvíli vidět :grinning:
12. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, já jsem třeba přišla na kalhoty co vůbec neměl, tak jsem mu je rychle ještě dala aby je měl na sobě aspoň jednou. :grinning:
Ale zase můžu teď v klídku vybírat ze spousty hadříků a můžu to pořádně roztřídit.
A ještě jsme kupovali věci vlastně 2x i kvůli tomu, že jezdíme většinou (samozřejmě kromě zimy) každý víkend na chalupu a já nehodlala vozit věci furt sem a tam.
12. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, neboj. Na nákupy máš ještě dost času. A stejně pak člověk koupí, to a pak se mu líbí tamto a budeš mít všeho dostatek. :grinning: A až se malej narodí, tak určitě i něco dostanete od ostatních jako dárek.
12. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně zase mamka nadávala, že má malá samý "městský" věci, že má pak strach, že je u nich zničí :grinning: Tak jsem jí říkala, že zrovna tak je zničí i tady, ale koupila jsem i pár věcí na lítačku, aby byla v klidu :grinning:
12. únor 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já měla kolikrát taky chuť to malý ještě oblíct, abych se mohla pokochat :grinning:
12. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to fakt jednou musela udělat. Bylo to hrozně prďácký kalhoty, tak to jsem musela. :grinning:
12. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, nevím jestli jsem to nepřehlídla (nejspíš jo) ty jsi těhu?
12. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
J8 vím, že mám ještě dost času, ale peníze nejsou pořád, musím podle toho a hlavně aby toho pak najednou nebylo moc...
12. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky. Jsem úúúúplně vyřízená!!!! Už aby ten bílej humus slezl! :angry:

Tady to teda holky jede! To je dobře! :dizzy_face: Dočítat vás ale hned nebudu, nejdřív musím dát Anettce sváču, vykoupat psa a pak se vrhnu na vás. :grinning:
12. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na pálení žáhy mám Gaviscon, pomáhá mi úplně nejlíp.

První kočárek jsme kupovali nový v bejbycentru, druhý (pro 2 děti) jsem pořizovala použitý na MMB.

Monitor dechu mám Nanny a jsem za něj ráda, nelitovala jsem ani minutu i když mě spousta lidí od toho zrazovala, že prý je to zbytečnost. Už jen kvůli tomu, že můžu v klidu usnout. :wink:
12. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: my taky uvažujeme o monitoru dechu či chůvičce :slight_smile:

my nakupujeme taky postupně... někdo mi řekl, že už toho máme dost :grinning: ...ale my co nenakoupíme mít nebudeme, jen dostanu nějakou výbavičku od mamky - po nás, synovcích a tak, ale moc toho nebude :slight_smile:
12. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monitor je fakt super věc, opravdu nelituju, že jsme ho pořídili. Chůvičky jsou taky fajn, hodně jsem je používala když bylo hezké počasí a Anettka chodila spát v kočárku na zahradu.
12. únor 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky z června 2010 posílali odkaz na monitor dechu i s chůvičkama za 3 tis. kouknu na loink jestli ho najdu...

mám ho: http://www.reercz.cz/monitory-dechu-a-detske-chuvicky/detska-chuvicka-s-podlozkou-pro-kontrolu-dechu-a-aktivity.html
12. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: jj, myslím, že to je investice, která za to stojí :slight_smile: ...

bodlasek: kouknu na odkaz....
12. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli taky chůvičky, ale koupila jsem obyčejné sencor a měla jsem s nimi problém ohledně signálu. Takže jsem moc spokojená nebyla. Ale zase jsem jě nějak moc nepotřebovala. Takže jsem je schovala do skříně a už je nevytáhla. :grinning:
A s monitorama dechu neporadím. Já osobně jsem ho nechtěla.
12. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monitor dechu (nejčastěji Nanny) se dá sehnat použitý, ale v pořádku už i za 1000,-. Stačí sledovat třeba MMB. :wink: Jinak se dá i půjčit. Tady v ČB vím, že určitě v Dráčkovi, v Alešově ulici. Stojí to 150,- na měsíc, doba půjčení je min. 6 měsíců. A myslím, že je to ten Babysense (snad se to tak píše).

Chůvičku nemám klasickou určenou pro děti, ale měli jsme doma obyčejné vysílačky. Dá se na nich nastavit funkce, aby fungovaly jako chůvičky ( dítě slyšíš, ale prcek tebe nee). Dosah mají super. Jen by už potřebovaly vyměnit baterii, už se musí nabíjet před každým použitím.
12. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přeji pěkný víkendík všem :slight_smile:
13. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobě také hezký víkend. :dizzy_face:
13. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!

Tak jak jste si užili víkend? My jsme byli v neděli na výletě s tchýní na Šumavě, byli jsme za manželovo bratrem. Tam je vám tak krásně bílo, být milovník zimy tak jsem tam pořád, ale mě to na ty 2 hodky stačilo. Jinak mě tchýně dneska dostala, říkala jsem jí co jsem všechno sehnala a tak, a že musíme teď nějak dát dohromady penízky na to 4D a ona nám ty peníze na to normálně dala. Akorát si řekla podmínku, že chce kopii DVD Tak jsem zůstala celkem paf...takže hned zítra nás objednám Mám fakt skvělou tchýni.

A co jinak u vás nového?
15. únor 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek